Dodaj do ulubionych

Uwaga! Każdy musi to przeczytać!

21.09.19, 22:17
Jak wypije kefir wieczorem to mam rzadką kupe a jak nie to nie.
Czy to objaw czegoś?
Edytor zaawansowany
  • wislocki12 22.09.19, 12:21
    Lecz się na kupę, bo na głowę już za późno... ;-)
  • wacky 22.09.19, 15:21
    A wiesz, ze zjedzenie czyjejś kupy ma zbawienny wpływ na funkcjonowanie flory jelitowej?
    Jakkolwiek by to nie zabrzmiało jest to prawda i jest coraz częściej zalecane i praktykowane w państwowych osrodkach służby zdrowia.
    I nie ma to nic wspólnego z alternatywnym leczeniem tudzież szarlatenerią szeroko rozumianą
  • Gość: Lelek kozodoj IP: *.toya.net.pl 22.09.19, 16:21
    vacky masz świętą rację tylko taki wisłocki tego nie rozumie ani pojąć nie może bo to skończony idiota który w każdym wątku się udziela jako tzw ,,ekspert''
  • Gość: Lelek kozodoj IP: *.toya.net.pl 22.09.19, 16:41
    vacky
    Ważną rzeczą, oprócz jakości, jest świeżość produktu. W otwartej postaci kefir można przechowywać do 3 dni. Jeśli po otwarciu opakowania minęło więcej niż 4 dni, stosowanie takiego produktu jest obarczone pojawieniem się zaparcia lub biegunki, zgagi lub zwiększonego wytwarzania gazu
    Temperatura cieczy powinna być zbliżona do temperatury pokojowej.
    Jeżeli jest zimny należy go lekko podgrzać i mieszać przy pdgrzewaniu aby nie doszło do ścięcia (ser z maślanką)
    Nie zaleca się picie kefiru na noc
    Ja piję kefir w południe między posiłkami (kupuję w Lidlu) Pilos 1.5% tłuszczu wg mnie bardzo dobry smakowo
    smacznego
  • wacky 22.09.19, 17:34
    Wszelkie produkty fermentowane, kiszonki są najzdrowsze, natomiast przyczynia się do otyłości żywnosc wysoko przetworzona oraz.... Lodówki które eliminują naturalny efekt fermentacji dawniej powszechny i nieunikniony.
  • wislocki12 22.09.19, 20:33
    To się nazywa koprofagia... Smacznego! ;-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka