Dodaj do ulubionych

Policja: Działania były profesjonalne. Internau...

11.01.13, 22:21
Profesjonalne.....hahahahaha...

Tak samo profesjonalne, jak bierność w stosunku do prowokatorów i chuliganów podczas Marszu Niepodległości w Warszawie, a następnie profesjonalne strzelanie z broni gładkolufowej do rodzin z dziećmi zamiast do tychże chuliganów....
Edytor zaawansowany
 • oldboy42wawa 11.01.13, 22:56
  jestem ciekawy gdzie byli pan Polko i pan Dziewulski eksperci od wszystkiego jak Policja
  przeprowadzała atak w Magdalence
  --
  oby drzewo z którego zrobią twoją trumnę rosło jak najdłużej
 • wampir30 11.01.13, 23:39
  Ciekawy jestem, czy te w pełni profesjonalne działania, obejmowały zainstalowanie super czułych mikrofonów kierunkowych za oknem, oraz takiego samego sprzętu na drzwiach wejściowych, do mieszkania. Nie wspominając o choćby gniazdkach, w mieszkaniach obok.
  Taki sprzęt zbiera wszystkie szmery, rozmowy. Brak dźwięku oznacza jedno - nikogo w środku nie ma, albo wszyscy nie żyją.
 • Gość: az IP: *.nplay.net.pl 12.01.13, 11:24
  antyterrorystycznych. Zapewne czym niższe wykształcenie i wiecej obejrzanych filmow akcji w TV tym większy ekspert.
 • wampir30 12.01.13, 14:32
  Filmów akcji nie oglądam, telewizję rzadko. Ekspertem nie jestem. Zadałem tylko pytanie, myślę że sensowne.
 • Gość: litwus2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.13, 01:11
  Witamy pana Policjanta.
 • e-ftalo 12.01.13, 00:10
  Gdzie tu profesjonalizm?
  Policja popisała się wielkimi ambicjami ,za to że ich raz ostrzelał z okna więc zrobili ten cały cyrk z wypędzeniem ludzi z mieszkań na noc do hotelu,odwołaniem lekcji,wyłączeniem prądu i gazu w kilku blokach.Dla nich nieważne,będą warować aż wyjdzie,groźny ,niegroźny.
  Będą wciskać medialny kit jaki to groźny,niebezpieczny,ewakuować ludzi,żeby sobie przygotować teren do zrobienia zadymy i żeby nikt nie widział. Myślą że społeczeństwo takie głupie.

  Gdyby tam był ktoś normalny,to postawił by człowieka na czatach,czekałby po cichu aż wyjdzie z domu i wtedy go zgarniają.A ich tam cała armia przybył na jednego wcale niegroźnego przestępcę a.To był cyrk nie akcja
 • olias 12.01.13, 00:19
  ja rozumiem że to nie policja z Sanoka jeno antyterroryści z miasta Warszawy okazują swój profesjonalizm i wyszkolenie. Nie kłam gazeto fałszywymi tytułami.
  --
  władzy raz zdobytej nie odda żadna ze stron Okrągłego Stołu
 • mario-z 12.01.13, 09:27
  e-ftalo napisał:

  > Gdzie tu profesjonalizm?
  ....... ich tam cała armia przybył na jednego wcale niegroźnego przestępcę a.To był cyrk nie akcja
  Profesjonalizm w policji, nie było i nie będzie.
  Dokładnie tak, to był cyrkza który niestety my będziemy musieli zapłacić
 • Gość: gosc IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.01.13, 09:46
  stulic ryje, gdyby nie kazali opuscic mieszkan, a komus cos by sie stalo to dopiero bylaby nagonka, banda kretynow
 • tadeusz542 12.01.13, 13:56
  W 1987 roku facet na środku placu został zaskoczony przez chyba dzielnicowego który zamierzał go zatrzymać i miał w ręku kajdanki a w drugiej odbezpieczoną broń i kolege do pomocy też uzbrojonego . Gościu poderwał się i zagarnął przechodzącą akurat dziewczyną za którą się schronił , wyciągnął swoją broń , przyłożył jej do głowy i dawaj żądać ,żeby gliniarze odrzucili swoje pistolety bo ją zastrzeli.
  Na to starszy sierżąnt mu powiada : Pamietaj ,że przeżyjesz ją najwyżej dwie sekundy i poszli do niego a on nie zdecydował się na strzał .
 • olias 12.01.13, 00:17
  teraz nie mają wyjścia. śledztwo MUSI udowodnić że samobójca zabity przez państwo jest winny śmierci swego wspólnika. teza jaka się pojawia (przygotowywali napad i samobójca bał się że wspólnik go wyda, więc zabił. przed napadem. a potem popełnił samobójstwo. przecież to głupie).
  ale ... co robić. policja, antyterroryści, prokuratorzy, Tusk nie mają wyjścia. trzeba tylko dokończyć śledztwo o znanym już zakończeniu.
  --
  władzy raz zdobytej nie odda żadna ze stron Okrągłego Stołu
 • Gość: gk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.13, 10:50
  I wszystko jasne. Winien jest Tusk...

 • mario-z 12.01.13, 09:21
  "Dlaczego policjanci do 1 w nocy czekali z wejściem do mieszkania w Sanoku, gdzie zabarykadował się 32-letni mężczyzna z 17-latką?"- w nocy się śpi, pewnie liczyli na to że dopadną ich w łóżku, hehehehehe.
 • Gość: miki IP: *.ostnet.pl 12.01.13, 09:27
  Super akcja. Szczególnie jej początek.
 • Gość: miki IP: *.ostnet.pl 12.01.13, 09:41
  Miejscowi policjanci,zapewne z Kryminalnego, podjechali pod blok z fasonem /może na kogutach ?/ i jak kaczki wystawili się na strzał. Gościu musiał znać ich facjaty albo wywnioskował któż to Taki po ich " profesjonalnym" zachowaniu. No i dał ognia. Możliwe, że zaraz pozbawił życia lalę i siebie a przez to nie uczestniczył w pro
  ponowanym mu później dialogu. Tę okoliczność jakoś pan Międlar omija w komentarzach. Zapewne gdyby nie spieprzony początek , to i dalsza akcja mogła mieć inny przebieg.
 • lukki69 12.01.13, 10:26
  hej ludki! jak sie nie znacie na czarnej taktyce to lepiej kręccie filmy o przyrodzie....akcja była słaba ,ale akurat nie chodzi o przechodzenie przez płot....za duzo filmów......
 • phantomasa1 12.01.13, 14:17
  Dobrze się farmazoni,gdy się siedzi w pokoju.Nikt postronny nie zginął,i o to chodzi.Bandyci sami się zaczną likwidować,psa tylko trochę szkoda.Dziewczynę ciągnęło w bandytyzm,cóż.
 • wojtusz 12.01.13, 15:05
  Profesjonalizm?
  Żenada i kompromitacja.
 • falco35 13.01.13, 00:20
  A według jakiego scenariusza został zastrzelony pies ?? to też było bardzo profesjonalne ?? tylko nie piszcie bzdur że to jest czarny amstaff bo to nie jest amstaff.
 • Gość: gość IP: *.ip.netia.com.pl 13.01.13, 06:28
  Lać na psa.
 • chajro 13.01.13, 10:14
  "INTERNAUTA : KOMPROMITACJA"...siedzimy tu przed tymi telewizorami i komputerami w kapciach, z kawusią w rączce...jestesmy z zawodu wszystkim tylko nie profesjonalnymi antyterrorystami i walimy komentarzami na temat profesjomalizmu działań policji jak profesjonalny strzelec wyborowy...weźmy się kochani za coś pożytecznego...np.idźmy na spacer.
 • Gość: Tutejszy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.13, 10:22
  Policja powinna strzelać do bandytów jak do kaczek.
  W tym przypadku zaoszczędzono kuli policyjnej i problem został rozwiązany.
  I nie ma co się litować .Bandyta jest bandytą.I ci co zadają się z bandytami też muszą się liczyć na konsekwencje.Podkarpacie dość sprawnie pozbywa się bandytów.
 • Gość: GOSC IP: 81.162.208.* 13.01.13, 12:38
  Więcej o tej akcji znajdziecie tutaj:

  policja.pl/akcje-policji
 • Gość: na celowniku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.13, 13:58
  Rola snajpera

  Warto się również zastanowić nad rolą policyjnego snajpera podczas takich akcji, jak ta w Sanoku.
  Jakub Jałoszyński:
  Jeżeli ten przestępca (32-letni Andrzej B. z Sanoka - red.) pokazałby się z bronią w oknie, snajper nie może do niego strzelić. Jeżeli on zacznie strzelać z tej broni, wówczas tak, ale pamiętając o warunku, że nie może działać z zamiarem pozbawienia go życia.

  Jakub Jałoszyński, twórca koncepcji centralnej jednostki antyterrorystycznej
  Mówi się o niej już od wydarzeń w Magdalence, czyli od dokładnie 10 lat. Wówczas zabrakło snajperów, a w szturmie na ciężko uzbrojonych bandytów zginęło dwóch policjantów.
  Ich dowódcą był wówczas Jałoszyński, który teraz apeluje o jasne regulacje, m.in. o wprowadzenie strzału na rozkaz i strzału ratunkowego.
  ---

  Polskie przepisy zabraniają strzelać tak, aby zabić przestępcę, chyba że chodzi o zagrożenie życia strzelającego policjanta. Sytuacja nie zmieniłaby się nawet, gdyby chodziło o groźnego terrorystę. Takie przepisy obowiązują nie tylko policję. Gdyby wezwano wojskowe siły specjalne, musiałyby zachować się w ten sam sposób.


  Ale w sejmie ważniejsze jest in vitro.  -
 • tadeusz542 13.01.13, 15:55
  Gość portalu: na celowniku napisał(a):

  > Rola snajpera
  >
  > Warto się również zastanowić nad rolą policyjnego snajpera podczas takich akcji
  > , jak ta w Sanoku.
  Czy możesz wskazać te przepisy które zabraniają użyć snajpera . Dowodzącego akcją tak jak każdego policjanta obowiązują przypadki użycia broni a jest ich 9 . poza tym priorytetem jest życie i zdrowie zakładników lub osób przetrzymywanych zwłaszcza jeśli są nieletnie . Policja normalnie spieprzyła jak zwykle sprawę , bawiąc się w Wersal z bandytą spowodowała śmierć tego dzieciaka i tyle . Co do tej akcji w Magdalence to powiem ,że szkoda gadać, bo jeszcze od czasów carskiej Ochrany obowiązuje zasada ,że obstawia się obiekt i uzmysławia się gościom ,że nie uciekną po czym daje wybór: Do nieba ,czy do nas , ale panowie antyterroryści nie dostaliby dodatku za udział w akcji bojowej więc poszli kupą i tak mieli szczęście ,że tamci zaniedbali profilowanie tego ładunku i zainstalowali kluchę z gwoździami bo jakby odłamki poszły linią to zginęliby wszyscy .
 • Gość: na celowniku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.13, 22:43
  > Czy możesz wskazać te przepisy które zabraniają użyć snajpera . Dowodzącego akc
  > ją tak jak każdego policjanta obowiązują przypadki użycia broni a jest ich 9

  to był tylko fragment wypowiedzi:

  wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/416161,akcja-policji-w-sanoku-dlaczego-snajper-nie-zastrzelil-zabojcy-z-sanoka.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+Dziennik-PL+(RSS+-+Dziennik)
 • Gość: Phantomasa1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.13, 23:02
  Jest ktoś taki,kto jest w stanie przewidzieć co zrobi bandyta,co mu we łbie telebie? Jedni się poddaja,inni strzelają sobie w łeb.Snajper też ma etykę w sobie.Szkoda dziewczyny, fakt.Taki debil mógł zaminować otoczenie,tak jak to było w Magdalence.Dobrze się pisze.Gdyby dziewczyna nie zginęła,wszyscy policję by chwalili.Myślicie chociaż trochę logicznie,czy macie zryte berecicha tak jak PiS -owcy?!
 • andy_1 14.01.13, 20:34
  Pełne profi, nawet nie zauważyli, że się kolo zastrzelił. Jakby to był bardzo groźny przestępca z kałachem, to mielibyśmy niezłą jatkę PROFESJONALNEJ policji. Policja potrafi wybić zęby przez pomyłkę, kobiecie, bo pomylili piętra w Katowicach, nie potrafi obronić ruskich kibiców przed chuliganami, zabójcę Papały ścigają od lat, w zabójstwo Olewnika była sama zaangażowana.... Good luck, śnijcie dalej, że jesteście tacy profesjonalni....
 • tadeusz542 19.01.13, 18:13
  Gościu ! . Snajper targany dylematami moralnymi i hamletyzujący nad facetem ujętym w krzyżyk jest dla ofiar bandyty bardziej niebezpieczny niż tenże bandzior bo daje złudne poczucie ratunku i w efekcie mogą zostać zabici przez bandytę w asyście snajpera śledzącego tę akcję przez wizjer swojego SWD i hamletyzującego nad tym czy ma on prawo do aborcji bandyty czy tez nie.
  Taki snajper to potem może co najwyżej wystąpić przed sądem jako naoczny świadek zbrodni.
  Jasne ,że bandyta może zaminować mieszkanie ale musi mieć na to trochę czasu , jeśli mieszka w nim stale to nie minuje go na wszelki wypadek bo sam mógłby przypadkiem wylecieć w powietrze, Na niespodziewany widok policji to może co najwyżej granat na klamce powiesić i pociągnąć linkę od zawleczki chyba ,że Policja daje mu na to czas to wtedy im dłużej trwają negocjacje tym pewniejsze jest ,że sprawę przemyśli i coś przygotuje. Gdyby bandyta był przebiegłym lisem to nie strzelałby do samochodu policjantów lecz udał ,że ich nie zauważył i przygotował im przyjęcie. Policja dała mu czas na myślenie .
 • phantomasa1 19.01.13, 19:02
  Tatuś dziewczyny też miał pretensje do policji.Gdybym ja był na jego miejscu,i jakiś facet chciał żyć jak z żoną z moją 15 letnią córką,to jaja bym mu odciął jak psu,nie patrzyłbym czy bandyta czy anioł.Jeśli wy macie do policji pretensje,to moja rada,przestańcie chlać jabole,bo siary w nich dużo,mózgi lasują,tyle w temacie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.