Dodaj do ulubionych

Pijmy kawę!

05.02.12, 18:12
wiadomosci.onet.pl/nauka/kawa-pomaga-osobom-ze-stluszczeniem-watroby,1,5018051,wiadomosc.html
Edytor zaawansowany
  • 05.02.12, 23:28
    szukaj.gazeta.pl/forumSearch.do?&s.sm.query=kawy&s.sm.forumXx=690&sf=tresc&s.sm.author=&s.sm.title=
  • 07.02.12, 11:49
    Tylko zasadnicze pytanie - rozpuszczalną czy parzoną. Która lepiej działa? Ogónie nie lubie kawy, ale bedę musiał polubić bo jestem na prostej drodzę do marskości (zwłóknienie F3).
  • 07.02.12, 14:13
    Podobno parzona. Ale trzeba pić min 3 filiżanki dziennie. Wytrwasz? Nie należy też mieć nadciśnienia.
  • 07.02.12, 16:52
    Bedę musiał. A z ciśnieniem miałem kiedys problemy, nieduże , ale jednak były. Biorę prochy na nadcisnienie.
  • 10.02.12, 19:34
    Jeśli kawę ,to wyłącznie parzoną. Rozpuszczalna to śmiecie.
    Polecam dobrą,droższą kawę (ziarnistą), mieloną przed samym parzeniem
    Do tego kardamon,cynamon, wanilia,gałka muszkatowa
    Ładna filiżanka i smacznego :]

Pamiętaj ,ze kawa wypłukuje magnez - (syn do kawy ,wrzuca 2 kostki czekolady)
  • 10.02.12, 21:34
    kofeina tez odwadnia wiec trzeba wiecej wody pic.
    --
    jak narysowac sowe
  • 12.02.12, 17:18
    W krajach poludniowych, o tradycji picia mocnej kawy np. espesso podaja zawsze ze szklanka wody.
    A dobre espresso to wiadomo, 1 lyk olejistej esencji.
  • 04.03.12, 22:26
    Hehe, organizm sam sobie pobiera czego mu potrzeba. Ja zawsze piłam wyłącznie kawę rozpuszczalną, a na terapii mnie od niej odrzuciło i smakowała mi wyłącznie parzona:)
  • 05.03.12, 10:49
    Polemizowałbym. Ja bardzo lubię bourbon whisky a wszystko wskazuje na to że dla mojego organizmu nie jest wskazana. ;-)
  • 12.01.18, 09:23
    Ja polecam kawa ziarnista www.blueorcacoffee.pl najlepsze kawy prosto z palarni. Zamawiam od roku i otrzymać muszę że super.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.