Dodaj do ulubionych

Zadruga pod lupą prokuratury

IP: 213.77.101.* 26.06.08, 18:43
Oto i "wolność", szkoda że Gazeta nie ściga pedofilskich stron
Obserwuj wątek
    • Gość: PATRIOTA Zadruga pod lupą prokuratury IP: 78.152.247.* 26.06.08, 19:42
      gAZETA...-WIADOMO kOGO I cO REPREZENTUJE TEN BRUKOWIEC WIEC CZEMU TU
      SIE DZIWIC...NAJLEPIEJ NIECH CI REDAKTORZY (OSOBY WIADOMEGO
      POCHODZENIA SZUKAJACE TANIEJ SENSACJI-I TO NIE TAM GDZIE TRZEBA)
      WYJADA W KONCU DO JAKIEGOS KIBUCU I JUZ TAM ZOSTANA,WRESZCIE BEDA U
      SIEBIE A NIE W TEJ JAKZE NIETOLERANCYJNEJ POLSCE.MY ICH TU NIE
      POTRZEBUJEMY-IM SIE NIE PODOBA A WIEC DROGA WOLNA...
    • Gość: olga42 zadruga IP: *.wlms-broadband.com 24.01.10, 22:28
      Niech ta cala zafajdana gazeta zajmie sie pedofilstwem i innymi sprawami co
      naprawde bulwersuje ludzi a nie szuka sensacji gdzie indziej. Ja znam ten ruch
      przygladnelam sie im z bliska i oni tak naprawde nic zlego nie robia jest
      wolnosc slowa i kazdy ma prawo wyznawac i mowic co chce po drugie ci panowie z
      gazety sa ograniczeni umyslowo gdyz tak naprawde nie znaja historii panstwa
      polskiego i myla pojecia niech sie wezna zapisanie artykulow o lalkach barbie
      albo niech zaloza koncik kulinarny moze to im lepiej wyjdzie.
      • jakmutam Re: dyskryminacja Słowian 25.01.10, 20:30
        A kim my jesteśmy wyjątkowym na świecie, żeby nas cała reszta musiała
        dyskryminować.Typowa mentalność nieudaczników.Nic mi się nie udaje,mam za
        małego... albo diabli wiedzą co , bo ONI mnie dyskryminują i nie dają mi
        pokazać jaki to ja jestem hoho. Gdybyś wystawił nos gdzieś w świat to
        zobaczyłbyś co potrafi zrobić Polak Polakowi w USA lub Anglii.Inna nacje się
        trzymają solidarnie a my sami się dyskryminujemy.
          • Gość: jakmutam Re: dyskryminacja Słowian IP: *.ostnet.pl 26.01.10, 14:25
            A może spojrzysz z innej strony.Rosjanie w Łotwie i Estonii to zwyczajni
            najeźdźcy i agresorzy.Te ziemie odkąd istnieją kroniki, były zasiedlane przez
            Bałtów.Rosjanie przyleźli za cara a na dobre za Stalina.Co ma zrobić 2 milionowy
            naród żeby obronić swoją tożsamość przed 160 milionowym.Odnośnie łużyczan, jedź
            do Budziszyna albo Cottbus (Chocieborza).Wszędzie łużyckie napisy,
            stowarzyszenia, tylko sami Łużyczanie nie mówią po serbsko-łużycku i wyjeżdżają
            na Zachód Niemiec.Trochę racji masz odnośnie sytuacji Polaków na Litwie ale
            trzeba mieć trochę zrozumienia.Mały liczebnie naród boi się zdominowania przez
            większy.Poza tym Polacy są w Sejmie litewskim a nie słyszałem o Litwinach z
            suwalszczyzny w Polskim Sejmie. Na koniec zapytam się jak do koncepcji rzekomo
            nadzwyczajnej dyskryminacji Słowian pasuje sytuacja Niemców i Węgrów w Rumunii,
            Węgrów na Słowacji, narodów Kaukazu w Rosji, że nie wspomnę o Baskach lub Kurdach.
            • Gość: gosc Re: dyskryminacja Słowian IP: *.centertel.pl 26.01.10, 22:26
              Najeźdźcami i agresorami na Łotwie i w Estonii to co najwyżej jest
              władza radziecka (a i to kwestia dość dyskusyjna), ale na pewno nie
              zwykli Rosjanie, którzy Sowdepii nienawidzili tak samo jak Łotysze
              czy Estończycy. Co do Łużyc: widzę, że mało się orientujesz w tych
              kwestiach, skoro kosmetykę w rodzaju dwujęzycznych napisów uważasz
              za tak istotną. Węgrzy na płd. Słowacji mają się dobrze, może nawet
              lepiej niż sami Słowacy.
              • Gość: jakmutam Re: dyskryminacja Słowian IP: *.ostnet.pl 26.01.10, 22:53
                Dopisz jeszcze że u źródeł wszelkiej dyskryminacji Słowian leżą Żydzi i będzie
                wszystko jasne.Jeszcze raz podkreślę- masz mentalność nieudacznika zwalającego
                swoje niepowodzenia na karb spisków, dyskryminacji , masonów itp.Zakasz
                rękawy,weź się do roboty i zobaczysz, że dyskryminacja zniknie jak ręką odjął.Za
                głębokiej komuny jako student pracowałem w RFN i USA i nigdzie nie czułem się
                dyskryminowany.Teraz sam zatrudniam ludzi i owszem dyskryminuję leni i złodziei
                wywalając ich na zbity pysk , najlepsi pracują u mnie 18 lat i chyba nie czują
                dyskryminacji. To że ktoś może postrzegać , iż jesteśmy jako Polacy , Słowianie
                dyskryminowani wynika z ogromnego procentu skażonych komunizmem obiboków, leni i
                pospolitych chamów nie potrafiących dostosować się do społeczeństwa i prawa.
                • Gość: gosc Re: dyskryminacja Słowian IP: *.centertel.pl 27.01.10, 14:44
                  Żydzi? A co tu mają do tego Żydzi? Uważasz, że np. Litwa, gdzie faktycznie
                  dyskryminuje się Słowian (Polaków, Białorusinów, Rosjan), jest jakąś
                  częścią Izraela?

OK. Jestem "nieudacznikiem" (dzisiaj np. nie udało mi się zalogować na
                  portalu GW). Nie wolno mi takim być? Czy ty - jako "udacznik" - jesteś
                  czymś lepszym?
                  • Gość: jakmutam Re: dyskryminacja Słowian IP: *.ostnet.pl 27.01.10, 18:03
                    Żyjemy w wolnym kraju każdy może być udacznikiem lub nieudacznikiem.Podobnie jak
                    wysokim i niskim, grubym i chudym czy chorym i zdrowym.Chodzi o to by nie
                    zarażać patologią. Każdego może dotknąć grypa i należą mu się wyrazy współczucia
                    ale gdy świadomie kaszle na innych to już wymaga sprzeciwu.Podobnie Ty masz
                    prawo do swoich poglądów ale nie zarażaj nimi innych.Ksenofobia, mania spiskowa
                    niestety się udzielają.Współczuję Ci bo to musi być nieprzyjemne mieć poczucie
                    że jest się członkiem niepełnowartościowego i dyskryminowanego narodu. Ja uważam
                    , że jestem członkiem całkiem dużego i niegłupiego narodu i jeżeli wyeliminujemy
                    u siebie poczucie niższości, zaczniemy się sami szanować to będzie lepiej niż
                    sobie to wyobrażasz.Ale ,jak pisałem, żyjemy w wolnym kraju i miejsce na Twój
                    sposób myślenie musi, niestety się znaleźć.Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka