Klocki w Biedronce- Elefun Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • szukam klockow - oprocz policji - w Biedronce, firmy Elefun

czy ktoś widział inne modele? moje dizecko zawiedzione, ze nie ma
    wiecej,
    proszę o pomoc, nie mamkiedy i jak chodzić po wszystkich Biedronkach
    w Rzeszowie

• Gość: pływak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.10, 16:28
      kup mu lego a nie jakieś gó... z biedronki
    • Gość: mima IP: *.as.kn.pl 04.08.10, 16:12
      Te klocki idealnie pasują do Lego Duplo, to po co
      przepłacać.Niestety też ich szukam i nigdzie już nie ma.Mam tylko
      jeden zestaw "budowa", jest jeszcze straż, policja i farma.Są
      świetne.W naszej Biedronce jest (był) jeszcze jeden zestaw Budowa.
      • Gość: Anita IP: *.dynamic.chello.pl 16.04.13, 14:51
        Kupiłam w Biedronce te klocki..domek plażowy..córka i ja miałyśmy fajną zabawę..niestety nigdzie nie mogę znaleźć innego zestawu tych klocków..może ktoś mógł by mi pomóc..
        Po co przepłacać jak te zestawy klocków są świetną zabawką dla 6-letniego dziecka.Tylko ELEFUN TOYS !! Polecam
    • Gość: mima IP: *.as.kn.pl 04.08.10, 16:16
      ...dziwi mnie że tych klocków nigdzie nie można kupić, szukałam na
      allegro w sklepach innych niż Biedronka i ogólnie w necie.Takich
      klocków brak.Szkoda, bo za taką cene można kupić kilka zestawów.
      • Gość: klocer IP: *.c197.msk.pl 01.09.10, 22:32
        Właścicielem sieci Biedronka jest portugalski koncern Jeronimo Martins. Na
        opakowaniu klocków Elefun stoi: importer - Joinco z Lisbony, dystrybutor -
        Jeronimo Martins Dystrybucja S.A.
        Teraz chyba jasne, dlaczego te klocki są w Biedronce.
    • Gość: ... IP: *.rzeszow.vectranet.pl 04.08.10, 17:22
      dzis znalazłam "budowe"
      była jeszcze farma i policja
      w Biedronce na OF. Katynia

policja jest /była jeszcze
      na Okulickiego

• Gość: rurek IP: *.ostnet.pl 04.08.10, 17:46
        Oszczędzajcie na dziecku! Żadnemu dziecku nie można dać do ręki plastiku
        zrobionego w Chinach. Co chwila wybucha jakaś afera, a to za dużo ołowiu a to
        kobaltu. Biegają ludzie po lekarzach zdziwieni co jest "tak ładnie żarło i nagle
        marnieje w oczach".Jak was nie stać na Lego to kupcie drewniana niemalowane.
        Będzie rozwijało trochę wyobraźni i kreatywności a nie gotowce - jak policjant
        to tylko policjant, jak autko to autko a samemu nic potem nie wymyśli. Jak macie
        ochotę na wódkę a was nie stać to kupujecie denaturat? Nie . Ograniczacie się do
        piwa. To dlaczego w stosunku do dzieci stosujecie inne normy?
        • Gość: gość IP: *.tktelekom.pl 02.09.10, 12:45
          ]Jeżeli nadal zależy Ci na klockach,to daj znać.Dzisiaj w Biedronce w pewnym mieście widziałam jeszcze
          policję,budowę i farmę.Brakuje jedynie straży pożarnej do wydanego zestawu.Mogę kupić.
        • Gość: lila IP: *.adsl.inetia.pl 13.09.10, 14:21
          Ha ha ha ,większość markowych zabawek (w tym lego) produkowane jest w Chinach ....gdzie ta twoja logika ???
        • Gość: paaaula IP: *.cdma.centertel.pl 20.09.10, 16:16
          dla twojej wiadomości to wszystkie zabawki są produkowane w Chinach zaczynając od takich firma jak matel, lego, fisher price i inne. Tyle kasy płacisz za markę i znaczek. Każda firma tnie koszty i produkuje wszystko w Chinach
        • Gość: gość IP: *.cdma.centertel.pl 26.11.10, 11:59
          Chciała bym zauwazyć, że zabawki znanych firm jak Fisher Price czy Chico też są produkowane w Chinach i co ich też nie należy kupować bo Chińskie? A przecież zabawki tych firm są wiekowe, może bawić się niemi kilka pokoleń dzieci. Więc nie rozumiem dlaczego to co Chińskie ma być złe.
    • Gość: moyyra IP: *.rzeszow.vectranet.pl 06.09.10, 17:53
      dziekuję za chęc pomocy, klocki udalo się skompletowac.

• Gość: iwo IP: *.bu.uni.torun.pl 28.09.10, 11:17
        witam! mam podobny problem - chciałabym kupić takie klocki, zestaw budowa i straż - czy ktoś jest w stanie mi pomóc?
        • Gość: koto IP: 62.93.43.* 29.09.10, 08:17
          biegać po biedronkach i ,.......sprawdzać,albo na allegro
        • Gość: Bela IP: *.insat.net.pl 23.11.10, 13:56
          Ja widziałam jakieś klocki Elefun na Allegro, ale nie wiem czy o te Wam chodziło
          • Witam
            Kupiłam dziecku te klocki zestaw Straży pożarnej, ale niestety zawiodłam się.Myślałam że są dobre ale niestety nie.Bardzo ciężko się je wciska, są powykrzywiane, nie chcą się ze soba połączyc.Lego są drogie ale czasami lepiej poskładac się z kimś z rodziny i kupic z Lego.Tak robiłam poprzednim razem i sie nie zawiodłam.Tym razem myślałam że po prostu będzie miał większy zestaw trochę taniej ale widzę że na tym się nie da oszczędzic.Jeszcze można kupic klocki z Cobi.One są trochę tańsze od lego ale też dobre.Wiem już że napewno nie kupie więcej z firmy elefun.
            • Właśnie skończyłam budowanie Statku pirackiego...katastrofa, ten który to projektował, w ogóle się nie znał na zasadach budowania z takich klocków....jeden zły naciski i wszystko się sypie,bardzo skomplikowane i to jest napisane wiek 6+!..Nigdy więcej klocki tej firmy, skrzywione,...
              • Ja również poszukuję tych klocków, szkoda, że nie wrzucają ich już na sklepy. Jakby ktoś miał do nich dostęp to proszę o kontakt.

Co do wypowiedzi Pana bardzo przeciwnego chińskim wyrobom, to ja również chciałabym, żeby wszystko było produkowane w Polsce, ale niestety realia wyglądają tak, jak anegdocie, którą opowiedziała mi była szefowa. Miała znajomego, który maniakalnie poszukiwał zawsze produktów prod. polskiej. Zaszedł do sklepu zabawkowego i szukał, szukał, szukał... aż w końcu zapytał ekspedientkę "Czy jest tutaj coś, co nie było produkowane w Chinach?", na co ekspedientka odpowiedziała "Jedyne w tym sklepie, co nie pochodzi z Chin, to JA!"

Całe szczęście są pewne wymogi światowe i unijne, dzięki którym nie sprowadzimy i nie sprzedamy zabawek nie nadających się dla dzieci. Mogą być jakieś drobne wady, ale na pewno dziecko "nie zmarnieje w oczach od używania tańszej zabawki" i z pewnością podróbek klocków nie można porównać do denaturatu!!!

A jeśli chodzi o ostatnią wypowiedź Pani, która miała problem ze złożeniem statku, to proponowałabym zostawić te sprawy w rękach dzieci. Mój syn (8 lat) jest totalnym mianiakiem lego i może godzinami, dzień w dzień siedzieć o to "lepić", a nigdy nie prosił mnie o pomoc w składaniu. Ma w swojej kolekcji klocki wszelkiej maści, lego oryginalne, Cobi itp. Chodzi o to, że bardzo rzadko składa to, co nakazuje producent. Ma te wszystkie kolekcje pomieszane, trochę na pewno się pogubiła, a on i tak tworzy jakieś swoje budowle i pojazdy.

Młodszy natomiast jest biedny, bo ma tylko dwa zestawy, 1 lego duplo i 1 elefun. Jakby ktoś miał elefuny (duplo) to dajcie znać,

Pozdro

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.