Sklep z notebookami/ta...

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam, chcę kupić laptop, lub tablet.
    Gdzie w Rzeszowie jest dobrze wyposażony, z dobrą obsługą sklep informatyczny, gdzie sprzedawcy będą mogli mi rzetelnie doradzić?
    • IP: *.rzeszow.vectranet.pl

Gość: jk 02.08.11, 00:26 Odpowiedz
      Polecam (fonetycznie) Oszą w Krasnem.
      Widziałem ogromny wybór laptopów i trochę mniejszy tabletów.
      • IP: *.adsl.inetia.pl

Gość: kolo 02.08.11, 11:58 Odpowiedz
        LOL, wysyłasz dziewczynę po poradę w sprawie laptopa do sklepu spożywczego?
        A do tego laptopa dostanie w promocji kilogram marchewki :)
        Faktycznie żeby obejrzeć czy dotknąć może się tam wybrać bo takiego asortymentu wystawionych laptopów nie znajdzie w małych sklepikach ale ffs nie po poradę :)
        Ja byłem w trochę innej sytuacji bo wiedziałem czego szukam. Wiedziałem jaką chcę mieć przekątną ekranu, kartę graficzną itd. więc po prostu zwiedzałem te sklepiki ale w końcu miałem dość wiecznego "możemy Panu sprowadzić" - drodzy Państwo, gdybym chciał "sprowadzić" to wybrałbym sklep internetowy:)
        Wreszcie kupiłem w MediaMarkcie. Miałem pewne obawy ale była promocja, cena niższa niż w necie z przesyłką a ja już miałem dość szukania. Nie wiem jak by było gdybym chciał się poradzić bo mało tam rozmawiałem z obsługą ale zawsze możesz spróbować.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.