• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Praca w Direct Logic

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.07, 21:13
    Witam serdecznie. Poszukuję informacji na temat pracy dla firmy Direct Logic.
    Czym oni się zajmują, na czym polega praca u nich,czy warto iść tam na
    rozmowę. W ogłoszeniu jest napisane, że potrzebują ludzi na stanowiska
    administracyjne, z rozmowy tel. wiem jednak, że praca wiąże się z "dojazdem do
    klienta" raz - dwa razy w tygodniu. Wszystkim, którzy mogą mi coś więcej
    powiedziec z góry dziękuję.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.07, 21:18
      ja też jestem na jutro umówiona w tej firmie na rozmowę, ale mi nic nie mówili o
      żadnych wyjazdach do klienta. znalazłam za to inną ofertę tej firmy, że szukają
      hostess, trochę podejrzane. no chyba że to inna firma o tej samej nazwie. nie
      wiem czy iść na tą rozmowę, bo zaczynam się obawiać...
      • Gość: massur IP: *.rzeszow.mm.pl 07.12.07, 11:19
        Byłem na tej rozmowie (ponad 2 tygodnie temu)i nadal nie mam pojęcia co to za
        firma, czym się zajmują, od 4 tygodni wstawiają takie samo ogłoszenie (tzn.
        podobne, różne numery telefonów kontaktowych), nadal szukają 7 osób. Wszystkich
        umawiają na tę sama godzinę (17-tą) i trzeba czekać w kolejce bo przychodzi 20
        osób. Nie ma żadnej informacji w Internecie na ich temat, nie figurują w żadnej
        książce telefonicznej np. Panoramie firm. Czekając w kolejce (trzeba stać bo
        krzeseł nie mają) próbowaliśmy się czegoś od sekretarki dowiedzieć o tej firmie
        -nic z tego. To mi zaczyna wyglądać na zlecone badanie rynku, coś w stylu:
        "profil współczesnego kandydata na pracownika"
        • Gość: adam28 IP: *.adsl.inetia.pl 10.12.07, 19:02
          mi sie tam wydaje ze to normalna firma ja dostałem prace w administracji firmy i
          nie nazekam 1000 na poczatek i perspektywa na wiecej. podobno duze zarobki i
          mozliwosci sa w dziale handlu i dystrybucji ale mnie tam nie przyjeli. fajne
          laski tu pracuja
          • Gość: ona IP: *.19.165.16.osk.enformatic.pl 10.12.07, 22:04
            To dziwne, rekrytacja sie nie odbyła bo prezesowi zepsuło się auto:) ładna
            ściema, nie ma taksówek? Poważna firma tak sie nie zachowuje. Adam 28 jesli tam
            pracujesz to wyjasnij czym sie zajmuje firma?
            • Gość: kliper IP: *.static.xcore.pl 12.12.07, 13:16
              Byłem tam dzisiaj na szkoleniu i zrezygnowałem. Praca jako przedstawiciel
              handlowy polega na tym że trzeba iść na miasto i sprzedawać (wciskać ludziom)
              kosmetyki. Można też chodzić po domach jako domokrążca. Ogólnie jak dla mnie
              parszywa praca. A najbardziej denerwujące jest to że nie powiedzą od razu o co
              chodzi tylko każą założyć stój biznesowy i dopiero na szkolenie wychodzi o co w
              tym tak na prawdę chodzi. W firmie nie powiedzą że się sprzedaje jakiś produkt
              na ulicy, tylko że się "obsługuje klienta indywidualnego".
              W każdym razie nie polecam.
              • Gość: Gosia IP: *.19.165.1.osk.enformatic.pl 02.01.08, 15:47
                Czy wszyscy mowicie o tej samej firmie? Rzeszow, Siemienskiego 14?
                Prosze o szybka odpowiedz bo ja z kolei mam na jutro umowiona
                rozmowe, a nie wiem czy w gole warto tam isc! :) POzdrawiam
                • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.08, 21:04
                  Byłam tam. Powiedziano mi, że dostałam się na kolejny etap rekrutacji. Mieli
                  zadzwonić za kilka dni. Minął już pewnie miesiąc. Ta firma to porażka. Chyba
                  faktycznie jakieś badania rynku pracy robią. Gazeta powinna się tym zając bo
                  czas ludziom zabierają.
                  • Gość: yyyy IP: *.kro.vectranet.pl 03.01.08, 22:39
                    po przeczytanych postach sam już niewiem czy isć tam jutro czy
                    nieiść ,,,,,, jak to jakies badania rynku to zrobie grande heh
                    • Gość: tak z ciekawości.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 01:15
                      i jak było?
                • Gość: @ IP: *.rzeszow.mm.pl 14.01.08, 22:14
                  Nie polecam.Trzymajcie się z daleka od tej firmy.Walą w ch..a.Tam
                  można się tylko nerwicy nabawić i większość z tego co tam mówią mija
                  się z prawdą.
              • Gość: jagoda IP: *.adsl.inetia.pl 05.01.08, 17:08
                ja tam nie narzekam dostałam prace jako hostessa i mam spokojna prace na terenie marketów, sa wyplacalni i placa w terminie a ci co chodza doklientow indywidualnych to zarabiaja az 250pln na dzien i nie musza nic spredawac. ja mam za mała pewnosc siebie i szef mnie tam nie chce przeniesc, szkoda.. polecam
                • Gość: Vendetta IP: *.eranet.pl 17.01.08, 19:56
                  Wahałam się czy w ogóle tam iść po przeczytaniu Waszych opinii.O domniemanej
                  firmie informacji zero,a na tzw.rozmowę kwalifikacyjną umówili mnie na19:00co
                  było podejrzane.Postanowiłam nie ryzykować!I sprawdziło się!Następnego dnia u
                  moich drzwi stoi panienka-mówiąca,że jest przedstawicielką ww.firmy i ma dla
                  mnie"super extra okazję"i proponuje mi tandetne podróby perfum...zrządzenie losu
                  czy ki pies?A znacie tych krętaczy co stoją pod rzeszowskimi marketami i
                  pytają:"Czy jest Pani z Rzeszowa?"I proponują te same podróby?TO TEŻ ONI!
                  • Gość: ewcia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.01.08, 11:12
                    jejku mi napisali że mam przyjść w poniedziłek na 17 ale chyba też nie pojde
                    skoro ma to tak wyglądać!! może ktoś mi doradzić czy jest to warte zachodu??
                    • Gość: ? IP: 84.38.160.* 25.01.08, 15:51
                      hop i co?
                      • Gość: ? IP: 84.38.160.* 27.01.08, 13:17
                        • Gość: ? IP: 84.38.160.* 28.01.08, 15:02
                          kto idzie dzis na godz 17?
                          • Gość: Dorka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.08, 15:56
                            ja mialam tez dzis na 17 i tez nie pojde,moja kolezanka miala tam spotkanie 1,5
                            miecha temu, oczywiscie bez odzewu, walneli jakas scieme ze za male ma
                            kwalifikacje ale skieruja ja do czegos innego, oczywiscie bez odzewu. Ja tam
                            mialam isc dzis na rozmowe na stanowisko "sekretarki" zastanawialo mnie dlaczego
                            musze miec nie wiecej niz 30 l i milą aparycje hahaha SCIEMNIARZE
                            • Gość: 1 IP: 84.38.160.* 28.01.08, 22:33
                              a wszystko co moga ofiarowac to 600zl plus premia

hahah
                              • Gość: maagda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.02.08, 19:24
                                ja mam się zgłośic jutro na 17 ale coś mi się wydaje, że skoro
                                szukają pracowników juz od 1, 5 ,miesiąca to
                                1) mają prestiż, i byle kogo nie zatrudnia( nic o nich nie ma na
                                prtalach czy innych stronach)
                                2) badania rynku?raczej nie
                                ps: jak już ktos był nie ch napisze co i jak?szefunio odmawia
                                rektutacji bo auto ma zepsute? zastanawiające
                                • Gość: :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.08, 21:22
                                  z tą renomą to lekka przesada ;). pewnie chodzi o sprzedaż kosmetyków na ulicy...
                                  • Gość: gosc IP: *.informel.pl 07.02.08, 11:54
                                    witajcie z ta renoma firmy to bym tak nie wyjezdzala... bylam na
                                    rozmowie ale powiem szczerze ze dziwne atmosfera przynajmniej dosc
                                    tajemnicza i ciagle ta firma jak mozna ja tak nazwac nie widnieje z
                                    w zadnym spisie ani panoramie firm..a prowadzona jest przez
                                    malzenstwo... i zadnej innych osob tam niewidzialam wiec jesli ktos
                                    pisze ze pracuje w admininstraji tej firmy to jest to tym bardziej
                                    wieksza zagadka.. chyba sprzedaz bezposr... i nic wiecej a
                                    pracownika biurowergo to tam napewno nie potrzebuja chyba ze do
                                    namiawiania ludzi na zjawianie sie na smiesznej rozmowie
                                    kwalif.......:-)jesli interesuje was praca na 3/4 etatu za 600 zl
                                    to i tak jej nie dostaniecie... nie liczcie na to...
                                    • Gość: ktooś IP: *.static.xcore.pl 18.02.08, 19:01
                                      Może ktoś mógłby powiedzieć konkretnie co to za praca i na czym polega? Jestem umówiona w tym tygodniu, a nic niewiem o tej firmie.
                                      • Gość: Gość IP: *.res.pl 20.02.08, 12:53
                                        Proszę napisz gdzie odnalazłaś ogłoszenie, jestem w trakcie szukania
                                        pracy i również reflektowałabym na tą ofertę. Dziekuje!
                                        • Gość: Marta IP: *.centertel.pl 20.02.08, 17:47
                                          Witam! Właśnie wróciłam z rozmowy rekrutacyjnej w Direct Logic. Rozmowę przeprowadziła ze mną kobieta w ciąży. Konwersacja trwała jakieś 20 min. Ale przyznam szczerze, że wychodząc stamtąd uświadomiłam sobie, że właściwie nie wiem na czym ta praca "administracyjna" mialaby polegac. Mają się do mnie odezwać w pon. Pani zadawała mi parę pytań ale miałam wrażenie, że odp na nie i tak n ie jest istotna. Miała do zaoferowania 2 prace: w biurze i ta z klientami z wyjazdami 2 razy w tyg. Tą drugą od razu odrzuciłam cdn.
                                        • Gość: cd Marta IP: *.centertel.pl 20.02.08, 17:52
                                          bo wydała mi się jakaś podejrzana. Z resztą nie lubie nikomu niczego wpychać. W kazdym razie wyszlam stamtad i stwierdzilam ze to bardzo dziwne ze nic sensownego sie nie dowiedzialam. A po przeczytaniu Waszych wypowiedzi nabralam wiecej watpliwosci. Zastanawia mnie pare rzeczy. Dziwne ze na poczatku rozmowy nie powiedzieli mi czym sie ich firma zajmuje. Uwazam ze od tego powinni zaczac. Pani ciagle mowila mowila, ale zadnych konkretow. Dziwne jest bardzo ze ta "rekrutacja" trwa juz od kilku miesiecy cdn.
                                        • Gość: Marta cd IP: *.centertel.pl 20.02.08, 17:58
                                          Ktos z Was napisalam ze szanujaca sie firma szuka naprawde dobrego pracownika i stad tak dlugo szukaja. Moim zdaniem szanujaca sie firma owszem wybiera najlepszego z jedynej rekrutacji i zapewnia mu wystarczajace szkolenie.
                                          Mi to wszystko jakos "smierdzi". Ja sobie to odpuszcze. Sam fakt ze nigdzie nie ma zadnych informacji o tej "firmie".
                                          Nie polecam
                                          • Gość: niebieski_sweterek IP: *.19.165.6.osk.enformatic.pl 23.02.08, 11:04
                                            Marta i jak po wczorajszej rozmowie? Jedziesz na szkolenie?? Ja sobie odpuściłam.
                                        • Gość: ktooś IP: *.static.xcore.pl 23.02.08, 00:12
                                          Ogłoszenie znalazłam w gazecie chyba to były nowiny.
                                          • Gość: Andrzej IP: *.xcore.pl 24.02.08, 14:24
                                            Ludzie odpuście sobie.
                                            opowiem wam moja historie zwiazaną z ta "firmą".
                                            To są zwykli oszuści, wiec tak:
                                            Rozmowa była oczywiście o 17, bylo okolo 15 osób (siemienskiego 14). w
                                            ogłoszeniu pisało praca biurowa, gdy wyszła trzecia osoba z "rozmowy" wyszla
                                            kobieta i pyta sie czy wszyscy umieja obslugiwac kase fiskalna, programy
                                            komputerowe, wymienila chyba z 5, sprawdzalem w necie takie programy wogóle nie
                                            istniejai czy maja doświadczneie zawodowe w pracy biurowej!!! Po czym
                                            powiedziala ze jest również organizowana rekruracja na stanowisko
                                            "przedstawiciel handlowy", kto chce niech zostanie. No coz zostalem bylem
                                            ciekawy, placa 1200 zl netto +4% od utargu, spytalem jeszce na czym polega
                                            dokladnie ta praca, nic konkretnego nei powiedfziala a na odatek jeszcze mnie
                                            oklamala!!! noa le, omowilem sie na szkolenie, przyjechalem ladnie odpicowany w
                                            garniaku, plaszczu itp... przyjechalem na to niby szkolenie, pojechalismy w 3 do
                                            krosna pod hipermarket i tam wlasnie zobaczylem na czym ta praca polega...
                                            Teraz takie pytanie czy moze ktos was kolo dworca pkc/pkp, tecto, badz 3 maja
                                            zaczepił kiedys i chcial wam wcisnac kosmetyki?? oczywiscie podrobki??? TO
                                            WLASNIE NA TYM POLEGA,niby taki przedtsawiciel handlowy, no ale smiechu warte, hehe.
                                            tak z poł godziny popatrzylem jak dwie dziewczyny (niewolnice) spzredaja,
                                            wciskaja te kosmetyki (oczywiscie to sa podrobki i nigdy nei wejda na rynek
                                            legalny) ludziom. Posmialem sie i wrocilem na wlasny koszt do rzeszowa.
                                            Wiec jesli macie za grosz honoru to trzymajcie sie z daleka od tych zlodzieji
                                            czasu, klamcow i oszustow.
                                            Odradzam stanowczo.
                                            • Gość: Kuraiko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.08, 00:53
                                              byłam na tej samej "rozmowie kwalifikacyjnej"!!!! porażka!!!
                                              rekrutacja bez pojęcia, nazwa firmy wydrukowana na kartce i
                                              przyklejona do drzwi. ze szkolenia zrezygnowałam i widzę, że miałam
                                              rację....
                                            • Gość: to nie ma końca IP: 88.156.219.* 11.07.08, 11:44
                                              dobrze wiedzieć ale oni dalej ludzi mamią
                                          • Gość: koko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.08, 09:19
                                            DO WSZTSTKYCH !!! ja tez bylam na rozmowie w tej pseudo firmie ?? to
                                            straszna lipa !!! porawda jest ze na rozmowie niczego sie nie
                                            dowiwecie!! potem dostaniecie maila z zaproszeniem na szkolenie
                                            stażowe i stanowiskowe wymagany stroj biznesowy :) nastepnie
                                            wyladujecie pod np Tesco w Rzeszowie z jakimy panienkami ktore
                                            wciskaja ludzimo kosmetyki ktore nigy nigdzie sie nie pojawia!!! ja
                                            sie zmylam z tamtad po 5 minutach jak tylko sie dowiedzialam sie co
                                            mnie czeka!!
                                            Kochani nie dajcie sie OSZUKAC !!!
                                            ta firma ?? jesli tak mozna nawzac ten cyrk !!!
                                            TO OSZUSTWO !!!!
                                            p.s jesli tam zadzwonicie a lalka ktora odbierze telefon powie: "
                                            szef zabronil udzielac zadnych informacji, ale firma jest z
                                            ugrunotoana pozycja na rynku" - jesli uslyszycie ten tekst to ONI
                                            UCIEKACJIE GDZI PIERZ ROSNIE :)
                                            pzdrawiam wszystkich
                                    • Gość: gosc IP: *.tvkdiana.pl 03.06.08, 22:13
                                      jesli interesuje was praca na 3/4 etatu za 600 zl
                                      to i tak jej nie dostaniecie... nie liczcie na to...

gowno prawda bylem i nawet mi zaproponowali :D:D:D
                                      widzicie jestem wyjatkowy:p
                                • Gość: wstyd sie przyznac IP: *.olsztyn.mm.pl 15.07.09, 15:00
                                  Szczerze?? Pracowałam tam i wybaczcie mi wszyscy ale nie miałam wyboru
                                  pracowałam tam z musu bo brakowało mi kasy na zycie a innej pracy ciezko mi bylo
                                  znaleźć.... jak sobie przypominam to to do konca zycia bede zalowac ze wogole to
                                  robilam, teraz czuje sie jak jakis przestepca i klamca ochydny!! To jest jedno
                                  wielkie oszustwo i wogole banda dziwnych ludzi ktorzy wpojone maja w glowie ze
                                  to biznes i robia sobie jakies stopnie awansu beznadziejne zagrywki nie wiem
                                  jakies dzwonki achhh zenada.... perfumy kosztuje z 5zł a sprzedaja po 25 zysk
                                  jest do podzialy 5 zł i wiecej w zaleznosci od sprzedazy zyskuje osoba
                                  sprzedajaca a reszte zysku ma szef i inni przelozeni... taki beznes szkoda ze
                                  krzyda innych ludzi:(:( Bo ta perfum,a trzyma góra 30 min!! pozniej to trzeba
                                  sie wysilic by cos poczuc!! WYBACZCIE:(
                  • Gość: a kuku IP: 78.133.188.* 07.04.08, 10:25
                    spoko dobrze wiedzieć;)
                  • Gość: twój wróg IP: *.rzeszow.mm.pl 25.04.08, 14:46
                    jestes głupia k..urwa i d...ziwka praca jak kazda inna a ty dalej rob laski za 50
                    • Gość: Simon IP: *.wsiz.rzeszow.pl 10.07.08, 11:28
                      bez takich słów tu proszę:)
              • Gość: ssa IP: 88.156.219.* 11.07.08, 11:34
                ja nie wiem czemu ludzie sie daja nabierać
              • Gość: trwa to długo IP: *.wsiz.rzeszow.pl 22.01.09, 20:48
                no i mamy już 2009 a problem wciąż ten sam szkoda ludzi którzy się nabierają
          • Gość: ewuś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.08, 20:13
            oszustwo jakich mało powiec lepiej że miałeś tak napisać że to super firma, złodzieje i kanciarze
        • Gość: marta IP: *.prz.edu.pl 26.03.08, 14:27
          uważajcie na rzeszowiaku jest już ich ogłoszenie praca umysłowa 9-17 1400 śmiech
          na sali mail kadrydir@o2.pl i tel. 667-384-359 pewnie tez juz sie zdązyli
          ogłosic się w anonsach i nowinach UWAŻAJCIE
      • Gość: a kuku IP: 78.133.188.* 07.04.08, 10:18
        tak samo ja szukałam kiedyś na targach pracy ostatnich pisałam się na ofert
        serwisanta,programisty to potem się okazało,że szukają telemarketerów :P jeszcze
        się dobrze dopytaj bo może być tak ,że wylądujesz na jakimś stoisku na promocji
        masa firm tak robi bo wydaje im się ,że są tu sami bezrobotni i nie wiadomo jak
        są zdesperowani i podejmą się każdej pracy
    • Gość: Starflash IP: *.ostnet.pl 25.02.08, 18:35
      Witam
      Bylem na takowym spotkaniu w piatek i potwierdzam wszystko co tutaj jest wyzej
      napisane. czyli umowiony bylem oczywiscie na 17 jakzeby inaczej mowiono prze
      telefon byle sie nie spoznic ,a jak przyszedlem to bylem 7 osoba oczekujaza
      oczywiscie na korytarzu. Nastepnie kolejno wchodzilismy pojedynczo na rozmowe.
      Oferta dotyczyla pracy biurowej za minimalne kwate 6 dni w tygodniu w trybie
      dwuzmianowym 6-14 i 14-22. Dodatkowo kobieta byla w ciazy jak juz ktos
      wspomnial. Osoby ktore przyszly po 17 zostaly na wstepie poinformowane ze moga
      na rozmowe zostac nie dopuszczone ,ale w ramach wyjatku pani je dopuscila no i
      chciala sie z nami jak najszybciej uwinac. No i jeszcze co moge dodac jesli ktos
      jest dociekliwy i zadaje za duzo pytac moze wyjsc stamtad z uwaga na swoje
      zachowanie. Miejsce ul. Jablonskiego 7 ciezko znalezc no i lokal bardzo maly i
      ciasny. Osobiscie odrzucilem ta oferte i odradzam. Pozdrawiam
    • Gość: gość IP: 80.48.180.* 29.02.08, 10:06
      ludzie dajcie sobie z nimi spokój!!!!!!!!!to oszuści!!!!wiem bo
      przekonałam się na własnej skórze! każą wciskac ludziom kosmetyki,
      oczywiście podróby a Ty masz mówić,że to firmowe! i za dojazd pod
      hipermarket(bo przeważnie tam je wciskasz)sam płacisz!
      • Gość: gość IP: 80.48.180.* 29.02.08, 10:09
        oczywiście to co wcześniej napisałam to chodzi o firmę Direct Logic
        na ul.Siemińskiego14!!!!!!!!!!! pozdro
    • Gość: kami-l-a-1 IP: *.prz.edu.pl 05.03.08, 01:02
      witam ta firma to jedna wielka ściema
    • Gość: kami-l-a-1 IP: *.prz.edu.pl 05.03.08, 01:09
      byłam tam i nie polecam wogóle jak widzicie ich ogłoszenia na necie
      (rzeszowiak)i w prasie lokalnej omijajcie z daleka kiedys mieli siedzibe na
      siemieńskiego 14 a teraz przenieśli się na jabłońskiego ale dalej ta samą ściemę
      walą wierzcie mi piszą w ołoszeniach ze do biura albo do obsługi klienta a tak
      naprawde chodzi o sprzedaż perfum pod tesco naprawde nie polecam oni tylko
      oszukują ludzi zabieraja im czas a na dodatek pieniądze bo trzeba na bilety
      wydac i nie ma ich w żadnym rejestsze a powiem wam ze każda poważna szanująca
      się i pracowników firma jest w tym rejestsze tak że omijajcie z
      daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
      • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.08, 14:25
        Wszystko co jest tu napisane potwierdzam i ja. To skandal!!! Niech
        dię wreszcie ktoś zajmie tą firmą bo to oszukiwanie ludzi!!!
        • Gość: Mila IP: *.prz.edu.pl 08.03.08, 15:54
          Trzeba by ich było podkablować co oni z ludzmi robią tylko sie nie orientuje
          gdzie sie takie sprawy załatwia
          • Gość: marta IP: *.prz.edu.pl 08.03.08, 16:21
            Uważajcie na maila takiego jak karpatka i jeszcze rekrutacjadl@onet.eu i nr tel
            7835860 to sprawdziłam i wiem na pewno ze to direct logic teraz sa na
            jabłońskiego ja ich ogłoszenia znalazłam na rzeszowiaku i tez w anonsach uwazajcie
          • Gość: @ IP: *.rzeszow.mm.pl 10.03.08, 14:36
            Mila takimi rzeczami to inspekcja pracy się zajmuje,tylko nikomu się
            niechce,bo wiadomo jak to z polską biurokracją pieprzoną ,gdzie nie
            pójdziesz to cię dalej odsyłają i tak chodzisz od Annasza do
            Kajfasza a i tak całe gó.. załatwisz
            • Gość: ktoś IP: *.prz.edu.pl 14.03.08, 08:09
              uważajcie również na maila kadrydir@o2.pl i na nr tel. 078-144-65-97 na
              rzeszowiaku znowu sie ogłaszają i ze niby pracownik umysłowy akurat hahaha
              niepoważni są myslą ze ludzie są az tak naiwni
    • Gość: informator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.08, 11:16
      ZAUFAJCIE MI I JEŚLI NIE SZUKACIE PRACY W AKWIZYCJI TO NIE
      FATYGUJCIE SIĘ ODWIEDZANIEM TEJ FIRMY. SZKODA WASZEGO CENNEGO CZASU.
      POZDRAWIAM
      • Gość: ania IP: *.68.75.18.debica75.tnp.pl 20.03.08, 10:01
        Swieta prawda bylam tam juz i uwierzcie mi oszusci normalnie. Praca w akwizycji
        ok jak ktos lubi i chce ok tyle tylko ze od razu powinni powiedziec o co chodzi
        bo wiekszosci ludzi naprawde taka praca nie interesuje a tak tylko marnuja swoj
        czas zreszta w rzeszowie jest kilka takich firm ktore dzialaja w taki sam sposob
        co nasza:) direct logic ale zadna nie jest az tak nieuczciwa i nie ma az takiej
        zlej renomy dlatego mowie wam STOP DLA DIRECT LOGIC
        • Gość: Andzrej IP: *.xcore.pl 27.03.08, 14:58
          Ludzie uważajcie także na taką "firmę" jak DUAL POWER, nie znam adresu, telefonu
          itp. szedłem sobie ul. Grunwaldzką no i zaczepiłą mnie dziewczyna z owymi
          kosmetykami, myslalem ze to z tego direct Logic u ktorych byłem na feralnym
          spotkaniu (opisane gdzies wyżej pzrezemnie). Spytałem się jej dla kogo pracuje,
          a dokladnie dla kogo oszukuje ludzi!!! powiedziała ze wlasnie dla DUAL POWER,
          wiec uwazajcie tez na nich. Stwierdziłem... "taka ładna dziewczyna i takimi
          rzeczami sie zajmuje..."
          Pozdrawiam bezrobotnych
          • Gość: ania IP: *.prz.edu.pl 28.03.08, 13:43
            no racja jest taka firma byłam tam tez na rozmowie kwalifikacyjnej i tez
            akwizycja tylko tyle ze w tym dual power na takiej rozmowie mówią mniej więcej o
            jaką prace chodzi i pytają czy jest sie tym zainteresowanym a w direct logic na
            rozmowie tylko sciemę walą i jeszcze obiecują ze zadzwonia a ta dual power ma
            siedzibe na gołebiej z tego co pamiętam ale i tak uwazajcie mówie wam jak ktos
            nie jest taką pracą zainteresowny tzn akwizycja to szkoda czasu na spotkania i
            rozmowy
            • Gość: Basia IP: *.prz.edu.pl 05.04.08, 18:53
              Uwaga na rzeszowiaku 3 nowe ogłoszenia po kolei wszystkie od nich mail to
              kadrydir na tlenie i rekrutacjadl na onecie a tel. to 667-384-359 772-298-145 i
              17-852-61-38 tak ze jak jesli nie chcecie do nich trafic to nawet nie patrzcie
              na ogłoszenia
              • Gość: a kuku IP: 78.133.188.* 17.04.08, 07:53
                Ludzie uwaga na takie firmy jak "direct logic","dual power" i "fm" mają
                nielegalna nie zarejestrowaną działalność a potem ludzie stoją np pod dworcem
                pkp i namawiają na tanie podróbki kosmetyków. Chamstwo i tyle
                • Gość: calla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.08, 11:22
                  oejejejeeeejjj. dobrze, ze trafilam na tą stronę, zanim poszlam na spotkanie i
                  stracilam czas. szkoda nawet. akwizycja, brrrr.....

dzieki za ostrzeżenie!
            • 09.04.08, 10:04
              Ja też wczoraj byłam na rozmowie w dual power. Starałam sie na
              pracownika biurowego oni byli niby zainteresowani przynajmniej tak
              mi napisali na poczcie i wiecie co? przyjechałam 60km w jedna stronę
              a oni mi bezczelnie proponuja prace asystenta handlowca czyli innymi
              słowy stanie na chodniku i zaczepianie ludzi w celu sprzedazy perfum
              do tego praca od 8 do 19. Jeśli kogos nie interesuje taka praca to
              nie ma po co wogóle jechac na Gołębia 11a.
              • Gość: Panzer IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.08, 10:55
                Ludzie nie idzcie na tą rozmowe straszna lipa wystarczy że
                poczytacie opinie innych.
                • Gość: czemu? IP: 78.133.188.* 08.05.08, 12:38
                  jeszcze się nimi nikt nie zajął
          • Gość: Kasia03 IP: *.static.xcore.pl 07.04.08, 15:56
            Witam, ja też wysłałam zgłoszenie do, jak się dzisiaj okazało, Direct Logic. No i zaprosili mnie na środę na 17.00. Ale po Waszych opowieściach zrezygnowałam. Nie mieszkam w Rzeszowie i szkoda mi czasu i pieniędzy na takich oszustów.
            A co do DUAL POWER to potwierdzam - to też sprzedaż kosmetyków. Byłam na rozmowie tydzień temu. No i się wkurzyłam bo bilet w jedną stronę kosztuje mnie ok 15 zł, a przez telefon nic nie chcą powiedzieć! Firma mieści się przy ulicy Gołębiej 11.
            Tak więc, jeśli nie jesteście zainteresowani tego typu pracą, trzymajcie się z daleka od DIRECT LOGIC i DUAL POWER!!!
            • Gość: a kuku IP: 78.133.188.* 07.04.08, 16:03
              Dzięki za info jeszcze mi się przypomniała taka jedna firma tylko że wciskali
              perfumy i wody jakieś niby francuskie i identycznie działali i też nazwa nic nie
              wskazująca o FM czy coś takiego było w nazwie
              • Gość: Kasia03 IP: *.static.xcore.pl 07.04.08, 20:08
                a wiecie jacy ci Direct Logic są bezczelni - ja im nawet nie wysłałam moich
                dokumentów aplikacyjnych. Wysłałam maila z prośbą o podanie danych
                teleadresowych, bo chciałam wiedzieć do kogo skierować LM, no i nic nie
                odpowiedzieli. Aż tu dzisiaj mail z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną.
                Myśleli pewnie, że sobie zapomniałam ;). Dla mnie firma, która nie podaje swojej
                nazwy jest - delikatnie mówiąc - podejrzana.
                • Gość: ehhhh IP: *.eu.org 08.04.08, 13:47
                  ciesze sie ze znalazlam to forum, mialam isc jutro na rozmowe do tej firmy i z
                  tego co widze to po raz kolejny sciema. juz raz dalam sie wrobic z firma dual
                  power. ale to juz lekka przesada tak ludzi w konia robic. chyba zaczne osobiscie
                  chodzic po firmach i roznosic cv bo z tymi ogloszeniami to juz porazka!!!!!!
                  pozdrawiam
            • Gość: denim IP: 82.160.38.* 08.04.08, 21:03
              więc ja też zrezygnuje z tej rozmowy po tym co przeczytałem,co najlepsze do tej firmy na Gołebiej 11 też jestem na jutro umówiony,więc taka wycieczka jest mi nie potrzebna,zwłaszcza że mieszkam 40km od rzeszowa. to mają jutro o 2 soby mniej na rozmowie!
              • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.08, 13:27
                super że sprawdziłam forum bo też wysłali mi zaproszenie na rozmowe,
                i bynajmniej nie bede marnować czas.... ciekawe ile osob tak
                zwerbowali
                • Gość: tylko pisze IP: 78.133.188.* 09.04.08, 13:42
                  a ciekawe czy ich działalność jest legalna i jakoś zarejestrowana
                  • Gość: GibkiLopez IP: 84.38.160.* 13.04.08, 07:51
                    Proszę o kontakt wszystkich, którzy mieli z nimi do czynienia. Zbierzemy kilka
                    osób, jak najwięcej informacji i zrobimy im koło d*py za oszustwa.
                    gibkilopez@zakapuj.pl
                    • 16.04.08, 14:12
                      przydałoby się coś z tym zrobić bo jak sie okazało ta ich
                      działalnośc nie legalna jest i nie są wogóle rejestrowani ale cóż
                      tak to juz jest z tymi firmami hihihi wzbogacac się chcą ludzkim
                      kosztem. Ja mam nadzieję że dzieki temu forum ludzie nie beda sie
                      wiecej nabierac na tą ich pracę
                      • Gość: Kasia03 IP: *.static.xcore.pl 17.04.08, 12:08
                        witam ponownie.
                        Piszę, aby Was przestrzec, że na rzeszowiaku znów pojawiło się ogłoszenie od
                        Direck L. Znajduje się pod hasłem REKRUTACJA, mail - rekrutacjadl@onet.eu.
                        UWAŻAJCIE!
                        • Gość: a kuku IP: 78.133.188.* 17.04.08, 12:11
                          w ogóle to dziwne,że ktoś darmowego maila używa niby jakaś "ekstra" firma to już
                          jest podejrzane
                        • Gość: andżi IP: 89.174.66.* 03.06.08, 14:09
                          ciesze sie ze tu zajrzalam bo dzis mialam isc wlasnie na rozmowe kwalifikacyjna do DUAL POWER :) ufff...dzieki za info... na szczescie nie bede marnowac czasu ani pieniedzy :)) hehe
                    • Gość: Gość IP: *.krak.tke.pl 18.04.08, 11:03
                      Widze, że dobrze zrobiłem wpisujac w przegladarce tą pseudo firmę,
                      dziś, bo własnie w ten piękny dzień miałem isc na rozmowe
                      kwalifikacyjna na godzine 12 na ulicę Jabłońskiego.
                      Powiem szczerzeze, że nawet nie podejrzewałem, że ta firma to tacy
                      naciagacze ludzi. Pani bardzo miła opowiedziała wszystko o tej pracy
                      biurowej przez telefon i nic nie wzbudziło mojej nieufnosci do tej
                      firmy.
                      Jeśli chodzi o akcje przeciw takim firmom, może by jakąś gazete
                      zainteresował tym problemem.
                    • Gość: kasiek IP: *.ostnet.pl 17.06.08, 15:31
                      To ja wam powiem jeszcze lepiej... w tamtym roku tam pracowałam. w dual power..
                      CHarówa straszna kasy mało, ludzie kablują jak się obijasz..szef tylko się drze,
                      stres, ludzie na ulicy omijają po pewnym czasie cię łukiem. Najgorsze jeżdzenie
                      po róznych miastach podkarpacia... Do tego jak jest deszcz nie zarobisz każdy
                      ucieka nikt się nie chce zatrzymać!!! Tak wieć dual power i direct logic omijać
                      łukiem!!!!
            • Gość: szukajaca IP: 91.192.165.* 05.02.09, 09:41
              Rzeczywiscie!!!Zgadzam sie:)))Po prostu szkoda,ze czlowieka tylko denerwuja
              jakby mial malo powodów do zdenerwowania!
          • Gość: ania IP: 89.108.200.* 26.11.08, 15:12
            a ja wysłałam swoje cv przez internet do adual power i niewiedziałam
            właśnie co to za firma
    • Gość: Leny IP: 88.156.219.* 18.04.08, 12:21
      Dobrze, ze tutaj zagladnalem bo juz mam zaproszenie na poniedzialek o 17. Moze
      im napisze zeby mnie z listy skreslili;)
      • Gość: Kasia03 IP: *.static.xcore.pl 19.04.08, 15:55
        Napisz, napisz. Ładnie przeproś, ze Cię nie będzie. I zacznij od "Szanowni
        Państwo", a skończ "Z wyrazami szacunku" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
        • Gość: Janek IP: *.ostnet.pl 23.05.08, 10:14
          Byłem ostatnio na spotkaniu w firmie NEW COLLECTION. Jest to firma Direc Logic
          tylko ze zmienioną nazwą. Raczej nie jest zarejestrowana też, bo nigdzie nie ma
          o niej informacji. Mówią ze przedstawiciel handlowy a akwizytator pewenie.
          • Gość: Dori IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.08, 21:43
            Praca > Zatrudnię
            tytuł :
            PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY
            e-mail :sulagomenago@-usun-wp.pl
            017 860 21 05
            cena :1400 zl
            Biuro obsługi klienta zatrudni w administracji i handlu, młode i
            energiczne osoby.Mile widziani studenci zaoczni.
            Chyba to firma Dual Power
    • Gość: Anonim IP: 84.38.160.* 08.06.08, 15:54
      Ja również znalazłam ogłoszenie w gazecie. Brzmiało: " Do promocji 10zł/h.
      017/860-21-05". I zadzwoniłam. Odebrała bardzo miła pani i zaprosiła mnie na
      rozmowę kwalifikacyjną na następny dzień na 18.45 (godz. już mnie zaniepokoiła),
      ale poszłam. Jak przyjechała to w biurze czekało już kilka osób (adres: Gołębia
      11a). Rozmowa trwała krótko i była bardzo przyjazna. Zaoferowano mi pracę
      przedstawiciela handlowego przez 6 dni w tygodniu w godz. od 8 do 18 za ok. 2
      tys. miesięcznie. Po przemyśleniu zgodziłam się na dzień próbny - piątek. W
      piątek miałam zgłosić się na 8.30. Znów w biurze było już kilka osób. Każdego
      oczekującego szef (chyba?) zapraszał osobno do "biura" i tam przedstawiał
      bardziej doświadczonego pracownika, który przez cały dzień pracy miał wdrażać
      "nowego". Więc przedstawiono mnie dziewczynie, która przeprowadziła ze mną
      ankietę i miałyśmy wyjechać do pracy. I tu zaczęły się pierwsze nieścisłości:
      okazało się, że praca jest do 19.00 i nie na terenie Rzeszowa tylko dziś akurat
      w Lesku (ok.1,5 godz. od miasta). Mimo wszystko zgodziłam się na próbę.
      Wyjechaliśmy (5 osób w tym dwie "nowe") ok. 8.45 i na miejsce dotarliśmy o
      10.20. Tam dowiedziałam się jak naprawdę wygląda praca przedstawiciela
      handlowego w tej firmie. Otóż polega na tym, że stoi się na ulicy i "wciska"
      przechodniom perfumy lub jakieś koncentraty do zębów. Pracownik ma wyuczoną na
      pamięć regułkę, którą recytuje każdemu "naiwnemu" człowiekowi. A najgorsze jest
      to, że niektórzy w to WIERZĄ. Ja już po ok. godzinie stwierdziłam, że to nie
      jest praca dla mnie. Jednak nie miałam jak wrócić do miasta i musiałam czekać aż
      pracownicy Duel Power skończą pracę i będą wracać do domu. I tu kolejne
      rozczarowanie . Praca miała być do 19.00 a my dopiero ok. 18.45 wyjechaliśmy do
      Rzeszowa i żeby tego było mało miałam jeszcze pojechać do biura by wypełnić
      jakiś test, który stwierdzi czy się na daję czy nie. ŻENADA! W domu byłam
      dopiero po 20.00. UWAŻAJCIE !!!!
      • Gość: Kolejarz IP: *.toya.net.pl 13.06.08, 23:24
        Jeba.e Kutasy kłamia w żywe oczy wysadze im ten budynek w powietrze
        na Różanej niech lepiej sami sprzedają samostrzące kredki, ku..y
        pi..dolone..
        • Gość: magda IP: 62.93.47.* 13.06.08, 23:33
          Uważajcie na firmę Dual Power.!!!!!!! To ściemniacze i oszuści.
          Codziennie preprowadzają rozmowy kwalifikacyjne, w dodatku na tę
          samą godzinę umówionych jest 20 osób, i do gabinetu wchodzi się po 2
          osoby_ PARODIA. Właściciel wygląda jak opalony alfons, z oczu widać
          że to oszust.I w dodatku samochód z rejestracją warszawska(w każdej
          chwili może zwinąc swój badziewny interes). Siedzibę mają w jakmś
          baraku na Gołębiej. Sekretarką jest jakaś idiotka udająca miłą su...
          Ludzie przychodzą znależć fajną prace a tu sie okazuje że to
          akwizycja- oczywiście na rozmowie nikt o tym nie wspomina. Szkoda
          czasu na tych idiotów!!!!
          • Gość: ja IP: *.prz.edu.pl 16.06.08, 08:17
            Janek pisze ze Direct Logic zmienilo nazwe trzeba wpisac na forum o tej firmie
            tylko zmienic nazwe bo to jest ich taktyka pewnie zmienili nazwe bo za duzo
            ludzi wchodzi na to forum i czyta i nie mają ludzi ze wciskac swoje perfumy
            • Gość: Marta IP: *.centertel.pl 17.06.08, 13:20
              Jakies 4 miesiace temu szukalam pracy. Trafilam na Direct Logic. Opisalam to z reszta na tym forum. Dzisiaj kupilam anonse (bo od kilku dni znow szukam pracy:-( ) i zadzwonilam pod nr 852-61-38. Tresc ogloszenia brzmi nastepujaco: "Absolwenta szkół średnich i nie tylko do pracy umysłowej na wakacje, 8zł/h, umowa zlecenie. Rzeszów". Miła pani powiedziala ze rozmowa odbedzie sie jutro o 17 na Jablonskiego itd. Jak tylko uslyszalam ulice od razu zapytalam jak sie firma nazywa i czym sie zajmuje (na tej ul. mialam spotkanie
            • Gość: Marta IP: *.centertel.pl 17.06.08, 13:28
              w "firmie" Direct Logic). Pani oznajmila mi ze firma nazywa sie New Collection. Swoja droga co to za nazwa?! Chciala zebym podala jej moje nazwisko zeby mogla mnie umowic na jutro na 17. Od razu podziekowalam... To poprostu Direct Logic ze zmieniona nazwa...
              I tak jak ostatnio probowalam znalezc jakies informacje na necie. I znow tu trafilam ;-)
              Niech to forum bedzie przestroga dla kazdego mlodego czlowieka! To w ogole jest nie fair wykorzystywac ludzi ktorzy poprostu szukaja pracy! Spojrzcie na date pierwszego postu! Ile juz to trwa!
            • Gość: Marta IP: *.centertel.pl 17.06.08, 13:40
              Trzeba koniecznie cos z tym zrobic! Na Inspekcje Pracy nie ma co liczyc za bardzo (mam pewne negatywne doswiadczenia co do tego urzedu) ale mozna zainteresowac tym calym Direct Logic, New Collection czy Dual Power prase badz telewizje! Myslalam zeby to do Nowin zglosic, albo do Uwagi. W kazdym razie jak ktos ma jeszcze jakis pomysl to niech pisze na tym forum. Nie mozna tego tak zostawic! To jest przerazajace ze ich ogloszenia znajdujemy wszedzie! I niestety ktos daje sie na to naciac...
              • Gość: wykiwany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.08, 21:44
                Tydzien temu byłem na rozmowach kwalfikacyjnych w Dual Power i New
                Collection, tak sie złozyło, ze jedni i drudzy zaprosili mnie na ten
                sam dzien . Oczywiscie jedni i drudzy oddzonili zaprosili na
                rozmowe .

Ku.. trzeba byc skonczonym debilem, zeby w to wierzyc. przeciez oni
                juz od pieciu lat stoja na ul. grunwaldzkiej przy pod Tesco i
                testruja perfume, która wkrótce wchodzi na rynek.

Pozdrawiam i solidarycuje sie ze wszytkimi, którzy przez ta bande
                stracili czas i pieniadze na dojazd na rekrutacje :)
                • Gość: Senioro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.08, 22:09
                  Miałem styczność z tymi ludźmi jakieś 2 lata temu, najpierw trafiłem na ul.
                  Siemieńskiego, w ogłoszeniu było napisane , że potrzebują pracownika biurowego i
                  do obsługi klienta. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wytapetowana pani opowiadała
                  mi , ze praca będzie polegać na pomocy w wykonywaniu prac biurowych, faktury itp
                  , a także od czasu do czasu na wyjeździe do klienta. Następnego dnia kazano mi
                  przyjść ubranym w garniturze i że będę się uczył rozmawiać z klientem. Jak
                  mówiono tak uczyniłem, zjawiłem się następnego dnia w siedzibie i przedstawiono
                  mi prezesa firmy, niejakiego pana MAXA :-)Wyżelowany typek, mocno cwaniakowata
                  gadka.Powiedział , że pojedziemy do klienta do Castoramy w Rzeszowie. Wziął
                  taksówkę i jakaś torbę. Pojechaliśmy taksówką po Castoramę, wysiadamy a Max
                  wyciąga jakiś atlas z torby i zaczyna wciskać go każdemu kto znajdował się na
                  parkingu. Gadka typowa dla oszustów, tu wszystko za darmo, tego, smiego a zaraz
                  żądanie kasy. zmyłem się szybko, heh..ale najlpesze jeszcze. Max chciał mnie
                  zatrzymać i paląc papierosa, ściemniał mi ze ta praca daje super kasę, ze on ją
                  wykonuje bo to jego hobby i to lubi, a że oprócz tego jest właścicielem hurtowni
                  dużej na Siemieńskiego. nic olałem go i do widzenia. To była firma Direct Logic.
                  Trafiłem też kiedyś do jakiejś firmy co tym samym się zajmowała a siedzibę miała
                  przy ul Lwowskiej. Szef też cwaniak, biuro obskurne, na ścianach jakieś kartki z
                  napisami "Siła", "wytrwałość" itp. Jak powiedziałem "prezesowi" ze spadam bo to
                  ściema to mnie zwyzywał i powiedział , że jestem nieudacznikiem. Cóż, niedawno
                  widziałem go sprzedającego telefony komórkowe w media markt, pewnie tam robi za
                  800 zł żeby spłacić długi, bo wspomnieć należy, ze widziałem u niego na biurku
                  wezwania od komornika. Jak się obciął , że to zauważyłem szybko to schował pod
                  blat biurka. Nie rozumiem dlaczego to tyle istnieje, domyślam się ze to jest
                  nielegalne, nie wystawiają żadnych faktur, handlują nieatestowanymi
                  produktami...ludzie, zwracajmy uwagę tym nieszczęsnym ludziom co stoją zaszczuci
                  przez tych sku..eli na ulicach i nie mają odwagi powiedzieć im nie. Kto
                  zobaczył ten interes od środka wie o czym mówię. Oni rekrutują ludzi słabych,
                  naiwnych i wcale się nie zdziwię jak im nie płaca po tym jak po 2 tygodniach
                  wreszcie się zwalniają bo mają dość upokarzającej pracy na ulicy, wciskania
                  gówna ludziom na siłę. Jak was zaczepią powiedzcie tym , którzy stoją
                  zdezorientowani u ich boku, żeby się zwolnili i szukali lepszej pracy, bo to
                  jest dno! Pozdrawiam wszystkich co stracili choćby kilka minut swojego czasu na
                  spotkanie z tymi oszustami!
      • Gość: ja piernicze IP: 88.156.164.* 29.06.08, 13:22
        no masakra po prostu dlaczego ich jeszcze nikt nie zamknie..direct logic ,dual
        power i fm ciekawe co jeszcze się znajdzie????
      • Gość: Blackheart21 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 12:59
        Witam wszystkich - moim marzeniem jest skierowac uwagę odpowiednich instytucji na firmę duel power z siedzibą przy ul. Gołębiej 11a - pomoże ktoś? Kto ma jakieś pomysły - pisać:) Państwowa inspekcja pracy poradziła udać się na policję lub do urzędu miasta jeśli faktycznie dopuszczają się przestępstwa oszustwa
        • Gość: xxx IP: 88.156.219.* 12.08.08, 18:29
          no nareszcie jakiś odzew oni tak od lat 90tych ;)
        • Gość: Kasienkaa IP: *.rzeszow.vectranet.pl 13.10.09, 14:25
          Pragne zaznaczyć ze firma zmienila nazwe na as group. Dziekuje wszystkim ktorzy
          pisza o tym bo bylam na rozmowie i o czwartej zadzwonila pani i powiedziala ze
          jest zainteresowana moja osoba. Zaczelam szperac na temat tej "firmy" i dzieki
          temu nie musialam sie rano zrywac pojechac i zobaczyc ze ludzie w h*** tam wala.
          Ostrzegam przed as group!
    • Gość: mareczek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.06.08, 00:11
      Byłem u nich kilka dni temu. Dałem się złapać na ogłoszenie w
      internecie. Po kilku minutach stania pod Tesco i przyglądania się
      jak ci ludzie robią z siebie skonczonych kretynów poszedłem do domu.

• Gość: ??? IP: 88.156.164.* 29.06.08, 20:29
        bardzo dobrze zrobiłeś.... niech i inni tak robią ... jeszcze pod realem się
        tacy kręcą czasami co coś próbują wcisnąć
      • Gość: SS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.08, 11:57
        na JABŁOŃSKIEGO NASTĘPNA H.. FIRMA KTÓRA ROBI Z LUDZI GŁUPKÓW .TĄ FIRMĄ TEŻ
        POWINIEN ZAJĄĆ SIĘ PIP
    • Gość: ja IP: 79.139.52.* 10.07.08, 01:49
      Witam! Uważajcie bo już teraz umawiają na wcześniejsze godziny :) Ja byłam raz
      na 9 w sprawie pracy biurowej i na wstępie odrzuciłam stanowisko asystentki
      handlowca. Teraz znowu pojawiło się ogłoszenie, że potrzebują do administracji
      (oczywiscie nie wiedziałam że to ta sama firma) i znowu jestem umówiona na 9.30,
      ale po tym co tutaj przeczytałam to nawet nie zasługują na to żebym dzwoniła i
      mówiła że nie przyjdę. Zresztą moja koleżanka też tam była na rozmowie i mówiła
      że to nic innego jak sprzedawanie kosmetyków (ładna mi asystentka handlowca).
      Robię ludzi w ciu...la. Ja ulicę Różaną będę omijać z daleka :)
      • Gość: wuwu IP: 88.156.219.* 10.07.08, 09:51
        czemu dalej to samo.... nikt sie za nich nie wziął jeszcze... ja też szukam
        pracy i wiem na co mam uważać
      • Gość: aneta IP: *.static.xcore.pl 12.07.08, 17:17
        jak dobrze ze znalazlam to forum umowili sie ze mna w poniedzialek na 9.30 ale w
        takim wypadku w zyciu tam nie pojade.
    • Gość: to nie ma końca IP: 88.156.219.* 11.07.08, 11:28
      widze ,że sie temat trzyma w sumie nie dziwne.... 3 chyba przynajmniej raz
      zmieniają nazwę tej swojej głupiej firmy i kity wciskają ludziom
      • Gość: drzewiec IP: *.xcore.pl 16.07.08, 13:53
        Cholera, ja właśnie umówiłem się na czwartek na 10.00 i z twego co
        tu piszecie, to lepiej zadzwonie i podziękuje. Pozdrawiam
        • Gość: gość IP: 84.38.160.* 16.07.08, 15:48
          A po co będziesz dzwonić? Szkoda kasy na nich. Oni ludzi oszukują to ich też
          można do wiatru wystawić.
          • 22.10.08, 21:08
            Jak sie ciesze ze znalazłem ten temat. Pojechałem dzis do Rzeszowa na kilka
            rozmów o prace. Dwie z nich jak sie okazało to firmy wymienione przez Was. Dual
            Power na Gołebiej 11a i ta druga na Jabłońskiego 7. Dual Power to firemka w
            jakims baraku rozmowa o 17, kilkanaście osób rozmowa maxymalnie 10 minut o
            pierdołach. Rozmowa na jabłonskiego 7 o 18.30. Takze za jednym razem miałem do
            czynienia z obiema "firmami". Zosatałem zaproszony prze obie "firmy" na dzien
            próbny na ten sam dzień hehe. Drugiej odmówilem i tak bo by kolidowało z Dual
            Srual :P.
            I jak dobrze ze tu przeczytałem info o tych oszustach , nie bede jechał na darmo
            do Rzeszowa.;]
        • Gość: ja IP: 88.156.219.* 16.07.08, 19:42
          szkoda dzwonić po prostu nie idź
          • Gość: OSZUŚĆI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.07.08, 11:38
            TA SA OSZUSCI NIE IDZCIE NA ROZMOWE PRACA POLEGA NA SPRZEDAWANIU
            PERFUM NA ULICY PO RÓŻNYCH MIASTACH
            OSTRZEGAJCIE
            INNYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            • Gość: MB IP: *.ostnet.pl 19.07.08, 09:18
              Witam !

Przyznam rację co do wszystkich powyższych opinii powyżej. Nie wiem co jeszcze
              wymyślną w ogłoszeniach i jakie wypaczone treści tam umieszczą ,ale nie łudźcie
              się jakąś pracą biurowa itd ! Będziecie latać po mieście sprzedając tandetne
              perfumy, które na ich stronie internetowej kosztują 159.90 a oni oczywiście mają
              super ofertę za 40 zł ! Do 1 firmy nie poszedłem - w drugiej byłem cały dzień
              testowy bo nie chciało mi się płacić za powrót do Rzeszowa z Radymna a o
              trzeciej słyszałem takie komentarze !

Dajcie sobie państwo z tym spokój !
            • Gość: teraz new colectio IP: *.wsiz.rzeszow.pl 21.01.09, 10:48
              teraz sie nazywają też new collection i zaczepiają ludzi gdzie popadnie na ulicy nawet w europie na dole byli
        • Gość: czarny IP: 84.38.160.* 02.01.09, 17:52
          To te same firmy..adres ul. Jabłońska 9 , tel.(0-17) 8526138...
    • Gość: San IP: *.ostnet.pl 19.07.08, 11:28
      Witam !

Przyznam rację co do wszystkich powyższych opinii powyżej. Nie wiem co jeszcze
      wymyślną w ogłoszeniach i jakie wypaczone treści tam umieszczą ,ale nie łudźcie
      się jakąś pracą biurowa itd ! Będziecie latać po mieście sprzedając tandetne
      perfumy, które na ich stronie internetowej kosztują 159.90 a oni oczywiście mają
      super ofertę za 40 zł ! Do 1 firmy nie poszedłem - w drugiej byłem cały dzień
      testowy bo nie chciało mi się płacić za powrót do Rzeszowa z Radymna a o
      trzeciej słyszałem takie komentarze !

Dajcie sobie państwo z tym spokój !
      • Gość: master of ceremony IP: 79.139.63.* 01.08.08, 21:12

widze ze sami nieudacznicy sie tu wypowiadają!! powodzenia w poszukiwaniu
        pracy!!!! niektórzy to widze ze długo nie potrafia nic znależć, jedzcie do
        angli JA tu zarabiam 10 000 zl i nikogo sie o nic nie prosze. same cieniasy
        • Gość: Basia IP: *.prz.edu.pl 03.12.08, 20:00
          Ja nie wiem co za palant wypisuje takie bzdury że zarabia w cholernej direct
          logic ale w jakiejś innej firmie tego typu 10 000 to pewnie sam Maxiu wielki
          "pan prezes" co za ściema. Max miałbyś trochę godności i nie pisał takich
          bzdetów bo i tak większośc ludzi wchodzi na to forum i to czyta i rezygnuje z
          waszej lipnej firmy a ci co i tak się dają nabrac na początku to i tak im się
          oczy otwierają i uciekają od was jak najszybciej życzę powodzenie hehehe
        • Gość: taaa jasneee IP: *.wsiz.rzeszow.pl 22.01.09, 20:10
          tak jak czytam takie wpisy .... to sie zastanawiam
      • Gość: nnn IP: 88.156.219.* 02.08.08, 08:45
        jeszcze dochodzi new collection
        • Gość: ela IP: 88.220.143.* 12.08.08, 15:30
          a ja dzisiaj umowilam sie na rozmowe z New Collecion i dobrze że wpisalam mazwe tej firmy...

tragedia na pewno tam nie pojade bo usialabym na bilety w obie strony 20zl wydac ;/
          • Gość: master of ceremony IP: 79.139.63.* 19.08.08, 16:05
            Naprawde nam przykro :)
            • Gość: Santi. IP: *.adsl.inetia.pl 06.10.08, 19:58
              Bardzo się cieszę że odwiedziłem to forum, ja na rozmowie kwalifikacyjnej byłem w listopadzie tamtego roku, powiem Wam że naprawdę żenujące, mówię tu o wszystkim związanego z firmą Direct Logic jeszcze na Siemieńskiego. Pamiętam że po tamtym spotkaniu mieli do mnie zadzwonić, szczerze łudziłem się jak dziecko że coś z tego będzie. Do dzisiaj żaden telefon nie zadzwonił. Dziś już wiem że było to zwykłe oszustwo tylko szkoda że człowiek jeszcze wtedy łudził się nadzieją. Tak się zastanawiam dlaczego w kraju w którym żyjemy dość że jest problem ze znalezieniem godnej pracy znajdą się jeszcze tacy którzy jeszcze wykorzystują ten fakt, myślę że prędzej czy późnej ktoś się za to weźmie, i nie myślę tu zaraz i Inspekcji Pracy bo jak już ktoś mądrze na forum zauważył w Polsce mamy zbyt silną biurokrację by ta coś diametralnie zmieniła, ale myślę tu o mediach które w naszych czasach są już na tyle mocne by dosłownie wpływać na społeczeństwo. Takie programy jak "Uwaga" czy "Interwencja" właśnie tym się karmią, a nagłośniony problem w większości przypadków "umiera powolną śmiercią". Oby tak się stało z tą firmą która z tego co wyczytałem z forum zmieniła nazwę a także siedzibę...naprawdę to śmierdzi.
              • 22.10.08, 21:09
                Jak sie ciesze ze znalazłem ten temat. Pojechałem dzis do Rzeszowa na kilka
                rozmów o prace. Dwie z nich jak sie okazało to firmy wymienione przez Was. Dual
                Power na Gołebiej 11a i ta druga na Jabłońskiego 7. Dual Power to firemka w
                jakims baraku rozmowa o 17, kilkanaście osób rozmowa maxymalnie 10 minut o
                pierdołach. Rozmowa na jabłonskiego 7 o 18.30. Takze za jednym razem miałem do
                czynienia z obiema "firmami". Zosatałem zaproszony prze obie "firmy" na dzien
                próbny na ten sam dzień hehe. Drugiej odmówilem i tak bo by kolidowało z Dual
                Srual :P.
                I jak dobrze ze tu przeczytałem info o tych oszustach , nie bede jechał na darmo
                do Rzeszowa.;]
                • Gość: jusmen IP: 82.177.199.* 14.12.08, 19:33
                  O Pania zapytam!?!
                  A pytamy dzis kobiety o OPINIE na temat nowosci,ktora wprowadzamy do
                  apteki!
                  Pani sobie zobaczy,a ja juz mowie o co chodzi.<dajesz paste>
                  Jest to pierwszy w polsce koncentrat stomatologiczny,ktory zapobiega
                  prochnicy,paradontozie i wybiela zabki. Wystarcza na 5-6
                  miesiecy,poniewaz dajemy tylko kropelke na szerokosc,nie na dlugosc
                  szczoteczki,a ja w tym momencie pania pytam,czy wydac w przyszlosci
                  39,90 na 2 osoby na pol roku na taki koncentrat to duzo malo czy w
                  sam raz?<odpowiedz oczywiscie nie wazna>
                  W takim wypadku chcialbym Pani podziekowac,ale rowniez serdecznie
                  pogratulowac,a wie Pani dlaczego?<znow odpowiedz nie wazna>
                  Poniewaz dzisiaj moge wyroznic kilka kobiet i ten koncentrat
                  otrzymuje pani ode mnie w promocji,a tu mile zaskocze,dzis za jedyne
                  19,90. Malo tego,drugi z propolisem- wie Pani co to jest propolis?
                  <pytanie retoryczne>Propolis jest to wyciag z miodu pszczelego,ktory
                  dziala antybakteryjnie,przeciwprochnicznie,w smaku przypomina gume
                  orbit dlatego dzieci go bardzo lubia,a zarazem regeneruje dziasla-
                  otrzymuje go Pani ode mnie gratis!!
                  Fajna promocja,wiele osob skorzystalo,dlatego pania pytam,czy te
                  jedyne 19,90 bedzie pani miala drobne czy moze wydac z grubszych?
                  ..........i jak sie wam podoba.........?????
                  Jezeli komus sie nie podoba wciskanie taka gadka na sile czegos 2
                  czlowiekowi,to niech nawet nie idzie na taka rozmowe kwalifikacyjna.
                  ja zdecydowanie mowie NIE NIE NIE
              • Gość: szok IP: *.wsiz.rzeszow.pl 22.01.09, 11:41
                Szkoda ,że tak nimi zajmują sie od dziesięciu lat oni tylko nazwę zmieniają gazeta żadna się póki co nie pofatygowała zostaje nam poczta pantoflowa i wzajemne ostrzeganie się
            • Gość: Basia IP: *.prz.edu.pl 22.01.09, 19:06
              Tobie Maxsiu chyba naprawdę przykro hehe
          • Gość: szok IP: *.wsiz.rzeszow.pl 22.01.09, 11:45
            szkoda każdych pieniędzy ;) jeszcze dochodzi jakieś gold coś tam to też oni
        • Gość: a jak zimno to IP: *.wsiz.rzeszow.pl 22.01.09, 20:25
          tak na dole w europie koło schodów ruchomych stoi czasem jakiś koleś w różowej koszuliz jakąś laską mają transparent new collection i próbuja coś wciskać już wiecie co
      • Gość: szok IP: *.wsiz.rzeszow.pl 22.01.09, 11:49
        > Przyznam rację co do wszystkich powyższych opinii powyżej. Nie wiem co jeszcze
        > wymyślną w ogłoszeniach i jakie wypaczone treści tam umieszczą ,ale nie łudźcie
        > się jakąś pracą biurowa itd ! Będziecie latać po mieście sprzedając tandetne
        > perfumy, które na ich stronie internetowej kosztują 159.90 a oni oczywiście maj
        > ą
        > super ofertę za 40 zł ! Do 1 firmy nie poszedłem - w drugiej byłem cały dzień
        > testowy bo nie chciało mi się płacić za powrót do Rzeszowa z Radymna a o
        > trzeciej słyszałem takie komentarze !
        >
        > Dajcie sobie państwo z tym spokój !

PYTANIE
        Czy te produkty ich pojawią się kiedyś na normalnym rynku w normalnych sklepach??? odpowiedzcie sobie sami
    • Gość: jaaaaaaa IP: *.ghnet.pl 08.01.09, 00:19
      uwaga kolejny nowy adres.... Warzywna 24, Set Com Consulting :/
      • Gość: wkurzona IP: *.ceti.pl 08.01.09, 12:33
        właśnie zadzwoniłam do gazety - może się tym zajmą bo to chamstwo i drobnomieszczaństwo!!!! jak mozna tak traktować ludzi i wkręcać im w żywe oczy że będą pracować w biurze???!!!
        • Gość: gość IP: *.chello.pl 20.01.09, 15:22
          Doobrze że tu weszłam juz miałam jechać do ściemniaczy 1,5 godz. lecz po
          lekturze postów z tamtego roku zaczynam z
          Toba nowy rok: O projektach w Unii Europejskiej, też ktoś pisał ..żenada a w fm
          tak długo chciałam pracować i warto było - takim typom co szefuja na cwanictwie,
          nigdy sie ani w Unii ani w reklamie, choćby była najwiarygodniejsza, nie poszczesci
          • Gość: gość IP: *.chello.pl 20.01.09, 15:24
            oczywiscie fm sie za dobrze we Wroclawiu zareklamowalo ze hej - tylko ze
            odpowiedz automatyczna z maila byla :Odpowiedź : nie przeczytano!!
          • Gość: no i...czy nie ter IP: *.wsiz.rzeszow.pl 21.01.09, 10:15
            no i kolejny rok stoją na ulicach po centrach chandlowych wciskają ten swój chłam ile to już trwa i czemu nikt się tym jeszcze nie zają
      • Gość: znowu IP: *.wsiz.rzeszow.pl 21.01.09, 11:00
        czyli ,że jak to oni są i mają kilka adresów.... ci wciskacze kitu i szajsu
      • Gość: ja i ja IP: *.wsiz.rzeszow.pl 15.02.09, 17:47
        spoko dobrze wiedzieć ;)
    • Gość: krisss IP: *.debica.mm.pl 30.01.09, 02:23
      Dzięki ludzie ... mam pracę ale szukam innej ... na jutro jestem umówiony w Dual Power na 18 ... strasznie się ciesze że tu wszedłem . Jutro zadzwonię do nich i popytam troszkę i wyrażę swoją opinię :) pozdrawiam
      • Gość: o ja nie moge IP: *.wsiz.rzeszow.pl 15.02.09, 17:51
        spoko a myślałam ,że ich zamknęli
        • Gość: B29 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.09, 12:45
          Dobrze ze tu trafiłam:) Juz od kilku miesięcy szukam pracy. Ogłoszenie firmy A.S. Group znalazłam na jakimś portalu pracy. Oferta brzmiała dość ciekawie:
          "W związku z dotacjami Unii Europejskiej i dynamicznym rozwojem naszej firmy pilnie zatrudnimy:
          referentów(ki) administracji,
          fakturzystów(ki)
          magazynierów
          kierowców
          handlowców
          ankieterów
          hostessy
          managerów.
          Wysokie wynagrodzenie od 1500- 5000zł.netto.
          Możliwość rozwoju- awansu itd."
          Wysłałam moje CV na stanowisko referentki. Odpowiedź była dość szybko bo po jednym dniu chyba. Odpisali mi na maila ze zapoznali sie z moim CV i zapraszają mnie na rozmowe na godzine 18 na ul. Gołębią 11a. Powiem szczerze że wyglądało mi to wszystko dość dziwnie i mało wiarygodnie, zaczęłam szukać jakichkolwiek informacji na temat tej firmy w internecie, czegokolwiek. Oczywiście nie znalazłam nic!!! Dopiero po numerze telefonu z ogłoszenia doszłam do tej strony i bardzo sie ciesze że nie dałam sie oszukać. Aha i jeszcze ciekawe, zadzwoniłam do firmy A.S. Group i zapytałam czy dodzwoniłam sie do firmy Dual Power, i pani powiedziała "tak" chociaz odebrała telefon mówiac ze to firma A.S. Group. Banda oszustów!!!
    • Gość: Erni IP: *.adsl.inetia.pl 18.03.09, 03:03
      Ja pójdę na tę rozmowę, jeśli mnie przyjmą przepracuję miesiąc co nie będzie
      oczywiście takie proste, ale wyzwań się nie boje pracowałem rok na budowie za
      granicą, nie złamią mnie,a więc przepracuje miesiąc wezmę wypłatę i powiem tak:
      SZEFIE H... CI W DUPĘ (ciekawe jak zareaguje)
    • 12.05.09, 10:27
      a czy ktoś pracował, albo słyszał coś na temat firmy Targle Sp.z o.o. - szukaja
      tam przedstawiciela handlowego
      www.pup.rzeszow.pl/index.php?id=oferta_pokaz&id_of=20492 - warto?
    • 19.06.09, 07:24
      • 15.07.09, 15:19
        Szczerze?? Pracowałam tam i wybaczcie mi wszyscy ale nie miałam wyboru pracowałam tam z musu bo brakowało mi kasy na zycie a innej pracy ciezko mi bylo znaleźć.... jak sobie przypominam to to do konca zycia bede zalowac ze wogole to robilam, teraz czuje sie jak jakis przestepca i klamca ochydny!! To jest jedno wielkie oszustwo i wogole banda dziwnych ludzi ktorzy wpojone maja w glowie ze to biznes i robia sobie jakies stopnie awansu beznadziejne zagrywki nie wiem jakies dzwonki achhh zenada.... perfumy kosztuje z 5zł a sprzedaja po 25 zysk jest do podzialy 5 zł i wiecej w zaleznosci od sprzedazy zyskuje osoba sprzedajaca a reszte zysku ma szef i inni przelozeni... taki beznes szkoda ze krzyda innych ludzi:(:( Bo ta perfum,a trzyma góra 30 min!! pozniej to trzeba sie wysilic by cos poczuc!! WYBACZCIE:(
    • Gość: Kasienkaa IP: *.rzeszow.vectranet.pl 13.10.09, 14:28
      Pragne zaznaczyć ze firma zmienila nazwe na as group. Dziekuje wszystkim ktorzy
      pisza o tym bo bylam na rozmowie i o czwartej zadzwonila pani i powiedziala ze
      jest zainteresowana moja osoba. Zaczelam szperac na temat tej "firmy" i dzieki
      temu nie musialam sie rano zrywac pojechac i zobaczyc ze ludzie w h*** tam wala.
      Ostrzegam przed as group!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.