Dodaj do ulubionych

Wylądował na dnie...

02.08.19, 21:54
"Czy po ujawnieniu przez dziennikarzy kompromitujących dokumentów dotyczących lotów marszałka Sejmu z rodziną na koszt podatnika, Marek Kuchciński będzie miał odwagę startować w wyborach parlamentarnych licząc na niepamięć i brak inteligencji Polaków?"

supernowosci24.pl/kuchcinski-wyladowal-na-dnie/
Edytor zaawansowany
  • chris1970 08.08.19, 08:41
    Wesele Wyspiańskiego wypadałoby cytować :)
  • wislocki12 08.08.19, 20:50
    To o chamie? ;-)
  • Gość: Lelek kozodoj IP: *.toya.net.pl 09.08.19, 06:42
    wiadomosci.wp.pl/ujawnil-drogie-loty-donalda-tuska-do-gdanska-teraz-komentuje-afere-z-markiem-kuchcinskim-6411402781276289a
  • chris1970 09.08.19, 09:54
    To, że ktoś na stanowisku lata samolotami, jest w porządku. Taka funkcja, takie stanowisko, potrzeba szybkiego przemieszczania się. W firmach prywatnych prezesi tak samo latają do domu do Paryża, Monachium w piątki, a wracają w poniedziałki. Różnicy tu nie widzę, czy firma prywatna czy stanowisko rządowe. Tu koszt pokrywany jest z budżetu a tam w cenie produktu. Tu płaci podatnik, a tam konsument. Jedna różnica taka, że konsument ma wybór, a podatnik nie.
    Problem dla mnie zaczyna się tam, gdzie korzysta rodzina, koleżanka partyjna itp.
    Z Warszawy do Rzeszowa posłowie mogą latać LOTem i to jest dla mnie normalne, że mają miejsca w samolocie, lecą razem z innymi pasażerami.
    Żonę można wysłać LOTem za mile zbierane w programie lojalnościowym dla pasażerow Miles and More. Poseł ma prawo zbierać takie mile jak każdy inny pasażer, bo bilet jest płatny przez Kancelarię Sejmu. Tu nie widzę problemu.
    Ale sam rządowy samolot lecący z żoną, pociotkiem, to już przesada. A to, że prawa nie narusza to co? Ale etyka i obyczaje mówią co innego. Aż ustawa potrzebna? Wystarczy regulamin wewnętrzny, tak jak w każdej firmie. Ja wiem czym, jaką klasą i na jakiej trasie mogę lecieć, jechać.
  • genia50 09.08.19, 10:37
    Jeśli lata sam, to też nie powinien latać tak często i w błahych sprawach, bo przecież ma mieszkanie służbowe w Warszawie. Takie loty generują ogromne koszty. Jeszcze jedna sprawa : usprawiedliwienie kursu przewożeniem zamrożonych leków prawdopodobnie onkologicznych. Nasza onkologia i leki są na szarym końcu w UE, na diagnostykę i leczenie czeka się miesiącami a tu takie działanie dla wybranych. Przecież są karetki i śmigłowce medyczne.
  • wislocki12 09.08.19, 12:32
    Sugerujesz, że teraz już tak będzie, ponieważ 7 lat temu Tusk latał samolotem? ;-)
  • wacky 09.08.19, 16:34
    A to Polska właśnie.

youtu.be/8q9f9X3wuck

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka