Dodaj do ulubionych

Okrągła kładka z nagrodą. Za walory estetyczne ...

13.12.12, 13:21
Pytania są dwa, w zsdzie trzy:
1. kto tak naprawde otrzymał nagrodę MWW Architekci? Promost? - na pewno nie miasto bo zgodnie z regulaminem konkursu zgłosić obiekt mogą (cytuję" zespół projektowy — inżynier mostowy (główny projektant) — architekt
2. Ponieważ oceniano jak sądzę w kategorii (też cytat) "Realizacja projektu kładki dla pieszych" to ile było wszystkich zgłoszeń w tej kategorii? A może tylko jedno?
3 Czy ocenie nie powinno podlegać również sensowność realizacji?

Kto na to odpowie?
Edytor zaawansowany
  • wojo.b 13.12.12, 13:33
    Afrykańskie drewno... jesteś się z czego cieszyć... lasy wyrąbać, małpy zjeść, po nas choćby potop. Za to kładkę mamy, z windami które działają kiedy chcą i z prądem, który płynie jeżeli akurat nie ma awarii.
  • Gość: jaś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.12.12, 13:48
    Tak, Tak, też przyznał bym nagrodę za te "zapałczane podpory"
  • Gość: pisul IP: *.res.pl 13.12.12, 15:31
    No nie moge. Rzeszow znowu nagrodzony a tu tylko narzekania. Kupcie w castoramie sznur (jest promocja na 2 metrowe kawalki) i nie zatruwajcie wszystkich zycia swoimi dolami.
  • res-men 13.12.12, 14:44
    dzis rano chcąc wyjechać windą nie doczekałem sie otwarcia drzwi - po rak kolejny razem z rowerem musiałem iść po schodach - i za to gó... ktoś daje nagrody ?
  • Gość: zzz IP: *.150.178.245.fenomenalny.net 13.12.12, 14:56
    tak tak pokażcie jeszcze ruch samochodów pod kładką który miała usprawnić, z Grunwaldzkiej na wprost lub w lewo zgodnie z przepisami nie da się wyjechać nie wymuszjąc pierwszeństwa, no chyba że w nocy, ale nocą to tam nigdy nie było problemów
  • gregorianhusky 13.12.12, 14:56
    mi sie podoba i jest oryginalna
  • res_js 13.12.12, 16:05
    Ile kosztował udział w tym "konkursie" ???????
  • res61 13.12.12, 16:30
    Zapomniał Chłodnicki dodać-" I za głupotę pomysłodawcy".
  • morda_ty_nasza 13.12.12, 17:50
    > 1. kto tak naprawde otrzymał nagrodę MWW Architekci? Promost? - na pewno nie mi
    > asto bo zgodnie z regulaminem konkursu zgłosić obiekt mogą (cytuję" zespół proj
    > ektowy — inżynier mostowy (główny projektant) — architekt

Nagrodę otrzymała firma Skanska.
    www.rzeszow.pl/image/16601/default/k%C5%82adka+dyplom.jpg?rand=590260088
  • morda_ty_nasza 13.12.12, 17:52
    Czyli krótko mówiąc, tym razem możecie sobie odpuścić pytania o to ile kosztowała nagroda oraz pisanie że to Rzeszów wygrał.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka