• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Dobry ortopeda w Rzeszowie

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.06, 18:42
    Kogo z ortopedów z przychodni na warzywnej moglibyscie polecic, albo zupelnie
    kogos spoza, jesli macie dobre doświadczenia. Bardzo proszę o opinie.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: klient IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.06, 19:13
      w rzeszowie nie ma zadnego dobrego ortodonty - wiem bo sam szukalem dla swojego
      dziecka
      • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.06, 22:43
        Nie szukam ortodonty tylko ortopedy:), ale tez wazna informacja
    • Gość: Aga IP: 80.48.248.* 25.03.06, 21:40
      Polecam Ci niejakiego Piotra Rosoła, lek. ortopedę. Mi pomaga w miarę swoich
      możliwości (chodzę wyłącznie do przychodni, nie prywatnie), wesoły,
      sympatyczny, kompetentny. Zdecydowanie nie jest chamem (jeśli ja tak piszę, to
      jest to duży komplement pod adresem lekarza:)) Okres oczekiwania na wizytę u
      ortopedy na warzywnej jest dłuuuugi (a przez to śmiechu wart - obecnie zapisują
      bodajże na sierpień, o ile nie na wrzesień), nie wiem jak w innych
      przychodniach. Do ww. Rosoła chadzam tylko w środy, kiedy to przyjmuje od 15 do
      18 (czyli po godzinach mojej pracy). Nie wiem w jakich godz. i w jakich dniach
      jeszcze przyjmuje. W nagłych wypadkach niestety korzystam z protekcji, żeby się
      do niego dostać, ale jak mus to mus. Pozdrawiam
      • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.06, 22:43
        Aga a gdzie ten doktor przyjmuje?
        • 27.03.06, 09:11
          Przecież napisałam, że na Warzywnej!
          --
          Wszystko co doskonałe dojrzewa powoli
    • Gość: doświadczony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.06, 00:08
      a z jakim problemem chcesz pójść do ortopedy?Ja chodziłem prawie rok po
      specjalistach zanim się dowiedziałem,że to nie ten kierunek leczenia...
      • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.06, 11:49
        Hm... Nie wiem o jakim kierunku mówisz. Ja w każdymbądźrazie mam problemy z
        barkiem i myśle, że to sprawa ortopedyczna, a nie neurologiczna. Tylko poki co,
        nie moge doprosic sie nawet o skierowanie na przeswietlenia Rtg, dlatego chce
        sie zorientowac do jakiego lekarza moglabym pojsc, zeby znowu nie byc odeslana
        z kwitkiem.
        • Gość: doświadczony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.06, 22:45
          witaj w klubie!Mój bark zacząłem leczyć u ortopedów w Rzeszowie,potem był
          reumatolog,potem neurolog,że to od kręgosłupa mnie boli.Wreszcie znowu
          ortopedia bolało tak,że zgodziłem się na blokadę.No i spokój...ale na 2
          miesiące.Potem zaczął się dopiero ból.Bolało tak,że zdecydowałem się pojechać
          do Warszawy do kliniki Karolina.Nie ma chyba nic droższego w Polsce,ale poprawa
          była niewielka.Jeden z rehabilitantów w Karolinie powiedział,że skoro jestem z
          Rzeszowa to żebym poszedł do faceta,który sie nazywa Bąk Andrzej i zajmuje się
          takimi problemami.Okazało się,że problem nie leżał w barku tylko w mięśniu na
          plecach,który nie pozwalał na normalną pracę barku.Teraz mam spokój ale
          szukannie tego kierunku zajęło mi rok.Jeśli potrzebujesz to poszukam jakiegoś
          namiaru na niego.Pozdr
          • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.06, 08:53
            Fajnie, jesli mozesz to prosze o namiary do tego pana. Tylko chcialam jeszcze
            zapytac, czy oprocz bolu tak strasznie trzeszczalo Ci w tym barku? Bo mi
            okropnie trzeszczy wlasnie w tym miejscu gdzie najbardziej boli i dlatego sobie
            mysle, że tam moze byc cos uszkodzone. A wystarczy rękę polozyć w
            tej "trzeszczącej" okolicy i to sie wszystko ladnie wyczuwa. A na drugim barku
            nie ma ani trzeszczenia ani bolu. I juz mnie to wszystko zlosci, bo dostaje w
            kolko jakies zabiegi, ktore mi niewiele pomagaja.
            • Gość: doświadczony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.06, 13:29
              strzelało to na początku,potem doszło do tego,że rękę podniosłem tylko do
              poziomu i to z bólem.Znalazłem tylko numer komórki 0-602-381-276 gość się
              nazywa Andrzej Bąk jest mgr rehabilitacji i przyjmuje na ulicy Lenartowicza ale
              numeru nie pamiętam.Jak się umówisz telefonicznie to Ci adres poda.Pozdrawiam
              • Gość: Wyleczony IP: *.rzeszow.mm.pl 27.03.06, 15:33
                W Szpitalu Miejskim przy ulicy Rycerskiej, miałem operację wszczepienia
                endoprotezy biodra. Udała się świetnie, a operację przeprowadziła trójka
                lekarzy: Doliński, Dubiel i Sieczkoś. Straszyli mnie wcześniej,że tam robią
                dobrze tylko za łapówki. Guzik prawda! Ja nic nie dałem i nie myślałem nawet o
                tym, a czuję się świetnie! Może miałem t y l k o szczęście? Ale gdyby mi
                przyszło się operować jeszcze raz, to tylko na Ortopedii w Szpitalu Miejskim w
                Rzeszowie!!! Pozdrawiam!!!
                • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.06, 15:51
                  Sieczkoś czy Sieczek?
              • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.06, 15:52
                Dzieki serdeczne
                • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.06, 22:23
                  Prosze jeszcze o głosy w tej sprawie
                  • Gość: m IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.06, 22:43
                    Chodziłam do kilku, wrzywnej jako całości nie polcam, bo tam straszna chamówna
                    jest, pomijając lekarzy złośliwych i pijanych co niektórych, ludzie wrednii i
                    chamsko wbijających sie w kolejkę; podobnie jak na Kolejowej.

Osobiście polecam pana Wejnara przyjmujacego na Fredry/Batorego, bardzo miły i
                    uprzejmy...jak nie lekarz :)
                    • Gość: Wyleczony IP: *.rzeszow.mm.pl 28.03.06, 09:07
                      Przepraszam Majka, dopiero teraz przeczytałem Twoje zapytanie. Ten ortopeda
                      nazywa się Sieczkoś. Tak jak nasz były wojewoda, ale na szczęście, chyba nie ma
                      z byłym wojewodą poza nazwiskiem nic wspólnego?!...Na szczęście, bo gdyby był
                      takim lekarzem, jak wojewodą, to zgroza! Nie polecałbym go na pewno!...Życzę Ci
                      sukcesów w leczeniu!!!Pamiętaj tylko, że wiele zależy od Twojego nastawienia.
                      Ja już miałem tak dość choroby, że na stole operacyjnym, uśmiechałem się!:):):)
                      Znieczulają teraz od pasa w dół - przynajmniej w przypadku mojej
                      choroby...Zdrowia - Majka!!!:):):)
                      • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.06, 17:49
                        Dzięki za te wyjasnienia:):):)
                        • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.06, 23:47
                          dobrzy ortopedzi są na górce; bielecki, Pasierb,Sienkiel
                          • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.06, 17:30
                            Moze ktos jeszcze ma jakies dobre doświadczenia z ortopedami?
                    • Gość: kim IP: *.prz.rzeszow.pl 30.03.06, 11:56
                      Oj, a na Kolejowej do kogo najlepiej????
                      • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.06, 08:49
                        Oj tego to ja nie wiem. chciałam zebrać informacje jak sie ma sytuacja z
                        ortopedami w ogole w Rzeszowie, nie tylko na warzywnej czy kolejnowej i dlatego
                        proszę jeszcze raz wszystkich o mozliwe informacje.
                        • Gość: Ja IP: 213.77.14.* 31.03.06, 10:58
                          Kiedys leczylam sie na Warzywnej,mialam problemy z kregoslupem.Lekarka
                          poczatkowo przepisywala mi tabletki,po ktorych bardzo zle sie czulam a nic nie
                          pomagaly.Nastepnie dostalam skierowanie do szpitala na operacje.Jednak w
                          ostatniej chwili trafilam do Andrzeja Baka i nawet nie chce myslec co bylo by
                          ze mna gdyby nie On.
          • Gość: aa IP: *.enformatic.pl / *.enformatic.pl 16.05.06, 21:07
            ....
    • Gość: Gunia IP: *.prz.rzeszow.pl 31.03.06, 14:15
      Mi też od paru lat kręgosłup daje we znaki i nie wiem do kogo się wybrrać?
      Ortopeda a moze neurolog albo reumatolog? Znając życie, to każdy by leczył po
      swojej działce. I gdzie tu uderzyć?????
      • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.06, 14:51
        Z kręgoslupem to radzę od razu po skierowanie do dobrego!!! neurologa i do
        poradni rehabilitacyjnej + poczytać o tym jak zmienic styl życia (trzymac
        prawidlowa postawe, ćwiczyć - nauczą w poradni rehabilitacyjnej (I BROŃ BOŻE
        NIE ĆWICZYC JAK BARDZO BOLI, TYLKO DO GRANICY BOLU, chodzic na basen, w
        odpowiedni spoosb wykonywac codzienne czynnosci, itp...). I radze unikac jak
        tylko sie da tabletek przeciwbolowych, bo za chwile oprocz kregoslupa bedziesz
        leczyc wrzody na zołądku; Chyba ze masz jakas nietypowa dolegliwosc w tym
        kregoslupie - np. kręgozyk. Wszystko zalezy od bólu i samopoczucia. Ale radze
        od tych dwu poradni zacząc, najwyzej tam pokieruja co robic dalej.
        • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.06, 15:00
          A co do leków. To i ortopedzi i neurolodzy i reumatolodzy lecza w podobny
          sposób - lekami przeciwzapalnymi i przeciwbólowymi i rozluźniającymi, bo takimi
          dysponuje medycyna konwencjonalna, chodzi o to zeby zrobiono odpowiednia
          diagnostyke, wiec co tak naprawde jest przyczyna bolu. Dobry neurolog, ktory na
          dodatek przejmuje sie pacjentem, da skierowania na takie badania jak glupie Rtg
          czy rezonans magnetyczny, ktory juz wiele wyjasni.
        • Gość: ms IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.06, 18:45
          Majka, a wskaż proszę taką poradnie, gdzie nauczą tej całej profilaktyki. Piszę
          nie bez kozery, bo ja byłem w różnych poradniach i zawsze było tak samo -
          robili to, co mieli na skierowaniach - na odpier***, a czasem jeszcze
          szkodzili. Tego, co Ty piszesz nauczył mnie dopiero prywatnie rehabilitant.
          • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.06, 20:46
            Masz absolutna racje,ja tez przez to przeszlam. Dlatego trzeba wziąć sprawe w
            swoje ręce i na przykład poczytac, albo znaleźc odpowiedniego rehabilitanta,
            zeby nauczyc się odpowiedniego stylu życia. Masz racje w poradniach robią na
            odp***, a juz najgorzej z ćwiczeniami, gdzie przy powaznych problemach z
            kręgosłupem każą ćwiczyć jak przy początkowych bólach w tej części ciała. A to
            jest chore, bo zamiast pomóc to tylko szkodzą. Ja na przykład takimi
            ćwiczeniami sobie doprawiłam i nabawiłam sie powaznej rwy kulszowej, którą
            leczyłam ponad pół roku. Co do poradni rehabilitacyjnej, to idac tam
            przynjamniej czlowieka pokieruja jeszcze na jakies sensowne zabiegi, które z
            mniejszym lub wiekszym skutkiem pomagaja.
            Ale teraz mam problemy z barkiem i chcialabym zmienic ortopede, który mi nie za
            bardzo pomaga , a nie wiem na kogo? Nie chce znaleźć sie znowu za jakis czas w
            takich tarapatach jak z kręgosłupem.
            • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.06, 21:18
              AAAA, bo widze tu jeszcze pewna niescislosc w tym co napisalam. Napisalam ze
              naucza ćwiczyc w poradni rehabilitacyjnej. Tak, mnie nauczyli, ale w odwrotnej
              kolejnosci;), najpierw mi w jednej doprawili, potem w innej naprawiali błedy;).
              Warto chodzic do przyszpitalnych poradni, bo tam stykaja sie z roznymi
              przypadkami i bardziej dobieraja cwiczenia do indywidualnych potrzeb pacjenta.
              • Gość: ms IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.06, 10:12
                Dzięki za info, w przyszłości będę się kierował do poradni przyszpitalnych :)
            • Gość: ms IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.06, 10:27
              a co do barku, wiesz, polecany tu już A. Bąk zajmuje się terapią manualną
              przy "dysfunkcjach narządów ruchu", a więc zna się nie tylko na kręgosłupie. Mi
              np. swego czasu pojawił się okropny ból w łopatce, taki że ręki zbyt wysoko nie
              mogłem unieść. Przez półtora tygodnia nic nie pomagało - w końcu Bąk się tym
              zajął jak trzeba. Wizyta kosztuje 60 zł i to minus, to że każdy przypadek jest
              indywidualny i niewiadomo, ile potrzeba będzie wizyt - może być minusowe lub
              plusowe :), jednak fakt, że jedna wizyta jest u niego więcej warta niż
              częstokroć 10 wizyt w gabinetach na fundusz (zwłaszcza jeśli chodzi o
              ćwiczenia), to duży plus. Więc może warto uderzyć do niego. Ja polecam tego
              pana.
              • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.06, 17:10
                Hm... może i wybiorę sie do tego pana Bąka, ale już tyle kasy wydałam na swój
                kręgosłup (masaze, leki, sanatorium, itp.), że wolałabym "normalnie". Ale fakt
                zdrowie wazniejsze...
                • Gość: axe IP: *.dami / 81.15.189.* 01.04.06, 22:41
                  Ja nie mam dobrych doświadczeń z p. Bąkiem i wątpię w szczerość postów
                  reklamujących jego osobę. 25 min.wizyty to stanowczo za mało by zająć się
                  pacjentem a 60 zł to za dużo za tak krótką wizytę.
                  • Gość: służba zdrowia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.06, 02:18
                    a to ciekawe,że wszyscy się dziwią,że pielęgniarki masażyści,fizjoterapeuci,itp
                    zawody za swoją pracę biorą pieniądze takie czy inne i jest to drogo.Nie staję
                    w obronie p.Bąka bo nie kożystałam z jego usług(podobno ok),ale wizyta u
                    lekarza np ortopedy trwająca do 10 min kosztuje od 60 do 100 złotych i polega
                    na wypisaniu recepty.Tzn,że gdyby trwała 25 min kosztowałaby od 180-300 zł.Z
                    tego co wiem to Bąk nie jest najdroższy w tej branży,a są rehabilitanci,którzy
                    mają tytuły doktorskie więc jak wycenić ich usługi?Wkurza mnie to,że ludzie nie
                    doceniają innego personelu medycznego jak tylko lekarzy.Czasem my pielęgniarki
                    wykonujemy cięższą pracę niż lekarze.Czy to ktoś widzi?!!!
                    • Gość: axe IP: *.dami / 81.15.189.* 02.04.06, 07:11
                      Śmieszne jest to co piszesz, tym bardziej, że nie korzystałaś z jego usług.
                      Chyba ,że jesteś jego znajomą-to rozumiem.
                    • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.06, 19:21
                      Wkurza Cie? to czemu nie zostałaś lekarzem??? ;) A jak juz nie zostałaś i Cie
                      wkurza, to walcz o swoje prawa, tylko moze nie za pośrednictwem tego postu, bo
                      ja tu o innym temacie...
                  • Gość: ms IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.06, 16:53
                    O Bosh... Bylem, a jak trzeba jestem, jego pacjentem i wcale go tu specjalnie
                    nie-"och i achuje" tylko piszę jak było ze mną. A że żyjemy w wolnym kraju
                    można z tego, o czym napisałem, skorzystać, a można nie i kropka. Ale ze
                    spiskową teorią dziejów to "wyjedź", ja wiem, w Radiu Maryja, a nie tu.
          • Gość: Aneta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.06, 08:00
            Zgadzam się w 100%,że tak jest w państwowej służbie zdrowia.Ale wynika to nie
            tylko z braku czasu ale też z tego,że nie mają kompetencji w leczeniu
            kręgosłupów.Kiedyś w jakiejś gazecie był artykuł o leczeniu kregosłupa,napisany
            przez jakiegoś profesora z Warszawy.Przestrzegał przed ludżmi,którzy niie
            potrafią leczyć kręgosłupów a to robią.Mówił,że można iść tylko do
            takich,którzy mają certyfikat Polskiego Toważystwa Medycyny Manualnej
      • Gość: MEGI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.06, 10:46
        Js proponuję LEKARZA rehabilitacji - on najbardziej zna się na tego typu leczeniu
        • Gość: ms IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.06, 10:49
          megi nie ma "lekarzy rehabilitacji". Rehabilitacji kształci się na kierunkach
          fizjoterapii na uniwerkach, a nie akademiach medycznych. Zatem jeśli już to
          MAGISTRÓW rehabilitacji :)
          • Gość: aakk IP: *.users.s-n.pl 06.05.06, 14:09
            Oczywiście, że są lekarze- specjaliści rehabilitacji, bo jest specjalizacja
            lekarska- rehabilitacja.
    • Gość: biloba IP: *.rzeszow.mm.pl 31.03.06, 20:19
      Tak, zgadzam się z Majką, odpowiednie ćwiczenia, do granicy bólu. Bez tabletek.
      Ale jak mocno dokucza, to co?? A co myślicie o tych maściach, diklakach itp.
      Działa miejscowo, nie truje żołądka. Ale tego jakoś lekarze nie przepisują
      • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.06, 20:54
        Przy ostrym bolu masci Ci nie pomoga, bo nie dzialaja zbyt gleboko. Przy
        naprawde strasznym bólu tylko leki niestety sterydowe i niesterydowe
        przeciwzapalne i ta cala standardowa reszta, albo zastrzki (witamina B12 i
        profenid - z różnym skutkiem). A jak mniej boli to zamiast tych diklofenaków,
        ketoprofenow w masciach to bardziej proponowalabym masci ze sklapu zielarskiego.
        • Gość: czapati IP: 81.15.189.* 04.04.06, 14:15
          Hej ja polecam doktora Rajmunda Cieślickiego, przyjmuje w asklepiosie
          prywatnie, wizyta 70 pln ale warto!!!Uwazam ze jest swietny, kompetentny,
          cierpliwy, wytlumaczy a jak trzeba to narysuje Ci ten Twoj bark czy cokolwiek
          co Cie boli. Leczylam u niego staw skokowy, to byl moj 3ci lekarz i dopiero on
          wiedzial co robi!Teraz chodze do niego z kolanem, rownie kompetentny! Jest
          tylko jeden klopot - aktualne terminy ma na lipiec. Podobno dr Bielecki tez
          jest ok. Ten przyjmuje w meniscusie na Mickiewicza 12 i podobno w szpitalu.
          Slyszalam o nim dobre opinie, ze sie szkoli caly czas...wybrac i tak musisz
          sama. Zdrowia
          • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.06, 14:19
            Dzięki serdeczne, tylko ża ja z kolei słyszałam, że ortopedzi sie
            specjalizują;), Pasierb od kolan, Bielecki od bioder, a kto od barków?
            • Gość: czapati IP: 81.15.189.* 05.04.06, 17:17
              Hej, a ja dzis trafilam przez zupelny przypadek do Pasierba z moim uszkodzonym
              kolankiem. Od czasu urazu szukam lekarza ktory zna sie na rzeczy, a ze troche
              juz o tym wiem to wyczuwam czy lekarz wie o czym mowi. Ten wie! Podobnie jak
              Cieslicki ale ten strajk komplikuje leczenie. Niestety nie wiem kto od barkow
              :( Powodzenia w dalszym szukaniu :) Dobry ortopeda to dar Bozy!
              • Gość: czapati IP: 81.15.189.* 05.04.06, 17:27
                A tak przy okazji - co sadzicie o oddziale ortopedii w szpitalu na gorce?
                Majka, moze Ty cos o nich wiesz? pzdr
                • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.06, 19:08
                  Witaj:)
                  Nie mogę Ci pomóc, bo nie mam zielonego pojęcia o oddziale ortopedii ani na
                  gorce, ani gdzie indziej. Chodzę do ortopedy na gorce, ale nie jest nim ani
                  Pasierb, ani Bielecki. Chciałabym zmienic, ale wiesz jak to jest w obrębie
                  jednej przychodni...
              • 05.04.06, 18:57
                Możesz napisać gdzie przyjmuje, czy na "kasę" czy prywatnie? Też mam problem z
                kolanem po urazie.
                • Gość: czapati IP: 81.15.189.* 06.04.06, 10:49
                  Gdzie przyjmuje Pasierb?? w szpitalu na gorce w poradni ortopedyczno-urazowej.
                  Nie wiem czy gdzies jeszcze :( Slyszalam ze jest najlepszy od kolan na
                  podkarpaciu.
                  Jesli masz problem z kolanem polecam forum "artroskopia kolana" na gazeta.pl.
                  Tu masz link: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22&w=11269158&s=22
                  Przeczytanie zajmie Ci ze dwa dni :)
                  Powodzenia
                  • Gość: nina40 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.06, 12:04
                    Dziękuję, pozdrawiam.
                  • 06.05.06, 14:03
                    dr Pasierb jest świetny. dwa lata temu przez 2 miesiące chodziłam
                    ze "zwichniętym" kolanem, ale dopiero gdy trafiłam do niego, okazało się, że to
                    zerwanie więzadła krzyżowego. przeszłam 2 artroskopie i kolano jak nowe [poza
                    tym, że jeszcze mam widoczne blizny ale nie jest to dla mnie wielkim problemem]
                    :)
    • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.06, 17:03
      Czyżby nikt więcej nie miał nic do powiedzenia na ten temat?:(
      • Gość: burek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.06, 17:33
        a co byś chciała jeszcze wiedzieć?
    • Gość: Janusz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.04.06, 18:40
      Polecam z całą odpowiedzialnościa dr Jana Pasierba. Miesiąc temu wycinał mi
      łąkotkę + cos tam jeszczerobił z kolanem. Po tygodniu już chodziłem, nie
      miałem żadnego bólu, gojenie idzie pięknie i byle tak dalej. Przy okazji
      Dziękuję Mu za to . Janusz
      • Gość: czapati IP: 81.15.189.* 08.04.06, 21:10
        Oooo, ja zaczelam sie niego leczyc uszkodzone wiazadlo. Wstepnie zaplanowalismy
        zabieg na poczatek lipca, ale to jescze bedzie do ustalenia. Najpierw
        rehabilitacja, bo mam tam tez inne uszkodzenia. Dales mi dodatkowa nadzieja ze
        to jednak dobry wybor, dzieki!!!A gdzie miales zabieg? Czy w szpitalu na gorce
        i czy mozesz cos powiedziec o tym oddziale?z gory dziekuje :) Zdrowia!
        • Gość: Gośka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.06, 23:46
          Nie rozumiem,najpierw rehabilitacja a potem zabieg?Czy odwrotnie?
          • Gość: czapati IP: 81.15.189.* 09.04.06, 12:25
            Si :) najpierw rehabilitacja, moze dlatego ze mam tez uszkodzone wiazadlo
            poboczne a to sie leczy zachowawczo. Poza tym malo jest wskazan do szybkiej
            rekonstrukcji wiazadla krzyzowego. Zobacz
            zatoka.icm.edu.pl/acclin/vol_2_issue_1/acclin_5_04_miodusz_17-25.pdf
            Zreszta caly numer jest poswiecony leczeniu wiazadel, jesli jestes
            zainteresowana :)
            pzdr
    • Gość: pomyłka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.06, 22:08
      Szukać nalezy w Dublinie, Londynie, Szwecji, Niemczech i USA.
      • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.06, 19:34
        Wszyscy ortopedzi z górki przyjmują w tamtejszej przychodni ( trzeba mieć
        skierowanie od rodzinnego). Pasierb prywatnie przyjmuje na Szopena i razem z
        Bieleckim robią kolanka na gorze na pogotowiu. Kolana i biodra najlepiej robi
        Pasierb I Bielecki.Walery Sienkiel jest od kręgosłupów i bioderek .
        • Gość: czapati IP: 81.15.189.* 18.04.06, 21:24
          To chyba tyle informacji o rzeszowskich ortopedach :) Przylaczam sie do
          polecajacych p Andrzeja Baka. Zaczelam rehabilitacje mojego kolanka okolo
          tydzien temu, wtedy nie moglam chodzic bez stabilizatora, a teraz mam prawie
          pelny wyprost, zginam noge coraz bardziej i czuje ze jest coraz mocniejsza. A
          to dopiero poczatek. Super! Widac, ze sie zna i wie co robi!
          • Gość: Ada IP: *.d / *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.06, 07:41
            który ortopeda specjalizuje się w łokciach?
            Wiem, że więcej - w kolanach, stawach skokowych, czy biodrach bo to częste urazy

niestety nie stać mnie chodzić prywatnie-wiec musze czekac w kolejce, ale
            chciałabym do dobrego
            • Gość: ada IP: *.d / *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.06, 08:44
            • Gość: 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.06, 11:29
              farmakologią łokcia nie wyleczysz.Ja leczyłem przez 9 miesięcy lekarstami i
              nic.Ale jeśli nie chcesz prywatnie to nie wiem gdzie Ci pomogą,bo Ci,którzy się
              na tym znają pracują tylko prywatnie(niestety)...
    • Gość: pacjentka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 13:55
      tylko dr Zygmunt! Andrzej Zygmunt.
    • 21.05.14, 15:10
      Dałaczam się do pytań powyżej. Jeśli ktoś zna dobrego ortopedę barku w Rudnej Małej lub w jakimś innym miejscu fajnie byłoby jakby podał. Odnośnie kolana to uważam ze Pasierb jest bardzo dobrym specjalistą.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.