• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

terapia alkoholowa rzeszów Dodaj do ulubionych

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.06, 21:17
    czy ktos zan dobrego psychoterapeute od uzaleznienia od alkoholu??? slyszalam
    ze b.lukasik jest dobra, tak samo jak tadeusz boratyn,czy kots moglby cos o
    nich powiedziec???
    Edytor zaawansowany
    • Gość: gość IP: *.res.pl 21.11.06, 13:32
      Z tego co wiem w rzeszowie istnieją dwie placówki, które zajmują się terapią
      uzależnień. Jedna znajduje sie na Kochanowskiego (zajmuje sie tylko problemem
      alkoholowym), druga natomiast na Siemieńskiego 17 (zajmuje się różnymi
      uzależnieniami). Myśle że obie z nich mają strony internetowe więc można
      znaleźć na nich numer telefonu. Jeśli chodzi o terapeutów to obie wymienione
      osoby rzeczywiście są bardzo przyjaźnie nastawione do innych. Myślę, jednak ze
      ogólnie osoby pracuje w tych osrodkach sa dobrymi specjalistami, ważna jest
      przede wszystkim motywacja osoby, która pragnie wziac udzial w terapii.
      Pan dr T. Boratyn (dyr. osrodka na Siemieńskiego) jest lekarzem psychiatrą
      także nie wiem czy zajmuje sie bezpośrednio terapią, czy jest do dyspozycji
      wszystkich pacjentów i raczej zajmuje sie stroną medyczną, ale zawsze można
      zapytać. Co do Pani Łukasik to pracuje na Kochanowskiego. Słyszałam także iż
      Pani R.Zuba pracuja na Kochonawskiego jest również uznawana za dobrego
      specjaliste. mam nadzieje, że troche pomogłam. pozdrawiam.
    • Gość: ja IP: *.bulldogdsl.com 21.11.06, 17:53
      polecam p. B. Lukasik...profesjonalizm, cierpliwosc i swego rodzaju normalnosc
      w holistycznym podejsciu ....to co pamietam z terapi, polecam!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.