Dodaj do ulubionych

Krzyż w Stalowej Woli - do ponownego zbadania

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.11, 13:25
Krzyżacy nie muszą się przejmowac jakimis durnymi przepisami! Krzyżakom przyświeca jedynie słuszna licząca 2000 lat ideologia. Jeśli ich działania są niezgodne z prawem - tym gorzej dla prawa.
Amen.
Obserwuj wątek
  • mal49 Re: Krzyż w Stalowej Woli - do ponownego zbadania 11.05.11, 14:47
   MistrzRiposty:
   > Jeśli ich działania są niezgodne z prawem - tym gorzej dla prawa.

   Prawo jest jedno. Wprowadzanie prawa kanonicznego i wynoszenie go ponad prawo państwowe jest działaniem przeciw państwu.

   Niebawem wybory. Władza drży i waha się...

   --------------
   ;-)
    • Gość: Yupi Re: Krzyż w Stalowej Woli - do ponownego zbadania IP: *.rzeszow.vectranet.pl 11.05.11, 16:09
     Coś się jednak zaczyna zmieniać.Moherowych babek i tak nic nie przekona,ale wyrażnie już widać,że z religii zostaje coraz więcej obrzędowości i praw stada owiec niż faktycznej wiary.Tą skutecznie tłamsi i niszczy pazerność kościoła.Tak więc nie wiadomo tak do końca,jak to z tym jest.Dla obecnych "duszpasterzy" liczy się wyłącznie kasa,taca.indoktrynacja za wszelką cenę i państwo wyznaniowe.Przynosi to akurat odwrotne skutki od zamierzonych w postrzeganiu spraw wiart i tej instytucji nastawionej na majętności i zawłaszczanie wszystkiego co się da.Pana Boga to oni mają w głębokim poważaniu.Więc może i dodrze,że wypływa ta pazerność,bo uświadamia czym faktycznie jest obecny polski kościół.
  • Gość: Arkadia Krzyż w Stalowej Woli - do ponownego zbadania IP: *.rzeszow.vectranet.pl 11.05.11, 21:44
   Widać na tym przykładzie jak instrumentalnie traktowane jest państwo przez instytucje kościelne, chcące przejąć majątek tego państwa. Nawet dziennikarz pisząc artykuł używa nieokreślonego sformułowania "strona kościelna". Co to za instytucja? po drugiej stronie są wymieniane konkretne instytucje państwowe.Powinna być zatem informacja kto wnosi odwołanie - parafia, kuria, czy też urząd proboszcza lub biskupa.W tym przypadku nie ma co obarczać wiernych, którzy po prostu bardziej lub mniej świadomie są wykorzystywani do załatwienia konkretnego interesu.
   • Gość: Yupi Re: Krzyż w Stalowej Woli - do ponownego zbadania IP: *.rzeszow.vectranet.pl 12.05.11, 08:44
    Na pochwałę i wysoką ocenę zasługuje postawa Prezydenta Stalowej Woli.Wygrał ponownie,mimo,że zadarł z tą pazerną instytucją tzw."stroną kościelną" która ma konkretne imię i nazwisko,tyle że ukrywa się za plecami moherowych babek.Zresztą tak jest zawsze,wystarczy podburzyć i wskazać cel.Wtedy żadne prawa dla nich nie istnieją,mogą nawet na prywatnej czy miejskiej posesji postawić kapliczkę i już jest ich.No i tu Prezydent pokazał,że ma jaja.Nie to co w Rzeszowie.Cichcem chcieli przechandlować za darmo oczywiście miejską działkę na rzecz jej pazernej eminencji.To znaki czasu.Ten co postawił tamę pazerności wygrał,ten w Rzeszowie gdyby nie okoliczne wioski przegrał by z kretesem elekcję.Tego problemu nie widzą za bardzo jeszcze ci co chcą być ponownie wybierani.Dalej tkwią w państwie kościelnym.Niestety już nie ten czas.Elektorat dostrzega zachłanność sukienkowych i ich silne poparcie (nie za darmo) może wyjść delikwentom bokiem.Oby tak dalej.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka