Dodaj do ulubionych

Wyobraźnia

08.01.19, 22:48
"Strażacy apelują do mieszkańców regionu, aby do zakończenia kontroli unikać pokojów zagadek.
"Jeszcze w poniedziałek informowaliśmy, że po piątkowej tragedii w Koszalinie, gdzie w wyniku pożaru tzw. escape roomu zginęło 5 dziewczyn, w całej Polsce zlecono kontrole tego typu lokali. Na Podkarpaciu w kilku miejscach brakowało gaśnic i oznakowania ewakuacyjnego. W efekcie wystawiono cztery mandaty i zamknięto jeden pokój w Dębicy. W poniedziałek po południu strażacy zamknęli kolejne lokale, tym razem w Rzeszowie i Krośnie."
Polak mądry po szkodzie... Szkoda, że strażacy wcześniej nie pomyśleli o procedurze dopuszczania do działalności rzeczonych lokali... :-(

supernowosci24.pl/zamknieto-kolejne-escape-roomy/
Edytor zaawansowany
 • chris1970 10.01.19, 09:06
  Zdaje się, że to nie strażacy powinni szukać pokojów zagadek, a to właściciele takich miejsc powinni zadbać o dopuszczenie. Na tych przepisach budowlanych się nie znam, więc tak twardo nie powiem jak to powinno być.
  Pamiętam taką sprawę znanej dyskoteki w Rzeszowie, która przez lata swojej działalności nie była odebrana przez strażaków.
  Nikt nikomu niczego nie zamykał, biznes kwitł. A jestem sam przekonany, że sami strażacy często prywatnie tak się bawili.
  Nie tak to powinno być. Po szkodzie, to dopiero sobie instytucje państwowe przypominają kogo zamknąć, ukarać...przed nie mają nic do powiedzenia, bo przestępstwa nie ma.
 • wislocki12 10.01.19, 22:21
  Jakie zezwolenie? Przecież wystarczyło zgłosić działalność gospodarczą. Odnoszę wrażenie, że kompetencje służb są na coraz to niższym poziomie... :-(
 • franek 23.01.19, 00:11
  Są takie społeczeństwa,którym wyobraźnia pozwala tylko trafić ryjem do koryta.
 • wacky 23.01.19, 14:18
  zrozpaczone masy, które nie widzą dalej niż kawał kiełbasy...
 • wislocki12 23.01.19, 19:13
  I masowo giną w e-roomach! ;-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka