Dodaj do ulubionych

Serwis piecyków gazowych Beretta

15.12.12, 11:34
Witam,
Czy mógłby ktoś polecić dobry serwis piecyków gazowych marki Beretta?? Jak do tej pory trafiłam na panów, którzy jedynie przeczyścili piecyk z kurzu i orzekli, że wszytsko w jak najlepeszym porządku, zainkasowali niezłą sumkę, a problem pozostał :/ Mój piec nie grzeje dobrze wody, jest ona zwyczajnie letnia, mimo, że piec ustawiony na full. Bardzo proszę o jakiś kontakt do kompetentnych srwistanów.
Edytor zaawansowany
  • Gość: gazownik IP: *.acn.waw.pl 28.12.12, 16:04
    niestety ja świadczę usługi na terenie Warszawy i okolic ale prosze przekazać tym pseudo fachowcom żeby sprawdzili drożność nagrzewnicy i stan lameli. być może jest ona już tak zakamieniona że piecyk będzie nadawał się do wymiany ale warto spróbować ją wyciągnąć i przepłukać porządnie karczerem...
  • Gość: matek-23 IP: *.agora.pl 21.02.13, 09:54
    a można jakiś namiar na Pana
  • Gość: bleszek IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 08.07.13, 14:36
    witam,
    proszę o kontakt. mam problem z piecem Beretta. 602347558
  • lasik4141 19.02.14, 18:12
    Witam mam problem z ciepłą wodą trzeba by było zrobić regulacje piec jest nowy i do dupy koszty dewelopera .Proszę o kontakt Marki pod wawą 502335106 pozdrawiam .
  • lzkserwis 18.03.15, 22:49
    karczerem to panie fachowcu z warszawy sobie możesz samochód wymyć, a nie nagrzewnicę w kotle. Przywrócenie nagrzewnicy sprawności fabrycznej wymaga kąpieli w chemicznym roztworze zapewniając obieg cieczy, w odpowiednich warunkach warsztatowych, takie płukanie "karczerem" jest dobre na wymiennik zatkany sadzą, a wszelkie osady mineralne należy usuwać chemicznie.

Nie znam przypadku aby samo zakamienienie mogło być wystarczającym argumentem na wymianę kotła, lub piecyka. Udrażniałem już wężownice o długości 50m zatkaną w 100% przekroju.

więcej informacji na stronie www.lzkserwis.pl
  • Gość: BKM Rzeszów IP: *.city.net.pl 13.03.13, 07:37
    Cóż, po gwarancyjne chętnie zobaczę to urządzenie. Przyczyn takiego stanu może być kilka różnych, na dodatek czy jest to piecyk jednofunkcyjny czy może kocioł dwu funkcyjny oparty na wymienniku płytowym. W obu przypadkach problem da się rozwiązać.
    Zapraszam mój tel: 609 871 361
    www.bkm.com.pl
  • Gość: serwisant IP: *.city.net.pl 25.10.13, 21:24
    Jeżeli urządzenie jest zainstalowane w Rzeszowie lub w okolicy mogę do niego zajrzeć ale tylko pogwarancyjnie. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest kilka. Zaznaczam iż na dzień dzisiejszy mam kolejkę zgłoszeń około 5 dni. Usterkę da się usunąć.
  • lzkserwis 15.03.15, 15:27
    Na terenie Rzeszowa i okolic, mogę obejrzeć kotły marki Beretta
    www.lzkserwis.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.