Dodaj do ulubionych

Dobry serwis kotłów gazowych

10.07.12, 14:47
Bardzo proszę o pomoc - szukam i niczego takiego znaleźć nie mogę, a będzie pilnie potrzebne za 2 - 3 tygodnie. Dziękuję.
Edytor zaawansowany
  • jakmutam 10.07.12, 14:58
    Ja korzystam z serwisanta specjalizującego się w kotłach Buderusa. Jestem zadowolony, więc ,jeżeli przypadkiem o tą markę chodzi, to chętnie podam namiary.
  • jael53 10.07.12, 15:18
    Na razie nie wybrałam marki, waham się między Vaillantem, De Dietrichem a Saunier Duvalem. Ale i tak dzięki za szybki odzew :-)..
  • tomek5374 26.03.16, 11:43
    Oferuję regeneracje płyty główne do piecy / kotłow Viessmann , De Dietrich , Immergas , Urlich, i innych producentów, starszej lub nowszej wersji. Moje regeneracje płyt są na częściach lepszych od oryginalnych i przetestowane pod kontem poprawności działania i wytrzymałości czasowej. Jeżeli masz uszkodzoną płytę w piecu / kotle / w urządzeniu grzewczym, piekarniku, bo tak stwierdził mechanik lub jeżeli kocioł nie uruchamia się, to masz uszkodzony sterownik / płyte glówna. tel: 600-666-398 Objawy płyty uszkodzonej objawiają się w rożny sposób, np: Immergas Nike Star lub Eolo 1. brak świecącego wyświetlacza, 2. pływająca temperatura na wyświetlaczu(skoki temperatury - ciepła woda i centralne ogrzewanie nie uruchamiają się), 3. w Eolo Star nie uruchamia się wentylator i wyskakuje błąd 11 lub 03 4. pojawia się błąd 04 Junkers ZW20KD23 - kocioł nie załacza płyty - kocioł nie uruchamia się -VIESSMANN VITOPEND 100 WH1B WH0A - kocioł ie startuje - vitopend nie uruchamia wentylatora - kocioł pokazuje błąd wentylatora - błąd trzy migniecia na 10 sekund viessmann vitodens 200 300 -wpada w awarię, -raz działa dobrze a raz nie -błąd jonizacji -komórka 38 błąd 33 -brak błędów, mimo to nie działa DE DIETRICH CITY II MCR 2 -po włączeniu do zasilania brak reakcji, kocioł nie włącza sie - po włączeniu przepala bezpiecznik - po uruchomieniu wybija różnicówkę ( bezpiecznik prądowy) URLICH Ko, Wandich, Futura - kocioł nie uruchamia csie - kocioł często wchodzi w awarie i wiele innych producentów i objawów... Chcesz wiedzieć więcej zadzwoń: tel: 600-666-398 email: serwiscieplapc@gmail.com Jeżeli zauważyłeś /aś takie objawy, wtedynajlepiej skontaktuj się ze mną - najszybciej telefonicznie lub poprzez sms w celu jak najszybszej realizacji regeneracji. Od czasu wysłania płyty do mnie, przeważnie w ciągu 2 dni masz już zregenerowaną i sprawną płytę u siebie. Koszt naprawy płyty jest ustalane po pełnej regeneracji płyty i płatny za pobraniem. Udzielam rocznej gwarancji na wysłaną płytę, tyle, co serwis na nową. Zastrzegam sobie prawa do serwisu płyty, jeżeli przysłana płyta została zalana lub była niefachowo naprawiana. Sam demontaż płyty w piecu jest bardzo prosty i w razie problemów służę radą. Posiadam długoletnie doświadczenie w serwisie wszystkich urządzeń gazowych i elektrycznych. tel: 600-666-398 posiadamy także w swojej ofercie nowe CZUJNIKI NTC czujnik ciepłej wody użytkowej , czujniki cwu ARISTON Zastosowanie: Aco MFFI 27, Aco MFFI 32, Ecosmart, Genus 23 MI, Genus 23 RI, Genus 27 MI, Genus 27 RI, Genus 23 MFFI, Genus 23 RFFI, Genus 27 MFFI, Genus 27 RFFI, Genus BI 23, Genus Tank RI 23, Genus Tank RI 27, Genus RFFI 27, N.Genus BI (EE) 27, N.Genus BFFI (EE) 23, Microgenus 23 MI, Microgenus 27 MI, Microgenus Plus MI 24, Microgenus Plus MI 28, Microgenus MFFI 23, Microgenus MFFI 24, Microgenus MFFI 27, Microgenus MFFI 28, Microgenus MFFI 31, Microtec MFFI 23, Microtec MI 23, T2 MFFI 23, T2 MFFI 21, T2 MI 23, T2 Modula/ Next/ ONE MI 23, T2 Modula/ Next/ ONE MFFI 23, TX 23 MI ? Inne modele i elementy zapasowe na zapytanie tel: 504345645 BERETTA Zastosowanie: Boiler Green 25 ESI Turbo (02.2007), Boiler Green 30 ESI Turbo (02.2007), Boiler 24 I, Boiler 29 I, Boiler 21 ESI Ciao 18/24 I Ciao Turbo 21 ESI Ciao II 18-24 I, Ciao II 14-21 I, Ciao II 21 ESI, Ciao II 24 ESI, Conica Sinthesi 25 ESI Turbo Conica Sinthesi 25 S ESI Turbo Conica Synthesi 29 S ESI Turbo Idra Exclusive 20, Idra Exclusive 20 I, Idra Exclusive 20 S, Idra Exclusive 24, Idra Exclusive Boiler 20 I, Idra Exclusive Boiler 24 I Kompakt Confort 15/24 I, Kompakt Confort 24 ESI Turbo, Kompakt II 15/24 I, Kompakt II 24 ESI, Kompakt II 24 SI, Kompakt II 24 S ESI, Mynute 13/20, Mynute 24 I, Mynute 24 SI, Mynute 29 I, , Mynute 29 SI,,Mynute Turbo 21 ESI, , Mynute Turbo 21 S ESI, Power Plus 100 M, Power Plus 100 S, Power Plus 50 M Super Exclusive 24 I Super Exclusive 24 SI Super Exclusive 29 SI Super Kompakt 12/24 I ,Super Kompakt 12/24 SI ,Super Kompakt 21 SI, Super Kompakt Turbo 21 ESI Inne modele i elementy zapasowe na zapytanietel;600-666398
  • konsultant_viessmann 26.04.16, 19:20
    Witam, informuję, że Viessmann oferuje 24 godzinny Seriws!
    Firma Viessmann zapewnia wszechstronną opiekę nad urządzeniami, począwszy od jego pierwszego uruchomienia, a skończywszy na przeglądach i czynnościach serwisowych. Przez cały czas do dyspozycji pozostają doradcy techniczno-serwisowi, doradcy 24-godzinnej Infolinii oraz sieć autoryzowanych Firm Serwisowych.
    Przez 365 dni w roku i 24 godziny na dobę udostępniamy Państwu pomoc techniczno-serwisową. Pomoc skierowana jest zarówno do użytkowników naszych urządzeń, jak i do instalatorów oraz serwisantów.

Profesjonalnie przygotowani konsultanci oraz doradcy techniczni są do Państwa dyspozycji przez 24 godziny, niezależnie od pory dnia i roku.

W przypadku, gdy konieczny okaże się przyjazd służb serwisowych, pracownicy Infolinii organizują ich przyjazd do Państwa w jak najkrótszym czasie.

801 0801 24 | viessmann-serwis.pl

dla osób dzwoniących z telefonów stacjonarnych (opłata za połączenie 0,29 PLN/min. netto)
    dla osób dzwoniących z telefonów komórkowych (opłata wg taryfikatorów telefonii komórkowych)
  • konsultant_viessmann 19.06.18, 11:02
    Witajcie ponownie! Macie kocioł gazowy Viessmann? Kibicujecie naszym? Mamy dla Was dobrą wiadomość!
    Umów się na przegląd kotła! Rozdajemy gadżety MŚ 2018!

Już dziś przygotuj swoją instalację do nowego sezonu! Umów się na przegląd kotła i otrzymaj oficjalne gadżety MŚ 2018 w piłce nożnej!

Masz kocioł grzewczy firmy Viessmann? Dobrze się składa! Umawiając się na przegląd instalacji w sezonie letnim, nie tylko zaoszczędzisz swój czas i zadbasz o bezpieczeństwo, otrzymasz również nagrodę w postaci oficjalnej piłki nożnej MŚ 2018 w piłce nożnej lub PowerBank.
    Kibicujesz? Lepiej się pośpiesz – nagrody gwarantowane tylko dla pierwszych 200 osób, które zgłoszą się na przegląd.
    Warunkiem uczestnictwa w promocji jest wypełnienie formularza na stronie internetowej przeglad.viessmann-serwis.pl
    Po wysłaniu formularza, konsultant Viessmann zadzwoni do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu przeglądu.

Promocja obowiązuje w terminie: 12.06.2018 – 31.08.2018
    Więcej informacji o promocji znaleźć można na stronie www.viessmann-serwis.pl/przeglad oraz u partnerów firmy Viessmann.

Pozdrawiam!
  • jakmutam 10.07.12, 15:36
    Jeżeli można coś podpowiedzieć - przy wyborze skorzystaj, w możliwie największym stopniu, z opinii użytkowników. Serwisant będzie zazwyczaj "skażony" nowinkami technicznymi. I obowiązuje generalna zasada : różnica miedzy piecem za 5000 a 15000 jest tak niewielka, że nie warto przeinwestowywać :))
  • jael53 10.07.12, 21:07
    To akurat wielka racja. Spróbuję jutro zacząć badania terenowo-forumowe ;-); .
  • mal49 10.07.12, 21:52
    Mam 'zwykły' kocioł 2-funkcyjny Saunier-Duval od 10 lat. Niby dobry, ale bywa, że czasem dziwnie się zachowuje zimą. Może to nie jest wina kotła, ale jakości gazu.
    Teraz wiem, że następnym będzie Ulrich z zamkniętą komorą spalania.
    --
    --------------
    ;-)
  • mal49 10.07.12, 22:13
    Wpisz w google np. "kocioł urlich kondensacyjny cena" i pokaże się kilka propozycji sklepów internetowych z szybką dostawą. Koszt zakupu w sklepach rzeszowskich jest wyższy od oferowanych przez sklepy internetowe, nawet z dostawą do domu!
    --------------
    ;-)
  • Gość: x IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.12, 23:21
    Aby kocioł miał gwarancję musi nastąpić tzw "pierwsze uruchomienie" przez autoryzowanego serwisanta.
    Jeśli nie kupisz u tego właśnie speca, to za usługą tak słono policzy, że może się okazać iż zakup w sklepie internetowym nie był najtańszy.
    Sprawdź to.
    Nie polecam Vissmana, bo jest chyba 2 autoryzowane serwisu na całe podkarpacie i bardzo długo czeka się na serwis gwarancyjny/przeglądy.
  • jael53 11.07.12, 12:02
    Dziękuję; i sprawdzam, sprawdzam... dziękuję za ostatni wpis - bo właśnie brat mnie do Wiessmana przekonywał. U nich w chałupie to zimą hula, aż miło; no, ale to insza okolica.

Mal - wygląda to interesująco; jeszcze się po autoryzowanych serwisantach rozejrzę; zeby nie wyszło, jak swego czasu z odkurzaczem ;-) (głupie worki w Rzeszowie można było tylko w jednym miejscu kupić).
  • Gość: x IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.12, 21:39
    Aby nie stracić gwarancji raz w roku musisz robić przegląd.
    Zwracaj uwagę na koszty i dostępność serwisu.
    Viessman - trudno umówić się na serwis, a jak już się uda, to trzeba brać urlop, bo łaskawca może zrobić przegląd tylko przed południem.
    Masakra!
  • Gość: David IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.12, 21:31
    Ja korzystam z serwisu NESO aster
    i jestem zadowolony, ale oni nie są tani , bo to serwis profesjonalny.
    Serwisują głównie duże jednostki i do małych trzeba trafić do nich po montażu , albo z polecenia
    Ja po tragicznych przeżyciach z "serwisantami" trafiłem do nich z polecenia.
    Od tego momentu zapomniałem że mam kotłownie.
    Pomimo , że maja w swojej ofercie solary , to uczciwie powiedzieli, że to nigdy się nie zwraca.
    Za to ich cenie.
    Byłem gotów wydać sporą sumę na solary, ale dzięki nim , wydałem bardziej sensownie!
  • mal49 12.07.12, 07:40
    Dlaczego napisałam wcześniej o urlichu - chodzi o poziom hałasu podczas włączania się kotła.
    Saunier-Duval nie jest, niestety, cichy. Ulrich pracuje 'bezszelestnie'.
    --
    --------------
    ;-)
  • mal49 12.07.12, 07:30
    Pierwsze uruchomienie wygląda w ten sposób, że fachman od c.o. instaluje kocioł, a potem zaprasza się serwisanta do sprawdzenia prawidłowości podłączenia i klepnięcia pieczątki w karcie gwarancyjnej. Rzeszów nie jest wielkim miastem i większość speców od c.o. to znajomi. Jeśli zatrudnimy dobrego, sprawdzonego instalatora to pierwsze uruchomienie kotła będzie właściwie formalnością połączoną z niewielką opłatą dla autoryzowanego serwisanta.
    --
    --------------
    ;-)
  • Gość: Magda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.12, 11:15
    Popatrz co znalazłam
    Dwa w jednym
    profesjonalny serwis i solidny kocioł
    18 lat gwarancji
    Tekst linka
  • jael53 18.07.12, 11:26
    O, za to dzięki przeogromne. Jadę i badam organoleptycznie ;-).
  • Gość: Arusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.13, 11:37
    Dobry serwis o kotłach gazowych. Hmm w sumie był taki gdzie znalazłem bardzo dobre informacje o kotłach sas.
  • Gość: Sered IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.13, 11:07
    Czy w tym podanym przez ciebie serwisie znajdę też informacje na temat ogniw do piecówetc. Zastanawiam mnie to.
  • Gość: Aszas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.13, 11:04
    Tak, spokojnie możesz w tym sklepie znaleźć również ogniwa do pieców.
  • Gość: Arestn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.13, 12:54
    Hmm, rzeczywiście można się sporo dowiedzieć z niego o kotłach defro.
  • reishof 15.05.13, 11:53
    Na razie nie wybrałam marki, waham się między

Od 10-ciu lat mam kocioł mini max plus firmy Termet. Chodzi jak ruski czołg. Polecam.
  • Gość: Maria IP: *.static.korbank.pl 09.01.14, 21:32
    Serwis Termet
  • Gość: Serwis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.14, 19:41
    AUTORYZOWANY SERWIS
    -KOTŁÓW GAZOWYCH
    -POMP CIEPŁA
    - KLIMATYZATORÓW
    -INSTALACJI SOLARNEJ
    -PIECÓW OLEJOWYCH
    Tel:600-666-398
    Okresowe przeglądy kotłów gazowych
    -Konkurencyjne ceny
    -Fachowe podejście i solidna praca
    -Doradztwo w użytkowaniu i w kupnie urządzeń
    - regulacja spalania i pracy
    - MOŻLIWOŚĆ ZMNIEJSZENIA RACHUNKÓW ZA GAZ
    SPRAWDŹ I PRZEKONAJ SIĘ
    Wrocław Tel:600-666-398
  • Gość: z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.14, 22:46
    Minimum myślenia przy spamowaniu jest konieczne.
  • Gość: edmund IP: *.ostnet.pl 16.01.14, 17:34
    askn,c,mnqje;
  • lzkserwis 22.02.15, 16:49
    lzkserwis.pl serwis kotłow na terenie rzeszowa i okolic

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.