Dodaj do ulubionych

Destrukt położyli, ale ludzi nie zachwycili

22.07.13, 09:35
Właścicieli tych posesji nic nie zawodoli. Chcieliby w ogóle zablokować całą inwestycję, byle mieć spokój i ciszę. Niby się im należy, bo to ich posesje. Ale z drugiej strony mogliby przeboleć ten ciężki czas i dać sobie siana z utrudnianiem całej operacji. Inaczej przecież się nie da. Brak wyrozumiałości typowy dla "nowobogackich" snobów.
Edytor zaawansowany
  • Gość: rzeszowiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.13, 11:27
    Chwileczke, chwileczkę pytał ktoś właścicieli tych domów na zdjęciach??? Chyba nie bo o ile mi wiadomo sa wśród nich zadowoleni z utwardzenia drogi. Dla porządku P. Cuprys nie mieszka przy tej konkretnej uliczce... i jak sama stwierdziła jej się ta droga nie podoba bo ona walczy ze strefą, droga to tylko początek.To tyle w kwestii wyjaśnienia.
  • Gość: adam IP: *.rzeszow.mm.pl 22.07.13, 11:41
    Jest problem bo starosta chce uzbroic tereny pod strefe ekonomiczna ma nawet na to uzbrojenie srodki finansowe a miasto Rzeszów na złośc nie chce utwardzic żadnej drogi do tej strefy. Teraz cały ruch transportowy w uzbrajaniu strefy ma sie teraz skupic na jedynej utwardzonej drodze na tym osiedlu ul. Miłocińskiej. Czy miasto Rzeszów nie może utwardzic innych dróg dojazdowych do tej jakże potrzebnej mieszkańcom miasta strefy Dworzysko.Jest droga przez nowo budowane osiedle od strony zachodniej parku w Miłocinie i utwardzajac ten odcinek drogi można tak pokierowac ż,e cieżarówki bedą wracały puste przez ten odcinek drogi i nastepnie przez ul.Tarnowska. Miasto chce tylko sciagac podatki a o inwestycje trzeba prosic a to jest obowiązek miasta i gminy Rzeszów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka