Dodaj do ulubionych

łuszczyca pod włosami

27.10.08, 13:01
Witam!
Jestem tu pierwszy raz i nie bardzo sie orientuje w tym temacie. Mój przypadek
pewnie jest banalny, ale przez to kłopot nie mniejszy. Od roku mi się łuszczy
i swedzi skóra owlosiona głowy. Po kilku wizytach u miejscowego dermatologa i
kilku róznych lekach ( które nie pomogły) pani doktor stwierdziła łuszcycę....
Chyba musze zmienić dermatologa, może pomożecie z jakims adresem ???
Edytor zaawansowany
  • jasiek88_pl 03.11.08, 17:41
    Ja się lecze już kilka miesięcy w On-clinik, jest spora poprawa. Przez dlugie
    okresy (kilka tygodni) bywa bardzo dobrze, niestety, jak to zluszczycą, nawroty
    są nieuniknione. Łuszczyca jest z natury niewyleczna. Są rozne zdania na temat
    kuracji w on-klinik. Mnie ta kuracja dużo pomogła i pozwoliła żyć prawie normalnie.
  • grandfather 06.11.08, 13:58
    Po kilku latach leczenia różnymi specyfikami, trafiłem w sierpniu do on-clinik.
    Leczenie tu polega na systematycznym smarowaniu maściami i kremami
    produkowanymi na bazie minerałow z morza martwego. Nie wszystkim to pomaga, ale
    u siebie widzę dużą poprawę w stosunku do tego, co do tej pory przechodziłem.
    Jak sam nie spróbujesz, nie bedziesz wiedział, czy taka kuracja ci coś pomoże.
    Powodzenia!
  • ligota3 24.11.08, 11:18
    Poszedłem za wasza radą i odwiedziłem on-klinik. Otrzymałem preparaty "ornit"
    orza instrukcję, jak je stosować. Faktycznie na kurację trzeba poświecic sporo
    czasy i fatygi, ale może efekty będa tego warte, jak równiez pieniedzy wydanych
    na wizytę i te rózne "ornity". Mam się zgłosić za miesiac na kontrolę, napiszę
    jak wypadła!
  • ligota3 14.01.09, 12:57
    Cześć! Nie miałem czasu pisać wcześniej z powodu świąt. Kontrola wypadła
    dobrze, jest duza poprawa. Najważniejsze, że nie ma nowych łuszczących się
    placków. Podobno łuszczyca jest niewyleczalna, ale jak widać można ją trochę
    przyhamować, ciekawe na jak długo?
  • aniani3 16.03.09, 11:11
    witaj mam wielu znajomych z łuszczycą i potrafią to jakoś zaleczać,
    ze mogą dalej normalnie funkcjonować. Koleżanki córka też ma to samo
    co ty, one na noc smaruja głowe, rano mycie i wyczesywanie. Od
    sterydów dawno odeszły, teraz maściami jakimiś chińskimi na bazie
    ziół smarują i pomaga podobno. Ale do tego doszły po latach prób,
    musisz sam trafić na to, co tobie pomoże.
  • g.grzegorz1 25.05.09, 07:35
    Fajne laurki dla on clinic. Nie dajcie się nabierać.Poszukajcie ile osób jest
    niezadowolonych z ich kuracji.
  • miki443x 25.06.09, 10:58
    A ty ile razy dałes się nabrać?
  • ligota3 13.07.09, 12:09
    Ostatnio pisałem coś pół roku wstecz. Dzis mogę potwierdzic, ze ta kuracja,
    dosyć męcząca, sporo mi pomogła. Jest duzo lepiej, nawroty są mniej częste i
    sporo łagodniejsze. Jak czytam inne wpisy, to nie kazdemu to pomaga.
  • karolinamatuszak 06.04.19, 14:54
    Ja mam łuszczycę jakieś 6 lat, dużo rzeczy testowałam. Najlepiej mi się sprawdza kwas salicylowy na ściąganie łusek jeśli już się pojawią, a tak to dieta. znalazłam fajną dietetyczkę co też choruje na łuszczycę i ułożyła mi dietę wegetariańską. Więc mogę powiedzieć, że działa :) łuszczyca póki co nadal jest ale bardzo ograniczona. Więc polecam w tym zakresie poszukać pomocy też.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.