Dodaj do ulubionych

Spadochroniarska dolina?

17.08.19, 23:42
"W środę zarząd PO podjął decyzję o zmianach na listach wyborczych Koalicji Obywatelskiej. Najważniejsza informacja dotyczy „jedynki” w Rzeszowie. Kilka dni temu „wstępnie” ze startu zrezygnował prezydent tego miasta Tadeusz Ferenc. Jego miejsce zająć ma były wiceminister gospodarki w rządach Prawa i Sprawiedliwości, Paweł Poncyliusz. ;-)
No tak, Sobolewski, Hrynkiewicz, Poncyliusz, Tyszka, czyli dolina spadochroniarska? ;-)

supernowosci24.pl/pawel-poncyliusz-zastapi-tadeusza-ferenca-w-wyborach-do-sejmu/
Edytor zaawansowany
  • wacky 19.08.19, 16:37
    Na podkarpaciu brakuje wyraźnych osobowości
  • wislocki12 19.08.19, 20:16
    Kiedyś była Serce Maryni... ;-)
  • wacky 20.08.19, 16:17
    A to ciekawe, oczywiscie słyszałem o Nitce, Kinomanie ale o tej Maryni to nie słyszałem :-(
  • wislocki12 20.08.19, 22:57
    "Kiedyś na Podpromiu (to nazwa ulicy), chodziła starsza pani - "Sercem Maryni" zwana[/u]. To historia, która wyjaśniona została wiele lat później, kiedy Ci, którzy mogliby coś wyjaśnić, choć jak widać, nie znali Jej historii już nie żyją, mnie się udało dzięki... Internetowi i to przez przypadek wyjaśnić zagadkę mojego dzieciństwa... "Serce Maryni," czyli Maria Potępa... Tak się bowiem nazywała. A przy okazji zauważyłem dziwną zbieżność nazwisk podobnych do siebie, o czym będzie w dalszej części..."Serce Maryni" była nieodzownym widokiem miejsca, w którym mieszkaliśmy."

papkin15.blogspot.com/2018/02/luznych-refleksji-czyli-to-juz-byo.html
  • wacky 22.08.19, 15:57
    Kiedyś za 100 lat jakiś forumowicz napisze z łezką w oku
    -A pamiętacie stary Rzeszów i Wisłockiego który sam jeden wbrew wszystkiemu utrzymywał niestrudzenie rzeszowskie forum przy życiu?
    😎

• wislocki12 22.08.19, 16:46
    A Wacky mu pomagał... ;-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka