Dodaj do ulubionych

notariusz w Rzeszowie dobry i tani

17.03.15, 12:15
Witam, planujemy z mężem kupić mieszkanie. Mamy już na oku kilka mieszkań i wiemy, że umowa kupna musi być zrobiona u notariusza, stąd moje pytanie: czy ktoś może podać namiar na notariusza w miarę taniego (bo ceny chyba nie są stałe??) i takiego, który sprawdzi wszystkie papiery, wyjaśni jak będziemy mieć jakieś wątpliwości?
Obserwuj wątek
      • michalina198855 Re: Nie zartuj... 18.03.15, 11:47
        dużo chcę, wiem ;) a tak serio, to nigdy nie załatwialiśmy takich spraw, nie wiem zupełnie, jak to wygląda, dlatego mam nadzieję, że ktoś, kto kupował czy sprzedawał mieszkanie i ma jakieś doświadczenia to coś czy kogoś podpowie.
    • siekiera_dance Re: notariusz w Rzeszowie dobry i tani 28.03.15, 19:49
      Nie polecam takich dwóch kobiet na Jagielońskiej. Jedna z nich Mossoń, tak nas załatwiła że mieliśmy sprawę karną w Urzędzie Skarbowym bo zamiast dokonać zmiany w akcie przyrzeczonym i wyjaśnić skąd się bierze zmiana w stosunku do umowy przedwstępnej to rozwiązała przedwstępną i zrobiła nowy akt, tyle tylko że zapomniała że my z zadatku już kupiliśmy inną działkę. Dla US wyglądało to tak jakbyśmy nie mieli za co kupić tej działki więc zaczęło się dochodzenie skąd mieliśmy pieniądze. Popłyneliśmy wtedy na kilkanaście tysięcy zł a Pani Mossoń nie poczuwała się do odpowiedzialności za to a tak naprawdę to poświadczyła nieprawdę. Najlepsza była reakcja jej koleżanki Mąkosz. Jak usłyszała co zrobiła jej wspólniczka to zaczęła się śmiać że tamta tak nawywijała i odesłała nas do niej. Kilka razy stawaliśmy do aktu notarialnego ale takie coś tylko tam się nam przydarzyło. Nie polecam.
      • michalina198855 Re: notariusz w Rzeszowie dobry i tani 13.04.15, 11:55
        dobry, to znaczy taki, co to nie potraktuje nas 'z góry', wejść,zapłacić, wyjść. Wiele się słyszy, że ktoś kupił mieszkanie czy dom, a potem się okazało, że jakaś hipoteka, jakieś długi, ktoś mieszka i nie chce się wyprowadzić, o to tez mi chodzi, żeby wszystko było sprawdzone. To dla nas poważna inwestycja i decyzja i dlatego wiadomo, chcemy żeby bez niemiłych niespodzianek było. no i im taniej, tym lepiej też, bo każdy grosz się liczy. wstępnie pytaliśmy wśród znajomych, kilka osób wspominało coś o kancelarii na ul rejtana, ale nie wiem, czy to o tą polecaną niżej chodziło, bo w google wyświetla mi się tam aż chyba 5 różnych notariuszy... dzwoniłam wstępnie do kilku znalezionych w internecie, ale wszyscy mówią, że dopiero jak przyniesione będą dokumenty to może coś powiedzą.
    • mariola2920 Re: notariusz w Rzeszowie dobry i tani 09.04.15, 12:45
      Z tego co wiem to p. Aleksandra Jurczak z Rzeszowa z ul. Rejtana jest jednym z najtańszych notariuszy w mieście. Byłam kiedyś z mamą załatwić pewną sprawę i zdziwiłam się, że na jednej usłudze może być różnica o 20%.

<a href="">http://www.notariuszjurczak.pl/</a>
    • mariola2920 Re: notariusz w Rzeszowie dobry i tani 09.04.15, 12:45
      Z tego co wiem to p. Aleksandra Jurczak z Rzeszowa z ul. Rejtana jest jednym z najtańszych notariuszy w mieście. Byłam kiedyś z mamą załatwić pewną sprawę i zdziwiłam się, że na jednej usłudze może być różnica o 20%.

www.notariuszjurczak.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka