• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

technik dentystyczny-studia za 180zl w Rzeszowie

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.09, 08:53
    prosze-zapiszcie sie na ten kierunek do Niepublicznej Szkoły Biznesu-dzwonilam
    tam dzisiaj i powiedzieli,ze jesli beda mieli wystarczajaca liczbe osob to od
    wrzesnia ruszy ten kierunek-ZAOCZNIE-piatek popoludniami-sobota i
    niedziela-kogo to interesuje,wie,ze to jedyna szkola ktora prowadzi medyczne
    kierunki ZAOCZNIE-Pani w sekr.powiedziala ze miesieczne oplaty to ok.180zl
    Edytor zaawansowany
    • Gość: nauka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.09, 08:54
      • Gość: aaa IP: 79.139.89.* 27.01.09, 11:12
        to jest szkola policealna a nie zadne studia
        • Gość: nauka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.09, 12:11
          a gdzie sie robi technika dentystycznego jak nie w szkole policealnej?!?!?!
          • Gość: aaa IP: 79.139.89.* 17.02.09, 19:23
            ale odkrycie... tylko po co w temacie studia??!!
    • 09.02.09, 11:34
      Hej, ja jestem juz od dawna zainteresowana tym kierunkim. Byłam na
      stronie tej uczelni ale nie ma nawet wzmianki, że utworzy się ten
      zaocznie. Jeśli możesz odezwij się na gg 9136443
      • Gość: uczeń IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.09, 12:57
        Hej. Ja też jestem zainteresowany tym kierunkiem. Czy jest szansa na
        uruchomienie go w semestrze letnim (luty-marzec) czy dopiero od września??
        • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.09, 16:10
          Czy"średni wiek" tez może?Od dawna szukam tego kierunku.
          • Gość: Maniek IP: 82.177.200.* 16.02.09, 19:30
            Zaocznie technikę dentystyczną? w sensie, że co? zajęcia sobota niedziela
            ewentualnie piątek co tydzień lub dwa? :/ Nie ma szans. Co jak co ale przez te 2
            dni trzeba by było chyba siedzieć na zajęciach 24h. Technika
            dentystyczna,pracownia techniki dentystycznej , ortodoncja , pracownia techniki
            ortodontycznej,modelarstwo,prawo, zajęcia praktyczne i gdzie to wszystko
            pogodzić? w dodatku za 180 zł. W Lublinie prywatna szkoła policealna zdziera
            770zł m-c ale tam są stacjonarne. I jeśli ktoś nie ma pleców to szkoda sie
            wbijać w ten kierunek :/ rynek dość szczelny
            • Gość: kl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.09, 19:46
              rynek nasycony, bez szans na pracę, szkoda czasu i pieniedzy,
              przejdźcie sie po pracowniach, czy ktoś chce zatrudnić, lub po
              lekarzach czy ktoś chce wspólpracować, odradzam!!!!!!!!!!
              • Gość: sggf IP: *.cust.tele2.pl 16.02.09, 19:57
                skończyłem na warzywnej 3 lata temu - do dzis nie mam pracy
                • Gość: uczeń IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.09, 10:27
                  no to ca my mamy się uczuć?! Wszystkich za dużo, każdy kierunek Uniw Rzeszowski
                  odradzają (prawo, administracja, ekonomia, europ. - że za dużo absolwentów),
                  politechnika też kokosów i pewnej pracy nie daje, bo mamy słabo rozwinięty
                  przemysł i nowoczesne technologie. JA PYTAM: Co się uczyć, żeby nie zostać
                  bezrobotnym?!?!
                  • Gość: Ka IP: 82.177.200.* 17.02.09, 15:04
                    No i właśnie tu jest problem. Ktoś kto myślał nad prawem decyduje sie na
                    technika myśląc o szybkim , tanim wykształceniu i dobrze płatnej pracy. Realia
                    są jednak inne. Praca dość męcząca, jeśli ktoś nie lubi takich rzeczy to nie
                    będzie zadowolony a najważniejsze że rynek jest nasycony. Praca technika nie
                    jest dla każdego i myślenie "będę technikiem bo przecież bezrobotnym nie
                    zostanę" jest niestety złe i to bardzo złe. Po części właśnie zajmowane są
                    miejsca pracy dla techników z pasją i wyobraźnią przez osoby które po prostu
                    unikają bezrobocia a i tak swą prace wykonują na odpie**ol. Ja sam sie będę
                    otwierał;) chwała że trochę pleców mam to może kogoś kiedyś zatrudnię w pracowni.
                    • Gość: uczen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.02.09, 17:28
                      Źle pan zrozumiał.. chodzi o to, że pytasz kogoś o studia: "Ekonomia, Prawo"
                      słyszysz - "pewne bezrobocie", chcesz się nauczyć czegoś praktycznego w
                      policealnej słyszysz - "rynek nasycony", chcesz iść na PRZ - słyszysz "w naszym
                      kraju przemysł jest słabo rozwinięty"... i wybierz tu człowieku szkołę, a potem
                      ci mówią "Baran bez szkoły"!!
                      • Gość: Adrianka IP: 94.232.216.* 17.03.09, 19:03
                        Technika dentystyczna zaocznie? :D żal żal żal!!! nie ma szans. Jak widać
                        samobójcy są wśród nas. A później słyszę w domu "ten debil znów spieprzył robotę
                        ", "on nie ma kontaktów z pacjentem a ja po łbie dostaje", " popatrz jak ten
                        technik zrobił a ten jak zrobił". Nie myślcie broń Boże, że każdy znajdzie prace
                        w zawodzie:P Pracownia protetyczna jest droższa w wyposażeniu niż gabinet
                        stomatologiczny xD
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.