Dodaj do ulubionych

Blat granitowy do kuchni - gdzie?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.10, 12:41
Gdzie znajdę dobrego wykonawcę blatu granitowego do kuchni? Możecie kogoś polecić?
Edytor zaawansowany
  • Gość: abba IP: *.rz.izeto.pl 21.09.10, 18:24
    Nie radzę blatu granitowego już lepszy z aglomarmuru ,blat granitowy"pije" barwy krew i inne
    kolory występujące przy przyrządzaniu potraw.
  • Gość: multistone IP: *.19.165.109.osk.enformatic.pl 22.09.10, 08:11
    www.multistone.pl
  • Gość: Wuj ch.. IP: *.dsl.bell.ca 20.03.11, 15:40
    Marmurowy pije , a nie granitowy. Mam oba w roznych czesciach domu .
  • 05.02.17, 18:02
    Gość portalu: abba napisał(a):

> Nie radzę blatu granitowego już lepszy z aglomarmuru ,blat granitowy"pije" bar
    > wy krew i inne
    > kolory występujące przy przyrządzaniu potraw.

Tak zgadzam się, że bardzo dobrym rozwiązaniem będzie z kwarcogranitu, jednak nie jest to już tak naturalny wygląd jak prawdziwego kamienia naturalnego. Polecam gorąco producenta blatów z kamienia naturalnego z Łodzi, Zakład Kamieniarski MK - Manufaktura Kamienia blaty-kuchenne-lodz.kamieniarz.net.pl . Ceny konkurencyjne. Zamawiałem u nich również schody i powiem, że jestem pod wrażeniem, bo wygląda to wszystko jak z monobloku.
  • Gość: kamieniarz IP: *.ostnet.pl 09.11.10, 22:47
    668957207
  • Gość: mariusz IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.11.10, 08:05
    www.kamyk.rzeszow.pl/
  • Gość: multistone IP: *.181.92.251.nat.umts.dynamic.eranet.pl 10.11.10, 10:23
    MULTI STONE nowe biuro w Danexie. Zapraszamy !!!
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.10, 09:18
    Rogala z Przyłeku ja się jedzie z Kolbuszowej na Mielec.
  • Gość: JABO MARMI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.11, 12:35
    JABO MARMI S.A. Rzeszów Al. Wyzwolenia 2 tel 17 852 20 41
  • Gość: MSG-Granit IP: *.centertel.pl 02.08.11, 10:13
    Polecamy kamień - zwłaszcza granit z różnych stron świata.
    Z kamienia wykonujemy:

posadzki, schody i parapety wewnętrzne i zewnętrzne,
    blaty kuchenne i łazienkowe,
    umywalki, zlewy i ociekacze,
    brodziki i wanny,
    i wiele innych takich jak deski do krojenia czy obciążniki do papieru - świetne na elegancki prezent.

ZAPRASZAMY
    Bardzo przystępne ceny. Doradzimy, pomożemy.

www.msg-granit.pl
  • Gość: tomek IP: *.adsl.inetia.pl 09.04.13, 09:32
    ja robiłem w firmie kamieniarstwo szalacha. jestem bardzo zadowolony.fajnie mi doradzili i ceny mają fajne.polecam
  • Gość: Sławek T. IP: *.play-internet.pl 01.08.13, 23:23
    Ja robiłem blaty kuchenne w Łodzi w firmie Merkam. Wyszło super, ceny w porównaniu do innych również są faktycznie niskie. POLECAM bo blaty sprawiają wrażenie że wydałem majątek a cena nie była zła.
  • Gość: Mariola IP: *.play-internet.pl 08.01.14, 21:07
    Myśmy razem z mężem wybrali firmę z Zaczernia ZAKO i równiez możemy ją polecić. Wykonanie wzorowo jak i uzgodnienia z nimi bez zarzutu.
  • 15.12.14, 18:52
    Ja wykonywałam w firmie ZAKO w Zaczerniu i nie mam żadnych zastrzeżeń. Jak najbardziej poleciłbym tę firmę każdemu. Zarówno cena jak i wykonanie super.
  • Gość: kret IP: *.rzeszow.vectranet.pl 02.08.13, 08:27
    Nie możemy.
  • Gość: Rektur IP: *.play-internet.pl 29.01.14, 15:40

Czy jest Pan zainteresowany już konkretnym rodzajem granitu?Jeśli nie możemy udzielić Panu pomocy w oborze odp.materiału i kosztorysu.Proszę o kontakt

t.jablonski@rekturstone.com
  • 06.03.14, 15:26
    Dobry Kamieniarz to MERKAM w Łodzi. Blaty z granitu wyszły fantastycznie. Dobry fachowiec na całym etapie zamòwienienia. Nadia
  • 21.04.17, 15:34
    Ja mam blat kuchenny z granitu wykonany przez firmę Kamień GMP i jestem bardzo zadowolona. Nie plami się i nie wchłania wody. Jeśli się odpowiednio dba o taki blat i co pewien czas konserwuje to posłuży na długie lata.
  • 23.04.17, 19:49
    ja znam www.kamyk.rzeszow.pl
  • 25.07.17, 15:29
    kamieniarz.net.pl/
  • 10.08.17, 13:42
    Ja korzystałam z usług firmy Cloon z Konina i jestem niezmiernie zadowolona. Blat przeszedł moje najśmielsze oczekiwania i wzbudza zachwyt wszystkich, którzy odwiedzają nasz dom. Nie wspomnę o zaletach w postaci utrzymania w czystości i braku plam w codziennym użytkowaniu.
  • 29.08.17, 13:22
    Firma Cloon z Konina zapewnia profesjonalne doradztwo, konkurencyjne ceny, szybki termin realizacji zamówienia.Zapraszamy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.