Dodaj do ulubionych

lekarz rodzinny- termin za miesiąc

IP: *.rzeszow.mm.pl 30.03.12, 18:44
chce was zapytać jak wygląda u was rejestracja do lekarza rodzinnego
ile trzeba czekać na wizytę , kiedy się rejestrujecie, czy są z tym jakieś problemy

u mnie w przychodni wygląda to tak, że owszem można zapisać się na dzień bieżący ale trzeba przyjść pod przychodnie o godzinie 6 rano lub nawet wcześniej i czekać do 7 na rozpoczęcie rejestracji a i tak nie ma pewności że numerków wystarczy "( wiem z doświadczenia)
lub
można zapisać się na tzw. zeszyt i tu uwaga lekarz rodzinny to lekarz pierwszego kontaktu do którego chodzimy gdy mamy np. gorączkę itp.i wydaje mi się że jeżeli nie ma już lekarza dzisiaj to powinni nas zarejestrować na dzień następny a tu niespodzianka a termin na zeszyt w chwili obecnej (30 .03) jest na MAJ

jakim cudem ?? czy ludzie planują swoje choroby czy rejestrują się na zapas , na wszelki wypadek

wystarczy przyjść w godzinach przyjęć do lekarza a tu niespodzianka lekarza w gabinecie brak bo siedzi sobie na kawce więc gdzie ci ludzie którzy rejestrowali się tyle wcześniej?

jak to wygląda w waszych przychodniach ??

lekarz rodzinny = lekarz PIERWSZEGO kontaktu ???
Edytor zaawansowany
  • jakmutam 30.03.12, 19:08
    Natychmiast zmień lekarza i przychodnię. Ja i rodzina , w jednej z prywatnych, rzeszowskich przychodni rejestruję się telefonicznie rano na popołudnie. Raz zdarzyło się ,że zostałem zarejestrowany na następny dzień po uprzednim upewnieniu się rejestratorki , że nie jest to jakiś ciężki przypadek. I nie jest to jakaś ekstrapłatna ,ekskluzywna przychodnia. Więc j/w.
  • Gość: Ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.12, 20:40
    Dokładnie! sama od lat korzystam rzadko bo rzadko ale jednak z Palomedu, nigdy nie było problemu z przyjeciem ..
  • Gość: czyt. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.12, 22:53
    Ciekawa jestem jaki to jeszcze lekarz pozwala sobie na takie traktowanie pacjentów. Takiemu to na pewno na nich nie zależy. Zmień i nie czekaj ani chwili dłużej - dobrych i dostępnych lekarzy w Rzeszowie nie brakuje.
  • Gość: aja IP: *.play-internet.pl 31.03.12, 12:23
    W Medyku na Poniatowskiego jest podobnie. Dwa tygodnie temu w poniedziałek rano dzwonię (o dziwo udało się dodzwonić),mogą mnie zarejestrować na piątek... Zrezygnowałam, w piątek akurat nie mogę. Następny poniedziałek sytuacja identyczna, ale już się rejestruję. Jest tylko jeden problem, nie wiedzą w jakich godzinach moja lekarka będzie przyjmować, bo w piątki przyjmuje naprzemiennie, czyli albo rano albo po południu. Mam się dowiadywać. Przyjmuje rano, od 8.00 do 13-tej.Ale nie ma zapisów na godzinę tylko jak kto przyjdzie. Jestem o 8 rano, ludzi pełno,myślę że przed 13-tą już tłumy się przewalą i zostanę przyjęta. Niestety, jak przychodzę ok.12.45 w kolejce czeka jeszcze z 10 osób.Nie ma szans żeby do 13tej wszystkich przyjęła. I co? rezygnuję.
    Czas zmienić przychodnię... Polećcie jakąś, tylko w centrum.
  • Gość: m22 IP: 91.225.135.* 31.03.12, 13:09
    Jakaś dziwna ta przychodnia. Na Rejtana idę się rejestrować koło 7 i bez problemu mam wizytę kilka godzin później- do południa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka