Dodaj do ulubionych

Polski cham

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.12, 07:44
Na początek musze się wytłumaczyć z nazwy wątku. Dlaczego od razu "polski"? Zaraz się tu posypią inwektywy: żydy, kacapy, szkopy itp. Że się Polska nie podoba! Nie, to nie tak. Przede wszystkim musi być przymiotnik. Jak napiszę samo "cham", to nikt nie zwróci uwagi. Ot, bułka z masłem. A chodzi mi o charakterystykę tutejszego, konkretnego chama. Nie - jednego. Wielu przedstawicieli tego gatunku, niestety. No, to może podkarpacki cham? A skąd ja moge wiedzieć, czy on nie przyjezdny? Rzeszowski cham? Miejsce akcji, o której za chwilę, to podrzeszowska wioseczka. A, tu was mam! Myślicie sobie pewnie: no jasne, miejscowy, wsiowy cham! Nie mam pewności, bo on PRZEJEŻDŻA. Może być również z miasta. Rzeszowa, albo i innego...
Już wyjaśniam.
Mieszkam w podrzeszowskiej pięknej wioseczce. W małym domku, który staraniem wielu lat wytężonej pracy i drakońskim wieloletnim kredytem postawiłem przy asfalcie. Nie piszę o tym, żeby się chwalić, bo wydałem na to cudo tyle, ile niejeden na mieszkanie w bloku. Po prostu mój adres ma znaczenie w tym opowiadaniu i niech nikomu gul nie wyskakuje!
Lubię, gdy jest czysto - tak już mam. Więc koszę nie tylko mój spłachetek trawy przed tym niespłaconym jeszcze do końca domkiem, ale i pasek wzdłuż asfaltu, który zresztą w ogóle do mnie nie należy, jeno do jakiejś dyrekcji dróg, czy innej dostojnej instytucji, która ma pieniądze na swoich dyrektorów, ich bryki i sekretarki, ale nie ma na koszenie. Koszę również rów przydrożny - też nie mój, dodam bezczelnie. I ilekroć do niego wlezę widzę efekty JEGO działania. Jego, czyli CHAMA z nieokreślonym przymiotnikiem (rzeszowskiego, podkarpackiego, polskiego?) Cham wrzuca do rowu wszystko, co mu jest zbędne: pustą flaszkę po mózgotrzepie (to pewnie cham miejscowy), puszki po piwie, drapaczki do zlodowaciałych szyb samochodowych, pojemnik po oleju silnikowym, opakowanie po: chipsach, paluszkach, bule z hamburgerem, produktach przemysłowych.
CHAM TAK PO PROSTU MA! Nie wiem, dlaczego on to robi. Może go wk..., że ktoś ma domek z ogródkiem, a on jeszcze długo nie? A może się mylę? Może on mieszka w jakimś pałacu , pomyka merolem za 100 baniek i tylko pozbywa się tego, czego się zeżreć juz nie da?

Myly Państwo! (jakby powiedział eksprezydent LW). Wytłumaczcie mi to, albo dajcie charakterystykę tego pospolitego chama. Nie liczę, że go poruszę - chamy na ogół nie czytają. O co tu chodzi? Dlaczego on to robi? Na złość? Z głupoty? Z braku wychowania? Co posprzątam po nim ten syf - narobi nowego.
Dziś rano znalazłem w rowie opakowanie po paluszkach lajkonik. Wczoraj go nie było!

PS 1. Jest tylko jedno ryzyko: cham wie, gdzie mieszkam. Trudno, wkalkulowałem to ryzyko.
PS 2. Będę meldował o każdym nowym wyczynie chama. A jak go zidentyfikuję, to również o tym, kim jest.
Edytor zaawansowany
  • Gość: hirasawa IP: *.podkarpacki.net 08.05.12, 08:17
    Mam podobnie,tylko,że w Rzeszowie.Mały,stary domek z ogródkiem przy ulicy wylotowej.Ogrodzony krzewami i drzewami.Obok chodnik.Co tydzień sprzątamy dziesiątki śmieci wrzucanych do ogrodu przez miejskich chamów:butelki po piwie,papiery,plastiki,dętki,kiedyś nawet osr.majtki.Mam wrażenie że ludzie robią to złośliwie.I jeszcze psie kupy na koszonym przez nas trawniku przy chodniku,co pięknie się rozbryzgują podczas koszenia.Na zwróconą uwagę psiarzowi,by nam nie srał pod oknem ,puszcza piękną wiązankę.Oto Polska właśnie.
  • Gość: leCHUJarek IP: *.ostnet.pl 08.05.12, 09:04
    Ostatnio nawiedziłem w celach spacerowo-rekreacyjnych lasy w okolicach Rakszawy i Żołyni. Tam jest dopiero Sajgon. Całe przyczepy starych telewizorów i wszelakiego badziewia. Więc puszka po piwie wrzucona do ogródka wydaje mi się teraz niewinną igraszką.
  • Gość: Jaruś IP: *.ip.netia.com.pl 08.05.12, 09:33
    To robią PISiory na złość Tuskowi.
  • Gość: Pan Mój IP: *.res.pl 08.05.12, 09:57
    TO wieśniaki ze wschodniej strony które nawiedziają nasze miasto codziennie odbierając miejsca pracy rodowitym rzeszowiakom zachowuja się jak u siebie w domu - to brak wykształcenia , kultury - to takze rzeszowianie z terenów nowo przyłączonych przez naszego prezydenta - nagle stali się rzeszowianinami i pamiętają o tym tylko aby się chwalić a przysłowiowa słoma z buta zawsze wyłazi - musi minąć kilka pokoleń aby wyplenić wiejskość z tych przyłączonych prostych łbów ...więc koś i sprzątaj bo jak chcesz mieć porządek nikt za ciebie tego nie zrobi
  • ouimet 09.05.12, 03:36
    Gość portalu: Pan Mój napisał(a):

> TO wieśniaki ze wschodniej strony które nawiedziają nasze miasto
    """"podaj mi rok Twojego urodzenia ``rzeszowiaku``

Rodowitych Rzeszowiakow jest garstka,natomiast takich `mieszczan``rzeszowskich ogrom.Jak w Warszawie.Dostali zameldowanie i od razu rasowi warszawiacy,a po jedzenie jada do domow rodzinnych po 100 kilometrow...:)))))))))))))

--
    Cudza dusza to zagadka
    /rosyjskie/
  • Gość: dupabiskupa IP: *.rzeszow.mm.pl 08.05.12, 09:57
    ...czyli dalej wina Tuska!
  • lechowski51 08.05.12, 10:10
    Nie!.Takich idiotow jak Ty.
    --
    nie rupmy polityki - rupmy to na czym się znamy - czyli nic , bo najważniejsza jest woda w kranie
  • Gość: dupabiskupa IP: *.rzeszow.mm.pl 08.05.12, 12:46
    Znamy się? Masz coś do mnie? Zrobiłem ci coś? Chcesz w ryj? Napisz gdzie i kiedy.
  • Gość: oBUŻony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.12, 13:02
    Bardzo dobrze! Z nim tak trzeba. Nawet na wątku niepolitycznym musi puścić spisiałego bąka.
  • jael53 08.05.12, 10:10
    Ten typ jest niemal ogólnopolski. ten sam problem mają ludziska w Puszczykowie i w Podkowie Lesnej; na Woli (w Warszawie) i Woli Justowskiej (w Krakowie).

Ze znanych mi miejsc, gdzie tego problemu nie było, to część małego, podkrakowskiego miasteczka, konkretnie Wieliczki - tam były tereny (w tym dość ruchliwa ulica, blisko targowiska w dodatku), gdzie rzeczywiście szacunek dla cudzego obejścia, razem z przyległościami, był bardzo mocno zakorzeniony.
    Niedaleko (jakieś 800 m) od domu, gdzie przez prawie 7 lat mieszkałam, był inny dom - stary i opuszczony. Położony przy ładnej trasie spacerowej. I ten dom - o dziwo - nie był obrócony w melinę ani w wysypisko.

A w miejscu obecnym... oj, mam czasem chęć spakować takie "znaleziska" i postawić na terenie gminnym... niechby chociaż gmina zobaczyło plony kultury lokalnej.
  • chris1970 08.05.12, 12:22
    Nie pozostaje nic innego jak zainwestowanie w monitoring albo złapanie chamidła na gorącym uczynku.
    Mieszkam w bloku. Na 4 bloki mamy jeden śmietnik. Kilka miesięcy temu zainwestowaliśmy w bramę i zabudowanie otworów siatką, tak aby śmietnik był śmietnikiem, a nie karmnikiem dla ptaków i kotków. Śmietnik został zamknięty. Panie dokarmiające zwierzynę i ptactwo, przyzwyczajone do tego, że śmietnik pełnił również funcje jadalni dla podopiecznych, zamykały to towarzystwo w śmietniku, a strawę w postaci skórek od chleba rozsypywały na posadzce.
    Generalnie postęp był. Można było dojść swobodnie do śmietnika. Pod butami odchody ptasie nie trzeszczały jak dawniej. Kilka tygodni musiało zająć paniom, aby jednak stwierdziły, że ta budowla to jednak śmietnik. Sukces.
    Problem pozostał jeden. Po weekendzie, a w szczególności w poniedziałki rano, otoczenie bramy śmietnika wygląda rozpaczliwie. Porozrywane worki ze śmieciami, walające się śmieci. Skąd te śmieci? Otóż, chamstwo z rejestracjami typu RZE, a nawet i RZ podjeżdża pod śmietnik i wyrzuca śmieci wprost pod bramę śmietnika. Dawniej przeszkód nie było, worki wędrowały wprost do pojemników, ale odkąd śmietnik jest zamykany, a kluczyki mają tylko mieszkańcy, to za karę chamstwo zostawia worki ze śmieciami przed bramą.
    Konsultacje z administracją i urzędami były. Urzędnicy radzą gromadzić dokumentację w postaci zdjęcia, spisywania numerów samochodów i dostarczania tych danych do urzędów.
    Nie ma żadnej innej mocy wychowawczej na chama jak kara pieniężna.
  • Gość: Spoko ? IP: *.rzeszow.vectranet.pl 08.05.12, 14:46
    Pocieszę Cię że z czasem będzie tego coraz mniej ale całkiem nie zniknie.Nie wrócą tylko podjeżdżający autami.Piesi czyt. Studenci na wynajmach,dzieci i wnusie odwiedzający rodziców i dziadków zawsze zostawiają wory pod pergolą bo: "' Nie mają klucza". A dorobić sobie skoro babcinego nie bierzecie łajzy zafajdane.
  • mjot1 08.05.12, 18:11
    Nie pisz „cham” wielce to bowiem niepolityczne.
    Lepiej już może: „ten, który żywi i broni”
  • Gość: d IP: *.rzeszow.mm.pl 08.05.12, 18:31
    postaw krzyż albo pomnik jakiegoś świętego. w tym jebniętym kraju to jedyny sposób alby chamy przestały śmiecić (chociaż trochę). w jednej wsi tak zrobiono; nie można było sobie poradzić z syfiarzami co zaśmiecały jeden, całkiem miły zakątek, który regularnie zamieniona w dzikie wysypisko, to postawiono jakiś bodajże Maryji.
  • Gość: vvvv IP: *.rzeszow.hypnet.pl 08.05.12, 23:15
    A co powiedzą Państwo na chama za kierownicą? On jest dopiero niebezpieczny. Po chamie przydrożnym można posprzątać, po chamie za kierownicą nieraz nie ma co zbierać...
  • Gość: iwabradyna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.12, 10:12
    No, cóż. Dziękując za dotychczasowe i prosząc o następne wypowiedzi pozwalam sobie dokonać spostrzeżenia: w moim przypadku to się łączy: cham (albo chamy) pomyka samochodem i przejeżdżając obok mojego - nie mojego rowu jest uprzejmy wyp...dolić przez okno, co mu sie tam nawinie.
    Wyjątek to flaszka po mózgotrzepie. To zapewne sprawka piechura.
  • Gość: iwabradyna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.12, 11:15
    ... dziś rano znalazłem w rowie pozostawioną przez chama półkę (deskę, płytę, kawałek paździerza?). Niestety, w tak kiepskim stanie, że nie da się wykorzystać do żadnego pożytecznego celu.
    Chamie! Myślę nad monitoringiem.
  • Gość: xyz IP: *.171.13.114.static.crowley.pl 10.05.12, 11:23
    a przejdźcie się kiedyś wczesnym rankiem, bulwarami nad Wisłokiem - choćby w okolicach Olszynek . Tony śmieci na trawnikach, chodnikach, ławkach i pod ławkami. i oczywiście poza kubłami śmieci, śmieci nawarstwione od opakowań po czipsach czy pizzach po opakowania wszelakie. Przy tym masowo rozbijane szklane butelki.
    A więc to chamstwo o którym piszecie związane z niechlujstwem - jest powszechnie i 'ponadwiekowe". i niekoniecznie ze wsią związane :)
    Jedyna pociecha , że miasto ma dobrze zorganizowane służby sprzątające.
    Więc nie przejmujcie się - i ty mieszkańcu miasta czy wsi podmiejskiej - 'chamstwo śmieciowe" ma długi żywot i coraz to nowe pokolenie
  • mata_kari 10.05.12, 13:47
    Racja. Zresztą Cham Śmieciopłodny działa jeszcze bardziej przbiegle. Moi rodzice też mieszkają w domku, pośród zielni, cud przyrody i śpiewających ptasząt. Jednak obok mieszka Śmieciopłodny, który nocą skrada się w pobliże ogodzenia działki rodziców i zakopuje skrzętnie śmieci w woreczkach foliowych!!! Grzeczne aluzje nie działają!!! Anonim nie wchodzi w rachubę. Jak sobie poradzić chamem???
  • mata_kari 10.05.12, 13:48
    A na Bulwarach, pomijając mertium sprawy, jest za mło i za małe kosze na śmieci!
  • Gość: xyz IP: *.171.13.114.static.crowley.pl 10.05.12, 14:51
    chamy mają wiele postaci - choćby cham podrzucający. Moi znajomi mają kosz na śmieci, spory - 120 ltr przed odgrodzeniem domu. i już kilka razy spostrzegli - sąsiad - bramka w bramkę - gdy myśli, że nikt nie widzi - buch worek ze śmieciami do kosza moich znajomków. A tak na co-dzień - przez ogrodzenie dzień dobry powie, pogada, trawkę strzyżoną pochwali - a faktycznie - bydle do kwadratu.
    Kiedyś znajomi chcieli być sprytniejsi - kubeł za bramke wstawili, przyczajkę za firanką zrobili - i nic nie pomogło - cholernik widząc wyjeżdżający z posesji samochód - mysląc że nikogo nie ma - i tak podrzucił.
    A propos bulwarów - tamte chamstwo - często małoletnie - po wyprodukowaniu śmieci jest w stanie takiej, nadmiernej nieważkości, że ni ma prawa by do jakiegokolwiek kosza trafiło - nawet gdyby gęba owego kosza dwumetrową średnicę miała.
    często ich panowie niebiescy ścigają - ale raczej za opilstwo na widoku niż za śmiecenie
  • Gość: iwabradyna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.12, 07:56
    "mój" cham ma wolne! Po raz pierwszy od wielu dni nic mi w rowie nie przybyło. Odpukać.
  • Gość: iwabradyna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.12, 08:05
    Wznawiam wątek, bo jest nowe "wydarzenie". Cham (używam liczby pojedynczej, ale z pewnością na tego chama składa się kilku chamów) ostatnio podrzucił... psa.
    Znacie to? Pies jest stary, bezuzyteczny, upierdliwy, no to bierze się psa do fury, jedzie gdzieś (np. w moje okolice) i frrrru.... psa z fury ledwie zwalniając!
    Wiecie co? Tak nie robi cham. Tak robi SUPERCHAM.
  • Gość: scpt IP: *.171.13.114.static.crowley.pl 15.05.12, 10:16
    w centrum Rzeszowa, w przejściu podziemnym przy moście lwowskim - takie sobie różne chamy pozostawiają po sobie - wielgaśne kupy robione na środku chodnika.
    Jednego razu , robiąca to wsiowa baba (o 7 rano) jeszcze nie zdążyła się "podciągnąć " po robocie - tak, że moj piesek wyprowadzany przeze mnie - popatrzył z niesmakiem na babiszona robiącego mu konkurencję ww podsrywaniu . Podobne jej chamy potrafią w środku dnia ...oddawać mocz w tym przejściu. Mrucząc czasem do siebie gwarą podrzeszowską (jakby gwoli usprawiedliwienia) "No i cu mum rubić - łubikocji ni mo"
  • Gość: czytający IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.12, 20:38
    Dziś w moim prywatnym pojemniku na śmieci znalazłem podrzucone pocięte kawałki jakiś rur, kabli i podobnego barachła. Mało mnie szlag nie trafił bo tak mi jakaś franca zapchała kubeł, że nie mogłem wyrzucić własnych śmieci. Chyba będę zmuszony wstawić kubeł głębiej do ogrodu.
  • prawie_magister 15.05.12, 12:01
    a w sejmie?
    taki Palikot POpiera głupie ustawy Tuska i uważa sie za madrego, albo taki Niesiołowski, to dopiero ...m, na innych krzyczy że są chamami a sam jest głupszy od najwiekszego polskiego chama... jakim jest Palikot.
    --
    ============--===========================
    Kto podniesie ręke na władze ...... niech wie, że ta ręka będzie mu odrąbana. - Józef Cyrankiewicz
    ---
    Nie wolno lżyć organów - Łukaszenko
  • mal49 15.05.12, 15:36
    a na forum????
    chamstwo kwitnie, a moderatorzy rechocą
    --
    --------------
    ;-)
  • Gość: normalny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.12, 15:49
    masz rację , rechocą a jak ktoś się odezwie normalnie to jego post trafi na oślą ławkę!
  • Gość: iwabradyna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.12, 09:24
    Ręce opadają! I nie tylko. Nawet w wątku o chamie podrzucającym śmieci do przydrożnego rowu musi być o Palikocie?!!!
    Ludzie!!! na litość Boga. Czy wy macie naprawdę tak pop...dolone w głowach? Czy wy nie umiecie normalnie rozmawiać? Myśleć? Bez chamskiego zacietrzewienia, nienawiści?
    Czy naprawdę internet musi być spluwaczką? Miejscem do wylewania pomyj, frustracji?
    Jak jest wątek o Palikocie, to piszcie o Palikocie.
    Zbaczanie z tematu jest domeną ludzi starych, sklerotycznych lub... po prostu idiotów - fanatyków.
    Dziękuję za uwagę.
  • Gość: normalny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.12, 10:18
    Gość portalu: iwabradyna napisał(a): Ręce opadają! I nie tylko. Nawet w wątku o chamie podrzucającym śmieci do przyd rożnego rowu musi być o Palikocie?!!!
    =============
    wybacz ale tytuł tego wątku brzmi: "Polski cham"
    A Palikot i Niesiołowski mieszczą się w tym określeniu, oni rzucaja goownem na wszystkie strony i zaśmiecaja polska politykę , więc nieważne czy robią to pod płotem, czy na Wiejskiej w Warszawie.
  • Gość: normalny inaczej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.12, 12:15
    byłbym zapomniał dodać: i nie bierz poważnie tego, co mówię, bo jestem debilem.
  • Gość: normalny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.12, 12:18
    masz rację, jesteś debilem...
  • Gość: nienormalny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.12, 12:45
    Odwal się kobieto wreszcie!
  • Gość: normalny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.12, 12:56
    idiota zawsze zostanie idiotą i posunie sie do tego że wszędzie widzi jakieś kobiety
  • Gość: scpt IP: *.171.13.114.static.crowley.pl 16.05.12, 17:34
    chiba tak :)
  • Gość: nienormalny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.12, 17:41
    Dobrze, że podrzuciłeś, bo coś o posuwaniu było!
  • Gość: Prześmiewca IP: *.adsl.inetia.pl 16.05.12, 21:19
    Szanowna "iwabradyno" w pełni potwierdzam to co napisałaś ,mieszkam obok podobnych ludzi od 21 lat. Palenie odpadów chemicznych w piecu C.O. to norma , w latach 80 i 90 było jeszcze szambo bez dna i wizyta szambowozu raz na pół roku kiedy szambo napełniało się co dwa tygodnie itd. Widzę też otwarte drzwi samochodowe i wyrzucanie petów( opróżnianie popielniczek) wbrew napisom na skrzyżowaniach itd Widzę też opór ościennych gmin przed pełną urbanizacją bo to o czym piszesz to tylko wierzchołek góry lodowej.
  • Gość: iwabradyna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.05.12, 08:58
    Paradoksalnie - im gorsza pogoda, tym lepsza! Dziś "mój" rów był wypełniony wyłącznie wodą deszczową.
    Z drugiej strony - jak żyć (że zacytuję paprykarza) w deszczowym klimacie?
    Opróżnianie popielniczek przez okno (drzwi) samochodu świadczy o tym, że cham lubi porządek wyłącznie w swojej popielniczce! Zawsze to coś! może mu się to rozwinie na pozostałe sfery życia? Kto wie?!!
  • Gość: iwabradyna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.12, 08:04
    Pogoda się poprawiła - cham się ożywił. Choć muszę zauważyć, że - chyba - zbiedniał. Z dzisiejszych znalezisk: karton po maślance i worek po paluszkach. Cieniutko!
  • Gość: zszaregobloku IP: *.rzeszow.vectranet.pl 18.05.12, 10:24
    iwabradyno,pieknie to napisales,nawet bez bledow.Nie mowie ze to Ty,ale tobiepodobny,taki z wypieszczonego ,podmiejskiego domku w sobotnie wieczory jebie mi do śmietnika swoje gówna ,śmieci za wywoz których JA musze płacic.Temu Podmiejskiemu chamowi chyba dobrze sie powodzi,bo jego butaelki po wodce nie są po mozgotrzepach, są opakowania po lepszych kosmetykach i firmowe szmatyPodjezdza nie autkiem ze szrotu,ale nówką audicą.Moze to go usprawiedliwia,ten samochod,za ktory musi płacic raty i ...rejestracja.
  • Gość: leCHUJarek IP: *.ostnet.pl 18.05.12, 10:41
    Nawet jeżeli trochę zbeletryzowałeś opis bo nie wierzę że robiłes remanent śmieci podrzucanych to opisałeś faktycznie istniejące zjawisko. Ilość pojebów w domkach jest statystycznie identyczna jak w blokach. I to jest wytłumaczenie. Bo trzeba mieć nawalone we łbie żeby ładować do samochodu syfy i je wywozić do miasta. Śmieciary dojeżdżają obecnie wszędzie i pewnie chodzi o parę złotych oszczędności.
  • Gość: z szarego bloku IP: *.rzeszow.vectranet.pl 19.05.12, 17:46
    stary-masz racje.Smieciarki dojezdzaja wszędzie i wywiozą wszystko.Tylko.No wlasnie.Tylko za wywoz nieszczystosci trzeba zapłacic.Po co placic.Zaplaci jakis miastowy frajer-może Ty i to dość sporo.Taka jest mentalnośc Podmiejskich chamów.Czy dotarlo to dotwojej łepetyny?Temat ten wałkowany był już na tymforum.Śmieci nie inwetaryzuje,ale jak stara czasem pogoni mnie w bialy dzien ze śmieciami do śmietnika, towidze cojest w pojemniku.Ot co.Nie ma o co kruszyyc kopii.Moja babcia mowiła co..."najgorsza zmiana to z chama na pana"...Bywaj.
  • Gość: wieśniok IP: *.wist.com.pl 19.05.12, 22:04
    A w mojej wsi pojawiły się dziś dwa chamy. Jeżdżo motorami po gościńcu w środku wsi jakieś stopińdziesiąt! Czekam na kronike wypadków. Na bank tam bedo.
  • Gość: iwabradyna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.12, 09:12
    A już - naiwny! - myślałem, że udało się chama trochę ucywilizować. Gdzie tam! Ostatni plon: dwie flaszki po żywcu, pudełko po kiełbaskach koktailowych i puszka po jakimś świństwie energetyzującym.
  • Gość: iwabradyna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.12, 07:21
    Niestety - reanimacja wątku.
    Ostatnie wyczyny polskiego chama to:
    - zniszczenie słupków i siatki wokół przepompowni ścieków - czyżby się chciał w g... wykąpać?
    - poprzewracanie i zniszczenie słupków ostrzegawczych wzdłuż remontowanej ulicy Lubelskiej.
    Cham wiecznie żywy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka