Dodaj do ulubionych

Prokuratura tropi Antifę za "listę polskich fas...

IP: *.37.139.133.inquad.biz 19.01.12, 13:09
"Działania informacyjne"???..."Zachęcamy do przejrzenia listy, i podjęcia działań wymierzonych w osoby na niej figurujące, nikt nie wziął się tam z przypadku. Sąsiedzi, rodzice, koledzy i koleżanki z pracy tych osób na pewno chętnie dowiedzą się, z kim mają na codzień do czynienia. "...to dalej jest wyrwane z kontekstu???...hahaha! A proszę bardzo! Podejmujcie te działania wymierzone w osoby....itd.:) .Jednak jest fizyczne prawo, które mówi :"akcja = reakcja", a jak zaboli to nie płaczcie:) antifa...HA HA HA! Sława!
Edytor zaawansowany
  • Gość: normalny IP: 62.244.131.* 19.01.12, 18:11
    posługują się metodami faszystkowskimi. ANTIFA TO PLEBS
  • Gość: zonk IP: *.podkarpacki.net 19.01.12, 21:08
    Z jednej strony Antifa z 2 narodowi socjalisci i inna kupa...Najgorsze to ,ze obie z tych dewiacji próbują wmówić iż to one sa przyszłością narodu i działają dla dobra ludzkości xd
  • Gość: asd IP: 193.203.192.* 01.02.12, 09:42
    Nic mnie nie obchodzą metody. Szerzenie faszyzmu jest w Polsce zabronione, skoro prokuratura nic z tym nie robi, nie ma żadnych wyroków ani postępowań, chcę mieć taką listę u siebie - nikt taki by u mnie pracy nie zdobył, nawet na herbatę bym się nie chciał z takimi osobami umówić. Bardzo dobrze, za głupotę powinno się płacioć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka