szukam zespołu na wesele!! Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Pomocy szukam dobrego zespołu z okolic Rzeszowa na moje wesele. Nie jestem z podkarpacia więc nie wiem ktory zespol cieszy sie dobrą opinią. Pomóżcie proszę!
    • Gość: Wojciech IP: *.play-internet.pl 15.05.12, 23:09
      Polecam swój zespół " Gorączka sobotniej nocy". Podaję link do strony z umieszczonym demo zespołu. Pozdrawiam! www.planujemywesele.pl/18379-goraczka-sobotniej-nocy
      • Gość: Respberry IP: *.150.173.137.greenbird.pl 20.06.12, 08:57
        Polecam zespół "Teraz My", przy okazji moge polecic fotografa Adrian KRaska!
      • Usługi DJ-skie Wesela,Imprezy Okolicznościowe itp.

Pełna oprawa muzyczna jako Dj wraz z jednoczesnym prowadzeniem przyjęć jako prezenter i wodzirej.
        Z ogromną przyjemnością poprowadzę Państwa Wesele i postaram się aby ten najważniejszy
        dzień w życiu był tym niezapomnianym i najszczęśliwszym.
        To bedzie Wasz wieczór, a ja dołoże wszelkich starań aby stał sie cudownym przeżyciem
        Potrafie sie dostosowac do każdych wymogów klienta.
        Gram muzyke wszelkiego rodzaju a także wybrana przez Państwa
        Specjalizuję się w oprawie muzycznej i oświetleniowej oraz w prowadzeniu imprez typu:

- Wesele\Poprawiny
        - Imprezy Integracyjne i okolicznościowe
        - Studniówki i 18-ki
        - Bale sylwestrowe
        - Bale karnawałowe
        - Bankiety

Moje atuty to:
        - wieloletnie doświadczenie, pasja muzyczna
        - bardzo duża znajomość trendów i gatunków muzycznych
        - bogata płytoteka
        - markowy sprzęt (konsola dj-ska, nagłośnienie,oświetlenie)
        - indywidualne podejście do każdego klienta dopasowane w 100% do jego potrzeb
        - elastyczna oferta cenowa
        - pracuje z mikrofonem – na życzenie wszelkiego rodzaju konkursy, zabawy, karaoke, oczepiny itp.

Szczegóły:
        Zapraszam do kontaktu telefonicznego.
        Proponuje spotkanie na którym porozmawiamy i uzgodnimy Państwa oczekiwania.
        Utrzymujemy stały kontakt do dnia ślubu.

Uwaga:Aktualnie cena promocyjna.
        Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie , proszę
        o kontakt:
        783-830-424

Dj. Masti

masti.beepworld.pl/
        • Polecamy się! Zapraszamy na stronę: www.planujemywesele.pl/22430-stella-music-band-zespol-muzyczny
        • Gość: Ankia IP: *.krosoft.pl 03.12.13, 13:11
          We wrzesniu byłam na weselu w Rzeszowie u mojej sąsiadki gdzie grał zespół Remedium Orkiestra z Krosna. Grali moim zdaniem super, doliczyłam sie sześciu ludzi w zespole w tym dziewczyna. Ale świetnie brzmi saksofon, akordeon, gitara, perkusja. Znam sie jedynie z tego względu że brat chodził do szkoły muzycznej i poinstruował mnie że jest to muzyka na żywo Poza tym zagrali pod domem sąsiadki i przy kościele, było świetnie, to jest super tradycja. Na dodatek grali pomiędzy stolikami z goścmi,na akordeonie saksofonie i małej perkusji, wszyscy goście śpiewali bo byli podchmieleni jak to na weselu, jest wesoło gdy muzyka gra obok Ciebie znane i lubiane piosenki. Czegos takiego jeszcze nie widziałam na innych weselach. Wiem tylko tyle że mozna ich najpierw posłuchać w Krośnie. Nie znam telefonu ani adresu.
    • Gość: Ars band IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.12, 23:39
      Zapraszam na nasza stronę www.arsband.pl
      Kontakt 668 277 067
      Pozdrawiamy
      Zespół Ars Band
    • Zapraszam na www.zespolkaktus.pl może się spodoba.
      Pozdrawiam

• Gość: ewa IP: *.adsl.inetia.pl 16.05.12, 15:22
      Polecam zespól Gorączka Sobotniej Nocy z Rzeszowa.Młodzi ludzie grają niezwykle energetycznie i wprost koncertowo.
    • Gość: Aga IP: *.adsl.inetia.pl 21.05.12, 20:45
      Polecam zespol Nexus. Dojada wszedzie w rozsadnej cenie a do tego zagraja i zaspiewaja cudownie :) Zadowolenie gwarantowane. www.nexus.org.pl
    • Gość: nater IP: *.1and1.pl 21.05.12, 23:13
      bajer full !
    • Gość: Salata IP: *.1and1.pl 21.05.12, 23:17
      .
      • Gość: zespolnawes IP: *.lublin.mm.pl 10.05.13, 16:44
        Polecam zespół muzyczny Flores. Zapraszam na stronę internetową zespołu www.zespol-flores.pl/ Pozdrawiam.
    • Gość: krzysztof IP: *.tktelekom.pl 23.05.12, 19:24
      Zespol Concerto Grosso, Tel:724859896
    • Zespół Jeższe przestrzegam!!
      Fajnie się słucha ale niestety bardzo bardzo nieodpowiedzialni
      2 tygodnie przed weselem odmówili gry wciskając ściemę
      Było bardzo nerwowo no i inny zespół zagrał na weselu.
      Jeśli chcecie oszczędzić sobie nerwowych sytuacji których jak wiecie jest dużo przed weselem zastanówcię się 5 razy
    • Gość: ja IP: *.man.poznan.pl 25.05.12, 12:36
      Też mam na imię Paulina a że we wrześniu mam wesele to mogę polecić Ci mój zespół który z narzeczonym wybraliśmy. Narzeczony był na weselu na którym grali i był zachwycony, moi znajomi również słyszeli i tez mówili że super, a ja widziałam i słyszałam na filmie z jednego z wesel na którym grali i też bardzo mi się spodobali. Dodam że jestem wymagająca i wcześniej przetrząsnełam pół internetu jak nie cały. NIe znajdziesz o nich informacji w internecie, wiem bo szukałam. ZAwsze mają pełen grafik i nie widzą potrzeby zakładania strony, co dla mnie było trochę minusem. Mam do nich telefon ale podam Ci na maila jeśli będziesz chciała. Z tym że myśmy rezerwowali ich jakiś rok wcześniej a już był nie za duży wybór terminów.
      A drugi zespół który polecam, który słyszałam na żywo wiele razy, to COsta Band z Lutoryża chyba, oni na pewno mają stronę więc jak będziesz chciała to sobie wyszukasz. Fajnie grają i zabawy robią świetne. Jak ktoś lubi na weselu dużo zabaw to są idelani, ja byłam zachwycona bo było wesoło i zabawa super. Także tez bym ich brała, wygrało jednak Retro bo narzeczony nie słyszłam tego drugiego i się uparł.
      Także z czystym sumieniem mogę Ci te dwa polecić.
      Aha w necie często się natkniesz na klika zespołów wiecznie wychwalanych, najlepsze i takie tam. Ja też najpierw byłam zachipnotyzowana i chciałam tylko. Dobrze że mi przeszło :) Szkoda wydawać kupe kasy na takie zespoły bo jest wiele takich jak nie fajniejszych. I pamiętaj, najlepiej jak sama posłuchasz jak zespół gra, jak wybierzesz z internetu to będzie kicha. Ja np. jeżdziłam też słcuhać zespołów na próbach czy w trakcie wesel jak grają.
      I jesli masz jakieś pytania jeszcze służe pomocą. Od póltora roku planuję własne i tyl sie oczytałam, odłuchałam i owidziałam że hej. POzdrawiam i szczęścia!
      • Gość: Respberry IP: *.150.173.137.greenbird.pl 27.05.12, 17:54
        Polecam bardzo serdecznie zespół "efekt" bardzo dobry zespół, dobrze grają, a przy okazji mogę polecić fotografa Pana Adriana Kraska www.adriankraska.pl
      • Gość: Zespół PentatoniC IP: *.itfutura.com 02.10.12, 11:52
        Jeśli jeszcze poszukijecie zespołu skontaktujcie się z nimi;)

zespolpentatonic.jimdo.com/o-nas/
    • Gość: Aventiss IP: *.prz.edu.pl 27.05.12, 23:43
      www.planujemywesele.pl/18520-aventiss-zespol-muzyczny
      Serdecznie Polecam!
    • Poleca się zespół TRZASKI. Muzyka na żywo. Skład 5-osobowy (perkusja akustyczna, gitara, klawisze, bas, akordeon, saksofon, flet poprzeczny, wokal męski i damski). Można zobaczyć nas na youtube. Kontakt 606245404. Pozdrawiam
    • witam !
      termin mamy wolny mój tel 606450920 lub e-mail blueheaven@poczta.fm
      prosze o kontakt zespol BLUE HEAVEN
    • Gość: ARIUS IP: *.galas.net.pl 18.06.12, 16:44
      www.zespolarius.dbv.pl/news.php
      www.planujemywesele.pl/22001-zespol-muzyczny-arius
    • Gość: bugi IP: *.tktelekom.pl 26.06.12, 22:50
      Wybierz zespol AXETH.. swietny zespol.. nr 606241867
    • Gość: Maciej IP: *.net.stream.pl 18.07.12, 19:48
      Weź mój zespół - Show. 3 - osobowy. Tel 505 398 914 -Maciek.
    • Gość: Zespół ARIUS IP: *.galas.net.pl 10.08.12, 19:22
      Zespół Muzyczny ARIUS oferuje kompleksową oprawę muzyczną różnych imprez okolicznościowych tj. wesela, studniówki, bankiety, dancingi, festyny itp. Szeroki repertuar, jak i profesjonalne wykonanie utworów pozwala na to by każdy znalazł coś dla swojego ucha.

Indywidualne podejście do klienta sprawia, że każda impreza ma wyjątkowy i niezapomniany charakter. Gramy wyłącznie na żywo na wysokiej jakości sprzęcie muzycznym!!

Więcej informacji na stronie www zespołu
      zespolarius.dbv.pl/viewpage.php?page_id=13 gdzie dostępne są utwory w naszym wykonaniu oraz pod nr telefonu 784-219-554 lub 604-181-154.

Serdecznie zapraszamy na rozmowę i spotkanie.
    • Gość: kogut IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.12, 10:55
      Witam jeżeli szukasz dalej zespołu polecam swój zespół 5 lub 6 osobowy grajacy na żywo www.de bard.pl moj numer 669899815
    • Proszę o kontakt z naszym zespołem Tekst linka i zapoznanie się z ofertą i opiniami naszych zleceniodawców na blogu Tekst linka
      Na umowy podpisane w sierpniu mamy super promocję Tekst linka.
      Zapraszam do współpracy.
    • Proszę o kontakt z naszym zespołem Zespół Muzyczny TORSO i zapoznanie się z ofertą i opiniami naszych zleceniodawców na blogu zespołu pamiętnik i opinie o zespole torso
      Na umowy podpisane w sierpniu mamy super promocję [url=http://torso.cba.pl/blog/promicyjna cena tylko w sierpniu[/url].
      Zapraszam do współpracy.
    • Proszę o kontakt z naszym zespołem Zespół Muzyczny TORSO i zapoznanie się z ofertą i opiniami naszych zleceniodawców na blogu zespołu pamiętnik i opinie o zespole torso
      Na umowy podpisane w sierpniu mamy super promocję Promocyjna cena do końca sierpnia
      Zapraszam do współpracy.
    • Proszę o kontakt z naszym zespołem Zespół Muzyczny TORSO i zapoznanie się z ofertą i opiniami naszych zleceniodawców na blogu zespołu [url=torso.cba.pl/blog/]pamiętnik i opinie o zespole torso[/url]
      Na umowy podpisane w sierpniu mamy super promocję Promocyjna cena do końca sierpnia
      Zapraszam do współpracy.
    • Gość: elo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.12, 14:30
      Polecam zespol JABADU. Muzyka sto procent na żywo. pełny skład swietna obsługa wesela.

strona : www.zespoljabadu.pl

grał u mnie na weselu i jestem zadowolny. polecam
    • Gość: Łukasz IP: 80.54.177.* 01.09.12, 14:12
      Witam.
      zapraszam na www.zmcarmen.pl pozdrawiam Łukasz
    • Gość: Paweł Borowiak IP: *.dynamic.chello.pl 02.09.12, 20:40
      Witam
      Właśnie się zwolnił nam się termin z przyczyn od nas nie zależnych
      www.zespolholidays.pl
      pozdrawiam
      Paweł Borowiak
      tel 605956787
    • www.zespolholidays.pl

• Witam Polecam Ci Zespół SHOW z Rzeszowa. Są naprawdę świetni. Super bawią towarzystwo. Grają każdy rodzaj muzyki i robią to zawodowo. Grają też też przy stołach i zabawiają ludzi. Można ich posłuchać na Youtube.
      Ja dołączyłam do nich na facebooku www.facebook.com/zespolshow. Wtedy ma się 10% zniżki.
    • Gość: bugi IP: *.info.pl 08.09.12, 23:54
      Polecam zespol RYTMIX z kolbuszowej.. graja fajna muzyke na zywo.. nr tel: 888209675
    • Witam!
      Zapraszam na stronę zespołu FARAT: www.farat.pl :)
    • Gość: cqpx IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.12, 12:10
      olecam zespół Downa.
    • Gość: ntl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.12, 11:30
      Przesłuchaj nagrań zespołu Torki polecam:)
      www.youtube.com/watch?v=Ax54HIkjyos&feature=relmfu
      w618.wrzuta.pl/audio/8VjeTAenAJz/torki_-_kawalek_podlogi
    • Gość: krys IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 30.10.12, 10:23
      najlepszy podkarpacki zespół www.galicjaband.pl
    • Gość: Paweł IP: *.przemysl.hypnet.pl 11.11.12, 20:34
      Polecam gorąco Zespół FX. Grali na moim weselu i wszyscy goście byli bardzo zadowoleni z zespołu. Zespół wybrałem w ciemno bo jedyni mieli wolny termin. To był strzał w dziesiątkę. Świetnie grali, wokalistka pięknie śpiewała. Za granie zapłaciłem zdecydowanie mniej niż innym zespołom i to z dojazdem. Tu jest ich strona internetowa www.zespolfx.com.pl. Jeśli byście skorzystali z akurat tego zespołu to proszę powiedzcie że Paweł ze Stubna was polecił.
    • Gość: Matawi Band IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.12, 22:39
      Przyjedziemy wszędzie zapraszam www.matawiband.pl Pozdrawiam Agnieszka 696 509 525
    • Gość: bzd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.12, 23:35
      szukasz od maja i jeszcze nie znalazłaś a wesele już było to na ciul ci kapela.
    • Gość: torso IP: *.adsl.inetia.pl 14.11.12, 08:27
      Proszę o kontakt z naszym zespołem Zespół Muzyczny TORSO i zapoznanie się z ofertą i opiniami naszych zleceniodawców na blogu zespołu www.torso.cba.pl
      Na stronie znajdziesz demo zespołu i informacje pomocne w organizacji wesela.
      Zapraszam do współpracy.
    • www.planujemywesele.pl/22055-zespol-muzyczny-classic
      kontakt tel794370559,792166601
    • Zapraszam na naszą stronę internetową Zespół Muzyczny TORSO oraz na bloga zespołu Blog Zespołu TORSO gdzie zapoznasz się z opiniami naszych zleceniodawców.
      Oglądnij film
      Zapraszam
    • Polecamy się, zapraszamy na stronę: www.planujemywesele.pl/22430-stella-music-band-zespol-muzyczny
      • Gość: Andrzej i Jadzia IP: *.krosoft.pl 19.12.12, 14:07
        Na weselu u koleżanki, bylismy wspólnie razem. Grał zespół Remedium Na Zywo pochodzący z Krosna. Swietnie grają, nie tylko spiewaja panowie ale tez i dziewczyna-solistka. Stwierdziliśmy że jest to duże urozmaicenie aniżeli tylko głos panów lub tylko pań. maja 2 gitary, perkusje,klawisze, akordeon, saksofon. Zagrali pieknie w domu koleżanki czyli panny Młodej i pod kościołem. poprostu full wypas jak to mówi mój przyszły mąż. Chcecie posłuchać mozna podjechać do nich na próbe. Z doświadczenia wiem aby nie słuchac takich zespołów które zapraszaja posłuchac na czyjeś wesele ale nie mozna wejść do środka i widziec czy stwierdzic czy graja na żywo czy włączaja play z organów i samo gra.
      • Gość: Monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.13, 12:36
        Polecam zespół "Bohema" z Janowa Lubelskiego, link www.planujemywesele.pl/22260-bohema
    • A kiedy będzie to wesele? Czy już było? Polecam nasz zespół z okolic Krosna zespolrytm.com wokale robią wrażenie na weselnikach
    • Zapraszam na naszą stronę internetową:www.silverflame.pl. Jesteśmy zespołem muzycznym specjalizującym się w weselach z dobrą muzyką. Zespół SilverFlame składa się z muzyków, którzy mieli okazję współpracować z takimi sławami jak Maryla Rodowicz czy Ryszard Rynkowski. Gramy na żywo w 5-osobowym składzie, a co i jak gramy można posłuchać na naszej stronie internetowej: www.silverflame.pl, na którą serdecznie zapraszamy.
      W razie zainteresowania proszę o kontakt: info@silverflame.pl
    • Gość: Mariusz IP: *.177.80.7.energint.net 31.03.13, 16:32
      Jesli ktos szuka dobrego zespołu to musi byc 5-6 osobowy grajacy muzykę na żywo.
    • paulina8605 napisała:

> Pomocy szukam dobrego zespołu z okolic Rzeszowa na moje wesele. Nie jestem z po
      > dkarpacia więc nie wiem ktory zespol cieszy sie dobrą opinią. Pomóżcie proszę!
      zesół muz.YAX tanio.kmacher@interia.pl tel,790325903
      • Gość: pafeł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.13, 12:37
        Zespół weselny "A.D.H.D". Nr tel 726763990
      • Gość: ola IP: *.lublin.mm.pl 10.05.13, 12:29
        polecam zespół Flores www.zespol-flores.pl/ to link do ich strony
      • Gość: Euforyaband IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.13, 20:54
        EuforyaBand to profesjonalny zespół coverowy z Legnicy. Sprawi on, że Państwa uroczystość będzie wyjątkowa i niezapomniana. Bogactwo repertuaru i wykształcony muzycznie band utworzy fantastyczną oprawę muzyczną i wspaniały klimat każdej imprezy. Zespół dysponuje własnym sprzętem muzycznym i oświetleniowym, a w swojej ofercie ma wiele ciekawych zabaw do wyboru, które urozmaicą czas i zabawią wszystkich gości.

Do każdej uroczystości przygotowujemy się długo i skrupulatnie, gramy z wielką pasją i ogromnym zaangażowaniem. Naszym zadaniem jest sprawienie, by impreza była wspaniała a goście roztańczeni i zadowoleni. Bardzo cenimy sobie propozycje oraz prośby naszych klientów co do repertuaru i klimatu uroczystości, gdy jednak nie ma konkretnych oczekiwań sami jesteśmy w stanie zaplanować klimat i repertuar Państwa imprezy tak, by nikt się nie nudził i znalazł coś dla siebie, mimo zróżnicowanego gustu i wieku.

Proszę się nie obawiać, bowiem nasz zespół ma doświadczenie!

Gramy wiele lat na terenie całej Polski i współpracowaliśmy ze sławnymi artystami!

Nie zwlekajcie więc i wybierzcie nas! Pozwólcie nam umilić wasz czas!

Zespół posiada bardzo szeroki repertuar polski i zagraniczny i gra na bardzo wysokim poziomie w 100% na żywo! Zespół liczy 4 osoby. wokal męski, wokal damski, perkusja, gitara, klawisze. W cenie wodzirej.

Prosimy o kontakt:

Management:

tel.: 724-266-165
        tel.: 693-792-189
        e-mail: info@euforyaband.pl

zapraszamy na : www.euforyaband.pl
      • Gość: Black Magic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.13, 12:33
        Ja mialem na swoim weselu zespol Black Magic. Super zabawa. Moge podac Ci dane kontaktowe. Do lidera zespolu. Oto telefon 500- 752- 595. Pozdrawiam
      • EuforyaBand to profesjonalny zespół coverowy z Legnicy. Sprawi on, że Państwa uroczystość będzie wyjątkowa i niezapomniana. Bogactwo repertuaru i wykształcony muzycznie band utworzy fantastyczną oprawę muzyczną i wspaniały klimat każdej imprezy. Zespół dysponuje własnym sprzętem muzycznym i oświetleniowym, a w swojej ofercie ma wiele ciekawych zabaw do wyboru, które urozmaicą czas i zabawią wszystkich gości.

Do każdej uroczystości przygotowujemy się długo i skrupulatnie, gramy z wielką pasją i ogromnym zaangażowaniem. Naszym zadaniem jest sprawienie, by impreza była wspaniała a goście roztańczeni i zadowoleni. Bardzo cenimy sobie propozycje oraz prośby naszych klientów co do repertuaru i klimatu uroczystości, gdy jednak nie ma konkretnych oczekiwań sami jesteśmy w stanie zaplanować klimat i repertuar Państwa imprezy tak, by nikt się nie nudził i znalazł coś dla siebie, mimo zróżnicowanego gustu i wieku.

Proszę się nie obawiać, bowiem nasz zespół ma doświadczenie!

Gramy wiele lat na terenie całej Polski i współpracowaliśmy ze sławnymi artystami!

Nie zwlekajcie więc i wybierzcie nas! Pozwólcie nam umilić wasz czas!

Zespół posiada bardzo szeroki repertuar polski i zagraniczny i gra na bardzo wysokim poziomie w 100% na żywo! Zespół liczy 4 osoby. wokal męski, wokal damski, perkusja, gitara, klawisze. W cenie wodzirej.

Prosimy o kontakt:

Management:

tel.: 724-266-165
        tel.: 693-792-189
        e-mail: info@euforyaband.pl

zapraszamy na : www.euforyaband.pl
      • Gość: tamara IP: 193.242.212.* 18.07.13, 19:51
        polecam

www.kapella.com.pl

grają wszyystko i suuuper. swietne wocale , prowadzenie, przefajne
      • Gość: ernestor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.13, 13:10
        Polecam zespół na wesele Flores. www.zespol-flores.pl/
      • Gość: Marian IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.14, 21:28
        Polecam zespół MAYVON z Kraśnika. 3 osobowy skąłd. Byłem na weselu w sierpniu 2013 roku rewelacja poprostu. A co dziwne nigdy nie słyszałem o nich. Mam do nich namiary więc udostępniam: 693691445, email mariusz@zespolmayvon.pl
        A to kontakt do mnie: mario1000mc@interia.eu
      • Zespół Nuendo z Krosna :) godny polecenia :)
        www.facebook.com/NuendoZespol?fref=ts
    • Gość: daro IP: 62.133.153.* 10.07.13, 09:30
      ja moge polecic kucharzy z cateringu enka ,w remizie odwalili mojemu kuzynowi taka uczte ze jak ja bede sie żenił to wezme ich ,duzo jedzenia ,zadowolenie gosci ,nic nie brakowalo,a obsluga wysoka klasa ,to moge polecic ,
      • Gość: ppp IP: 80.50.139.* 18.07.13, 11:03
        SZCZERZE NIE POLECAM ZESPOŁU SmileCoverBand
        BRAK PROFESJONALIZMU, CZŁONEK ZESPOŁU TAK SIĘ NAPIŁ, ŻE W PEWNYM MOMENCIE SPADŁ ZE SCENY ;/ LEŻĄC POD NIĄ PRZEZ MINUTĘ
        NIE WSTYDZIŁ SIĘ PODCHODZIĆ DO TZW. WIEJSKIEGO STOŁU BY KUFEL OD PIWA NAPEŁNIAĆ PO BRZEGI TZW 'DOMOWYM BIMBREM' . MANAGER ZESPOŁU WYKŁÓCAŁ SIĘ GDY POPROSILIŚMY BY GRALI CZĘŚCIEJ -PRZERWY CO 3 PIOSENKI, DO GODZINY 1 W NOCY TAŃCZYŁAM JAKO ŚWIADKOWA 5 MINUT! BO NIE BYŁO PRZY CZYM!
        NIE POLECAM!
    • Witam.poszukuje zespolu na moje wesele 26.04.2014r.oczywiscie w rozsadnej cenie,plus kamerzyste,fotografa
      Wesele w Rzeszowie.pozdrawiam
      • Gość: denis IP: *.net-partner.pl 05.08.13, 14:10
        jeżeli chodzi o fotografa to spróbuj się skontaktować z lukaszem perczynskim fotografem ślubnym z rzeszowa - bardzo przystępne ceny i bardzo ładne zdjęcia. do 2014 jeszcze sporo czasu wiec nie powinno być problemu z terminem, ale im szybciej sprobujesz cos ustalic tym lepiej... jakbyś chciał przykładowe zdjęcia to daj maial - wysle ci fotki z mojego wesela
      • Gość: Aventiss IP: 192.162.173.* 11.08.13, 11:05
        Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !
        www.planujemywesele.pl/18520-aventiss-zespol--orkiestra
      • Gość: Morfeusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.13, 11:01
        Zespół muzyczny "MORFEUSZ", strona www.zespolmorfeusz.com.pl , skład 5 - osobowy a muzyka tylko na żywo oraz profesjonalne wykonanie, pozdrawiam
      • Gość: Wojtek IP: *.37.139.133.inquad.biz 25.08.13, 15:32
        Polecam zespół Costa Band z Rzeszowa. Graja w 4 osoby ale graja naprawde swietnie:) i Bardzo dobrze bawia ludzi:) Cena tez jest rozsadna:) www.costaband.pl
      • Witam. Oferujemy Państwu oprawę muzyczną Wesela. Muzyka grana tylko i wyłącznie na żywo, 5 osobowy skład, udana zabawa do białego rana gwarantowana.

Oto nasza strona : zespoltender.manifo.com/
    • Gość: Asiulaaaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.13, 19:06
      Hej u mnie w tamtym roku grał zespół Lord oni są chyba z Łańcuta grali super i repertuar dla wszystkich i nowości i dla starszych ludzi i zabawy mają fajne nie jakieś żenujące polecam!
    • Gość: słyszący muzyk IP: *.static.sl-net.pl 05.01.14, 17:21
      Bierzecie za to pieniądze?
    • Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą
      naszego zespołu:
      www.voice-band.pl.

--
      Zespół na wesele Lublin
      Zapraszamy!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.