Dodaj do ulubionych

referendum n/t parady równości w Rzeszowie -na NIE

26.07.19, 14:29
LGBT by przegrało!

Gdyby takie referendum było zorganizowane w Rzeszowie z pytaniem czy chcesz by parady równości odbywały się w w tym mieście to większość Rzeszowian byłaby im przeciwna. Skąd to wiem? czy były robione jakieś badania? nie ale można by się pokusić o przewidzenie wyniku takiego hipotetycznego referendum na podstawie wyników wyborów w Białymstoku do europarlamentu.
PIS Kukiz Konfederacja oraz Polexit są przeciwne LGBT
reszta za z tym że PSL jest teraz przeciwna ale elektorat PSL w mieście to znikomy odsetek ma 1%. a więc policzmy.
procentowo wygląda to tak
za LGBT KE 37,80%, Wiosna 5,02%, Lewica razem - 1,04% razem = 43,86%
przeciw- PiS 44,34%, Konfederacja 7,09%, Kukiz15 -4,41%,polexit 0,29% razem= 56,13%
Edytor zaawansowany
  • wislocki12 26.07.19, 21:00
    LGBT nie polega na głosowaniu! ;-)
  • oszo-lom-z-rm 27.07.19, 16:33
    A powinno. Należy postawić wymóg odbycia takiego referendum w każdym miescievw którym legiebety chcącym swoją sodomicka paradę organizować lansować
  • wislocki12 27.07.19, 21:08
    A ja uważam, że referendum przydałoby się raczej niektórym samorządom ogłaszającym samowolnie strefy wolne od LGBT! :-(
  • wislocki12 27.07.19, 21:28
    "W Nowym Sączu podobnie jak w Warszawie, jak i innych polskich miastach, odbyła się manifestacja „Solidarni z Białymstokiem”. Zebrani protestowali przeciwko przemocy wobec środowisk LGBT. Podobne pikiety odbyły się w sobotę m.in. w Bielsku-Białej, Krakowie, Wrocławiu, Kielcach i Łodzi, Olsztynie, Kaliszu, Katowicach, Rzeszowie, Płocku, Zielonej Górze czy Toruniu."

wpolityce.pl/polityka/456756-nowy-sacz-solidaryzuje-sie-z-bialymstokiem-galeria
  • wislocki12 27.07.19, 21:46
    Czy to prawda, że ulice polskich miast patrolują ekipy LGBT zmuszające obywateli do uprawiania wszelkich form LGBT? ;-)
  • Gość: Lelek Kozodoj IP: *.toya.net.pl 30.07.19, 09:21
    wiadomosci.wp.pl/janusz-korwin-mikke-o-lgbt-beda-pogromy-homoseksualistow-w-polsce-6407789502195329a
    - Problem nie polega na tym, że są naruszane czyjeś prawa, tylko na tym, że to jest banda chamów, opłacanych zresztą z zachodu, którzy robią demonstracje po to, żeby rozwalić tzw. patriarchalne społeczeństwo. Chcą zniszczyć podstawy społeczeństwa - uważa Janusz Korwin-Mikke.
  • wislocki12 30.07.19, 12:19
    Korwin Mikke:
    "Mam liczne wady, na przykład taką, że jestem znacznie lepszym szachistą niż warcabistą – jak jest prosty problem, ale bardzo dużo zmiennych – to jestem o wiele gorszy niż w głębokich problemach. To jest moja wada. Ale mam też zalety – na przykład – jestem zarozumiały.
    PS Zabrania się zabraniać! ;-)
  • oszo-lom-z-rm 30.07.19, 15:43
    niedługo do tego dojdzie jeśli się temu nie przeciwstawimy
  • wislocki12 30.07.19, 20:05
    Najlepiej siłom i godnościom osobistom! ;-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka