Dodaj do ulubionych

Lustracja na forum

18.04.13, 09:51
Strzeżcie się bezbożnicy albowiem brat mój starszy zlustruje was i prześwietli tak , że wam w pięty pójdzie. Zobaczcie jak zmiażdżył dziamkaczy antykościelnych w sąsiednim wątku o 16 letnich świętokradcach . A ma brat mój doświadczenie i zacięcie w tym temacie. Praktykę zaczął już w latach 70 i potem tylko doskonalił. Tak więc bójcie się Boga i brata mego Lechowskiego.
--
Ludzie decydują się na rozsądne rozwiązania po wykorzystaniu wszystkich innych możliwości.
Edytor zaawansowany
  • yanan2 18.04.13, 11:08
    Bez takich obwieszczeń,bo wlaściwy lechowski może się obrazić.
    Nie tykał bym lustracji w jakiejkolwiek formie.Na samą myśl o tym pewno prezes i jego przyboczni dostają gęsiej skórki.To przez te pomysły,różne komitety poszukiwan,odgrywek i zemsty za domyślne przewinienia, czy nawiedzonych i skażonych nienawiścią zakręconych odmiennie,fuhrer przegrywa wybory za wyborami i sukcesu nigdy nie odniesie.
    Sukienkowi głupsi nie są.Nie tkną problemu,bo wiedzą że osiągną efekt o jakim wcale nie marzą.
    Szlaki przetarł prezes,co z tego powodu za przyczyną różnych komitetów poszukiwań i zemsty przegrywa chyba szóste wybory z rzędu.Oni szybko uczą się na cudzych błedach.Tu tylko tak się trafiło,ale moment zostanie wyciszone.

A tak obok tych poszukiwań.Czy ktoś wie(bo jakoś cichutko),co tak w ogóle robi państwowy poszukiwacz zwany IPN!?Straszne miliony idą co rok, na tę nikomu niepotrzebna instytucje powielającą w zasadzie istniejace archiwa państwowe.Po co oni istnieja!?Po co pałace i udawana nikomu niepotrzebna ich robota!?Nawet Palikot nie zauważył ile tam wycieka kasy z naszych podatków na utrzymanie czegoś takiego.
  • lechowski53 18.04.13, 11:23
    Bez takich obwieszczeń,bo wlaściwy lechowski może się obrazić.
    Co znaczy "właściwy lechowski" ? Ja też jestem właściwy jak brat starszy mój. Tyle, że ja jestem z in vitro a on z pękniętej gumki. Ale kocham go tak jakby był chciany.
    --
    Ludzie decydują się na rozsądne rozwiązania po wykorzystaniu wszystkich
    innych możliwości.
  • yanan2 18.04.13, 11:33
    lechowski53 napisał:
    > Co znaczy "właściwy lechowski" ? Ja też jestem właściwy jak brat starszy mój. T
    > yle, że ja jestem z in vitro a on z pękniętej gumki. Ale kocham go tak jakby by
    > ł chciany.

No to pozdrawiam 'brata",ale pozostanę przy swoich domniemaniach.Zresztą mniejsza o to.Bracia niekiedy różnią się zasadniczo, niezależnie od tego czy z pękniętej gumki,in vitro,sąsiada czy plebana.Takie życie.
  • Gość: olo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.13, 22:30
    Spokojnie, przyszedł admin i ukrócił zapędy naszego forumowego esbeka :-)
  • Gość: frefewrewrw IP: *.dynamic.lte.plus.pl 18.04.13, 22:42
    aleś ty głupi, młodszy.....
  • Gość: Prześmiewca IP: *.isp4u.eu 19.04.13, 20:52
    Pęknę ze śmiechu, lustrują na forum? Paru gości z UR będzie niebawem tłumaczyć się z swoich "doktoratów" wraz z swoimi promotorami z pod kieliszka.
  • Gość: ouimet IP: 76.65.128.* 19.04.13, 22:44
    mlodszy glupszy bo nie dopchany:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka