Dodaj do ulubionych

Podkarpacki net- prosze o opinie dt światłowodu

14.09.16, 21:23
Witam, mógłby ktoś podzielić się doświadczeniami dt. ww. internetu. Proszę o jak najszybszą pomoc, z góry dziękuje.
Edytor zaawansowany
  • 09.11.16, 01:06
    Jeżeli jeszcze nie miałeś to muszę Ci powiedzieć, przede wszystkim światłowody to bardziej stabilne łącze. Dużo zależy też od tego, kto zajmuje się montażem, bo to nie jest łatwe. Na szczęście szwagier polecił mi ludzi z krajowy.biz/firma,optolibrepl i dzisiaj cieszę się światłowodami.
    O wiele lepsze niż zwykły internet. Tak jak pisałam - stabilność i szybkość to zalety takiego internetu :)
  • 20.12.16, 12:20
    Światłowód jako medium nie ma sobie równych. Usługi świadczone za pomocą światłowodu działają stabilnie i dają duże możliwości jeśli chodzi o przepływność danych. Jedynym ograniczeniem są z reguły urządzenia zamontowane na obu końcach kabla (u klienta i na 'centrali'). Faktycznie bardzo ważny jest sposób montażu, spawania światłowodu oraz wykonania samego przyłącza do posesji. Dlatego polecam usługi firmy novaconnect.pl, na pewno pomogą w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.