Dodaj do ulubionych

Szpital na Szopena

IP: *.* 13.11.02, 09:48
Mam parę pytań jeżeli chodzi o szpital na Szopena w Rzeszowie, jeżeli któraś z Was tam rodziła proszę o informacje. Na początek interesują mnie koszty: szkoły rodzenia, porodu rodzinnego/na sali ogólnej/,opłacenia położnej.Ponadto jestem ciekawa panujących tam "zwyczajów" dotyczących golenia krocza przed operacją jak również kwestia lewatywy, czy oba zabiegi są obowiązkowe, czy jak w niektórych szpitalach zależy to od woli pacjentek?Ponadto jak wygląda sprawa obecności na sali porodowej osób postronnych jak np. stażystów.Oczywiście czekam również na ogólne opinie dotyczące wspomnianego szpitala. Będę wdzięczna za każdą informację.Magda-4 miesiąc
Edytor zaawansowany
  • Gość edziecko: marzena_wilk IP: *.* 19.01.03, 23:16
    ja tam rodziłam ale do szkoły chodziłam na Lwowska i ja polecam. Forsy nie dawałam nikomu ale miałam swojego lekarza w tym szpitalu i dlatego nie było problemów. Polecam tą formę. Nie wiem nic o lewatywie bo miałam cesarke itylko kawałek mnie goliła na brzuchu tępą żyletką. Mąż był przy mnie. Najważniejsze to mieć lekarza który tu pracuje i przyjedzie do porodu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka