Dodaj do ulubionych

Gdzie moge zorganizować wieczór kawalerski?

IP: *.asseco.pl 17.05.11, 08:52
Proszę o propozycje:)
Edytor zaawansowany
  • Gość: Seba IP: *.e-gco.pl 17.05.11, 09:10
    Wszystko zależy od Twojej fantazji i zasobu portfela. Jak chcesz mieć niezapomniany wieczór kawalerski to polecam Ci usługi www.wieczorkawalera.pl/ Chłopaki organizują odlotowe wieczory kawalerskie
  • Gość: xx IP: *.asseco.pl 17.05.11, 13:01
    W kazdym Pubie w rzeszowie mozesz...
  • Gość: MistrzRiposty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.05.11, 13:04
    Ostatnio są w modzie kluby kibolskie, gdzie za darmo mozna dostać wp...
    To będzie przeżycie niezapomniane do końca Twoich dni. Oby nie rychłego.
  • Gość: Dynia IP: *.dynamic.mm.pl 18.09.13, 23:41
    Witam. Ja osobiście proponuje wieczór kawalerski we Lwowie naprawdę imprezy na poziomie nie drogo i w razie pytań mogę pomoc i dać na miary na kogoś kto wam pomoże zorganizować taki wypad.Ja osobiście byłem już 2 razy i nigdzie indziej,od Rzeszowa to jakieś 160 km kontakt dynkarz@wp.pl
  • Gość: ogierek IP: *.sbr1.nsw.optusnet.com.au 18.05.11, 15:09
    Niezle wychodza wieczory kawalerskie w burdelach.
    Taka mala orgia w grypie kilku chlopakow z pelnym serwisem w grupie gdzie nikt przed nikim sie nie krepuje az do zupelnego odlotu nie zdarza sie za czesto !!
  • Gość: bolo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.11, 23:17
    najlepiej na moście zamkowym zonanizujcie się zbiorowo,tanio i z pożytkiem dla zdrowia.
  • Gość: John Lock IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.13, 13:09
    Gorąco polecam Night Club ROYAL w Sopocie. Dobry alkohol.. gustowne wnętrze.. oraz piękne , zmysłowe kobiety które dotrzymywały mi cały czas towarzystwa podczas mojego wieczoru kawalerskiego . Cena organizacji jest przystępna. Jak dla mnie klub 10 na 10. Jeszcze teraz często do niego wracam . Gorąco polecam
  • reishof 14.05.13, 18:27
    Jeśli masz dużo kumpli to może tu :
    www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.charakteryzacja.pl/wp-content/uploads/2012/01/stadion-w-wawie-projekt1.jpg&imgrefurl=http://www.charakteryzacja.pl/index.php/tag/stadion-narodowy-w-warszawie/&h=349&w=600&sz=41&tbnid=1zjjJUofYwEcAM:&tbnh=71&tbnw=122&zoom=1&usg=__LMfYnMsTz0bZudBYLkuyHDRsZDw=&docid=yUQ_khesQ0OjOM&hl=pl&sa=X&ei=lGWSUeKKD8jBtAaJiICwDA&ved=0CFwQ9QEwBw&dur=360
  • mjot1 14.05.13, 19:02
    W kawalerce?
  • Gość: hmm IP: *.rz.izeto.pl 14.05.13, 19:05
    wieczór kawalerski ? najlepiej na okrągłej kładce "aureoli Ferenca"
  • Gość: jacek IP: *.rzeszow.vectranet.pl 05.06.13, 16:51
    Wieczory kawalerskie z adrenaliną. Przy ognisku lub kominku z muzyką na żywo z wykorzystaniem:

- profesjonalnej ścianki wspinaczkowej,
    - technik linowych i alpinistycznych: zjazdy z mostów, tyrolka, most tybetański, wahadło, slackline i wiele innych,
    - gier paintball'owych,
    - off-road'u,
    - INO imprez ma orientacje,
    - kursu samoobrony dla mężczyzn,
    - zabaw strzeleckich (paintball, broń pneumatyczna, łuki, proce).
    adrenalina-team.pl/imprezy-integracyjne.html
  • mazi07 06.05.14, 23:43
    znajomi wpadli na pomysł zorganizować wieczór nad jeziorem. Domek, grill, kumple i oczywiście alkohol. Dużo alkoholu. Zakupiliśmy czystą i cytrynowego absolwenta. Zobaczymy co wyjdzie z tej mieszanki. :)
  • rz2014 07.05.14, 17:24
    W Rzeszowie wybór masz dość spory więc nie powinieneś mieć z tym problemu.
    Szkoda mi tylko Ciebie.......koniec wolności hahahhaha
    W sumie prawie każdego to czeka, ja już to osobiście przerabiałem.
  • mr.paprykarz 07.05.14, 18:43
    Nawet napisałeś ,że to był największy błąd w Twoim życiu, nadal tak uważasz?
  • mazi07 15.05.14, 20:15
    rano cytrynówka wchodziła jak woda. cudowny smak tego absolwenta.
  • guldan 27.04.17, 19:26
    Puby i kluby to przeżytek :) dla prawdziwych facetów to zdecydowanie Malawa Fun Park! Paintball, gry aranżowane, survival, strzelnica, tyrolka, ogniska, grill. Samo miejsce położone na punkcie widokowym, i co najważniejsze, z dala od cywilizacji - pełna swoboda i prywatność :)
    www.malawafunpark.pl/
  • sir_magik 05.03.18, 00:55
    polecam
    clubrasputin.pl/index.php/pl/wieczor-kawalerski
  • genia50 05.03.18, 18:53
    Czasami wieczór kawalerski jest początkiem i przyczyną rozkładu związku ;-)
  • pawel.marcz 28.05.18, 10:01
    Polecam Lwów, bardzo tanio tam jest i można nieźle poimprezować. Ja to organizowałem z takim biurem Lwów Nocą, moge ich polecić, załatwiają co chcesz
  • Gość: Moje wakacje IP: 193.202.91.* 18.02.19, 15:32
    Polecam
    Leśniczówkę w lesie w Straszydlu
    Miejscówka nieziemska 😊
  • Gość: mathew0 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.19, 22:57
    W Rasputinie zdecydowanie. Ja tam miałem, kumple mi wszystko dogrywali. Powiem Ci że nie spodziewałem się, że będzie aż tak ciekawie, narzeczona wiadomo do tej pory nie wie :D ale i tak było grzecznie. Dziewczyny nie są nachalne, jak chcesz to jak najbardziej podejdą, tańczą na kolanach. Ale nic na siłę. Ceny też mają przyziemne, nie po kilkaset zł za piwo.
  • Gość: walienty IP: *.static.arubacloud.pl 26.05.19, 19:47
    znam ten klub, jak w takim tonie ma ten wieczór wyglądać to na pewno Rasputin, te dwa inne kluby które mamy to na pewno nie. Rasputin i dziewczyny ładne i ceny takie "lokalowe", wchodzisz za darmo.
  • Gość: tymtym IP: 46.101.11.* 18.07.19, 14:04
    mnie kumple z Rzeszowa na kawalerski wzięli aż do stolicy do klubu Gold House i nie kłamali bo był to najlepszy klub go go w jakim byłem + jako prezent dostałam JACUZZI show :D jest co wspominać
  • wislocki12 25.07.19, 01:04
    Najlepiej u bernardynów! ;-) I jeszcze u dominikanów...
  • Gość: wincent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.19, 12:47
    ja miałem w Bossie i przestrzegam... nacięli kumpla co za to płacił na ładne kilka stówek bo doliczyli za striptiz niby więcej jak ustalone i takie tam.. a on pijany to zapłacił nic się nie kłócił. Aj w ogole tam porażka jest, dziewczyny albo brzydkie albo przesadnie wulgarne, nie ma na której oka zawiesić.
  • nowenow 30.07.19, 14:14
    Znajomy był w tym klubie Rasputin o którym piszecie, na kawalerskim u brata. Był tak podekscytowany na następny dzień, że się zastanawiałem co tam się wydarzyło. Mówił, że był zachwycony tancerkami, można z nimi tańczyć, nie płacisz za dotykanie czy nie jesteś karany, normalna relacja, prywatny taniec, bardzo zmysłowy, piękny, dziewczyny umieją się ruszać. To relacja znajomego, także myslę, że warto zajrzeć do klubu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka