• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

dobre torty-jaka cukiernia? Dodaj do ulubionych

• IP: *.19.165.82.osk.enformatic.pl 11.03.11, 22:21
    zależy mi na Waszych podpowiedziach odnośnie gdzie w Rzeszowie, w jakiej cukierni, można zamówić naprawdę smaczny tort. Małe mam doświadczenie z cukierniami a zależy mi aby zamówiony tort był dobry, świeży, bez tego "sztucznego" posmaku jaki jest w wielu ciastach z cukierni.
    Zaawansowany formularz
    • Gość: Pan Tau IP: *.rzeszow.vectranet.pl 12.03.11, 07:59
      Cukiernia Monika jest ich kilka na mieście.Ja zamawiam zawsze tort czekoladowy na Hetmańskiej na przeciw Delikatesów Hetman. Dla dorosłych może być orzechowy z dodatkami.
      Zawsze wszystkim smakuje i dzieci chcą dokładkę.
      • Gość: Wujek Dobra Rada IP: *.19.165.33.osk.enformatic.pl 12.03.11, 08:54
        Santos, Keks i Jakubowski. Duży wybór wszędzie smacznie!
    • Gość: m IP: *.d-com.pl 12.03.11, 09:30
      Santos tylko trochę drogo.
      • Gość: torcik IP: *.rzeszow.vectranet.pl 12.03.11, 11:45
        santos i tylko czekoladowo-wisniowy, pyszna niezbyt slodka masa (smietanowa)...
        • Gość: Goździkowa IP: *.19.165.33.osk.enformatic.pl 15.03.11, 08:42
          W keksie czekoladowo-wiśniowy za słodki! Natomiast Karmelowy - super!
    • Gość: maria IP: *.ip.netia.com.pl 12.03.11, 18:24
      Torty PYCHA to 1. pasaż E-leclerk cukiernia Pokusa - na zamówienie około 80 zł, nazwa "ciemny pyszny". Nie jadłam lepszego a jak przybrany np. smażonymi plasterkami pomarańczy
      2. Mini caffe - ul Kanałowa - z owocami, bezą - rozpływa sie w ustach, drogi - 1 kawałek 5,5o zł
      • Gość: migotka5 IP: *.19.165.82.osk.enformatic.pl 13.03.11, 08:16
        bardzo dziękuję wszystkim za informacje i sugestie
        • Gość: jatka IP: *.ostnet.pl 14.03.11, 11:25
          Odradzam Santosa maja tam splesniale ciasta !
      • Gość: Ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.11, 11:29
        Obydwa adresy polecam i Pokuse i lokalik na Kanałowej.
      • Gość: tradycja IP: *.rzeszow.mm.pl 04.12.13, 22:30
        To chyba tylko ten bezowy jest warty uwagi. Zamówiłam tam kiedyś tort biszkoptowy z bitą śmietaną i owocami - bardzo mdły i bezpłciowy.
        • 19.02.16, 21:37
          Ja polecam cukiernię Teodora. W Rzeszowie mają dwa lokale, ja często kupuję słodkości przy Niepodległości 1. Zawsze pyszne i świeże wyroby. Na urodziny córek też zamawiałem tam torty. Jeden z nich zobaczcie tutaj: tomasz255.blog.onet.pl/2012/08/26/pierwsze-urodziny/
          Polecam!

--
          tomasz255.blog.onet.pl/
    • 14.03.11, 12:00
      Dobre torty to przyrządza moja znajoma. Także na zamówienie, ale cena połowę niższa od cukierni!
      • Gość: mata_kari IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.11, 13:05
        "Keks"!!! Pycha!
        • 14.03.11, 14:16
          Keksowych specjałów nie znosi moja wątroba :-(
          A propos, wiesz co kryje się pod nazwą "tłuszcz cukierniczy"?
          --
          --------------
          ;-)
          • Gość: smakosz IP: *.rz.izeto.pl 14.03.11, 20:27
            Ciastkarnia "Mikołaj" na ul.Podwisłocze .
            • Gość: Kaya IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.11, 09:29
              Tłuszcz cukierniczy to olej palmowy. swego czasu było o nim głośno m.in za sprawą Janusza Weisa , greenpeace i ich kampanii przeciwko Nestle.
              Ale czy to oznacza, że wszyscy cukierniczy używają oleju palmowego do swoich wyrobów! Otóż zdecydowanie nie. Wystarczy o to zapytać.
              Ktoś powyżej napisał, że jakaś tam cukiernia jest droga. Otóż dobre ciasto nie może być tanie. Jeśli np kg bialego sera kosztuje 14-16zł, tak wyobraźcie sobie co zawiera sernik w tej samej cenie. Otóż zawiera wszystko (mąkę, skrobię) ale sera w nim najmniej.
              Sama wprost ubustwiam torty z Keksa i Kanałowej. W tej małej cukierni torty są niezmiennie takie same (tak samo pyszne) od kilkunastu chyba lat.
              W Keksie najbardziej smakuje mi tort figowy, Royal (to chyba ten mocno czekoladowy z wiśniami) oraz tort czekoladowo-truskawkowy, choć zauważyłam że poza sezonem truskawki zastępowane są malinami lub brzoskwiniami.Mniam.
              • Gość: anna IP: *.rzeszow.mm.pl 15.03.11, 17:10
                Nie jestem amatorką słodyczy, dlatego w domu nie piekę nic. Jeśli już się kuszę na słodkości to jest to kawałek sernika (najlepszy w Rzeszowie jadłam z Kalinki) lub makowca (japoński też z Kalinki) lub strucli makowej (sieć Nasz sklep sprowadza nie wiem od jakiego producenta). Większość producentów nadużywa aromatów, już parę lat nie miałam odwagi kupić w-z (polewa czekoladopodobna, jakiś mix śmietanowy w środku). Niestety zdaję sobie sprawę, że wiele ciast jest dobrych tylko w domu.
                Trudno kupić też dobre czekoladki i czekolady.
                • 15.03.11, 17:58
                  Należę do wielbicieli Agaty Śliż :-). "Keks" jest dla mnie jedyną cukiernią - z tortem figowym (szkoda, że już nie ma wersji "czarnej") jako wypiekiem flagowym. Poza tym "Pijany Izydor", "Royal", fantazja krówkowa, szarlotki w kilku odmianach i torcik łącki.
                  • Gość: ortylion IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.13, 11:03
                    Podzielam tę opinię! Inne wyroby - rozmaicie. Jeśli chodzi o torty - BEZKONKURENCYJNE! Lekkie, nienasączane paskudztwami, jak babcine.
                    Orzechowy, CHAŁWOWY z bezami!!!...mmm...rozmarzyłem się...
                • 29.10.13, 14:48
                  Kalinka wygląda w porządku. To pierwsza cukiernia, któradeklaruje używanie wyłącznie tłuszczów nieutwardzonych.
                  www.cukierniakalinka.pl/?q=node/5
              • 29.10.13, 14:49
                Nie tylko palmowy, może być to np. tłuszcz kokosowy, ale ten gryzie się z czekoladą.
      • Gość: julia IP: *.rzeszow.vectranet.pl 03.06.13, 10:56
        A czy można prosic o jej dane?Potrzebuję tort na urodziny dziecka na 16 czerwca.
        • Gość: stella IP: *.ip.netia.com.pl 11.07.13, 09:24
          Polecam torty firmy ROBERTOS jak to mówią niebo w gębie Pan Sienko Robert w Głogowie Młp.
          Troszkę się spóźniłam bo już po imprezie, ale może będzie jeszcze okazja.
      • Gość: olek IP: *.rzeszow.mm.pl 11.07.13, 21:11
        tylko jak ma być lepszy i na naturalnych składnikach to duży wychodzi ok 120 zł wiem bo żona piecze
    • Gość: hycel IP: *.rzeszow.vectranet.pl 12.07.13, 09:06
      najlepszy sachera w wiedniu,blizej, blikle w warszawie
      • Gość: ortylion IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.13, 09:14
        Co do Sachera - zgoda. Blikle - przereklamowany.
        • Gość: hycel IP: *.rzeszow.vectranet.pl 12.07.13, 09:42
          są dwie firmy, musiales jesć wyroby z firmy pisanej z malej litery
    • Gość: OSZUKANA IP: *.189.219.120.skyware.pl 28.10.13, 12:47
      N I E S A N T O S !!!!!!!!!!!!!!! ZAMÓWIŁAM DLA DZIECKA TORT NA URODZINY W cukierni Santos w Rzeszowie, odbiór miał być w dzień urodzin - niedzielę - ODMÓWIONO WYDANIA TORTU na 2 godziny przed uroczystością z powodu awarii lodówki. Odradzam zamawiać na jakiekolwiek uroczystości typu wesela, chrzciny czy urodziny. Wyobrażacie sobie, że zostawiają człowieka z niczym w stakiej sytuacji. Żadnego zadośćuczynienia, niczego w zamian za to, ani kawałka ciasta. Jedynie zaproponowano mi, że mogę kupic ciasto w cenie normalnej. Pytałam czy dostane obniżkę na ciasto 10%, odpowiedź brzmiała NIE. Szczycą się, że są super cukiernią a mają człowieka w nosie i dziecko, które na swoje urodziny nie może swieczki z tortu zdmuchnąć i zrobić przynajmniej zdjęcia. Szczerze odradzam, żeby ktoś się nie naciął na swoje wesele albo chrzciny. Oszuści i tyle. Brak słów.
    • Gość: Łasuch IP: *.48.210.192.ww-net.pl 02.11.13, 20:54
      Przez przypadek jechałem do domu , jadąc przez Kraczkową omijając E4 . To jakieś zagłębie cukiernicze . Zaparkowałem przy " Cukierni u Jędrusia " Ceny do przyjęcia . W domu wojna ... Smaczne , lekkie ...Mało , dzieciakom i nam bardzo smakowało .
      POLECAM
      • Gość: tradycja IP: *.rzeszow.mm.pl 04.12.13, 22:26
        Ja z kolei polecam cukiernię pani Czesławy Nycz z Czarnej k. Łańcuta. Pyszne tradycyjne ciasta bez podejrzanych składników. Bardzo dobry jest tort czekoladowy z wiśniami, innych jeszcze nie jadłam, ale pozostałe ciasta jak za starych dobrych czasów. Bardzo smakowały mi też torty z Keksa, ale to już trochę inny styl, mniej "domowy". Natomiast ich ciasteczka były dość nieciekawe.
        Tekst linka
        Rozważyłabym też Niebieskie Migdały, większość ich ciast oceniłam wysoko (np. Ambasador, sernik z kremem), ale dawno tam nie byłam, więc nie wiem jak jest obecnie.

• 02.11.13, 22:58
      zdecydowanie Wiedeńska w Rynku, chyba najlepsze ciasta u nas i ceny wbrew pozorom niskie
      • 05.11.13, 18:06
        Wiedeńska… Kiedyś wraz z Moją Zdecydowanie Lepszą Połową zwiedzeni nazwą nieopatrznie nabyliśmy sachera…
    • 20.11.13, 12:34
      Ja korzystałam ostatnio z uslug cukierni TwojaCukiernia.pl - szczerze polecam.
    • 20.05.16, 09:37
      Cukiernia Krakowskie Wypieki :) Nie z Rzeszowa, ale naprawdę mają super rzeczy! Pyszne torty i ciastka, torty lekkie, delikatne i piękne :) Polecam, ostatnio zamawiałam tort dla córki z jej zdjęciem!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.