Dodaj do ulubionych

Internet z RES.PL: Jak dziala?

IP: 193.203.227.* 02.02.08, 21:50
Tak jak w temacie - Czy ktos korzysta moze z uslug tej firmy? Poleca
ja / odradza? I-net dziala bez problemow, sa czeste awarie, jak
dlugo usuwane sa ewentualne usterki, etc.

Z gory dziex za info.
Edytor zaawansowany
  • Gość: krzyś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.08, 00:55
    do momentu jak nie mogłem założyć neostrady była to najlepsza z ofert jakie
    mogłem mieć... później przyszła tepsa i jej neo rządzi :D
  • Gość: maj IP: 84.38.160.* 04.02.08, 12:39
    Różnie i porównywalny jest z resmanem. A ten - darmowy.
    Zanim zdecydujesz się na łącze radiowe musisz się mocno zastanowić, bo jak dotąd
    chyba żadne nie 'trzyma' max parametrów.
  • Gość: Szynszyl IP: *.res.pl 14.12.13, 14:27
    Odradzam. Mam u nich internet od października, cały czas problemy, dodzwonić się do nich to nie lada wyzwanie a kobieta z "callcenter" bardzo opryskliwa. Poza tym, płacę za 15Mb, a mam 3Mb(!) i nie dają redy tego poprawić. Omijać szerokim łukiem.
  • re_smen 14.12.13, 16:15
    w domu mam 4 w pracy 15 , miśka ma 4 - działa bez zarzutu ...czasami są zwieszki po 2 -3 minuty ale to jest wszędzie - no i bezprzewodowy - kontakt z BOK netowy , masz dostęp bez problemu - nie rozumiem gdzie problemy ? ja ich nie mam
    --

Zdelegalizować PIS !!! Klechici na księzyc !!!
  • Gość: Szynszyl IP: *.res.pl 19.12.13, 19:18
    Niestety, na moje pytania zadane przez i-bok nikt nie odpowiadał. Ostatnio, po telefonie do BOK zostałem poinformowany, że jeśli transfer mam na poziomie 4Mb to i tak dobrze (płacę za 15Mb). Jeśli nic się nie zmieni do końca roku to rezygnuję. Z poprzednimi dostawcami nie miałem nigdy takich problemów...
  • Gość: felek IP: *.rz.izeto.pl 31.01.14, 21:00
    Jak nie jestes zadowolony z internetu to zrezygnuj, nikt chyba cię siła nie trzyma. Ja mam u nich internet jakieś 2 lata i jestem zadowolony, a do biura zawsze się dodzwaniam.Oczywiście w godzinach ich pracy, bo to chyba logiczne. Obsługa klienta miła, sympatyczna i konkretna. Jednym słowem POLECAM!
  • Gość: Mieszkaniec Archit IP: *.196.10.26.res.pl 31.10.18, 06:55
    Niestety nie polecam,notorycznie pojawiające się braki w dostępie do telewizji.
    Jak awaria przydarzy się po godz 16:00 to jesteś w du...e bo mają na Ciebie wylane i musisz czekać do następnego dnia, bo nie przewidują czegoś takiego jak serwis alarmowy.
    Jak zadzwonisz z krytyczną uwagą to oburzeni twierdzą że przecież pracują nad rozwiązaniem problemu.
    Co do prędkości działania internetu po kilku miesiącach dzwonienia,poddałem się i jak potrzebuję coś ściągnąć to korzystam z innej sieci.
    Firma ma ciśnienie na nowych klientów,jak już podpiszesz umowę to mają Cię gdzieś.
  • Gość: tomek IP: *.res.pl 26.09.19, 10:52
    Ja mam na Słocinie po wifi i nie narzekam, a powyższy post to bzdury. Rozmawiałem z serwisem po 19, bez problemu się dodzwoniłem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka