Gdzie CIĘ znajdę !!!!

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • IP: *.rzeszow.mm.pl

W dniu 26,06,2011 r. w DH Hetman (PSS Społem) ul. Hetmańska około godziny 13:35 robiła zakupy piękna Kobieta wysoka czrne włosy, ogiechała Renautl Megane, Bardzo proszę odezwij się!!!!!
    • IP: *.net.stream.pl

Gość: ja 26.06.11, 21:47 Odpowiedz
      na pewno się nie odezwie... skoro robiła zakupy w niedzielę około 13.30 znaczy się zakupy były niespodziewane, najprawdopodobniej grill ze znajomymi który wypadł w ostatniej chwili... skoro postanowiła tam pojechać samochodem znacz nie piła co chyba wskazuje że jej na tym zależało... a na czym innym jej mogło zależeć niż na spotkaniu z bojfrendem/przyszłym bojfrendem??

chyba że bojfrend siedział w samochodzie i czekał na swoje piwo.
      • IP: *.rzeszow.vectranet.pl

Gość: starszy 27.06.11, 12:36 Odpowiedz
        Ten "ja" to jakiś detektyw chyba albo pies jaki, po śladach i zapachu dojdzie (nie)prawdy. Ale ja o czym innym: w tym miejscu, gdzie teraz HETMAN, kiedyś były Delikatesy (a ta ulica to nie Hetmańska ale Obrońców Stalingradu), w tych Delikatesach na dole było stoisko z mięsem i wędlinami (jak je "rzucili", bo z reguły to lady były puste, a obsługa miała zajęcie tylko rano i ok. godz. 15). I ja tak właśnie tam stałem w takiej długachnej kolejce, by kupić jakąś kiełbasę (może kminkową po 62 zł za kg? - teraz już nie pamiętam...), i w tej kolejce stala też taka piękna dziewczyna, zakochałem się w niej od razu, ale bylem nieśmiały, a ona kupiła co chciała i... poszła sobie. Nigdy więcej jej już nie widziałem, teraz już nie ma szans bym ją odszukał, bo było to ok. 30 lat temu i biologia swoje robi.......... A było to w tym samym miejscu!!!
        • IP: *.xdsl.centertel.pl

Gość: ja 27.06.11, 13:59 Odpowiedz
          najwidoczniej to miejsce ma jakąś niesamowitą, niezbadaną moc...

wersja dla badaczy tajemnic: należy to zbadać...
          wersja dla "wierzących": należy wezwać egzorcystę...
          wersja dla reszty: należy sobie tym dupy nie zawracać....
    • IP: *.internetdsl.tpnet.pl

Gość: MistrzRiposty 27.06.11, 14:02 Odpowiedz
      Polecam:
      znajde-cie.pl

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.