Dodaj do ulubionych

Gorąca jesień a sprawa Smoleńska

18.04.13, 09:13
Dzisiaj coś na poważnie. Kłótnia o Smoleńsk trwa w najlepsze i niestety ważne tematy nie przebijają się w mediach a chyba szkoda. Tak to już jest, że dziennikarzom i politykom jest to na rękę, gdyż brak jest u nich kompetencji aby dyskutować na tematy ekonomiczne.A szkoda. Narzekamy wszyscy na fotoradary, mandaty kary...itp ale to co będzie jesienią sprowadzi wszystkich na ziemię. Umknęła informacja, że MF planując budżet na 2013 zakładało wzrost PKB o 2,2 %. Nowe prognozy MFW mówią o wzroście o 1,2 %. Nie trzeba być profesorem ekonomii aby wiedzieć, że ten brakujący 1% oznacza ubytek dla budżetu o kolosalną kwotę, którą będzie trzeba jakoś wypełnić. A drugi news z tego tygodnia. Państwo w 1 kwartale zużyło już 60% rocznego ( planowanego ) zapotrzebowania na kredyty. Więc połączcie te puzzle w całość i pomyślcie trochę o jesieni i o tym co nam władza szykuje. Przepychanki o Smoleńsk są niestety politykom bardzo na rękę, gdyż jest to doskonały temat zastępczy. Zarówno władzy jak i opozycji, która nie ma żadnej koncepcji na rozwiązanie problemów gospodarczych.Miłego dna dla wszystkich !!
Edytor zaawansowany
 • lechujarek13 18.04.13, 09:23
  I tu się kłania poważna opozycja. Poważna , czyli zajmująca się tym co jest realne i ważne. Zajmowanie się jednocześnie ekonomią i helem rozpylonym pod samolotem powoduje że oba przekazy stają się niewiarygodne. To przedszkole komunikacji społecznej - nie do ogarnięcia przez "polityków" z bożej łaski.
 • greven112 18.04.13, 16:51
  lechujarek13 napisał(a):

  > I tu się kłania poważna opozycja. Poważna , czyli zajmująca się tym co jest re
  > alne i ważne. Zajmowanie się jednocześnie ekonomią i helem rozpylonym pod samol
  > otem powoduje że oba przekazy stają się niewiarygodne. To przedszkole komunikac
  > ji społecznej - nie do ogarnięcia przez "polityków" z bożej łaski.
  kto tu mówi o pozycjach ?w takim wieku ? toć to już początek demencji starczej,na dodatek z kotką ,kotem to chyba się nazywa zoofilia ?
 • Gość: Wtakimwieku IP: *.rzeszow.hypnet.pl 18.04.13, 21:10
  Może i masz rację, ale pointa jakby mało płodna...
 • Gość: Wtakimwieku IP: *.rzeszow.hypnet.pl 18.04.13, 21:14
  Puenta też może być...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka