Dodaj do ulubionych

Za co płacimy Ryanairowi? Logo na kadłubie samo...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.11, 19:02
To nic innego jak haracz. Albo zapłacicie, albo kończymy latanie. A "usługa promocyjna" to tzw. listek figowy zasłaniający nieudolnie ten fakt. Zgodziliśmy się, następnym razem zażądają więcej.

Tak wygląda "promocja" po podkarpacku :(
Obserwuj wątek
    • Gość: zibi Za co płacimy Ryanairowi? Logo na kadłubie samo... IP: *.19.165.123.osk.enformatic.pl 08.04.11, 19:23
      już to widzę jak za "ptaszka" tfu "ptaka klepaka", o przepraszam ptak już odleciał tak naprawdę to już nie wiem jakie jest logo województwa (mniejsza z tym) ale wyobraźmy sobie jak leci taki jeden samolocik Ryanair z kilometr nad ziemią, a wszyscy tylko głowy zadzierają do góry i przez lornetki obserwują co to jest namalowane na kadłubie samolotu. Łał będzie wielki szał:) już widzę te tłumy turystów z całej Europy, ba co tam Europy z Ameryki!! (pytanie tylko z której:):)) No cóż promocja droga ale co tam w końcu radni województwa oraz Zarząd nie płacą tego z własnej kieszeni. Jak to kolega z postu wyżej napisał ładnie zakamuflowany haracz - jak nie zapłacicie to nie latamy, a tępaki się na to nabierają. Proszę bardzo niech nie latają za taką kase??? Panowie radni i włodarze województwa stuknijcie się w te wasze głowy. Za 24 mln pln można wyremontowac szpitale i zakupic chociażby nowy sprzęt. Ale co tam lepiej w błoto wywalic pieniądze, a ludzie ??? co tam ludzie !! byle wam się żyło lepiej.
      Pozdrawiam
      • Gość: esteban Re: Za co płacimy Ryanairowi? Logo na kadłubie sa IP: 79.139.57.* 08.04.11, 19:54
        No jasne, najlepiej dopłacić 40 mln rocznie na wożące powietrze Przewozy Regionalne i jazdę z Rzeszowa do Jasła w 5 godzin. Akurat w przypadku Ryanaira jestem jak najbardziej za - samoloty latają pełne, a ludzie nie muszą jechać do Krakowa czy Katowic żeby dostać się do znajomych czy na wakacje. Dopłacają takim przewoźnikom wszystkie lotniska, no ale zdaniem wszystkich "mundrych jaśnie oświeconych", oczywiście Podkarpacie nie musi. No bo po co nam lotnisko? Zaorać, sprzedać i remontować szpitale... co za bzdura!
        • Gość: zibi Re: Za co płacimy Ryanairowi? Logo na kadłubie sa IP: *.19.165.123.osk.enformatic.pl 08.04.11, 20:55
          Szanowny Kolego istotą mojego posta jest pokazanie bzdury jak ładnie władze probują nazwac dopłaty "haracz" jak nie zapłacicie to nie latamy - promocją . Istotą taniego przewożnika z tego co mi wiadomo to jest oferowanie usług w obniżonym standardzie za nazwijmy to bardzo konkurencyjne ceny. Chyba troszeczke nie rozumiesz podtekstu tego posta no ale cóż jak to napisałeś każdy jest "mundru jaśnie oświecony" pociesza mnie jednak fakt że chyba przewodzisz tym jasnie oświeconym. Poczytaj troszke i może zrozumiesz że za 24 mln. pln mozna zrobic promocje wojewodztwa taką że te linie lotnicze nie zrobią jej w jednej dziesiątej, a która znalazłaby znacznie wiecej odbiorców.
          • Gość: esteban Re: Za co płacimy Ryanairowi? Logo na kadłubie sa IP: 79.139.57.* 08.04.11, 22:23
            A gdzie szanowny wyczytał, że "jak nie będzie >haraczu< to nie latamy"? Ja czegoś takiego nie zauważyłem, ani w tym, ani w innych materiałach opublikowanych po tej konferencji. Mało tego, w wywiadzie w radio usłyszałem, że skoro Ryanair rokrocznie powiększa liczbę pasażerów na lotnisku w Jasionce, to wygrana w przetargu nie była traktowana jako warunek do dalszej ich tutaj obecności. A skoro "za 24 mln można zrobić taką promocję, że ho ho", to czyżbyśmy rozmawiali z niedoszłym/wylanym szefem promocji? Bo w końcu od iluś lat nasz region z owej promocji słynie. Tak, że ho ho!
            PS. Nie przewodzę nikomu, po prostu wolę mieć własne zdanie.
            • Gość: zibi Re: Za co płacimy Ryanairowi? Logo na kadłubie sa IP: 91.220.225.* 09.04.11, 08:04
              co do szefa promocji to nawet smród mnie nie zaleciał bo nie jestem pracownikiem urzędu marszałkowskiego, ani w jakikolwiek sposób z tą instytucją związany. Widze że w końcu wyciągnąłeś wnioski z tej rozmowy stwierdzeniem "PS. Nie przewodzę nikomu, po prostu wolę mieć własne zdanie." - To tak jak ja mam własne zdanie na ten temat!. Chyba że według Ciebie jak ktoś kto ma inne zdanie niż ty to nie może się wypowiadac, ale przecież to takie Polskie że wszyscy co mają inne zdanie w temacie to są be i nie mają prawa się wypowiadać, a najlepiej dodać że są odpowiedzialni za katastrofę w Smoleńsku:):). Kolego chyba nie czytasz moich postów ze zrozumieniem napiszę to jeszcze raz wyrażnie chodzi o nazywanie rzeczy po imieniu czyli jak dotowanie przelotów to niech wszyscy jasno i wyraznie tak mówią, a nie nazywają tego promocją bo pojawi się jakieś tam logo na kadłubie samolotu, link do strony woj. podkarpackiego lub też jakas tam wzmianka o podkarpaciu w gazetce linii lotniczych. Swoją drogą w artykule może nie ma wyraźnie napisane że nie latają, ale czytaj też między wierszami ukryte podteksty w wypowiedziach przedstawicieli linni lotniczych i opieraj się w dyskusji nie tylko na tym artykule ale także na innych wcześniejszych. Tyle w temacie nie mam zamiaru ciągnąć tej dyskusji z osobą wszechwiedzącą mającą "własne zdanie" i nie przyjmującą innych wypowiedzi.
    • Gość: roman Za co płacimy Ryanairowi? Logo na kadłubie samo... IP: *.tpnet.pl 10.04.11, 21:35
      bohomaz na ogonie z naszych podatków- to kasa poszła w błoto- za takie pieniądze można - postawić reklamy w portach lotniczych/ stworzyć odpowiednią stronę internetową/ten ogon z tym malunkiem to na 8 tysiącach będzie UFO chyba oglądać- masakra zmarnowali kasę / a wystarczyło dołożyć jeszcze 10 milionów i zrobić nowe skrzyżowanie bezkolizyjne przy pomniku- i to by była reklama miasta innowacji - ale tak to jest jak matoły dorwały się do stołków i szastają naszą gotówką,
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka