Dodaj do ulubionych

Rozpoczęcie leczenia szpital mswia warszawa

05.09.13, 17:15
Witam
w piątek 20 września mam termin na rozpoczęcie leczenia.Czy ktoś z forumowiczy może mi powiedzieć jak to będzie wyglądało. Czy zostanie na noc jest obligatoryjne Przyznam ,że wołałbym mieć mdłości we własnej łazience i trząść się we własnej sypialni.
Edytor zaawansowany
  • Gość: wiki IP: *.jaroslaw.net.pl 06.09.13, 15:05
    Na Wolskiej nie zostawiają. Pierwsza wizyta (czekanie w kolejce) trwała z 2-3h. Idziesz do lekarza, oddajesz krew, dostajesz skierowanie na leki, wracasz do pielęgniarki, pokazują ci jak robić zastrzyki i idziesz do domu.
    ps. Nie nastawiaj się na mdłości i złe samopoczucie. Ja po zastrzykach nie miałam żadnych skutków. Dopiero kilka miesięcy później doszło osłabienie. Na początku funkcjonowałam normalnie.
    Powodzenia
  • Gość: jul.a5 IP: *.static.chello.pl 06.09.13, 16:34
    A to dwu- czy trójterapia?
  • magdallena_28 06.09.13, 19:22
    Dwu lekowa .Biopsja F2/A1 genotyp 1
  • Gość: wiki IP: *.ptim.net.pl 07.09.13, 06:41
    A polimorfizm robili ci?? Może kwalifikujesz się do 3lekowej terapii?
  • magdallena_28 07.09.13, 08:57
    Nie nie robili i chyba robić nie będą . Z tego co mi wiadomo to terapia trójlekowa w MSWIA przysługuje od f3 i null respondentom zastanwiam się czy dobrze zrobiłam ,że nie czekałam na Wolską.
  • Gość: wiki IP: *.ptim.net.pl 08.09.13, 22:10
    Ja bym wybrała 3lekową, gdybym wiedziała, że mam TT i przy F2... Nie ma sensu się męczyć na 2lekowej, jeśli w zasięgu ręki może być 3lekowa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka