Dodaj do ulubionych

W Tesco makaron z wkładką: wołkiem zbożowym

• Gość: C. IP: *.acn.waw.pl 14.09.11, 15:25
    finał zeszłotygodniowych zakupów w Lidlu na Górczewskiej:
    - mięso mielone 500 g, prod. Animex, zapakowane, data OK, cuchnie - do kosza
    - herbata z patykami, nie dająca się zaparzyć - do kosza
    - jakiś napój niegaz. a'la Ice Tea - smak i zapach płynu do spryskiwaczy, niestety zanim sprawdziłem, dzieciaki wypiły połowę tego boryga
    Horror, na etykietach brak producenta, składu lub informacji NIE DA SIĘ ODCZYTAĆ.
    Mam po drodze do domu, byłem tam 2 raz życiu i ostatni, chciałem taniej zakupy zrobić :-)
    NIGDY WIĘCEJ!
  • Gość: gre IP: *.dynamic.chello.pl 14.09.11, 15:56
    Gość portalu: C. napisał(a):
    > - jakiś napój niegaz. a'la Ice Tea - smak i zapach płynu do spryskiwaczy, niest
    > ety zanim sprawdziłem, dzieciaki wypiły połowę tego boryga
    jak się kupuje produkt a'la, w cenie 2 litry za 1 zł to potem tak jest

• Gość: aniamgn IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.09.11, 16:41
    to nie są b
  • Gość: sonja IP: *.play-internet.pl 14.09.11, 17:13
    A ja kilka razy znalazłam robaki w paczkach z ryżem, a w kaszy były mole spożywcze. W końcu się wkurzyłam i napisałam do sanepidu na zakład produkujący to świństwo ale nie wiem czy zrobili kontrolę.
  • Gość: Ewa IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.09.11, 19:53
    Ja też trafiłam na ryż z fruwającymi robakami w środku. Tesco dba o klienta, żeby oprócz produktu mącznego dostał "mięsko" w gratisie......
  • Gość: Klient IP: *.bb.sky.com 14.09.11, 20:35
    OK ale na zdjeciach ze sklepu nie widzę robaków w makaronie.

nie będę roztrząsał ale Tesco ostatnio zmienia miedzyinnimy asortyment i reorganizuje sklep, na lepsze, co przyprawia konkurencji ból głowy.

gdyby sanepid faktycznie znalazł coś nie tak, to nie było by tylko 400zl kary ale afera :D

więc troche dystansu, 21szy wiek to wiek wojen informacyjnych tych dużych i tych maluczkich
  • computerro 14.09.11, 22:05
    Kaufland w moim mieście sprzedaje roślinny pokarm dla ptaków w kształcie dużych dzwonków do zawieszania. Jeszcze przed zakupem można sobie pooglądać żywe robaki, jak sobie egzystują pod przezroczystą folią, w którą opakowane są dzwonki

Tem pokarm jest w stałej ofercie, od długiego czasu i nie widać, żeby miało się to zmienić.

Oczywiście, ptaki tylko się ucieszą z robaczków (chociaż nie wszystkie ptaki, niektóre są wyłącznie roślinożerne). Ale to robactwo rozłazi się wszędzie, na inne produkty spożywcze w domu (i pewnie w sklepie) i wtedy jest problem
  • Gość: treert IP: *.xdsl.centertel.pl 14.09.11, 22:15
    jakby zapłacili nie 400 zł a 400 000 zł to może by się zastanowili co sprzedają, w jakich warunkach to trzymane i z jaką datą przydatności do spożycia
  • magdalena_dem 14.09.11, 22:38
    Dysponuję oryginalnie zamkniętym opakowaniem płatków ryżowych kupionych w Tesco, produkowanych dla Tesco pod szyldem "Z dobrego ziarna", gdzie są wysuszone mole spożywcze - około 5 sztuk. Jaki to przypadek sprawił, że aż tyle się załapało do jednego opakowania? Co się musi dziać w zakładzie gdzie to pakują?!
    płatki ryżowe błyskawiczne, "Z dobrego ziarna", d.w. 12 2011, nr 0707/11G udostępnię zdjęcia
  • cafe_justysia 15.09.11, 00:25
    Przypadek nie z marketu a z kawiarni-w mrożonej kawie znalazłam kawałki z folii zabezpieczającej z mleka,dostałam voucher na darmową kawę.Chodzę tam już 5 rok więc nie zamierzam zrezygnować przez jeden poślizg
  • Gość: wobron IP: *.19.165.4.osk.enformatic.pl 31.07.12, 07:07
    Dlaczego w sklepie PSS "Społem" Zodiak przy Al.Niepodległości w Rzeszowie nie sprzedaje się kabanosów w małych pakietach,pakowanych po 3 szt. w większym opakowaniu?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka