Dodaj do ulubionych

Jakie liceum wybrać ?

21.12.10, 20:06
Jestem w 3klasie gim., były już testy próbne i trzeba już zastanawiać się, nad szkołą średnia...Ogólnie nie uczę sie średnio, może dlatego że nie chce mi sie, dlatego szukam liceum z jak najnizszym poziomem...Punktów z próbnych miałam: humanistyczny: 39/50 matematyczono-przyrodniczy: 30/50 angielski 30/50 z takimi wynikami gdzie by mnie przyjeli. Które liceum polecacie ? (myślałam nad V LO profil psychologiczny)
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.10, 23:26
    z takimi wynikami to ja proponuję zacząć się uczyć i wybrać ambitniejsze liceum aniżeli V
  • Gość: cibik IP: *.rzeszow.vectranet.pl 10.06.13, 14:50
    proponuję I Liceum, bo dobra kadra, absolwenci z powodzeniem studiują na wielu renomowanych uczelniach... ale: jest poniedziałek / 10 czerwca/ za chwilę południe:
    z bulwarów nad Wisłokiem idzie / w towarzystwie pani profesor wf / grupa młodych
    dziewcząt, przechodzą przez jezdnię / przy zielonych na przejściu/ skręcają w stronę
    ul. Szopenia i Alei pod kasztanami szlakiem przeznaczonym wyłącznie dla rowerzystów
    /jest określony znak/ przechodzą przez jezdnię poza oznaczonym przejściem dla pieszych
    i idą dalej do 3-go maja cały czas w towarzystwie swojej nauczycielki i opiekunki.
    Na zwróconą /nauczycielce/ uwagę, że szli drogą dla rowerów i czy z tego powodu się nie wstydzi padła odpowiedź ,iż wstyd ma przykryty / owszem, była szczelnie zakryta jak orto-
    doksyjna muzułmanka, a wstydzi się jedynie kraść. Cóż, można nie wstydzić się źle uczyć
    potomnych, szczególnie,jeżeli bierze się za to pieniądze. Panie dyrektorze Ryszardzie Kisiel
    jeszcze trwa / do końca sierpnia/ ruch kadrowy. Wywal Pan nauczycieli , którzy jak wspom-
    niana trafili do tego zawodu przypadkiem, aby nie psuli opinii tej zasłużonej dla oświaty
    szkole.
  • Gość: ghjk IP: *.dynamic.mm.pl 10.06.13, 19:08
    W I LO maturę może zdają ale, ale nic więcej od tej szkoły nie można oczekiwać. Nauczyciele dostosowując się do poziomu młodzieży a chyba powinno być odwrotnie.
  • Gość: ttyy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.06.13, 14:23
    to liceum niby dobre ale dziwne jak by niezorganizowane, zabałaganione
  • lostinlovee 23.11.13, 14:48
    A ja mam takie pytanie, bo nie jestem z Rzeszowa a wybieram sie tam do liceum i chciałabym na profil Biol-geo-ang i żeby był język hiszpański. Myślałam o VIII liceum ale sie troche naczytałam na jego temat i go nie polecają a innego z takim profilem nie znalazłam. Może wy coś pomożecie ? z góry dzięki za odpowiedz :)
  • ma.jx 24.11.13, 18:29
    Cześć, ja byłam w pół roku w 6 tym liceum, po czym przeniosłam się do 4 tego. Do tej pory cieszę się z decyzji, genialna kadra plus świetni ludzie, bardzo dobry poziom. Genialne 2,5 roku.
    Jeśli brakuje Ci punktów umów się na wizytę z dyrektorką - weź rodzica by było poważnie, jeśli zobaczy że masz potencjał może i tak Cie przyjąć, tak było z siostrą moje koleżanki które sporo zabrakło.
    5 te - hm, nie jest mocne z opinii znajomych którzy tam uczęszczali, ale wiadomo wszytko zależy od człowieka.

pzd
  • lostinlovee 25.11.13, 16:51
    a o 8 nic Ci nie wiadomo ? Bo nie jestem z Rzeszowa a bardzo mi zalezy by pójść do dobrego LO a tylko 8 ma takie wymagania ( profil i język ) jakie chcę. I nie wiem właśnie czy jest odpowiednie ? A innego z takim prof. i jęz. nie moge znaleźć.
    Pozdrawiam :)
  • uczen2017 07.03.17, 19:56
    Jestem w 3 klasie w dziewiątce gimnazjum 9 i tak sie zastanawiam czy nie kontynuować tu nauki. Fajne maja opcje profili medycznych. A znając Panie z chemi czy matmy albo panią Z bioli to poziom będzdzie wysoki. Już teraz nie wyrabiam i cisną nas ale pewnie z łatwością pójdzie maturka i medycyna na URz. Zależy mi tez na angielskim a mój poziom po podstawówce był marny a teraz oglądam filmy po angielsku. Atmosfera też spoko, luzik ludzie, nauczyciele tez

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka