Dodaj do ulubionych

"Walterowi" wiatr w oczy. Wir powietrzny zniszc...

13.07.13, 15:37

Teraz, gdy ratusz od nas dowiedział się o zniszczonym dachu, chce pomóc dzieciom. Obiecuje: - Musimy najpierw się dowiedzieć, ile dokładnie dzieci trenuje w klubie, jakie są wymagania co do sali, w której mają się odbywać treningi. Na pewno pomożemy znaleźć dla nich odpowiednie miejsce - mówi Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa.


:))))))))))))))))) Do tego celu, najlepiej byłoby zatrudnić specjalistów, koniecznie z Hiszpanii. Tony analiz, studenci-ankieterzy, komputerowe symulacje.
Który to już rok urzędnicy szukają hali dla dzieci i młodzieży z Waltera? Najlepiej wiedział będzie rzecznik Maciej, on to bowiem zarzekał się że władze zajmą się młodymi sportowcami. O ile pamiętam, twierdził że odpowiedni obiekt, czy nawet dwa, w Rzeszowie się buduje.

Może pamięć mi szwankuje, ale rzecznik Maciej na pewno pamięta. Trzeba go jedynie zapytać. Panowie dziennikarze.
Edytor zaawansowany
 • 2vc1 13.07.13, 16:09
  Możliwe, że to trąba pyłowa (dust devil)... Może powstać nawet przy idealnej pogodzie, a zwłaszcza przy wysokiej temperaturze. Wystarczy kawałek równego gruntu i sprzyjające warunki. Potrafi zaskoczyć i narobić dymu... jak na hali.
 • Gość: pisul IP: *.res.pl 14.07.13, 00:28
  To co poszlo pieniedzy na odgromniki bernardynskie dla bogatego kleru z ich klimatyzowanymi salami wykladanymi marmurami i meblami na zamowienie starczyloby na remont tego dachu. A tak dzieci noca podciagna sie w matematyce liczac gwiazdy siedzac w srodku.
 • virtuoz83 14.07.13, 14:03
  Toż to taki sam łgarz jak Ferenc.
 • Gość: orsonwu IP: 78.129.148.* 14.07.13, 09:59
  Cytując "Rozmowy kontrolowane" - Bo całe wojsko to dupy.
  Nie potrafili sami wygonić dzieci z hali to poprosili kolegów z NATO o wynajęcie HAARPa na kilka minut i zmienili dach w pokręconego faworka ;-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka