Dodaj do ulubionych

Kierowcy MPK sami sobie winni!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.12, 12:07
Ilekroć kupowałam bilety u kierowcy zazwyczaj dla siebie i chłopaka to zawsze kierowca zmuszał mnie do zakupu tylko jednego biletu, nie mogłam kupić dwóch na raz i nie pomagały prośby. Więc po zakupie mój chłopak musiał iść i znów mówić "chcę kupić bilet studencki, kierowca szuka, wyciąga, on mu daje kase, kierowca liczy itd." Dwa razy dłużej stał na przystanku niżby dał mi te dwa bilety od razu a nie cacka sie. Jakbym miała 5 dzieci to by każde do niego musiało pewnie podejść i osobiście kupić po jednym bilecie. Dlaczego w autobusie MPK nie można kupić więcej niż jednego biletu? Nie raz mam odliczoną gotówke żeby kupić większą ilość tak żeby kierowca nie musiała wydawać oraz żebym w drodze powrotnej też nie musiała kupować biletów u kierowcy znowu!
Edytor zaawansowany
  • Gość: wujek dobra rada IP: *.intertele.pl 29.01.12, 12:44
    A ja mam propozycję żebyś zaczęła kupować bilety w kioskach albo w innych punktach gdzie są dostępne i tam dostaniesz od razu znacznie więcej niż dwa. Nie będziesz opóźniać kursów i wszyscy będą zadowoleni, unikniesz równocześnie kaprysów kierowców.
  • Gość: Wujek Dobra Rada IP: *.19.165.33.osk.enformatic.pl 12.03.12, 07:04
    Za dużo wymagasz Wujku! To są studenci!! Ich tego nie nauczyli! A w sieci nie było filmiku! Informacja naukowa na pierwszym roku powinna być poszerzona o podstawowe pojęcia kultury i życia miejskiego.
  • chris1970 30.01.12, 14:51
    Kup sobie bilety czteroprzejazdowe, albo zainstaluj aplikację na telefon komórkowy. Bilety też można kupić na zapas w kiosku z gazetami. Bilet to nie towar reglamentowany.
  • Gość: olis IP: *.189.221.196.skyware.pl 30.01.12, 21:54
    jeszcze tylko jutro i to się wreszcie skończy...
    ciekawe czy ktoś kupi bilet u kierowcy 1 lutego.
    krew mnie zalewa codziennie jak spóźniam się przez tych samych ludzi do pracy ,
    Co dzień ci sami ... głównie bezmyślni a każdy ma telefon, konto raczej też
    i poczytać w sieci coś o callpay i tylko trochę chcieć.
  • Gość: jaŚ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.12, 18:22
    dokładnie callpay i po kłopocie, szybko sprawnie bezproblemowo :D
    polecam niesamowity komfort.
  • Gość: Kamil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.12, 19:00
    ale to trzeba płacić za transfer danych?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka