Dodaj do ulubionych

pytania do resmena vel maryjki koniec...

17.10.13, 12:21
czesc resmenie vel robert najpiekniejszy vel maryjka koniec... odeon, pracownik resmena, kilka wcielen owieczek odpowiedz automatyczna i cale stado innych. dla mnie i wielu na tym forum juz na zawsze zostaniesz misisikiem, to takie pieszczotliwe ladne i pasujace okreslenie ;D

widze ze opanowales wrodzone chamstwo i bardzo sie starasz sprawiac pozory czlowieka umiejacego sie zachowac wsrod innych ludzi. starasz sie trzymac emocje na wodzy i hamowac rozszalaly umysl. cieszy mnie to niezmiernie i w zasadzie moje zadanie juz dobieglo konca.

wychowac schamialego do granic absurdu trolla, to chyba duzy sukces? wiem, ze z punktu widzenia trolli to wyglada inaczej. coz poczac trolle umysly postrzegaja swiat odmiennie.

w zasadzie juz moglbym sobie pojsc swoja droga, ale chcialbym dostac szczera odpowiedz na jedno pytanie.

PO CO TO ROBISZ? JAKIE SA TWOJE MOTYWACJE I CELE?

nikt nie uwierzy w to ze zdrowy na umysle czlowiek codziennie robi z wlasnej woli to samo. wyszukuje w necie artykuly i wkleja linki, czasem z drobnym komentarzem. zawsze na jeden z tych samych tematow: kk lub pis. nastepnie zrobi wszystko i posunie sie do kazdej niegodziwosci by im dokopac, orzygac lub wykapac w szambie.

kazdy ma swoje sympatie i antypatie polityczne oraz religijne. ale nikt nie napierdziela sie za nie w necie od switu do nocy kosztem swojego realnego zycia i wirtualnego wizerunku. Choc jestem pewny, ze ci znajacy cie w realu, niezbyt przychylnym okiem patrzyli na twoje chamskie wyczyny i diametralnie zmienili swoj stosunek do twojej osoby. po prostu dostrzegli jakim jestes chamem.

ja widze jedynie dwa powody tak chamskiego zacietrzewienia: chorobe psychiczna wynikajaca z obsesji i roznych paranoi, doznanych krzywd lub platna sluzbe u konkurencji, na ktora w tym wypadku najbardziej pasuje palikot.

zebysmy sie dobrze zrozumieli.
nie mam nic przeciwko temu bys wypowiadal swoje zdanie i wlasne opinie na jakie tylko chcesz tematy. bylebys spelnial standardy cywilizacyjne i nie uragal definicji kulturalnego czlowieka.

tysiace ludzi na przeroznych forach dyskutuja, prezentuja swiatopoglady i spieraja sie. po to sa fora, ale taka monotonna, benedyktynska praca plus prostacka zacietosc godna walki o przetrwanie - nie, to nie mozliwe. tak sie nie zachowuja normalni, spelnieni ludzie.

tym bardziej ze w swoim zacietrzewieniu i pieniactwie wielokrotnie zapedziles sie na terytora bedace w strefie zainteresowania prawnikow i prokuratorow. naprawde oplaca ci sie ryzykowac powazne klopoty i spore koszty zeby dac upust niekontrolowanym emocjom na jakims forum? a moze brakuje ci wyobrazni, utraciles punkty odniesienia i zyciowa orientacje?

moze ja sie myle, ze szukam w tobie wyzszych funkcji mozgowych i pytam o sens dzialan, a tu nie ma zadnego panu czy motywacji. ot po prostu jest tylko resmisisiczek w stanie naturalnym.
na taki przypadek moze wskazywac fakt ze w twoich watkach uczestnicza jedynie trolle i forumowe ogony. nikt majacy jakikolwiek poziom tam nawet nie zaglada, chyba ze nowy z przypadku. a ty i tak z uporem maniaka, wbrew logice i calemu swiatu... ehhh szkoda slow
w takim przypadku zaraz dostane 'odpowiedz automatyczna", jakis inny stek bzdur bedacy unikiem lub bedziesz udawal ze nie widzisz tego tekstu.

tak czy tak pozdrawiam ;D
Edytor zaawansowany
  • Gość: dobry psychiatra IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.10.13, 13:32
    wie, że został zdemaskowany jako ex_lowca.
  • jan_maria_koniecpolski 17.10.13, 13:36
    odpowiedz automatyczna:

Nie ma nic lepszego na urodziny niż wspaniały tort czekoladowy! Najlepiej, żeby miał kilka warstw i był przekładany kremem - może to być krem orzechowy, albo na przykład wiśniowy. Trzeba go też ładnie udekorować, a wtedy będziemy mieć pewność, że goście będą zachwyceni.
    --
  • rz-e 17.10.13, 14:32
    moze ja sie myle, ze szukam w tobie wyzszych funkcji mozgowych i pytam o sens dzialan, a tu nie ma zadnego panu czy motywacji. ot po prostu jest tylko resmisisiczek w stanie naturalnym.

w takim przypadku zaraz dostane 'odpowiedz automatyczna", jakis inny stek bzdur bedacy unikiem lub bedziesz udawal ze nie widzisz tego tekstu.

jak widzisz 'odpowiedz automatyczna' czyli ctrl+c / ctrl+v lub brak odpowiedzi tez jest odpowiedzia.
    przykro mi ze sie przyznales, ale coz poczac troll to chyba jednak stan niereformowalny.

tym samym jednak wyzwalasz we mnie chec sprawdzenia czy na prawde? a moze da sie cos wykrzesac z trollowej glowy? moze jednak nie jestes jednostka stracona dla ludzkosci? skoro zaprzestales uzywania wulgaryzmow i starasz sie, co prawda z roznym powodzeniem, nie obrazac ludzi, a jeszcze 3 dni temu bylo to norma?
    musze to przemyslec, ale chyba jednak nie powstrzymam sie od dojscia do sedna problemu, a juz chcialem odpuscic ;D
  • Gość: dobry psychiatra IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.10.13, 14:46
    To mistrzowskie posunięcie res-menie. Troll rz-e chciał cię wykończyć twoimi tekstami a to ty go kończysz tekstami o torcikach ogródkach itp ;)
    Już prawie zdycha, odezwać się nie ma do kogo, wnet łezkę uronię nad biedulinką niewygadaną.
    Dobreńkie !
  • rz-e 17.10.13, 14:56
    Gość portalu: dobry psychiatra napisał(a):

> To mistrzowskie posunięcie res-menie. Troll rz-e chciał cię wykończyć
    > twoimi tekstami a to ty go kończysz tekstami o torcikach ogródkach itp ;)

sam o sobie pochwaly i mistrzowskie komplementy oraz jak zwykle postrzeganie rzeczywistosci przez bardzo specyficzny peryskop. jedyny tak koloryzujacy na calym swiecie ;D hahahahahahahaha

> Już prawie zdycha,

nie wziales lekow. popraw sie bo za chwile calkiem odlecisz

• jan_maria_koniecpolski 17.10.13, 14:58
    odpowiedz automatyczna:

W codziennej higienie pamiętać należy o regularnym zsuwaniu napletka i wypłukiwaniu spod niego mastki, będącej źródłem wielu zakażeń grzybiczych i innych infekcji prącia. Mastka podejrzewana jest o działanie kancerogenne – nowotwory prącia praktycznie nie występują u osób obrzezanych
    --
  • rz-e 17.10.13, 15:03
    jan_maria_koniecpolski napisał(a):

> odpowiedz automatyczna:
    >
    > W codziennej higienie pamiętać należy o regularnym zsuwaniu napletka i
    > wypłukiwaniu spod

hahahahahahaha obsesja na punkcie sexu w natarciu.
    to moze przypomne kilka innych twoich tekstow potwierdzajacych ten wniosek.

Autor: res-men vel maryja_koniec˘ 06.10.13, 21:32
    bo ty nie ciupciałeś a ja ciupciam ? bo nie jestes facetem tylko ciotą ? bo mam samochód a ty nie masz tylko rower z pęknietą ramą na naprawę której cie nie stac ? bo chodzisz z goła dupą

Autor: res-men vel maryja_koniec˘ 31.07.13, 12:11
    wiem ze mnie kochasz ale mój odbyt jest bezcenny i nawet jesli się zdecyduję to ja zadecyduję komu go udostępnie ... tak więc musisz poradzic sobie sam

Autor: res-men vel maryja_koniec ˘ 25.06.13, 13:52
    - wez ty sie jebnij tym głupim łbem o scianę albo zajmij sie lizanie rowa Jarkowi na telewizorze - twoja głupota poraza
  • jan_maria_koniecpolski 17.10.13, 15:25
    odpowiedz automatyczna:

Jak twierdzi ginekolog onkolog dr n. med. Barbara Wozokiewicz, główną przyczyną dolegliwości sromu są niewłaściwe nawyki higieniczne. Powszechny sposób dbania o higienę intymną prowadzi do osłabienia śluzówki sromu, nawracających infekcji i reakcji alergicznych błon śluzowych.
    --
  • rz-e 17.10.13, 15:31

>
    > Jak twierdzi ginekolog onkolog dr n. med.

no nie mowie ze masz obsesje seksuala. kucz wyboru textow masz ciagle ten sam.

a teraz cos ze starszych ;D

Autor: res-men vel maryja_koniec˘ 08.10.13, 14:21
    a w nocy ssie naciągając stulejkę ;-)

Autor: res-men vel maryja_koniec˘ 06.10.13, 22:13
    ...siedzisz całymi dniami przed monitorem ,dusisz jądra więc moze je ugotowałes - patrząc na to co piszesz tez wykazujesz cechy eunucha - rozumiem ze to tematy krepujące ale teraz jest moda taka więc moze sie przyznaj ze ty pedał jestes ...jeszcze te wcielenia ...tozmi zet ...itd - przebierasz sie w damskie ciuszki ? wogóle wydajesz mi sie taki nadmiernie delikatny i wrazliwy - no więc jak ? ciupciałes juz czy nie - wiesz juz dlaczego dziewczynki nie mają siusiaka ?
  • jan_maria_koniecpolski 17.10.13, 15:36
    odpowiedz automatyczna:

Koza śruboroga (markur) (Capra falconeri) – ssak z rodziny krętorogich. Wysokość w kłębie osiąga często ponad 100 cm, długość tułowia dochodzi do 180 cm, zaś ogon ma długość ok. 8-14 cm. Samce osiągają wagę do 110 kg, natomiast samice do 40 kg.
    --
  • rz-e 17.10.13, 15:39

>
    > Koza śruboroga (markur) (

o widzisz juz lepiej. wziales leki, czy mnie posluchales?

Autor: res-men vel maryjka_koniec ˘ 22.08.13, 11:59
    - nie bądz zatem taki swięty bo obaj wiemy ze kazdy grzeszy bluzganiem na drugiego -
  • jan_maria_koniecpolski 17.10.13, 16:13
    odpowiedz automatyczna:

wooow!!! brawo !!! - odpowiedziałeś juz na 50 informacji automatycznych - mozesz wylosować sobie nagrodę:

a) prezerwatywa w kolorze czerwonym rozmiar mini mini
    b) prezerwatywa w kolorze czerwonym rozmiar mini
    c) prezerwatywa w kolorze czerwonym rozmiar midi ( uszkodzona )

Nagrodę mozesz odebrać u dowolnego psychiatry od uzależnień pokazując swoje dokonania na forum. ( zabierz ze sobą szczoteczkę do zębów lub płyn do mycia protez oraz atrakcyjne slipki )

Przy 100 odpowiedzi otrzymasz darmowy bilet do cyrku - Gratulujemy

boot - misterbenq 2014
    --
  • rz-e 17.10.13, 16:35

>
    > wooow!!! brawo !

hahahahahahaha
    kto uwierzy notorycznemu wielonikowemu klamcy, ktory ponoc nawet ma samochod ktory nie zostal wyprodukowany ;D

> boot - misterbenq 2014

hahahahaah to jest najladniejsze.
    potwierdza ze zyjesz we wlasnym nierealnym swecie i wlasnym czasie. po prostu w oparzach absurdu tworzonego przez twoj umysl jest 2014 rok ;D hahahahahaha

i tradycyjnie nieco twojej tffoorczosci opisujacej tak samo realny swiat ;D

Autor: res-men vel maryja_koniec˘ 16.07.13, 18:08
    popraw ten komin na swojej ziemiance bo przed zimą ci ptaki nasrają i posprzątaj trochę zagrodę bo zrobię przejeżdzając zdjęcie i wstawię tu aby pokazać jakiś szlachcic co wodę ze studni w 21 wieku nosi wiadrem ze studni

Autor: res-men vel maryja_koniec˘ 06.10.13, 22:06
    no bo jak widziałem cie pod domem to ty jakiś kartofel jestes raczej -coprawda jechałem wtedy z Misią ale ona tez powiedziala ze na demona sexu to ty nie wyglądasz ...coś wspominała o grubej dupie ale juz nie pamiętam

Autor: Gość: res- men vel odeon vel maryja_ koniec IP: *.opera-mini.net 13.08.13, 18:33

jutro po południu bucu rz-e lub łowco padnie tu pod tym wątkiem twoje imie i nazwisko.resmen straszył a ja to zrobie bo cie znam ciulu gumowy .jestes na tyle durny ze jeszcze chwalisz sie chamie z boguchwały jak ty rządzisz na forum?mamy wspolnych znajomych palancie.rozgłosze na wszystkich forach kim jestes i gdzie mieszkasz i skonczy sie to trolowanie.ludzie mają cie dosą swirze.do jutra dziwaku
  • jan_maria_koniecpolski 17.10.13, 16:47
    odpowiedz automatyczna:

Masło utrzeć na puszystą masą z cukrem i jajkami. Dodać mąkę z proszkiem do pieczenia, szybko zagnieść.
    Ciasto wywałkować na grubość około 4 mm i foremką lub radełkiem wykrawać dowolne kształty. Układać na blasze wyłożonej papierem do pieczenia, zachowując półtoracentymetrowe odstępy. Każde ciastko ponakłuwać przed pieczeniem widelcem. Piec ok. 10-15 minut, w temperaturze ok. 160 stopni.

Ostrzegamy iż odpowiadanie na więcej niz 20 postów automatycznych dziennie powoduje uzależnienie a co za tym idzie obnizenie zdolnosci seksualnych - w trosce o naszych klientów będziemy odpowiadać automatycznie na co 4 post

w podzięce za psie przywiązanie filmik gratis :
    www.sadistic.pl/psi-orgazm-w-troche-innym-wydaniu-vt234584.htm
    boot - misterbenq 2014
    --
  • Gość: dobry psychiatra IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.10.13, 16:56
    res-menie tego nie próbowałeś
    -A teraz eksperyment:
    Dünyanın her yerinde bulunurlar. Fazla nemli yerlerde daha çokturlar. Yeryüzünde 1,5 milyon kadar mantar türü olduğu düşünülmekte ise de günümüzde sadece kadar türü tanımlanmıştır. Çoğu insan, mantarların bitki olduğunu düşünmektedir, ancak mantarlar bitki değildir. Çünkü, mantarlar kendi besinlerini üretemezler. Bu yüzden mantarlar üretici değil, ayrıştırıcıdırlar.

Zaczekamy teraz chwileczkę i ...
  • jan_maria_koniecpolski 17.10.13, 17:00
    hehe - dobre - resmena nie ma - pojechał z Miśką do Wisły na kilka dni - dzieki za pomysł :-) powpisuje w boota trochę fińskego i węgierskiego :-))) heheh - pozdrawiam

misterbenq
    --
  • Gość: dobry psychiatra IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.10.13, 17:05
    suahili łyknie niczym suszi... mogę się założyć
    :)
  • rz-e 17.10.13, 20:08

> hehe - dobre - resmena nie ma - pojechał z Miśką do Wisły

przeciez misia pojechala 4 dni temu na 3 tygodnie do mamusi ;D hahahahahaha
    juz nawet nie wiesz co, komu i kiedy naklamales

Autor: res-men 13.10.13, 18:15
    - Michalina wyjeżdza do rodziców na 3 tygodnie - a ja mam 2 karnety

> - dzieki za pomysł :-) powpisuje w boota trochę fińskego i

zwielokrotnienie jazni to typowy objaw schizofrenii, ale zeby do tego siebie nazwac botem ... ja sie poddaje. twoja choroba mnie przerasta ;D hahahaha
  • Gość: Michalina IP: *.dynamic.mm.pl 17.10.13, 21:41
    Za nic nie oddam mojego res-menka - a Ty rz-e odczep się od niego bo tylko o tobie gada i o seksie zapomina :P
  • Gość: misterbenq IP: *.res.pl 17.10.13, 22:32
    To było nieeleganckie ... Michalina nigdy by tak nie powiedziała ...
  • jan_maria_koniecpolski 17.10.13, 21:42
    odpowiedz automatyczna:

Tasavallan presidentti Sauli Niinistö vieraili torstaina 10. lokakuuta Auschwitz-Birkenaun keskitysleirimuseossa Oświęcimissä, Etelä-Puolassa. Presidentti tutustui museoon sen johtajan, tohtori Piotr M.A. Cywińskin johdattamana. Vierailunsa jälkeen näkemästään syvästi vaikuttunut presidentti pohti ikuista kysymystä, miten ihminen voi kyetä kaikkeen siihen pahuuteen, mistä museo on elävänä todisteena.
    --
  • Gość: misterbenq IP: *.res.pl 17.10.13, 22:46
    :-) widzę ze plan dnia res-mena i Miśki znasz lepiej od niego :-) he he he - przekaże mu jak wróci ten post :- ) oczywiscie nie czytasz z wypiekami na twarzy jego wpisów a to ze pamiętasz takie szczegóły to przypadek :-) kochany rz-e ...kochany chłopak :-) he he he
  • rz-e 18.10.13, 12:38
    zatkalo mnie.
    co trzeba miec w glowie zeby zrobic z siebie takiego... nawet nie wiem jak cie okreslic?
    ile jeszcze nikow odpalisz z bedziesz gadal sam ze soba i jednym kumplem trollem? w tym o sexie ktory przeciez jak ustalilismy jest dla ciebie przeszloscia i przez to tematem drazliwym, polaczonym z obsesja.

boszzzzz... tu sie zachowujesz jak nacpany nastolatek
  • Gość: NadWisłą IP: *.rzeszow.hypnet.pl 17.10.13, 21:27
    A co sądzisz o twórczości lechowskiego51? A rebours? I tak się toczy zycie w kraju nad Wysłą... ;-)
  • Gość: Kropek IP: *.dynamic.mm.pl 17.10.13, 22:02
    Idiot je zastaralé označení pro člověka postiženého těžkou mentální retardací (též slabomyslností či oligofrenií), tj. s narušenými psychickými funkcemi. Možnosti vzdělávání při takto silném postižení jsou většinou silně omezené. Česká psychiatrie v současné době slovo idiot nepoužívá zejména z důvodu jeho pejorativního výrazu a nahrazuje jej podle míry deficitu označením těžká nebo hluboká mentální retardace.[1] Světová zdravotnická organizace podle vlastního třídění mentální retardace označuje za idiocii IQ jedince nižší než 35, přičemž v rozmezí 20–35 jde o idiocii prostou, při IQ nižším než 20 o idiocii těžkou.[2]

Snížené IQ však není jediným kritériem, podle MKN 10 v případě hluboké idiocie chápání a používání řeči omezeno na porozumění základním příkazům a na vyhovění jednoduchým požadavkům. Postižený dokáže zpravidla dosáhnout nejzákladnějším jednoduchým zrakově-prostorovým dovednostem v třídění a srovnávání a také se může při vhodném dohledu a vedení podílet malým dílem na domácích a praktických úkonech. Ve většině případů lze určit organickou etiologii. Běžné jsou dále těžké neurologické nebo jiné tělesné nedostatky postihující hybnost, jako např. epilepsie a poškození zraku a sluchu. Obzvláště časté, a to především u pohyblivých pacientů, jsou nejtěžší formy pervazivních vývojových poruch, zvláště atypický autizmus.[3]
  • Gość: No, właśnie IP: *.rzeszow.hypnet.pl 17.10.13, 22:41
    No, właśnie, idiot. :-(
  • Gość: Kropek IP: *.rzeszow.mm.pl 18.10.13, 07:31
    Jak znam owieczkę to już rozgląda się za dobrą szkołą języków obcych?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka