Dodaj do ulubionych

Jakość cyfrówki naziemnej

IP: *.ostnet.pl 04.02.12, 11:00
Przystosowałem telewizor do odbioru cyfrówki z Suchej Góry i jakość odbioru jest rzeczywiście dużo lepsza ale ostatnio w godzinach wieczornych i nocnych nie odbiera Polsat,TVN i inne dodane kanały.Wisi tylko napis "brak sygnału" . Czy ktoś z Was ma takie problemy i wie coś na temat przyczyn ?
Edytor zaawansowany
  • Gość: sygnał IP: *.tktelekom.pl 04.02.12, 11:39
    Sygnał TVN i POLSAT z Suchej Góry jest OK z Rzeszowa tez. Zanik sygnału może powodować źródło sygnału blisko systemu antenowego nawet z telefonów . Poszukaj na forum EMITEL
  • Gość: tv IP: *.ostnet.pl 04.02.12, 11:51
    Dzięki.Już tam wchodzę.
  • Gość: 12@ IP: *.rzeszow.mm.pl 04.02.12, 12:32
    Witam

Napiszcie proszę jakie programy odbiera ta cyfrówka naziemna. Chodzi mi o Rzeszów.
  • Gość: agaton IP: *.rz.izeto.pl 04.02.12, 13:08
    Proszę wejść na stronę www.emitel.pl i się dowiedzieć wszystkiego a nie zawracać tutaj ludziom du......
  • Gość: scpt IP: *.171.13.114.static.crowley.pl 04.02.12, 13:41
    Mam 15 programów - odbiór jest OK
  • Gość: agaton IP: *.rz.izeto.pl 08.02.12, 17:05
    Pod koniec tego tygodnia zmienią się parametry nadawania MUX-2 z Suchej Góry. Do tego czasu
    był nadawany na K-61 w weekend przechodzi na K-32 o mocy 100kW/ERp.Poprawi się zatem
    jakość sygnału i niektórzy telewidzowie wreszcie unikną "kombinowania" z systemami
    antenowymi co widać na forach Emitela.
  • Gość: SS IP: *.rzeszow.mm.pl 08.02.12, 17:13
    a kogo to obchodzi.
    nie zawracaj tutaj ludziom du,py !
  • Gość: epi IP: *.ostnet.pl 10.02.12, 07:48
    Co, SS móżdżek nie trawi ?
  • Gość: Fifi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.12, 12:44
    SS jeżeli Ciebie temat TV cyfrowej nie zajmuje to nie Zabraniaj innym tego zainteresowania,
    bo w końcu każdego mieszkańca Podkarpacia on dotyczy. Mieszkańcom poprawią się warunki
    odbioru cyfrowego na co narzekali na innych forach.
  • Gość: scpt IP: *.play-internet.pl 10.02.12, 09:13
    mam 15 programów. działają bardzo dobrze - i dźwięk i obraz. z tym , że mam odbiór z anteny zbiorczej. Więc możliwości ograniczone - moje kanały - to chyba z baranówki
  • Gość: Fifi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.12, 10:24
    Dzisiaj od północy Sucha Góra nadaje MUX-2 na K-32 z mocą 25kW/ERP . Moc nadajnika
    została ograniczona na skutek interwencji strony ukraińskiej /Lwów K-32 analog/ . Docelowa
    moc nadajnika 100kW po wyłączeniu nadajników analogowych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka