Dodaj do ulubionych

Po 33 zastrzyku ...

20.01.13, 21:00
Witam,
We wtorek wzięłam 33 zastrzyk, zaraz będzie 34, a ja mówiąc wprost padam na pysk (przepraszam za słownictwo). Czuję się jakby pociąg mnie potrącił parę razy dziennie - gorączka, ból i zawroty głowy, bóle stawów, cholerny kaszel, który w nocy nie daje spać, katar na maksa, metal w ustach, odruch wymiotny parę razy dziennie, ogólne przybicie, ...
I znowu mam doła i pretensje do całego świata dlaczego ja, no za co ta kara, patrzę na innych i im zazdroszczę, że nigdy się nie dowiedzą co znaczy brać interferon z rybawiryną. Wierzcie mi, ze gdybym mogła to bym wypiła setkę, żeby przez chwilę zapomnieć.
Ja rozumiem, że niedługo koniec, ale to wredne samopoczucie daje w kość.
We wtorek idę do lekarza i biorę zwolnienie, już nie mam siły wstawać codziennie o 5.30. do pracy i tam udawać, że jest w miarę dobrze, bo nie jest. Co mi po kasie, jak ledwo żyję.
Musiałam tutaj się wyżalić, bo tylko wy mnie rozumiecie.
Pozdrawiam serdecznie.
Edytor zaawansowany
  • pi_tu 20.01.13, 22:23
    Może to zabrzmi trywialnie, ale rozumiem ciebie - u mnie po pół roku czułem się podobnie. Gdy przeczytałem twój post, poczułem deja vu :) Co mogę powiedzieć - walcz ze skutkami i bądź silna. skutkiuboczne.hcv.pl - tę stronkę pewnie widziałaś, zebrano tam "do kupy" nasze bolączki i sposoby walki z nimi. Trzeba znaleźć siły i walczyć z tą padliną. Dasz radę. Na bóle głowy, stawów - dużo wody i paracetamol, magnez. Metal w ustach - mi dużo pomogło "witaminizowanie" się za zgodą lekarza. Na odruch wymiotny - mięta, ostatnio testuję imbir i daję radę. I wiele innych, często domowych sposobów. Raz jest lepiej, raz gorzej. Koniec trucia coraz bliżej i tego się trzymaj! Pozdrowienia :)
  • kiepski476 21.09.13, 12:37
    Stronka zmieniła nieco adres: skutkiuboczne.hepatitisc.pl/
  • clean1 21.01.13, 14:18
    Miej na uwadze cel!
    Trzym si i nie popuszczaj!
    Pamietaj, że wiele. wiele osób na tym forum, i nie tylko, jest z Tobą!

Masz już z górki! Zostało Ci tylko 15 szpryc. Człowiek to taka świnia, że wytrzyma dużo więcej niż sam myśli.
  • anuszka6 23.01.13, 11:27
    Kochana, trzymaj sie , wiem co przechodzisz, bo sama to przeszlam, w porownaniu z toba na pewno bylam w lepszej sytuacji, bo mialam tylko 16 zastrzykow, 4- miesiace i zakonczyli, po 3 miesiacach negatyw, wczoraj sie dowiedzialam, ale to jeszcze nie koniec, mam albo mialam, nie wiem jak to ujac ??genotyp 3a, niby najlepiej sie leczy, ale strach pozostaje, jak masz mozliwosc to idz na zwolnienie, ja nie mialam takiego luksusu i prawie wyszlam z siebie!!!!!dasz rade, tylko sie nie poddawaj!!!!bedzie dobrzeile ci jeszcze zostalo?pozdrawiam cieplutko, mimo ,ze za oknem bialo....chetnie sluze rada
  • agneskas 23.01.13, 15:06
    Witam Was serdecznie,
    Dziękuję bardzo za wsparcie, w końcu postanowiłam iść na zwolnienie, bo nie ma sensu się szarpać.
    Do końca zostało 14 strzałów.
    Pozdrawiam serdecznie.

• clean1 21.09.13, 13:45
    Trzymaj się! Pamiętaj, że jesteśmy cały czas z Tobą!
  • Gość: aabb:) IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.09.13, 16:38
    Hej hej kochana:) mnie do końca pozostało 9 strzałów i dokładnie wszystko co tu opisujesz przeszłam na własnej skórze, jedyne jak mogę Cie pocieszyć to to że kiedy kreseczki pokazały ( bo skreślam je jak w więziennej celi) dostałam takiego kopa , że ze szczęścia chyba wszystko mi przeszło:) Od zeszłego tygodnia raz chodzę nie fitness po 45 minut, nie forsuje się, ale wyszłam do ludzi ( mimo tego że prawie nie mam włosów olałam to, zresztą za pomoca zaprzyjaźnionych tutaj forumowiczów) Podjęłam też prace, jest super, to prawda że chwilami padam na pysk ale nie poddam się, nie dam skurczybykowi tej satysfakcji. Za każdym zastrzykiem i każdą tabletka mówie sobie w duchu " Boże wypędzamy wirusa" i działa myśle pozytywnie przeciez mam dla kogo walczyć mam wspaniałą rodzinę i córkę, zepnij się i byle do końca, pójdź na basen bardzo pomaga takie odprężenie a już niebawem koniec i święta bez tego dziadostwa, a potem w czerwcu wynik ostateczy i hulaj dusza piekła nie ma:):) 3mam za Ciebie, za siebie i za wsszystkich forumowiczów ogromne kciuki, bo przecież kto da rade jak nie my?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka