na stawy 4flex to chyb...

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • IP: *.ostnet.pl

Mam problemy ze stawami. Kupiłem reklamowany 4flex i ani producenta na opakowaniu tylko pisze że gdzieś pakowane, aż się boje tego zażywać. Czy ktoś również to kupił i leczy się tym ???
    • 06.11.09, 00:02 Odpowiedz
      www.tanie-leczenie.pl/apteka-produkty/4flex30saszetekx30g-5828.html
      VITADIRECT

wystarczy użyć google

;]
      --
      *kochać można milion razy, ale pokochać tylko raz*
    • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: eff 12.12.09, 18:00 Odpowiedz
      Ja mam podobne odczucie. Nie ma nawet żadnej ulotki, składu, nr zezwolenia PZH.
      Co więcej w renomowanych aptekach (np. cefarm24.pl czy doz.pl) tego 'leku' nie
      ma. Mam mieszane uczucia.
      Może ktoś z Forumowiczów wie gdzie zgłaszać takie 'leki'? Do PZH, Sanepidu?

Gość: @ 12.12.09, 19:41 Odpowiedz
        A zażywasz to ? Jakieś efekty są ?
        • IP: *.dynamic.gprs.plus.pl

Gość: alterbob 30.12.09, 18:28 Odpowiedz
          Też zastanawiam się nad zakupem tego preparatu. Ale mam podobne
          odczucia. Szukałem w necie jakichkolwiek wiarygodnych opinii
          lekarskich lub fachowych i nic. Tylko sklepy internetowe i teksty
          reklamowe producenta.
          Jakby ktoś wiedział coś więcej czy zażywanie tego ma sens niech da
          znać. Dla mnie wygląda to na kolejny specyfik typu mieszanka
          wazeliny z mąką.

Gość: @ 31.12.09, 12:57 Odpowiedz
            Witam

Mija prawie 2 miesiąc kuracji tym cudownym specyfikiem i jak zarazie efektów brak a ponad 200 zł poszło ..... Poinformuje o efektach na koniec kuracji. Pozdrawiam i życzę zdrowia w nowym roku.
            • IP: *.ssp.dialog.net.pl

Gość: kleks 31.12.09, 16:05 Odpowiedz
              To ,że nie ma go w aptece to nic nie znaczy ,zresztą apteki nie są w stanie mieć
              wszystko na stanie .Co prawda niektóre apteki mają niektóre suplementy które
              były kiedyś dostępne wyłącznie w sklepach dla sportowców i dbających o kondycję
              zdrowotną ale to nie znaczy ,że muszą mieć ten wspomniany Flex również . Jak
              wiadomo problem ze stawami to problem skuteczności leczenia i tu są zdania
              podzielone gdyż jedni twierdzą ,że preparaty z glukozaminą pomagają a inni
              twierdzą ,że to pic na wodę fotomontaż a dokładniej ,że to nic nie daje .
              Widocznie zależy to od stopnia uszkodzenia stawów a także od stopnia
              przyswajania substancji protekcyjnej u danej osoby . W preparatach tego typu
              szczególnie w wieloskładnikowych dodawane są oprócz glukozaminy i chyndrotoiny
              czy kolagenu dodatkowo składniki naturalne przeciwzapalne co potęguje działanie
              tego suplementu .Ja brałem Flexa przez 3 miesiące i dwa miesiące przerwy przez
              rok i odczułem poprawę a w w drugim stawie wyciszenie dolegliwości z myślą ,że
              to wyleczenie . Na razie nie odpowiem jak długo ta poprawa będzie trwała bo nie
              jestem jasnowidzem .Trudno mi też powiedzieć co było najważniejsze u mnie w
              działaniu na stawy tzn. czy składniki regenerujące (protekcyjne)czy składniki
              przeciwzapalne a może jedno i drugie .A nawet nie wykluczam efektu
              psychologiczne tzn.wiara ,że to mi pomoże.Póki nie wynajdą skuteczniejszych
              preparatów na odbudowę chrząstki stawowej wiele osób będzie rozgoryczonych lub
              zadowolonych w różnym stopniu zadowolenia ale trzeba próbować a nóż pomoże dany
              suplement czy lek nawet za cenę wyłożenia kasy .Nie załamujcie się i działacie
              dalej jak nie tym to czymś innym ale zalecam się uzbroić w cierpliwość
              szczególnie tym z poważniejszą degeneracją stawów czy wysychaniem mazi stawowej
              gdyż nie ma takich cudownych leków ,preparatów aby w dwa miesiące nastąpił cud
              efektów leczenia . Przypuszczałem ,że efekt poprawy może nastąpić niekiedy po
              wielu latach leczenia a ja odczułem po roku ale mimo ,to życzę wszystkim jak
              najszybszej poprawy które może też nastąpić oby u każdego . trzymajcie się i
              walczcie w powrocie do zdrowia . Nie sądzę aby była to podróbka po podróbka
              szybko się dyskwalifikuje a z tego co wiem jest od kilku lat na półkach i ma
              sympatyków stosowania gdyż jest ciągle kupowana .
            • IP: 84.38.160.*

Gość: hm 31.12.09, 17:17 Odpowiedz
              Daj sobie spokój z wydawaniem pieniędzy na tzw.lekarstwa!
              Co Ci konkretnie dzieje się ze stawami? Stan zapalny po infekcji, a może
              dolegliwości artretyczne? Sprecyzuj, proszę.
              W dolegliwościach stawów jest wiele przyczyn, z nadwagą/przeciążeniem włącznie.
              Żadne specyfiki nie pomogą jeśli:
              - masz zakwaszony organizm
              - nie poruszasz się dostatecznie często

Zakwaszenie to w pierwszym rzędzie cukier i mięso.
              Spróbuj przez te 2 miesiące (które zaleca producent-szarlatan 4flex)-
              zamiast kupować to świństwo - zacząć chodzić, ruszać się, niekoniecznie
              forsować, po prostu mniej siedzieć. Do tego dołóż dietę bez cukru i mięsa.
              A potem uczciwie opisz po 2 miesiącach co z tego wyszło.

Do dzieła!
              • IP: 78.8.139.*

Gość: klex 01.01.10, 20:06 Odpowiedz
                To co pisałem odnosiło się po części do postów niezadowolonych konsumentów Flexa
                .Co do ruchu i redukcji wagi masz rację i to ,że leki u niektórych mogą być
                nietrafione lub mało pomocne . Mam zwyrodnienie stawów kolanowych a być może to
                to samo co degeneracja. Sprecyzuj jaki skład ma ten Flex który stosowaliście bo
                być może jest nieporozumienie z mojej strony bo są inne flexy też. Ja stosowałem
                ten wieloskładnikowy z Animalu z dobrym skutkiem. Natomiast ten suplement który
                stosujecie to zawiera tylko czysty kolagen a z tego co wiem wymaga dłuższego
                stosowania gdyż wątpię aby już po 2 miesiącach był cud . Ale w lżejszych czy
                początkowych nadwyrężeniach czy zwyrodnieniach może być użyteczny . Niestety
                problem leczenia stawów to problem skutecznego leczenia i u niektórych może być
                rozczarowanie ale to nie znaczy ,że to jest stricte podróbka czy ściema gdyż po
                prostu schorzenie jest trudne do leczenia a lek(preparat) użyty do tego jest za
                słaby .Powtarzam się ,że zanim wynajdą bardziej skuteczny lek na nasze chore
                stawy musimy poszukiwać skutecznych środków i leków niekiedy na zasadzie prób i
                błędów z różnym skutkiem np. poprawy czy braku efektu .

Gość: @ 02.01.10, 14:08 Odpowiedz
                Jak bym wiedział to bym ci powiedział co mi jest. Lekarze(reumatolog, ortopeda) też za bardzo nie wiedzą. Bolą mnie stawy .....
          • IP: *.w-elektronik.pl

Gość: gosc portalu 08.04.11, 18:56 Odpowiedz
            wedlug mnie to sciema, odradzam po opiniach na forach i ciaglych dopytwaniach internautow jestem na nie. zwlaszcza ze bylem w aptece i pytalem o ten lek i powiedziala mi aptekarka ze na zamowienie a jak zapytalem o cene to rzekla 100 zl za pudelko z jakims saszetkami... nie warto zwlaszcza ze po opiniach stwierdzam ze to jakies placebo. Poprostu ktos chce zarobic sporo kasy na naiwnych telewizyjnych maniakach. pozdrawiam wszystkich forumowiczow i ostrzegam przed wyplukaniem "kieszeni"
      • IP: *.dynamic.chello.pl

Gość: cc 01.11.11, 18:42 Odpowiedz
        na stronie apteki cfarm24.pl jest 4flex

Gość: cc 01.11.11, 18:43 Odpowiedz
        na stronie apteki cefarm24.pl jest 4flex

Gość: farmaceuta 20.02.12, 21:36 Odpowiedz
        Suplementów diety ani leków nie zgłasza się do PZH :)
    • IP: *.strazgraniczna.pl

Gość: Adam 08.03.10, 19:46 Odpowiedz
      Witam , też mam problem ze stawami . Ten preparat biorę już od tygodnia . Ból stawów zmniejszył się znacząco , mogę się normalnie poruszać i zginać / bez podpierania się o meble/. Piszą że pierwsze efekty odczuwalne będą po 2 tygodniach. Jeśli poprawa będzie następować tak jak do tej pory to po tym okresie powinno być naprawdę dobrze.
      / o preparacie dowiedziałem się od mojego kolegi taksówkarza który stosuje go już od jakiegoś czasu i jest bardzo zadowolony/
      Pozdrawiam Adam.
      • IP: *.bredband.comhem.se

Gość: liza 09.03.10, 13:01 Odpowiedz
        Prosze nie liczyc na poprawe, choruje na stawy od dwoch lat i
        probowalam roznych srodkow. Wydalam mase pieniedzy a efektow zadnych.
        Dobry reumatolog, precyzyjna seria badan i wlaczenie lekow
        biologicznych niestety trudno dostepnych w Polsce, glownie z winy
        NFZ.
      • IP: *.146.10.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gość: GOŚciu 06.04.12, 23:18 Odpowiedz
        A ja ciebie podejrzewam, że prowadzisz aptekę i dlatego masz dobre zdanie o tym leku, bo kogo się nie pytam to mi ten lek odradza.
    • IP: *.konin.mm.pl

Gość: Ryszard 13.07.10, 13:59 Odpowiedz
      Witam, moim zdaniem wszystko zależy, co komu dolega, ja czułem dyskomfort w
      stawach łokciowych i kolanowych, prawdopodobnie miałem zbyt słabe smarowanie
      stawów i miałem problem z prawym stawem barkowym, stara kontuzja, kupiłem sobie
      kurację na 3 miesiące i już po 2 tygodniach czułem poprawę w stawach, jakoś tak
      po dwóch miesiącach zorientowałem się że już mi nie dokucza ból stawu barkowego,
      teraz profilaktycznie znowu rozpoczynam 3 miesięczny cykl, w moim przypadku nie
      pomogło na zwyrodnienie stawu biodrowego, ale pomogło na lżejsze dolegliwości
      stawów i poprawiło smarowanie chrząstki stawowej, dodam tylko że ma 40 lat i
      systematycznie ćwiczę na siłowni. Pozdrawiam :)
      • 21.07.10, 08:00 Odpowiedz
        po pierwsze to nie jest lek,
        po drugie ma notyfikację GIS
        po trzecie wg najnowszych badań kolagen typu II może być alternatywą
        dla suplementacji glukoazminą. Warunek musi zostać poddany
        hydrolizie do małych cząstek peptydów. Wiele takich preparatów
        zawiera duże cząsteczki - zwykłą żelatynę częściowo zhydrolizowaną.
        Jedząc to nie będziemy mieli większego efektu niż po galaretce, i
        nie dawka tu jest najważniejsza, bo nie wykazano zależności dawka
        efekt
        • IP: *.adsl.inetia.pl

Gość: AnimaloManiak 26.07.10, 22:11 Odpowiedz
          Powiem wam tak, jeśli chodzi o diagnozę, bo to sie przewijało w postach, radzę
          wybrać nie na USG stawu kolanowego specjalną głowicą. Jeśli lekarz wam przepisał
          na nasze kolana Glukozaminę nie idźcie do apteki. Polecam założyć konto na
          kulturystyka sklep pl lub sfd pl/sklep, oraz zamówić sobie opakowanie Animal
          Flex 44 pakiety za ok 90-100zł. Wiele osób mówi, że to jest dużo lecz jeśli
          chodzi o uzyskanie efektów, osobiście uważam, że nie ma lepszego, dobrze opisany
          skład i godna zaufania firma sprzedająca na całym świecie. Ja mam przeciążeniowe
          zwyrodnienia stawu kolanowego, poprawa nastąpiła po 2 miesiącach.
      • IP: *.146.10.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gość: Filuś 06.04.12, 23:22 Odpowiedz
        Ty naganiaczu na FLEX 4. Możesz ten FLEX jeść, pić i do dupy pchać i smarować się nim, bo to jest zwykły proszek. I tak nikomu nie pomógł i nie pomoże.
    • IP: *.83.87-79.rev.gaoland.net

Gość: Eric 21.09.10, 22:54 Odpowiedz
      Jestem lekarzem; widzialem ta reklame w TVN i bylem bardzo zaskoczony. Na A.M. zawsze nam uczono ze tkanka chrzastkowa nie odnawia sie i dlatego do tej pory nikomu sie nie udalo jeszcze leczyc ta chorobe.

Chcialbym otrzymac wszystkie dane jakie ma Pan(i) dotyczac ten lek.

Moj adres: drebez@aliceadsl.fr

Dziekuje upzejmie !
      • IP: 89.72.128.*

Gość: Mik 26.11.10, 10:56 Odpowiedz
        No to zle was uczyli. Wszystko da się odbudować i naprawić, tylko nasza medycyna jest jeszcze wbrew pozorom na żałośnie niskim poziomie. Nie stosowałem leku ale możliwe jest odbudowanie chrząstki z jego pomocą. Za kilkanaście lat, nie będzie to żadnym problem, no a teraz jeszcze wielu tkwi w przeknonaniu że się nie da, dobrze że nie wszyscy są tacy bo wtedy medycyna wogle by się nie rozwijała.

Gość: thenzin 09.01.11, 12:32 Odpowiedz
      Potwierdzam, że to przekręt! Brałem ten specyfik przez kilka miesięcy. Nie zauważyłem najmniejszych efektów. W stawach jak mi chruopało przed rozpoczęciem kuracji tak chrupie nadal. Producent No Name.

Gość: Matt 10.02.12, 16:09 Odpowiedz
        Mi tez chrupało, a własciwie szczelało w kolanach (tak jak to jest jak celowo szczelamy palcami), i zastanawialem sie co jest przyczyna, w koncu uswiadomiłem sobie ze przez ostatnie 4 lata prowadzilem non stop siedzacy tryb zycia, praktycznie 10h dziennie przy biurku, na dodatek pracowalem w domu, i żadko wychodziłem na dwór, jak juz to tylko szybko do sklepu i spowrotem. Tygodniowo nawet nie przechodziłem pieszo 2km poza domem i to była średnia z całych 4 lat!!! Doszło do tego że jedno kolano zaczeło mnie boleć jak długo stałem, wtedy juz sie wystraszyłem. Postanowilem cos z tym zrobic, i tak troche od niechcenia aby sie wiecej ruszac zapisałem sie na lekcje tenisa ziemnego. Po pierwszych zajeciach tak mnie wciągneło, że zrobiłem sobie 4 treningi po 1h tygodniowo, i od tego zaczałem, po miesiącu było mi mało wiec dokupiłem jeszcze 2 godziny, łącznie 6h tygodniowo... ale znowu było mi mało, zapisałem sie wiec dodatkowo na siatkówke 2 razy w tygodniu po 1.5h, w sumie wyszło juz 9h treningów tygodniowo, do tego dołozyłem bieganie czasem 1 raz w tygodniu czasem 2 razy w tygodniu... kolana mnie strasznie bolały w pierwszych 2 miesiacach cwiczen, do tego stopnia, że jak miałem wysiąsc z samochodu po treningu to musiałem chwile zaczekac aby 'zgromadzic' energie podpierajac sie obiema rękoma powolutku wysiadałem z samochodu jak stary dziadek mimo ze używałem całej energii... aż sie dziwie, że nie naderwałem sobie stawów, ani nie złapałem żadnej kontuzji w tamtym czasie... ogolnie z diety jadłem normalnie tak jak do tej pory (duzo tustego jedzenia), ale dodatkowo kupilem w aptece GLUKOZAMINE bo bardzo bolały mnie kolana, nadgarstki i inne stawy, czułem ze glukozamina mi bardzo pomogła mimo ze kupiłem jakas najtansza opcje w tabletkach zapewne malo znanego producenta... aktualnie takze sporo cwicze (mija juz prawie 5 miesiąc) i musze powiedziec, ze nie mam jakis problemów, w kolanach juz prawie nie szczela i ogólnie czuje ze są mocne, stawy mnie nie bola, nadgarski czóje jakbym miał z żelaza, stawy w nogach przy kostkach taksamo mam wrażenie, że są pancerne, i z dnia na dzien czuje sie coraz silniejszy. Brałem tylko te glukozamine, a teraz kupielm 4flex wzialem 2 razy, ale niestety o efektach nic nie moge powiedziec... ja sobie to wszystko wzmocniłem poprzez spory ruch (tenis ziemny, siatkówka, bieganie), aktualnie trenuje tygodniowo około 14 godzin. A na wiosne planuje przekroczyc 25 godzin tygodniowo. Mam 24 lata, wiec ciało jeszcze młode jak nie patrzec, czuje jakby moje ciało na nowo sie rozwijało. I oczywiscie sporo kilogramów spaliłem przez te pare misiecy bo mialem nadwage. Tak wiec jak ktos ma jakies problemy z kolanami lub inne, i ogolnie mało sie rusza to byc moze własnie to powinien zmienic. Oczywiscie, zdaje sobie sprawe ze niektorzy niestety maja genetyczne problemy i tutaj takim osoba bardzo współczuje, a moze i one powinny chociaz troche wiecej sprobowac sie ruszac, malutkimi kroczkami... dlaczego by nie sprobowac... Niezle sie rozpisałem, moze komus cos da to co napisałem, moze komus to cos rozjaśni... Pozdrawiam
    • IP: *.miasto.gdynia.pl

Gość: Bogna 12.01.11, 12:33 Odpowiedz
      To nie przekręt, po dwóch miesiącach minąl mi ból kręgosłupa w odcinku lędźwiąwym (bardzo dokuczliwy). Właśnie kończę trzeci miesiąc zażywania 4 Flex i poleciłam już przyjaciołom. 4Flex polecił mi mój przyjaciel z USA, który bardzo cierpiał a bóle kręgosłupa. Jedyny mankament - trzeba codziennie pamiętać o zażyciu. Polecam. Nie wiem tylko na jak długo wystarcza kuracja?!
    • IP: *.147.29.60.nat.umts.dynamic.eranet.pl

Gość: ikula 27.01.11, 23:29 Odpowiedz
      www.vitapharm.pl/ to producent preparatu.
      Ja wypiłam jedno opakowanie (stare) preparatu i odczułam niewielką poprawę. Natomiast teraz mam to nowe opakowanie. Czy zaważyliście różnicę w samym preparacie? Ja dość dużą.
      Zawiesina jest mniejsza i o wiele lepsze w smaku (nie tekie pasudne jak poprzednie). A może trafiłam na podróbkę.....
      • IP: *.xdsl.centertel.pl

Gość: Janusz 13.02.11, 10:14 Odpowiedz
        Dostałem opakowanie 4flex od szwagierki - reumatologa. Nie wierzyłem w skuteczność, ponieważ zażywana kiedyś glukozamina nic mi nie dawała. Ale po dwóch tygodniach zauważyłem, że nie muszę się zastanawiać, którą nogą wstawać po zawiązaniu butów. Ponadto przestało mi skrzypieć w lewej nodze. Niestety, jak do tej pory nie działa na bolący bark, ale to jest stan zapalny ścięgien. A co do producenta, to widnieje nazwa i adres na opakowaniu.

Gość: jeeson 22.02.11, 16:51 Odpowiedz
          Jak zwykle opinii tyle co użytkowników :) Ja się na 4flexie nie zawiodłem. Cały czas mam spore problemy ze stawami, ale teraz przynajmniej wstaję z łóżka normalnie i nie muszę się podnosić jak jakiś schorowany emeryt. Ludzie piszą, że cena jest wysoka. Ja swoje pierwsze opakowanie kupowałem za jakieś 150 zł, ale teraz znalazłem aptekę ( apteka za grosze w centrum handlowym manufaktura w łodzi ) gdzie ten sam preparat da się dostać za grubo poniżej 100 złotych

Gość: Jakub 26.02.11, 00:44 Odpowiedz
        cześć ja też używałem starego i teraz nowy kupiłem i rzeczywiście jest tak jak mówisz, coś jest nie tak, mi się wydaję że na początku zrobili sobie renomę a teraz zmienili skład i mogą wciskać jakiś kit o wiele gorszy, tym bardziej że ceną się znacznie różni nie mówiąc już o samym opakowaniu, a no i porównałem proszek ze starego i nowego i minimalnie różnią się kolorem, jeden jest praktycznie biały a drugi lekko żółty.

Gość: gosć 04.03.11, 14:07 Odpowiedz
          Poproście firmę o badania. To nie jest prawda,że można odbudować chrząstkę i lekarz wypowiadający się w tych wątkach ma rację. A panna , która pisze o tym,że otrzymał 4 Flex z Us to pani z marktingu szeptanego. 4 flex jest markę stworzoną w Polsce 2 lata temu.
          im więcej reklamy tym więcej ludzi im wierzy
          • IP: *.b-ras2.chf.cork.eircom.net

Gość: gosc 29.03.11, 19:16 Odpowiedz
            biorę juz 4 miesiąc i zadnych zmian nie widać,wykupiłam na 6 miesięcy kuracje,napewno juz więcej tego dziadostwa nie kupię,nie wierzcie w to co piszą,dziwię się tym co tak bardzo to chwalą ,mają chyba inne kosci <albo?ktoś im każe tak pisać innej możliwości nie widzę ,pozdrawiam wszystkich......
            • IP: *.rzeszow.vectranet.pl

Gość: hihihi 08.04.11, 22:11 Odpowiedz
              A przekręt, przekręt, jak z większością reklamowanych w tv tzw. leków!
              Lepsze efekty uzyskasz okładami z liści kapuścianych. To nie żart. Spróbuj, a zobaczysz że pomaga. Liść świeżej kapusty trzeba potłuc tłuczkiem, by był miękki, potem obłożyć bolesny staw i zabandażować. Najlepiej na noc. Będąc w połowie małej kapustki - odczujesz już wyraźną poprawę :-)
              Dlaczego? Ponieważ sok z kapusty ma działanie silnie alkaliczne. Większość dolegliwości stawowych (obrzęk, ból) ma podłoże artretyczne (podwyższony poziom kwasu moczowego).

Zresztą sok z kapusty czyni cuda nie tylko ze stawami, także wrzodowcy sobie chwalą.

Gość: ja 30.09.12, 13:53 Odpowiedz
            nie wiem czy to działa czy nie, ale wiem jedno że mama 4flex brała i pomogło. problemy z kręgosłupem oraz z kolanami zwłaszcza 1 (chodzi o jakieś zwyrodnienia stawów dość poważne) . objawy takie że ogólnie za bardzo chodzić nie mogła, był nawet taki czas że bardzo dużym problemem było dojście do łazienki, a co do kręgosłupa to tez jakoś specjalnie schylać się nie mogła (np prace na działce były prawie niemożliwe) TERAZ NIE NARZEKA.
            być może ważne- tryb życia aktywny, zawsze musi coś robić :)
            o 4f dowiedziała się od ciotki, która też zażywała

Niemniej liczne uwagi że to niedziana dały mi do myślenia, ale gdyby nie to że byłem naocznym świadkiem to bym też nie wierzył.

Gość: ONA 13.04.11, 11:47 Odpowiedz
      Ja to używam już prawie 3 miesiące tak jak piszą minimum tyle. Ale nie odczuwam poprawy a już po 3 miesiącach powinnam niby odczuć efekt a tu rozczarowanie a suplement drogi jak czort to bujda jak zawsze, ale człowiek jak ma problem łakomi się by sobie niby pomóc.
    • IP: *.dsl.chcgil.sbcglobal.net

Gość: neska 27.04.11, 23:42 Odpowiedz
      ja znam four fle x ale to o dzywka dla koni podaje lin k www.shermarenterprises.com/fourflexha.htm
      • IP: *.toya.net.pl

Gość: toja 06.06.11, 19:58 Odpowiedz
        No to niezły numer !!! "Producenci" reklamowanego w TV 4Flex-u, kupują hurtowo FourFlex dla koni, przepakowują, i po zainwestowaniu w błyskotliwą reklamę TV niezłą kasę za to zgarniają. Cóż, ludzie się nie potrują, a może i co po niektórym pomoże... Koń by się uśmiał :) :) :) .
    • IP: 80.51.161.*

Gość: Domino 17.08.11, 17:15 Odpowiedz
      Juz kiedys tego uzywalem i musze przyznac ze jak dla mnie to niema nic lepszego na rynku,a naprawde wiele rzeczy juz próbowalem,teraz zamawiam znowu z tym ze kuracje robilem 3 miesieczna.Pozdrawiam
      • 07.09.11, 10:57 Odpowiedz
        Zgodze się z przedmówcą, na mnie 4Flex działa rewelacyjnie, jestem bardzo zadowolona, kolana przestały strzykać. no i wyhaczyłam namiar na kupienie dużo taniej - 60zł za opakowanie 30 saszetek (i to ten najnowszy - porzeczkowy :)). jakby ktoś chciał podziele się kontaktem, piszcie na maila: fanatisch@onet.eu
        wiem, że to dosyć spory wydatek, a trzeba pić regularnie, dlatego nie będe samolubem :]
        pzdr
        • IP: *.pools.arcor-ip.net

Gość: Czessi 05.10.11, 00:12 Odpowiedz
          Może nie do końca to przekręt, ale zapewne nie wiele pomoże. Sam brałem sporo kolagenowych środków, jeszcze przed pojawieniem się tego preparatu. Były to kuracje nawet 6-8 miesięczne. Lekarze zapewniali o wspaniałym działaniu specyfiku. Niestety, tak na prawdą to działanie można by między bajki włożyć. Jedno co od lat działa i to z naprawdę zadowalającym rezultatem (a nawet bardziej niż zadowalającym) to witamina C, spore dawki, bez wyjątku codziennie oraz witamina B, także lekko podwyższone dawki. O Witaminie B poinformowała mnie sama pani aptekarka, gdy taką kupowałem dla mojego psa z powodu niewydajności stawów. Otrzymałem całkiem niezły wykład na temat witaminy B.
          Taniej i znacznie skuteczniej.... chociaż niektórym brak odwagi i wolą bezsensownie wydawać kupę pieniędzy.
    • IP: *.opera-mini.net

Gość: majki 21.10.11, 18:02 Odpowiedz
      Może ktoś jeszcze to przegląda.
      O ile się nie mylę to 4 flex nie jest lekiem tylko suplementem diety , a co za tym idzie nie mają obowiązku posiadać zezwoleń jak na lek, ale może się mylę.
      • IP: *.189.221.208.skyware.pl

Gość: Paddy 02.11.11, 13:23 Odpowiedz
        Kasztany przeciw orzechom ze te pozytywne wpisy pochodza od przedstawiciela pozal sie Boze firmy sprzedajacej wzmiankowany srodek, ktory bardzo sie stara, zeby podwyzszyc obroty dzieki naiwnym.
        Z dokladnie rownym powodzeniem mozna preparatu uzywac na porost wlosow, mendy i halluksy.
        Robienie ludziom wody z mozgu stalo sie od pewnego czasu narodowym miedialnym sportem.
        Oczywiscie ludziom cierpiacym na nadmiar gotowki nikt nie broni kupowania 4flexow, detralexow, diosminexow i podobnych bredni...
        • IP: *.tol.tychy.pl

Gość: Adi 02.11.11, 20:04 Odpowiedz
          Hej... ja dostałam receptę od mojego doktora ortopedy (mam problem z kolanem od upadku na stoku) na flexus. Brałąm 4flex wczesniej jakies inne glukozaminy i nic. Teraz troche lepiej sie czuje po tym flexusie. To też suplement diety ale jak na razie najbardziej z nich skuteczny. Kosztuje jakies 50 zł, ale w aptece internetowej, np lew-apteka można kupic taniej. Zużułam już 2 opakowania. Zawiera oprocz glukozaminy i kolagenu co ma ten 4flex jeszcze kwas hialuronowy i chondroityne.. Jak za drogi dla Ciebie 4flex to sprobuj Flexusa - może Ci pomoże.:-)
          Pozdrawiam,
          • IP: *.internetdsl.tpnet.pl

Gość: Paddy 03.11.11, 08:57 Odpowiedz
            To też suplement diety ale jak na razie najbardziej z nich skuteczny

Rusz troche glowa. Jak suplement diety, czyli srodek z zalozenia nie zawierajacy zadnej substancji czynnej moze byc skuteczny.
            Chyba, ze mowimy o skutecznym napelnieniu kieszeni farmaceuty/doktora...

Gość: gg 13.11.11, 20:57 Odpowiedz
              tez pierw przeczytalem mase opinii prze kupnem czy sie oplaci czy wywale kase w bloto.. jak sie okazalo zazyzwanie przez miesiac nic nie dalo zadnych efektow w tym czasie ani po jego braniu. kasa w bloto
              trzeba szukac bardziej sprawdzonych lekow a nie suplementow..
    • IP: 2.25.203.*

Gość: cosznalazlem 08.12.11, 00:50 Odpowiedz
      Mase ciekawych opinii w temacie , niewiele merytorycznych. Sam zastanawiam sie nad zakupem czegos na zapalenie stawow i dlatego trochepogrzebalem w sieci. 4flex (przynajmniej ten oryginalny, nie wiem co za podrobki mogliscie kupic) to przede wszystkim kolagen FORTIGEL. Ten jest produkowany przez firme GELITA, ktora na zamowienie robi produkt jaki sobie ktos zazyczy: suplement diety, jogurty, zelki itd. itp. Generalnie o wszystkim mozna przeczytac na ich stronie, ale zeby wam ulatwic tu jest link do informacji nt. badan i ich wynikow, jak takze kto przeprowadzal badania kliniczne( m.in. Harvard Medical School). Podejrzewam , ze jak chcecie potwierdzenia ich rzetelnosci to musielibyscie sie kontaktowac z uczelniami ktore to robily.
      gelita-health-initiative.de/173
    • IP: 78.133.158.*

Gość: jola 16.05.12, 13:23 Odpowiedz
      tak kupiłam mamie całą serię na trzy miesiące,i niestety bez zadnych efektów,szkoda pieniędzy
    • 18.07.12, 15:48 Odpowiedz
      Producent Vitadirect > av.pl/3631,4-flex-classic-30-saszetek.html Raczej widzę pozytywne opinie osób, które stosują ten lek. Ja właśnie zaczynam kuracyjkę, napiszę za jakiś czas jakie rezultaty.

Gość: Papa Yayo 01.10.12, 11:16 Odpowiedz
      na stawy najlepszy jest groch niełuskany, gotowany w całości, taka grochówka. Jeść systematycznie a będziecie mieć stawy w dobrej kondycji i nie będzie potrzeby opłacać 'lekarzy' oraz przemysł farmaceutyczny.

Gość: Jan 03.11.12, 21:02 Odpowiedz
      zobacz sobie flexi bel. mialem problemy ze stawami i zaczalem to brac. wszystko wracalo do normy, a jak przestawalem przymowac flexi bel to bol powracal. Mysle, ze warto wziac go pod uwage, bo ma tez dobry sklad. Poszukaj sklep w internecie, gdzie to sprzedaja.
    • IP: 80.51.146.*

Gość: jam 21.02.13, 15:03 Odpowiedz
      Mój ortopeda powiedział, że wg. niego to ściema. Nie ma możliwości żeby staw został odbudowany. Na plus jest to, że pewnie nie zaszkodzi ;)
przejdź do: 1-100 101-111
(101-111)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.