Dodaj do ulubionych

Chrzciny gdzie zorganizować??

16.02.10, 12:37
Witam,
niedługo będę organizować chrzciny dla mojego maluszka i w związku z tym mam
pytanie gdzie w rzeszowie polecacie organizację takiej imprezy do 20 os,
chodzi o to żeby było smacznie i w miarę niedrogo
Edytor zaawansowany
  • Gość: 123 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.10, 14:37
    Jak wiem chrzci się w kościele. Kościoły są bardzo pojemne. Nie wiem czy w małej
    kapliczce na 20 osób jest możliwość tak ważnej uroczystości.
    Stawki za chrzest są różne - więc nie wiem czy to drogo czy tanio.
    Wiem natomiast, że konsumpcja odpada.
  • Gość: xxx IP: 193.37.139.* 17.02.10, 13:18
    Mamusia pyta o chrzciny,a nie o chrzest.Mogę zaproponować lokal w Zwięczycy Pod
    skrzydłami u pana Guzka.Wiem że tam dużo osób organizuje takie przyjęcia.
  • Gość: Justyna IP: 195.42.249.* 18.02.10, 09:41
    Ja organizowałam w Bazylii na Rejtana, bardzo polecam.
  • Gość: X IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.02.10, 12:36
    Nie miałem zastrzeżeń do restauracji Toscana na ul. Dukielskiej. Smacznie,
    niedrogo. Szczerze polecam.
  • Gość: Gusia IP: 194.242.23.* 19.02.10, 11:03
    też jestem zainteresowana tematem ... może znacie cos blizej
    baranówki, albo w centrum. i ile taka impreza może kosztować. Mi
    chodzi o sam obiad, ewentualnie tort.
  • Gość: Majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.10, 11:31
    Ja robię właśnie chrzciny w grotesce na ul. Przesmyk, w rynku wyszlo mi coś ok
    60 zł za osobę, fajne menu i ładny lokal.
  • Gość: Paola IP: 84.38.160.* 19.02.10, 12:50
    Moja siostra organizowała w Czarnym Kocie za 30 osób wyszło 1800zł
    ale jedzenie prze prze pyszne. troszke mało miejsca, dzieciaki nie
    miały gdzie biegać, ale dla tego jedzenie warto.
  • Gość: shop IP: 79.139.59.* 19.02.10, 15:07
    po co chrzcic dziecko ? jak dorosnie samo wybierze czy chce nalezec do kosciola
    katolickiego i wtedy się ochrzci, czemu masz decydowac za istote ktora na razie
    nie moze sama podejmowac decyzji ?
  • Gość: DD IP: *.rzeszow.mm.pl 19.02.10, 16:03
    Bo tak, żeby w Polsce było wiecej katolików a nie rozmnażały sie jakies meczety czy synagogi. Dlatego juz na starcie się dziecko "zapisuje" do konkretnej wiary, jakby dorosło mogłoby mu się niechciec przynależeć do żadnej religi albo by sobie wybrało jakąś "egzotyczną". Teraz rozumiesz ?
  • Gość: gusia IP: 194.242.23.* 05.03.10, 21:28
    up
  • Gość: Próżna IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.11.13, 18:42
    w dwóch bratankach – obok jest plac zabaw dla dziaciaków więc przynajmniej nie będą się nudziły
  • Gość: kret IP: *.rzeszow.vectranet.pl 08.11.13, 19:06
    A to male co zaginelo na tym placu już się znalazło?
  • respberry90 06.05.15, 11:26
    Przy okazji poszukiwania sali zapraszam do nas fotografia slubna i film Rzeszow, Podkarpacie www.kraskastudio.pl :)
  • maria.sz.85 19.08.15, 21:47
    Jeśli chcesz zorganizować chrzciny w Rzeszowie polecam CI ten hotel - www.bluediamond-hotel.pl/ Wysoki standard i smaczne jedzenie. Ja byłam bardzo zadowolona, więc myślę, że i ty będziesz :)
  • albla 20.08.15, 21:16
    witam, organizo0walismy z mezem chrzciny w dwoch bratankach na kwiatkowskiego i niby nie bylo zle ale mam wiele zastrzezen: totalny balagan organizacyjny - mimo iz dwa tyg wczesniej wszystko bylo ustalone tj menu itp, zaliczka zaplacona, na chrzcinach zamieszanie z podawaniem dan, zamowione rzecyz nie byly na stolach - trzeba bylo sie dopominac i dopiuero wtedy przynosili jak juz chrziny mialy sie ku koncowi. Nie dokladali sami rzecyz ktore sie koncza na stol, tylko tez trzeba chodzic za personelem i prosic. wewnrzat jest doscy norowato - strasznie ciemno. To jest moze fajne na wesele i jakies wieczorne przyjecia towarzyskie, ale mniej na rodzinne uroczystosci. Duzym plusem jest super plac zabaw dla dzieci, dmuchance i rewelacyjne samochodziki ktorymi sie bawia dzieci na swiezym powietrzu. Fajnie, ze udostepniaja pokoj hotelowy do karmienia dziecka, ale jak dla mnie to za malo na bycie zadowolonym. JEdzienie nie jest zbyt rewelacyjne. Odradzam :/
  • inez990 12.01.16, 22:41
    My wyprawialiśmy chrzciny w hotelu Fryderyk. Zaprosiliśmy na nie 30 osób. Bardzo porządnie zostało wszystko zorganizowane i trzeba podkreślić że było pyszne jedzenie. Dużym plusem jest też to że jest do niego szybki i prosty dojazd z Centrum więc nie było problemu dla gości.
  • przemek.urbanski 20.03.16, 19:18
    Nie wiem czy najtaniej ale frontem do klienta jest w hotel-krasne.rzeszow.pl/

Nam zależało na noclegach dla rodziny i wszystko tam jest na miejscu
  • franek 20.03.16, 20:53
    Najpraktyczniej blisko dobrze zaopatrzonego monopolowego.
  • wislocki12 20.03.16, 22:28
    I... izby wytrzeźwień! ;-))
  • madzik2505 20.03.17, 10:41
    Mogę polecić Restaurację Leśna Wola. Tutaj możecie zobaczyć obie ich menu i całą ofertę www.restauracja.lesnawola.pl Naprawdę są warci zainteresowania, bo mają świetne warunki na tego typu przyjęcia i rewelacyjne dania.
  • pkt4a 28.03.17, 09:20
    A może nieświadomych niczego niemowlaków nie chrzcić i lepiej zostawić decyzję co do chrzcin i przynależności religijnej lub nie przynależności swojemu dorosłemu dziecku ? Niech ono decyzję podejmie jak będzie pełnoletnie .
    Jedną z podnoszonych przesłanek decyzji o apostazji jest to że przyszli apostaci mówią w czym zresztą maja rację że zostali ochrzczeni jako nie mający żadnej świadomości niemowlaki
    --
    1 %
    www.facebook.com/wolnoscodreligii/?fref=nf
  • monikaadamc 14.12.18, 13:14
    Smacznie i niedrogo można zorganizować chrzciny w tym miejscu www.hoteleden.com.pl. Ja organizowałam tam impreze i jestem zadowolona. Serwują smaczne dania. Obsługa jest sprawna i miła. Maja ładną salę. Impreza się udała goście byli zadowoleni. Polecam
  • Gość: asda IP: 188.241.25.* 26.03.19, 14:30
    Sprawdź sobie na chrzcinyikomunie.pl . Super lista ofert z całej Polski :) 
  • adrian99 04.07.19, 13:36
    Bardzo fajna stronka, pomocna przy organizacji tego typu przyjęć chrzcinyikomunie.pl/
  • agulczy 15.07.19, 10:33
    chrzcinyikomunie.pl/ Polecam tą stronę, z pewnoscią cos dla siebie znajdziesz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka