Dobry adwokat w sprawach rodzinnych w Rzeszowie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam serdecznie, Czy podzielicie się wrażeniami i opiniami o adwokatach w
    Rzeszowie??
    Szukam adwokata do sprawy rodzinnej ( głównie ograniczenie władzy
    rodzicielskiej i udowodnienie złego wpływu ojca na dziecko)
    Będzie dużo kłamstw ze strony ojca dziecka dlatego musze mieć rzeczowego
    pełnomocnika, który należycie zaangażuje się , wyprowadzi sprawę na prostą i
    pozytywnie ją zakończy.
    Z góry bardzo dziękuję za jakiekolwiek informacje.
    pozdrawiam,
    • Gość: NM IP: *.rz.izeto.pl 11.03.09, 14:51
      niewdzieczna babo, ojcu chcesz ograniczac wladze rodzicielska a po alimenty reke pewnie chetnie wyciagasz!! wspolczuje mezowi ze trafil w swoim zyciu na taka przebiegla i zla kobiete
      • Gość: moleee IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.09, 13:15
        Nie prosiłam o ocenę mnie tylko o polecenie dobrego adwokata.
        Proszę sobie komentarze zostawić dla siebie, jeśli się nie zna sytuacji !!!!!!
        Czy ktos inny mógłby sie wypowiedzieć???
        Z góry dziękuję
        Pozdrawiam

• Gość: IL IP: *.wist.com.pl 13.03.09, 13:35
          Po co stwarzasz ojcu dziecka problemy? Jeżeli chce utrzymać z maluchem kontakty
          to z pewnością go kocha. Ojciec zresztą nieważny, ale dziecko - najważniejsze
          (ważniejsze także od Ciebie). Dzieci potrzebują obojga rodziców i czują miłość
          każdego z nich. Każdy ojciec, nie będący psychopatą czy chorym psychicznie, ma w
          sobie miłość do dzieci i niekoniecznie musi to iść w parze z miłością do matki
          dziecka.
          To że Wasze drogi się rozeszły - niezależnie z jakiej przyczyny, czy winy - nie
          uzurpuje Cię do katowania ojca za Twoje humory, nienawiść czy niechęć.
          Wy baby, potraficie być zaślepione sytuacją, że kochanego lub nie męża /
          kochanka już prz Was nie ma.
          Ale od relacji ojciec - dziecko Wam wara! Bo dziecko MA MIEĆ ojca.
          • Gość: m IP: *.wist.com.pl 13.03.09, 14:17
            Jeśli ojciec dziecka stosuje przemoc wobec niego są odpowiednie instytucje,jeśli
            to problem alkoholowy również.Nie trzeba szukać "dobrych " (drogich) adwokatów.
            Dziecku należy się kontakt z ojcem nawet ,takim który do ojcostwa nie
            dojrzał.Czasami można chcieć ograniczyć prawa rodzicielskie tylko po to żeby
            małemu wyrobić paszport i wywieść z kraju.Nie piszesz o całkowitym pozbawieniu
            praw.Piszesz ,że sprawa będzie trudna.Oj coś mi się zdaje ,że przedmówcy maja racje.
          • Gość: molee IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.09, 11:41

Po co się rozpisujesz nie na temat???!!!!!
          • Gość: jjj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.13, 17:10
            Najwidoczniej nie znasz przypadków maltretowania fizycznego czy psychicznego swoich dzieci przez "KOCHAJĄCYCH" ich tatusiów.
    • Gość: m. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.09, 17:39
      Witaj, polecam dr Andrzeja Maciąga, na Lisa Kuli ma kancelarię.
      Swietny fachowiec i miły człowiek. powodzenia :)
    • Pamiętaj o jednym ustal z adwokatem wynagrodzenie za sukces. Jeżeli wykona
      zadanie to tyle i tyle jeżeli nie to dużo mniej. Ta grupa zawodowa narzuciła
      taką zasadę, że niezależnie czy wykona zlecenie czy nie kasę bierze. Reszta
      pracujących może tylko pozazdrościć.
      • Gość: barba IP: *.rzeszow.vectranet.pl 30.03.09, 00:01
        W każdej sprawie dot.dziecka sąd MUSI powołać biegłych
        psychologów.Tak więc,niezależnie od twego zdania najlepiej "wypowie
        się"samo dziecko.Osobiście bardzo,bardzo odradzam Ci grania
        dzieckiem dla swoich celów.To się w przyszłości bardzo mści.Zalecam
        udanie się do jakiegoś psychologa/psychoterapeuty/przed
        rozprawą,żeby się zorientować w obecnej sytuacji
        dziecka,Twojej,Waszej,a dopiero potem kierowac sprawę do sądu.W
        ogóle popatrz na program telewizyjny"Proszę wstać,sąd idzie".Tam
        sędziuje sędzia rzeszowski,który jest specjalnie szkolony w
        interesujących Cię sprawach.To juz nie są czasy adwokatów ale
        specjalistów.
        Trzymam za Was kciuki.
        • Gość: eee IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.09, 00:25
          nie rzeszowski ,ten sedzia jest chyba z Krosna czy Sanoka ... jakos tak.
    • Gość: A IP: 62.233.215.* 23.07.13, 14:09
      Polecam kancelarię Woś i Rupar na Rynku 15 w Rzeszowie. Mają stronę www.wos-rupar.eu
    • Gość: to ten wlasnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.13, 16:48
      Wam w duzej wiekszosci facet potrzebny jest do:
      - zapłodnienia
      - przynoszenia kasy
      - zapewnienia odpowiedniego statusu materialnego
      (o seksie po slubie zapominj - poza niewielkimi wyjatkami - tak zwani szczesciarze hahahah)
      Gdzie te kobiety z tamtych lat???????????
      PS: ja sie rozwiodlem bez orzekania o winie 2 lata temu i od tego czasu jestem chyba najszczesliwszym człowiekiem pod słoncem. mam 8 letnią córeczkę, która bardzo tate kocha i tata bardzo kocha córeczkę. Alimety w terminie i wszystko jest oki.
      Ale ex nie robi jakis jazd w stylu ograniczenia praw, złego wplywu...etc
      Chcesz sie na nim zemscic czy co?????????????
    • Gość: fifi IP: *.ostnet.pl 09.09.13, 18:23
      Dobry adwokat, czyli skuteczny to tylko ten, który zna sędziego.
      • Gość: cnn IP: *.rzeszow.vectranet.pl 09.09.13, 23:52
        ja Ci radzę,żebyś nie zaczynała od sądu,bo i tak powołają biegłych a żaden sedzia nie odważy się dzisiaj wydać po uważaniu wyroku w sprawie dziecka,więc ten,kto pisze o znajomości adwokata z sędzią jest głupi.Gdy w rodzicach coś zgrzyta,dziecko reaguje specyficznie,bo to czuje.Nie neguję twoich uwag ale przygotowuję na trudny proces dochodzenia prawdy.
        • Gość: fifi IP: *.ostnet.pl 10.09.13, 09:12
          O! Sędzia się odezwał/a/ ? Czyżby jeden/a/ sprawiedliwy/a/ ? Dziwne !
          • Gość: Matka IP: *.play-internet.pl 10.09.13, 16:12
            Wcale nie musi adwokat znac się z sędzią, wystarczy, ze pozwany znajdzie "dojście do sędziego i wszystko może załatwić. Ja miałam taką sytuację, kiedy wniosłam pozew o podwyższenie alimentów. Ojciec nie miał ograniczonych praw rodzicielskich, ja natomiast zabiegałam sama o regularny kontakt z dzieckiem, który trwał do czasu kiedy tatuś poznał kolejną kobietę swego życia. Kontakt się urwał, nawet urodziny czy gwiazdka nie były okazją, aby spotkać się z dzieckiem. Dlatego przestańcie umoralniać założycielkę wątku, bo wśród tatusiów zdarzają się prawdziwe kanalie. Mój były nie zgłosił się na pierwszą rozprawę, ale zrobił rozeznanie który sędzia prowadzi naszą sprawę, do następnego wyznaczonego terminu znalazł znajomych-znajomych pani sędzi i moje argumenty w pozwie o leczeniu dziecka, dodatkowych zajęciach rozwijających zdolności etc, nie miały siły przebicia nad argumentami tatusia o kredytach, słabym zdrowiu ( aktywnie zajmował się sportem i robi to do dzisiaj). Pani sędzia żywo interesowała się sytuacją materialną pozwanego a mnie nawet nie zapytała czy mamy na chleb. Tak więc bardzo dobry adwokat jak najbardziej jest wskazany do tego rodzaju rozpraw. Życzę powodzenia i dużo siły . Pozdrawiam.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.