Dodaj do ulubionych

Wkurzona na tonery chińskie z DMD

19.06.17, 15:21
Gdzie kupujecie tonery do swoich drukarek? Pomóżcie bo już nie mogę, kupiła w pryzmacie ale drogo dość było, a był przedstawiciel z DMD i miało być taniej ale nie gorzej, wkładam toner do drukarki a tam nic, nie drukuje. Po namowach i reklamacji przywieźli nowy. Niby produkowany, a nalepki chińskie pod ich naklejką nawet wystają. Wkładam i niby startuje nagle błąd zaglądam a tam czarno w drukarce!!! Ktoś poleci godnego dostawcę? Ktoś kupował z druktechu czy maxkolor bo te firmy wyświetlają się jeszcze?
Obserwuj wątek
    • hubert_kraus Re: Wkurzona na tonery chińskie z DMD 19.06.17, 22:34
      No wiesz ostatnio faktycznie DMD się popsuło, dłużej czeka się na towar i częściej reklamacje się zdarzają niby najwięksi w Rzeszowie, a chyba nie mogą nadążyć za klientami ja zrezygnowałem i próbowałem z podwisłocza jakiejś firmy nie pamiętam nazwy ale to pierwszy raz więc nie wiem jak będzie dalej
    • gabivet Re: Wkurzona na tonery chińskie z DMD 23.01.18, 15:43
      Myślałem, że tylko u mnie takie cuda były. W biurze miałem sporo wadliwych tonerów z różnych firm, ostatnio zamawiam przez internet i jest spokój. Starczy na długo i jakość dobra - jako, że to nie jest tajemnica to zamawiam na www.tuszetonery.net pewnie prędzej czy później się trafi jakaś wadliwa sztuka, a wtedy zobaczymy jak z reklamacjami, bo kontakt wydaje się być w porządku :P

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka