Dodaj do ulubionych

Będzie konkurs na projekt Resovia Park

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.11, 18:51
Jeszcze jedno centrum handlowe ??? Komu to potrzebne...? obrzyganie mnie bierze ....
Edytor zaawansowany
 • Gość: Mieszkaniec IP: *.19.165.68.osk.enformatic.pl 08.03.11, 19:24
  Przecież cytując rzecznika prezydenta "przetarg to najczystsza forma zbycia nieruchomości". Tak powiedziano gdy Mayland chciał się zamienić działkami z miastem bez przetargu. Za kogo oni nas mają?
 • Gość: j.k. IP: *.krak.tke.pl 09.03.11, 10:55
  Czerwonych obowiązują specjalne prawa.
 • Gość: to ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.11, 20:06
  wał życia Bentkowskiego. Pamiętacie kim był ten Pan? Jak to możliwe, że angażuje swoje siły witalne w taki projekt (od tylu lat).
 • Gość: radek IP: *.adsl.inetia.pl 08.03.11, 20:18
  Czy to nie dziwne, ze nie przedstawiono po nazwisku wszystkich ludzi zaangażowanych w tą inwestycję, czy czegoś się wstydzą a może chcą coś ukryć.Czy nie dziwne, ze nie wszystkich inwestorów w Rzeszowie traktuje się jednakowo, jedni otrzymują od miasta prezent w postaci bonifikaty w wysokości 99% inni zamieniają się z gruntami miejskimi bez przetargu a inni muszą czekać aż miasto ogłosi przetarg, przecież jest typowa korupcja miejska, czy minister od korupcji Julia Pitera nie powinna wiedzieć co to się wyprawia w Rzeszowie.
 • Gość: Prześmiewca IP: *.adsl.inetia.pl 08.03.11, 20:59
  Będzie konkurs a po konkursie.
  I to by było na tyle.
 • Gość: Adam IP: *.rzeszow.vectranet.pl 09.03.11, 02:11
  to samo chcieli zrobic i robia ze stadionem miejskim
 • bkjkpm 08.03.11, 22:12
  Oby postawili coś ładnedo wysokiego i szklanego a nie kolejny barak w stylu tesco....tego typu blaszaki tylko obrzydzają miasto...ale czy to naszych rajców interesuje????
 • Gość: tess IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.11, 23:03
  Ostatnie artykuły mówiły o krytym lodowisku z trybunami, a teraz mówi się o syntetycznym.
  Jeżeli nie powstanie prawdziwe lodowisko mrożone to będzie to porażka miasta in plus.
  200 tysięczne miasto bez lodowiska to wstyd. W każdym większym mieście to standard.
  Bierzmy przykład z Sanoka czy Dębicy, które są o wiele mniejsze.
 • dr_psychol 08.03.11, 23:15
  "Wybrano już kapitułę. W jej skład wchodzą przedstawiciele inwestora oraz klubu m. in. Aleksander Bentkowski, prezes CWKS Resovia i Adam Sadecki, prezes sekcji piłki nożnej CWKS Resovia. - Wyboru projektu dokona kapituła, ale przy udziale ekspertów spoza Rzeszowa - mówi prezes Bentkowski"

  Ekspertami będą pewnie Libeskind i Zaha Hadid :)
  Do kwietnia to można zaprojektować ale plac zabaw albo magazyn na cement
  Normalnego lodowiska - takiego z lodem - już w Rzeszowie nigdy nie będzie? Bo tego jakoś nie napisali w tym artykule
 • Gość: mata_kari IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.11, 13:10
  Zaha by nie przeszła ze swoimi pomysłami w Rzeszowie:-) Za "proste". W Rzeszowie "mo być na bogato", czyli srebrna blaszka ,wszędzie schody i tandetne płytki. Do tego plazdykowe rođlinki i jest centrum jak ta lala.
 • Gość: Sopocianin IP: *.rzeszow.mm.pl 09.03.11, 13:35
  na kolejne "centrum handlowe" również bierze mnie na wymioty,ale...ale jak wszyscy przypomnimy sobie ten pierwszy projekt-wizualizację,pierwszy zaproponowany jeszcze z pierwszym planowanym inwestorem to twierdzę,że na prawdę był dobry (może nie świetny) ale dobry jak na nasze rzeszowskie warunki (taki z wysokim szklanym wieżowcem,czy nawet dwoma).Więc może ktoś go odświeży i spróbuje z nim jeszcze raz...??...
 • Gość: sewer IP: *.adsl.inetia.pl 09.03.11, 16:35
  Nic nie będzie budowane w Rzeszowie, bo do tego nie dopuści nieformalny układ Ryszard-Tadeusz, mało tego, teraz kiedy Ryszard jest w sporze prawnym w Bogdanem i sprawa toczy się w SN o udziały w spółce w której Skarb Państwa miał udziały ale mu stopniały, to będzie klapa.Będzie przeciąganie sprawy w nieskończoność podobnie jak toczy się sprawa z Bella Bolina, to gorsze niż brazylijski serial bo końca nie widać.
 • Gość: Komar IP: *.171.195.53.static.crowley.pl 10.03.11, 08:12
  Ogłoszenie, opracowanie, rozstrzygnięcie w miesiąc!!! Hit... W końcu Rzeszów to stolica innowacji! Czy Pan bentkowski uważa wszystkich w Rzeszowie za debili? Do Radnych - zacznijcie wreszcie decydować o jakości przestzreni w mieście w sposób poważny i odpowiedzialny... nie umiecie - korzystajcie z wiedzy i opinii zawodowców.
 • Gość: daniel IP: *.adsl.inetia.pl 10.03.11, 16:55
  Jaką rolę pełni w tym projekcie Resovia Park ma baron podkarpackiego stowarzyszenia ordynacka, to zle wróży inwestycji, bo kolega Ryszarda chyba nie klepnie tego projektu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka