Dodaj do ulubionych

Jaworski zwołuje katolików. Marsz w obronie arc...

IP: *.res.pl 28.03.12, 11:06
Kosciół do koscioła , religia do koscioła dla chętnych a nie obowiązkowo w szkole , klechy na własny garnuszek !!! Precz od polityki !!!
Edytor zaawansowany
  • res_js 28.03.12, 11:17
    To będzie marsz "geriatryczny" bo zwykle na takich pochodach młodzi ludzie stanowią promil ogółu, a raczej muszą mieć "promile we krwi" żeby wystąpić na takiej imprezie.
    Czekam kiedy sen. Jaworski i reszta zorganizują marsze w obronie ofiar pedofilii (zboczeńców) w sutannach.....
    Kolejny obciach dla Rzeszowa.
  • Gość: nie homoś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.12, 11:20
    Gość portalu: kolo bolo napisał(a):

> Kosciół do koscioła , religia do koscioła dla chętnych a nie obowiązkowo w szko
    > le , klechy na własny garnuszek !!! Precz od polityki !!!
    =============
    homosie do cyrku, komuchy do Moskwy a przygłupy do psychuszki!
    precz od polityki!
  • Gość: kolo bolo IP: *.res.pl 28.03.12, 11:39
    w którym kosciele wikarujesz ?
  • Gość: ciekawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.12, 11:53
    dostałeś urlop z sanatorium w Jarosławiu?
  • Gość: zulu-gula IP: *.play-internet.pl 30.03.12, 06:31
    kxięża n a księżyc,żydzi na Madagaskar,komuniści do komunii,pedały do rowerów,i powszechny dobrobyt i czystość rasy zapewniona po wsze czasy!!!
    Czyżby nowe wytyczne tow.Kaźimierzu otrzymaliście z jamy Michalikowej?(pardon pałacu biskupiego)
  • Gość: res IP: 91.224.192.* 28.03.12, 12:09
    Dla Jaworskiego już za późno na leczenie.
  • Gość: albinoss IP: *.171.13.114.static.crowley.pl 28.03.12, 12:24
    Palikot ma rację ze chce unormalizować relacje panstwo - kosciół - ta czarna mafia ssie coraz bardziej a klesze apetyty rosną. Dziwi mnie fakt co taki rydzyk robi w sejmie przyjmowany przez pisowców jak chrabia...to lizanie rowa przez uzaleznionych od koscioła i jego poparcia pisowców jest aż niesmaczne .Jakie poparcie społeczne miałby pis jakby nie katole i mohery ? 2% ?
  • Gość: giermek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.12, 12:26
    To w Rzeszowie są jacyś rycerze Kolumba? A cóż to Kolumb odkrył w Rzeszowie ? Chyba tylko głupotę i zabobon. Rozumiem że od nierycerzy odróżnia ich zakuty łeb. Naprawdę trzeba mieć nieźle zryty mózg od klerykalnej propagandy by na początku XXI wieku należeć do jakiejś śmiesznej organizacji ze słowem rycerz w nazwie.
  • Gość: duduś IP: *.res.pl 28.03.12, 12:37
    Kazdy katol ma zryty mózg skoro juz w pieluchach klechy idoktrynują kazdego ? To perpetum mobile
  • wadwzr 28.03.12, 13:23
    Panie senatorze Jaworski o ile się nie mylę to pan bronił nie tak dawno pedofila z Tylawy i działania zmierzające do pociągnięcia go do odpowiedzialności karnej nazywał pan "atakami na kościół"? czy może się mylę i coś przekręciłem? Zachowanie podobne do pana Michalika który też był i jest nad wyraz wyrozumiały dla przestępcy seksualnego w sutannie.

I pan ma śmiałość mówić o "atakach na kościół"?!

"(...)wypominać arcybiskupowi Michalikowi listu sprzed lat, w którym wspierał księdza pedofila, gdy sprawa molestowania dziewczynek wyszła na jaw. Historia i teraźniejszość Kościoła pełna jest błądzących arcybiskupów. Lecz jeśli skonfrontować słowa skrzywdzonych przez księdza pedofila kobiet o braku przeprosin ze strony Kościoła i z deklaracją arcybiskupa Michalika złożoną Onetowi, coś zgrzyta.(...)"

Jest pan najzwyczajniej obłudnym, zakłamanym fundamentalistą religijnym... uzurpującym sobie prawo do wypowiadania się w imieniu mieszkańców Podkarpacia.

Niech pan się wypowiada wyłącznie w imieniu swoich wyborców, jedynie do tego ma pan prawo. I na koniec dodam.

Więcej takich nawiedzonych Jaworskich, a stosunki Państwo - kościół wrócą szybciej do normalności! Już można zauważyć że przez Wasze oszołomstwo, ludzie zaczynaj samodzielnie myśleć i tęsknić do prawdziwie neutralnego światopoglądowo Państwa.
  • Gość: Jan Uszek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.12, 16:20
    Niedouczony, jak zwykle.
  • Gość: Zuza IP: *.adsl.inetia.pl 28.03.12, 13:08
    Oj, tam tam. Nikt nie musi nic udowadniać. Jakie media? Przecież widać gołym okiem. Ja jeżdżę 11letnim oplem corsą, znajomy ksiądz co dwa lata kupuje sobie nowiutkie prosto z salonu autko. Nie za 30ty, a za 60 i więcej. Ja używam jednego telefonu kom od 8 lat, a ten sam ksiądz coraz nowsze modele apple. Ja mam ten sam komputer od lat 6ciu, a ten sam ksiądz regularnie zmienia na coraz lepsze, szybsze ... ostatnio apple. Ja haruję jak głupi wół żeby utrzymać rodzinę i zarabiam jedynie 2500, a ten sam ksiądz jako katecheta w szkole dostaje podobnie. A jego lekcje pozostawiają wiele do życzenia. Do tego dochodzą mu komunia, bierzmowanie, śluby, pogrzeby, chrzty, msze, kolęda .... Ma gosposię, która mu jedzonko pod nosek podsunie, posprząta mieszkanko ....
    A na boku ma prywatne mieszkanie ... Za co? Skąd?
    Nie mówię, że nie działają charytatywnie. Ale spójrzmy prawdzie w oczy.
  • Gość: duduś IP: *.res.pl 28.03.12, 13:24
    i przynajmniej aby zamknęli ryje a oni ciągle narzekają ze mają mało i mało i mało
  • Gość: doradca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.12, 13:31
    a dajesz księdzu kasę?
    jeżeli nie to cie goowno obchodzi ze inni daja, a jak tak zazdrościsz to stań z kapeluszem pod kościołem i ludzie dadza , może uzbierasz na nowy samochód?
  • Gość: uuu IP: *.warszawa.vectranet.pl 28.03.12, 13:36
    ...każdy kto płaci podatki, póki co. I właśnie NAJWYŻSZY CZAS aby to zmienić, bo to jest po prostu niesprawiedliwe.
  • Gość: ciekawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.12, 13:39
    ile dałeś na kościół?
  • crimen 28.03.12, 15:14
    Na samo utrzymanie czarnych przebierańców dałem 90 mln złotych. Ile w sumie idzie do czarnych portfeli tego nie obliczy nikt. Kradzież placu przy bernardynach w Rzeszowie, to tylko czubek góry lodowej. Takie przypadki w skali kraju idą w tysiące!!!
  • Gość: Fox IP: *.opera-mini.net 28.03.12, 20:44
    Nie wazne ile, wazne ze z moich podatkow, osoby niewierzacej, finansowana jest czarna mafia rzymsko-pedofilska!
  • nollet 30.03.12, 06:36
    Gość portalu: ciekawy napisał(a):

> ile dałeś na kościół?
    Dobrowolnie nie dałem nic, zabrali mi moje pieniądze nie pytajac mnie o zgodę, zgodnie z konkordatem, który zawarli nie pyatjac nas o zgodę, poprzez refrendum. Co roku ponad 7 mld zlotych budżet wydaję na czarnych pedofilów, pederastów, złodziejów i oszustów.
  • Gość: Zosia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.12, 13:35
    Palikot powiedział prawdę. Wśród księży można zauważyć ogromną miłość do dóbr materialnych i za wszelką cenę utrzymanie ciemnoty w narodzie. Najlepiej to żeby księdza całować w rączkę tak jak to było 60 lat temu. Michalik jedzie na masonów i żydów jak łączy to z miłością bliźniego.
    A łapę po kasę od rządu wyciąga to jest dopiero hipokryzja. Ojciec dyrektor pobił na głowę wszystkich w tych negatywnych działaniach. Nie wiem jak to robi bo zakonnicy ślubują czystość , ubustwo i posłuszeństwo. W jego postawie jakość nie widać szczególnie ubustwa.
  • Gość: :-) IP: *.warszawa.vectranet.pl 28.03.12, 13:27
    Panie Jaworski uprzejmie informuję, że katolicyzm to tylko JEDEN z wielu poglądów na świat a nie JEDYNY. A Panu te pojęcia się pomieszały. Może sobie Pan biegać do kościoła do zdarcia zelówek i wysyłać swoje dzieci na religię - serdecznie im współczuję ;-) Ale proszę się odczepić o dzieci które NIE SĄ Pana. Swoje poglądy proszę wygłaszać we własnym domu. Ja nie mam ochoty słuchać Pana bredni. Pana wolność kończy się tam gdzie zaczyna moja. I chciałbym żeby Pan to uszanował. ZROZUMIANO ? !!!!!!
  • Gość: ciekawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.12, 13:40
    gościu, ale z ciebie idiota,
    ZROZUMIANO?
  • lechowski51 28.03.12, 13:56
    Palikociarnia znow na wagarach?!.Zrobcie towarzysze szmatlaki konkurencyjny marsz i zobaczycie jakim jestescie chorym marginesem.
    --
    nie rupmy polityki - rupmy to na czym się znamy - czyli nic , bo najważniejsza jest woda w kranie
  • crimen 28.03.12, 15:19
    Tylko w pojedynku na marsze możecie liczyć na sukces, bo nikt rozumny nie będzie z siebie robił idioty. Zawartością łbów nikomu nie zaimponujecie, a prawdziwą miarą waszego poparcia może być tylko dobrowolne opodatkowanie się wiernych, ale tego to się najbardziej boicie:)))
  • Gość: ddr IP: *.res.pl 28.03.12, 13:57
    www.youtube.com/watch?v=cIaZLXHUaG8
  • Gość: anty anty anty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.12, 14:29
    JAWORSKI .... DO PIACHU...............ty klerykalny patałachu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: ciocia dobra rada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.12, 14:29
    Panie Janowski, czy się to panu podoba czy też nie polacy odstepują od koscioła który w ostatnim czasie się skompromitował!
    Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie tolerowal fałszu i obłudy a do spotkanie z Bogiem nie jest potrzebny pośrednik!
    Jak czujesz się pan "święty" to zamień pan garnitur na habit i módl się pan do woli!
    Nie organizuj pan demonstracji dla obrony czegoś co się obronić już nie da!
    Organizuj pan pomoc dla ubogich, dziel się pan swoim uposażeniem z potrzebującymi, pomagaj pan wszystkim którzy tego potrzebują to może wtedy "wejdziesz pan z butami do nieba" skoro jesteś pan takim zagorzałym katolikiem!
    To nie średniowiecze a XXI wiek i nikt już w bajki nie wierzy........
  • Gość: Pawel IP: *.warszawa.vectranet.pl 28.03.12, 14:34
    bylem mlody , chodzilem do kosciola z wlasnej woli az pojawil sie on...

arb Michalik i jego przeslanie

W kosciele farnym w łańcucie (archidiecezja przemyska) przed referendum o wstapieniu polsku do UE byl odczytywany list naszego arcybiskupa. Wynikalo z niego ze kazdy porzadny polak katolik powinien glosowac przeciwku wejsciu do UE, zapamietalem czesc argumentacji - bedziemy wplacac do budzetu UE 3mld euro a nie wiemy ile z tamtad bedziemy otrzymywac (tak mowili ekonomiscie ligi polskich rodzin wtedy)-ambona to doskonale miejsce do takich wyliczen

wtedy z kosciola podczas czytania listu wyszlo kilkadziesiat ludzi w tym ja i juz tam nie wrocilem

Jak mozna bylo temu zaboboniastemu zacofanemu spoleczenstwu podkarpackiemu cos takiego sugerowac, gdyby nie unia chlopy by z glodu zdychaly- to z jego strony podlosc.

Ja przez tego pana wiecej nie pojde do kosciola, na ziemi mozna miec tytul koscielny biskupa czy arcy ale sad ostateczny jest dla wszystkich taki sam, ocena nie po tytule a po czynach a arcybiskup ciezko pracuje zeby obrzydzic polakom kosciol i zlaicyzowac ten kraj

poczytajcie sobie o "TW ZEFIR"
  • crimen 28.03.12, 15:08
    Tego jeszcze nie było w Rzeszowie. Marsz w obronie pedofilii. Jaworski, wydawało mi się, że twoja głupota jest modelowa, a tobie znowu dno ukradli:)
  • lechowski51 28.03.12, 15:30
    Zal mi was chore z nienawisci bezmyslne gimbusy.Jak chcecie dowiedziec sie jak wygladal wspanialy swiat bez Boga i religii to przeczytajcie Inny swiat albo Archipelag Gułag.Mozecie rowniez poczytac o wyczynach takich jak wy w Kambodży czy Korei Płn.Tam zrealizowano wasze chore marzenie!
    --
    nie rupmy polityki - rupmy to na czym się znamy - czyli nic , bo najważniejsza jest woda w kranie
  • Gość: albrecht IP: *.171.13.114.static.crowley.pl 28.03.12, 15:36
    lechowski - jestes durny jak obrońca krzyza - oni tez krzyczeli ze ich chcą zagazować fundamentalisto , niby jestes oczytany a jednak indoktrynacja zrobiła z ciebie ofiarę - nikt c nie karze odejsc z koscioła ani nikt nie zabrania ci się modlić , mozesz zjeśc tonę opłatków i 100 razy dziennie się spowiadać ale pozwól innym nie brać w tym udziału jesli mają inne przekonania gupi katolu
  • Gość: leCHUJarek IP: *.ostnet.pl 28.03.12, 16:18
    Świat bez Boga ? Proszę bardzo - jedź oszołomie do Japonii albo bliżej do Czech. Oni nie potrzebują Boga do sympatycznego i lepszego niż u nas życia. A podane przykłady bestialstwa komunistów wynikają z braku Boga w tym samym stopniu co bestialstwa czynione w historii w imię Boga .
  • Gość: Pawel IP: *.warszawa.vectranet.pl 28.03.12, 16:32
    Gdzie on do japoni? Chlop procz swojego obejscia i drogi do kosciola swiata nie widzial. Unia dala kase i nawet takie wsiowe jelopstwo ma internet. Zamiast tu siedziec i chrystianizowac internautow niech lepiej idzie i swoim swiniakom da zrec.
  • Gość: szofer IP: *.play-internet.pl 30.03.12, 06:43
    widział świat ,był w armii w latach 1976/77 w 7 zmianie PWJS na Bliskim Wschodzie Ismailia Camp,Egipt-kompania dowodzenia.Niestety miałem tę wątpliwą przyjemność służenia w tej samej zmianie na kompanii transportowej.
  • crimen 28.03.12, 18:22
    lechowski51 napisał:

> Zal mi was chore z nienawisci bezmyslne gimbusy.Jak chcecie dowiedziec sie jak
    > wygladal wspanialy swiat bez Boga i religii to przeczytajcie Inny swiat albo Ar
    > chipelag Gułag.Mozecie rowniez poczytac o wyczynach takich jak wy w Kambodży cz
    > y Korei Płn.Tam zrealizowano wasze chore marzenie!

Nie żałuj nieuku Lechowski51, tylko poczytaj historię swojego kościoła od 2000 lat. To jedno wielkie pasmo zbrodni, zdrad i kłamstwa. Rozumiem, że to są te osławione wartości chrześcijańskie, gloryfikowane podczas prania móżdżków kuriewnych owieczek!!!
  • Gość: ano IP: *.rz.izeto.pl 28.03.12, 20:05
    Oj lechowski, lechowski
    A wojny religijne i wyrzynanie innowierców (heretyków jak ich w kościele nazywano), a inkwizycja i stosy, a konkwista i nawracanie ogniem i mieczem biednych Indian wierzących w swojego boga/bogów. A wojna ostatnia: kto to nosił na pasach napis, że "bóg z nimi".
  • Gość: ljl IP: *.ostnet.pl 28.03.12, 15:29
    jak wyzej
  • Gość: Peru IP: *.189.221.195.skyware.pl 28.03.12, 23:31
    Walić kler? A czemu chcecie im robić przyjemność...Kto wie co Ci dewianci preferują...Jak w Katalonii w 36 - łopata i do kopania rowów. Koniec z pasożytniczym żerem na barkach społeczeństwa!!!
  • Gość: itd IP: *.perr.cable.virginmedia.com 28.03.12, 15:46
    gdyby głupota umiała latać, to pan senator Jaworski dawno temu byłby juz w kosmosie
  • Gość: Yupi IP: *.rzeszow.vectranet.pl 28.03.12, 16:18
    No bo nie obronie "wartości"szumnie głoszonym przez fanatyków.W państwie wyznaniowym z religią w szkołach,krzyżami w każdym urzędzie ceremoniałem i pokropkami przy każdej uroczystości i otwarciu.Już nie wspomnę o kapelanach w nadmiarze czy kościołach.Tych aż nadto,bo każdy musi mieć probostwo,urząd i władzę.Niedługo między nimi można będzie sznury rozwieszać i bieliznę suszyć,bo wiernych co raz mniej.I to rozpasanie życia doczesnego,mamony,majętności i ogromnej przepaści między słowem głoszonym a stosowanym przez pośredników do Pana Boga.

Stop takim układom,nawiedzonych i służebnych "synatorów" w podzięce za wsparcie i ogłupienie pokaranych ciemnotą owieczek,aby mnie wybrali do koryta,bo będę reprezentował za niezła kasę interesy pasterzy w wilczym apetytem.Na czele pochodu powinien iść właśnie taki "uczony" inaczej.Konieczny kaptur,krzyż smoleński i na końcu stos.Witajcie w średniowieczu!

Stop obronie takich "sług i książąt"mafii,no bo nie wiary!Stop obronie obrońców molestowników (Tylawa) i poniżania pokrzywdzonych.Jaka krzywda dzieje się temu purpuratowi!?Gdzieś go pobili,obrabowali,molestowali...Czy tylko wytyka się prawdę rozpasania i hipokryzji takich udzielnych książątek.Klenczony wszelkiej maści.Biegusiem na manfę,bo wielka krzywda dzieje się purpurowemu az trzeba go bronić.Kierunek Częstochowa co najmniej i nie ustawać w modłach o obronę przed zdegradowanym aniołem takiego hipokryty broniącego i bronionego.Czyściutka polityka i droga do tragedii.Oby nie wojen religijnych jak w średniowieczu.Ale nawet w tym ciemnym rogu Polski już ludzie przejrzeli.
    STOP TEOKRACJI.
  • Gość: Pawel IP: *.warszawa.vectranet.pl 28.03.12, 16:25
    przeciez to pisowski marsz przeciwko rzadowi i PO, najlepesze ze glupi kosciol zamiast trzymac sie z daleka daje sie w to wciagac

pisowski marsz antyrzadowy pod pieknymi nazwami obrony wiary

tylko kij ma 2 konce, skoro kosciol daje sie i sie pod to podepnie to jak jaworski pojdzie w otchlan to wezmie ze soba i kosciol

zreszta kto chce nalezec do "kosciola jaworskiego"?
  • jagger2009 28.03.12, 16:25
    panie Jaworski zapomnial pan dodac: w obronie malych chlopcow moelstowanych przez kler i w obronie tych wszystkich na ktorych kler zeruje i wyciaga kasae" i wtedy zgoda marsz idzie jak po masle
  • Gość: rea IP: *.toya.net.pl 28.03.12, 17:23
    Hierarchowie Kościoła katolickiego i jego owieczki ze zdumieniem i przerażeniem obserwują, jak proces laicyzacji Polski wzmaga się z każdym dniem. Nie mogą biedacy pojąć, że to ta ich nachalna indoktrynacja spowodowała, że maź niechęci do nich rozlewa się coraz szerszym strumieniem. Wzmożona aktywność katolickiej ekstremy jeszcze bardziej tę niechęć wzmacnia, czego pan Jaworski zdaje się nie rozumieć. Czasy średniowiecznej, bezprzytomnej wiary przeminęły z wiatrem i dzisiejszym młodym ludziom nie wystarczają religijne bajki do zrozumienia świata i procesów w nim zachodzących.
  • jakmutam 28.03.12, 17:32
    Akcja rodzi reakcję. To towarzystwo żyje w średniowiecznym przekonaniu, że batem można zmusić do uwierzenia w Boga. A , choćby na tym forum, widać , że daje to dokładnie przeciwny wynik. Ostatnio wypełzły skądś indywidua , z inkwizycyjną gorliwością usiłujące urządzić nam świat. I jeszcze nigdy nie było w wyniku tego tylu głosów , wręcz skrajnie antyklerykalnych. Ci idioci nie zdają sobie nawet sprawy jak szkodzą instytucji, którą , w swoim , prymitywnym mniemaniu, popierają.
  • rzewuski1 28.03.12, 18:30
    ci którzy wezmą udział w marszu maja odpust zupełny i darowane 700 lat czyśćca
  • Gość: Yupi IP: *.rzeszow.vectranet.pl 28.03.12, 19:16
    Hmmm!
    Idę!!!Tyle lat odpustu piechotą nie chadza.A zawsze coś tam się ma za kołnierzem.U nich zawsze czerwony telefon satelitarny do nieba,więc chyba moment dzwonią i wiedzą ile Opatrzność zaliczyła nam dni czy lat odpustu za taką manfę!

W średniowieczu wiedzieli i motłoch kupował również relikwie.Przykładowo pióro ze skrzydła anioła.Będą mieli dodatkowo oprócz odpustu czy tylko sam odpust!?

A tak w ogóle w obronie taaaakieeeego męczennika, to wręcz wskazane jest aby było 2w1.
    Więc idę!
  • Gość: maria IP: *.rzeszow.mm.pl 28.03.12, 19:52
    to niezrozumiałe dla mnie ile nienawiści drzemie wludziach wyrażajaących swoje opinie na forum. Przecież wyznanie i wiara, albo jej brak to temat delikatny, po co się tak wszyscy nakręcacie? Mamy demokrację, nasi rodzice o nią walczyli. Do marszów i demonstracji mają prawo wszyscy: feministki, obrońcy życia, ruch palikota, przeciwnicy alkoholu, młodzież z różnych okazji a nawet przedszkolaki. O co wam chodzi? Chcą manifestować katolicy, a wy tego nie popieracie to najzwyczajniej w świecie nie idźcie tam i temat zamknięty. Po co siać nienawiść. Nawoływanie do nienawiści na tle religijnym także na forum jest ścigane z urzędu. odpowiecie za swoje słowa jeżeli osoba niezrównoważona psychicznie potraktuje je na serio i dojdzie do nieszczęścia. Najwyższy czas aby prokuratura robiła co do niej należy
  • Gość: Pawel IP: *.warszawa.vectranet.pl 28.03.12, 20:04
    Marysiu przeczytaj jeszcze raz to co ludzie na forum, przemysl, zrozum i wtedy sie wypowiadaj.
    Gdzies ty tutaj wyczytala ze ktos chce komukolwiek bronic manifestowac czegokolwiek? Gdzie tutaj ktokolwiek nawoluje do nienawisci na tle religijnym? Czy ty kobieto wiesz co ty piszesz ? Czy macie przygotowane gotowe formulki i cokolwiek nieprzeczytacie wklejacie to samo.

Otoz ludziom nie podoba sie to ze kosztem NASZEGO KOSCIOLA uprawia sie PARTYJNIACTWO i zalatwia swoje PARTYJNE INTERESY.

Czy ty kobieto nie rozumiesz ze senator PISU chce zalatwiac swoje partyjne sprawy, marsz przeciwka rzadowi, WLACZAJAC W TO KOSCIOL I BOGA ? Partyjniactwo pod szyldem kosciola katolickiego. Wiesz ze takie manifestacje PISU pod syldem obrony kosciola KRZYWDZA I NISZCZA KOSCIOL ? Nikt widzac takie cos nie dolaczy do tej wspolnoty ale za to wielu od niej odlaczy. Np ja dlatego ze kosciol wmieszal sie w polityke od niego sie oddalam z bolem serca ale niestety. Po kazdej takiej manifestacji pisowsko-koscielnej coraz bardziej.

Chcecie politkowac prosze bardzo ale zostawcie naiwny kosciol ktory daje sie wciagac w te gierki i nawet nie zdaje sobie sprawy ile na tym straci.
  • Gość: marysia IP: *.rzeszow.mm.pl 28.03.12, 20:57
    nie odwiedzam za często kościoła i nie jestem fanatyczką, ale nie znoszę zakłamania. jeśli ktoś agresywnie wypowiada się o katolikach, żydach, czy też innych religiach oznacza że jest niewierzący. Jeśli nie należy do żadego kościoła to ma figę do powiedzenia. gdy katolik zauważa jakiś problem to chyba łamy gazety wyborczej nie są miejscem do rozwiązania konfliktu. Jeśli zaś chodzi o robienie polityki przez senatora pis-u (nie znam się na tym!!!!) to dla przykładu mój proboszcz uwielbia posła PO i na odwrót. Pewnie ten senator jest równocześnie katolikiem co jest zgodne z konstytucją i chyba byłoby śmieszne gdyby nie mógł reprezentować wyborców katolików. Tak w ogóle to przykro, że zanikła możliwość dyskucji bez agresji. Język porozumiewania się jest tak chaotyczny, że nie zawsze rozumiem intencję adwersarza. Gorąco pozdrawiam, życzę przyjemnych snów i przepraszam za zbyt emocjonalne czasami słowa. kobiety....
  • jagger2009 28.03.12, 20:30
    a ty co z galezi rodziny Kaczynskich ze zaraz grozisz prokuratura i sadami, to nie jest nienawisc ale spojrzenie na cala ta historie kleru i religii ze zdrowym rozsadkiem a nie fanatyzmem ja nie mam nic przeciwko ludziom ktorzy wierza ale bez fanatyzmu i nazywacie Islamistow fanatykami???? jezeli kler na sile chce wciskac cos spoleczenstwu to grupa ktora chce niech to zaakceptuje a ktora nie niech bedzie zostawiona w spokoju bo pieklem sie juz nie da zastraszyc i in-vitro czy aborcja czy wiele innych spraw jezeli ktos chce to zrobi a kto nie chce to nie i oc sie tak podniecasz i straszysz prokuratura czyli straszenie pieklem i nie odpszczeniem grzechow przestal dzialac no i chwala silom wyzszym
  • Gość: kial IP: *.rzeszow.hypnet.pl 28.03.12, 21:37
    "Stop laicyzacji."

... i laikom?
    Nic z tego nie rozumiem. Przecież pan senator jest laikiem, czyli wiernym, który nie należy do stanu kapłańskiego. Przecież stosunkowo łatwo to naprawić... Wystarczy zdecydować się!
    Sam walczy z sobą?
  • Gość: Peru IP: *.189.221.195.skyware.pl 28.03.12, 23:30

Ty pajacowaty pasożycie - lepiej weź się do roboty a nie zajmuj takimi pierdołami! Prawecka stonka!
  • Gość: normalny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.12, 09:42
    Peru wyzywa niczym rasowy bolszewik wiec musi być bolszewikiem...
  • Gość: f IP: *.res.pl 29.03.12, 09:51
    Wy nic nie rozumiecie - to mgła , to zamach !~!!
  • Gość: ober IP: *.lns2.dea.bigpond.net.au 29.03.12, 13:09
    To juz festyny pogrzebowe mu sie unudzily ?
    To juz tance rozancowe i podwedzanie jajec ogiera ksiecia Juzefa sie mu unudzily ?
    Teraz beda nowe czary i uroki rzucane na przeciwnikow !
    Czyzby po rekolekcjach u kacykow w Afryce nabral nowych manier czy szuka nowych durniow ?
    No trzeba robic jakis szum wokol wlasnej osoby aby przygotowac sie na kolejne wybory do sejmu lub senatu w Ciemnogrodzie !
    No ciemniaki podziwiajcie SZAMANA !
  • Gość: moher IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.12, 13:13
    no i bolszewicki ćpok po zarzyciu palikotowych miękkich bredzi cóś o szamanach....
  • Gość: ds16 IP: 91.225.135.* 29.03.12, 13:31
    Dwa tygodnie mnie nie było i widzę, że rzeczy w całej cywilizacji Zachodu i Północy niebywałe u nas się materializują. O świynta krucjato ! Na Berlin !!! :)))
  • Gość: ele Oszust ! IP: *.199.110.109.in-addr.arpa 29.03.12, 13:32
    forum.gazeta.pl/forum/w,73,134668112,134674018,Re_Goodbye_Gorzow_To_nie_takie_proste.html
  • Gość: normalny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.12, 13:34
    co rusz to jakiś bolszewik próbuje podszyć się pod szamana
    no to na Berlin, a moze na Moskwę?
  • Gość: zyzol IP: *.play-internet.pl 29.03.12, 15:34
    chyba bardziej wiarygodne byłyby dziwki maszerujące w obronie cnot przedmałżeńskich niż ta zakłamana kołtuneria :)))
  • lechowski53 29.03.12, 15:39
    Gość portalu: zyzol napisał(a):

> chyba bardziej wiarygodne byłyby dziwki maszerujące w obronie cnot przedmałżeńs
    > kich niż ta zakłamana kołtuneria :)))

Zyzol nie bluzgaj bo ci Bozia język odp...doli !

--
    Aby zbliżyć ze sobą parę chomików, musimy wybrac zwierzęta zdrowe i w dobrej kondycji, ale przede wszystkim musimy upewnić się czy są to chomiki różnej płci.
  • Gość: zyzol IP: *.play-internet.pl 29.03.12, 18:39
    lechowski53 napisał:

Zyzol nie bluzgaj bo ci Bozia język odp...doli !

a tobie z kutosa krzyżyk zmontuje ?
  • lechowski53 29.03.12, 18:49
    Gość portalu: normalny napisał(a):

> co rusz to jakiś bolszewik próbuje podszyć się pod szamana
    > no to na Berlin, a moze na Moskwę?

Normalny ma rację ! Na Berlin ! Na Moskwę ! A nawet na Watykan !!!!

--
    Aby zbliżyć ze sobą parę chomików, musimy wybrac zwierzęta zdrowe i w dobrej kondycji, ale przede wszystkim musimy upewnić się czy są to chomiki różnej płci.
  • Gość: Yupi IP: *.rzeszow.vectranet.pl 29.03.12, 15:42
    Wspomniał poprzednik o odpuście zupełnym lub ileś tam set lat za uczestnictwo w manfie.Bardzo mnie to interesuje!!!No bo męczennik znamienity, tudzież reszta.Może nawet relikwie jakieś dostanę,choćby najmniejsze piórko z archanioła.Pewno nie za darmo.Ale niech tam!Najwyżej stracę.

Wybieram się na bank!Ze względu na taki cel,jak na pielgrzymkę.Dręczy mnie jednak pytanie z natury głupie.Jak liczy się lata w wieczności!?!Czy oni to wiedzą!?Nie pojmuję swoim ograniczonym umysłem jak zmierzalna jest wieczność.No bo to nieskończoność raczej.Nie da się jej przeliczyć ani na lata kalendarzowe,ani na świetlne,nieprzydatny kalendarz juliański czy tam gregoriański.Więc czasu nie określi nijak.A tu nagle ktoś wyskoczył kilkaset lat odpustu.Jakich!?Qrna nikt nie chce podpowiedzieć.

A życie napoczęte to trzeba bronić.Zaprawdę powiadam wam,że wszystkie ościenne kraje i ich przygraniczne gabinety zarabiają ogromne kwoty,aby życie stało się poczęte.Więc manfa jak najbardziej na miejscu.Pieniądze powinny pozostać w kraju,a decyzje poczęte czy tylko napoczęte pozostawić kobietom.Wbrew pozorom nie są one takie głupie jak wskazują na to nasi pasterze w sukienkach.Cała reszta to polityka i promocja osoby co to wąsy jednakowoż już posiada,ale przydała by się jeszcze broda,a jakby jeszcze jakiś szykowny turbanik na głowę,no to już był by cycuś.

Więc manfa koniecznie.Zachęcam.Sam biegnę,no bo zawszeć tam każdy ma coś za paznokciami i odpust się liczy.Po co mają jakieś moce nieczyste znęcać się nad moimi pazurami w wieczności!?

Dręczący tylko cel.Jakiś sztuczny w imię partii i osoby.Więc nie będzie to herezja przypadkiem!?I jeszcze do tego z wykorzystaniem wizerunku szacownej instytucji,oraz w obronie arcypasterza.Dylemat nie lada.Oby sobie jakiej biedy nie napytać.
  • Gość: Pawel IP: *.warszawa.vectranet.pl 29.03.12, 16:31
    Łezka w oku staje jak czytam opinie ludzi. Niby podkarpacie, polska Y- a tu prosze. Narod juz na slepo za biskupem nie leci. Ba- ludziom nie podoba sie ze senatorek PISu chce swoje partyjniactwo zalatwiac pod koscielnymi sztandarami i haslami. Senatorek chce robic manify niech robi ale swoje PISOWSKIE. Kosciol jest jeden wspolny dla wszystkich i ja jako osoba ochrzczona (coraz mniej praktykujaca) nie zycze sobie zeby senatorek i badna pseudokatoliko-radykalo-oszolomow pod herbami matki boskiej i krzyzem rozbijala te wspolnote z politykiem na czele.

I co ciekawe "druga strona dyskusji" jest intelektualnie uposledzona. Nie ma zadnego sensownego postu ktory odnosilby sie do argumentow wypisywanych w kolejnych postach.
    Ktostam pisal o korei, ktostam o obrazie uczyc religijnych i prokuraturze ale to jakis bezsensowny belkot.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka