Kuchnia na wymiar Rzeszów-gdzie? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam, czy ktoś może polecić mi jakieś studio kuchni/salon meblowy/stolarza, gdzie można zrobić meble do kuchni na wymiar.Chodzi mi o meble ze średniej półki (niestety ograniczenie finansowe) bez szaleństw i i wysokich połysków....
    • Gość: gość:Anet IP: *.adsl.inetia.pl 18.11.10, 15:51
      up
      • Gość: evidence IP: *.180.240.133.nat.umts.dynamic.eranet.pl 18.11.10, 17:15
        W DANEXIE jeste 7 producentów mebli kuchennych. Mało?
        • Gość: gość:Anet IP: *.adsl.inetia.pl 19.11.10, 09:33
          Rozumiem,że robiłeś/aś meble kuchenne u tych 7 producentów mebli i polecasz każdego , tak???!!!! Orientuje sie gdzie sa salony meblowe w Rzeszowie, chodzi mi o polecony salon, gdzie moge liczyć na rzetelną firmę i ceny nie z kosmosu....Nie chce tracić czasu na nierzetelne firmy, no i nie mam po co iść w miejsce, gdzie stać mnie najwyżej na 2 szafki...
          • A ja polecam zrobienie mebli w firmie MIDAS, bez najmniejszych zastrzeżeń, wykonali meble do przedpokoju, salonu, piękna kuchnię i szafy przesuwne -rewelka !!! Robią super projekty , wizualizacje - jak zywe :0))))
            podam wam numer telefonu
            783 33.66 40
    • Gość: glover IP: *.static.sl-net.pl 23.09.13, 15:04
      Witam.
      Odświeżam temat bo faktycznie słabo na forach z dobrymi poleceniami firm meblowych.
      Ja nie potrzebuję pięknych projektów w 3D tylko dobrych fachowców którzy przede wszystkim słuchają klienta i potrafią zaproponować coś od siebie. Takich którzy wiedzą co to np. aventos czy zamienniki corianu.
      Dobrze gdyby też byli przygotowani do fornirowania i lakierowania płyt a nie tylko ze zwykłej meblówki.

Jak ktoś coś wie o takich to bardzo proszę o namiary.
      • Czołem, miałem ostatnio podobny problem.
        Szukałem kogoś kto by mi zabudował kuchnie i dwie szafy wnękowe.Szukałem już któryś miesiąc, aż znajomy z pracy dał mi kontakt do firmy z Mrowli koło Rzeszowa.
        Firma się nazywa Meblowski. Nie miałem jakiegoś dobrego nastawienia po poprzednich spotkaniach, ale postanowiłem sprawdzić.

Oglądnęli kuchnie i resztę, doradzili nawet kilka fajnych rozwiązań.
        Dogadałem się bez problemu.
        Dlatego ich polecam, nieduża firma ale znają się na rzeczy i nie cisną klienta za kasą.
        Robią meble do zabudowy, łazienek, z oświetleniem, szafy wnękowe i co tylko przyjdzie człowiekowi do głowy. Fronty fornirowane i lakierowane robi im inna firma na zlecenie, ale zgrywają się bez problemu.
        Ciężko może do nich trafić, bo nie mają żadnej reklamy, ale na stronie maja wszystkie dane: cachmeble.pl
    • Jak czytam te wszystkie opinie o firmach które biorą kasę i kontakt się urywa lub odkładają terminy w nieskończoność to nie wiem jak tacy ludzie funkcjonują.

Ja zleciłem wykonanie kuchni w firmie Meblowski Tomasz Cach.
      Znajomi mi polecili, chociaż projekt zamawiałem u kogoś innego.
      Fakt, trzeba było poczekać 2 miesiące, bo takie maja terminy, ale wykonanie jest solidne. Dostałem od projektanta dokładnie rozrysowane wymiary z wizualizacją i nie mieli żadnych problemów.
      Wszystko montują w mieszkaniu razem z oświetleniem, i AGD. Można się bez problemu dogadać co do płatności i nie takie znowu kosmiczne pieniądze jak niektóre firmy sobie wołają.
      Żona zadowolona, a to chyba mówi wszystko.

Jak zamawiałem kuchnie to ciężko było jakieś informacje znaleźć w necie, a teraz nawet stronę mają to można zobaczyć jak wyglądają ich meble, cachmeble.pl - czy coś takiego... w każdym razie z Mrowli.

Zasada jest taka żeby nie kupować kota w worku, jak ktoś nie ma referencji to won.
      Każdemu polecam, Bartek z Zalesia.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.